[lineage 2]

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
QUOTE(Lord_Bethrezen @ 02-01-2007, 20:08) [snapback]131353[/snapback]
A jak dobre C4 off to polecam EPI.




To EPI to mi za dużo nie mówi a jak wpisze to w googlach tez nie sadze ze dorby wynik bedzie wiec jak byłbyś na tyle miły to daj mi linka do stronki tego serwera.



EDIT:
a jednak google wystarczyły ;p

EDIT2:
wszystko elegancko sciagnolem ale odpalam gre i wyskakuje mi jakis error, i z tego co mi sie wydaje to moj stary złom niechce odpalić L2 :/
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Powiedz jaką masz konfiguracje kompa, i najlepiej zrób screena tego errora bo inaczej nic się nie poradzi...
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
119533.jpg


Konfiguracja:
Windows XP Professional
Athlon 1200 (jest cos zwalony i dziala tylko na 900)
Ram 256
GeForce 2 MX/MX 400 64 Ram

komp ma juz 6 lat wiec elegancki nie jest ;p


P.S.
jakby tego bylo malo to przez ten error mi sie wyostrzaja kolory w kompie ;p
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Mam podobnego kompa i powiem, ze to minimum, jesli chodzi o mnie ;p z jedyną różnica - ja mam poca 1.7... bardzo watpie by L2 poszedl ci na 1.2, a co dopiero jesli piszesz ze dziala na 900... z takim procem mozesz pomarzyc o grze :] przykro mi... prawda czasem boli... ;p
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
nie graj na EPI bo to się z celem mija, no chyba, że się coś zmieniło,a le ostatnio jak patrzyłem to liczba osób online wynosiłoa około 500 więc rofl
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Sebek, nie czepiaj sie już... Może to prawda co mówią o oficjalnym polskim forum L2 i jego userach gracze spoza kręgu wybranych <ci z privów> <_< Mniejsza z tym. EPI MIMO ŻE jest privem podobał mi się, gram i na retailu i na privie i mi to nie przeszkadza...
potem wpadli Hero...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
nieno gdzieżbym śmiał się czepiać :p
Sam kiedyś szukałem jakiegoś priva dla siebie i EPI był w kręgu zainteresowania,a le właśnie liczba osób online mnie przeraziła, no bo np Ty Sever grasz przedewszystkim na retailu a na privie sie bawisz, ale jak ktoś gra na privie tylko to imo powinnien wybrać taki server gdzie sporo ludu gra...no ale każdy może robić co mu sie podoba :)

ładny screen :] Domyslam się, że z retaila, hmm jakie to uczucie mieć zariche :>
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
no gralem, gralem... na serwie Paradise, low rate...

Miałem tam He/WL z Soulem +16 i MJ Lightem wszystkie czesci +4. Kupe kasy i pełne WH. Niestety, jakiś frajer mi zawalił konto, bo byłem jednym z najbardziej znanych i najlepszych graczy na serwie. Wielu zazdrościło mi moich skillów... teraz to już przeszłośc. W tym czasie gram nie dla przyjemności, a dla kasy. Sprzedaje konta za niezłą sumke :) razem zarobiłem cos kolo 2000 zł
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
eee ale chyba nie na Virtue ? bo nie slyszalem zeby mial tam ktos Sb +16 :>
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
no a dotacje? :D

fakt faktem, nie podzielam takich akcji, ale postanowiłem zrobić sobie jedną jedyną... i tak zacząłem ostro wymiatać ;D na reszte pracowałem ponad rok, ale było warto... faza z tą postacią, szkoda że jasny ... strzelił serwis.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Cos mi sie nie chce wierzyc... No ale jak zdonatowales sobie SB+16 to nic tylko pogratulowac :p a jakie miales staty pvp/pk?? Na low rate to roznie bywa, ale jak byles jednym z najlepszych to moze wymiatales ze statami 1000/130 np. :p
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Staty? no coś koło 400/20... nie lubiłem dużo pekować bo to niepraktyczne było :p im wiecej miałeś punktów PK tym wieksza szansa ze ci cos cenniejszego wypadnie :p a taki SB+16 na low rate, hohoho.

A pvp to masakra była. Klanowe Mass pvp, wszystkich kosze :p szkoda tylko ze zwyklej bijatyki malo, bo ludzie o expa dbaja -_- ja jednego dnia mialem dlvl z 78 na 76 :p musialem pozniej troche odrabiac
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
już za pare dni startuje supremel2, ponoć pierwszy priv "c5" tzn nie full ofc, ale kilka rzeczy ma byc. I tu pytanie czy ktoś z forumowiczów ma zamair tam grać? rate x5.
Ja osobiście sie wybieram, Alandil tez mówił że idzie :p Osobiście wiąże dość duże nadzieje, z tym servem :) Sporo mocnych klanów ma zamair tma grać i będzie bardzoo ciekawie, tzn powinno być ;)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Cóż ja osobiście nie mam zamiaru przetestować tego servera ale mój brach tam się wybiera z klanem. Mieszanka GM z L2x i L2p odrzuca mnie totalnie, nie mam miłych wspomnień z L2x, a paradise jeszcze obleci. -_- Donate naturalnie będzie, a kto zagwarantuje, że nie będzie tej samej sytuacji jak za żywota extrime? Kasa czyni cuda - zawsze takm było i będzie.
Co do startu servera, oby nie było tak jak podczas startu Franza gdzie na TI było tak ciasno jak w dyskotece :p Życze powodzenia.

ps.
będzie "fun" ^_^
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hihi pamiętam start Franza, ładna masakra była na 1 keltira przypadało 2-3 graczy :huh:
Ahh te low lvls pvp, mile wspomanienia na lvlu 3x nasz klan "forumowy" z lineage2.pl miał wojne z syndicate alliance, no nie całym tylko russianmafia nam niewypowiedziało (ahh ten strach przed nami) :p ahh to były czasy, no ale później reroll na Gustina i tam zakończyłem moja przygode z retailem, póki co...ahh ta szkoła ^^
A co do supreme to imo nie będzie tak, źle. Chociaz podobno GM'ami są byli gracze pewnego klanu (nazwe pozwole sobie pominąć) jednak mimo wszystko bedzie tam grało wiele świetnych klanów także nawet jakieś kanty ze strony GM'ów o ile takowe będą, nie owinny dużo popsuc. No nic pozyjemy zobaczymy...Jednak polskie klany to tragedia daltego teraz bede grał w multinarodowym (mam nadzieję:))...Bo co jak co, ale naprawde duża część polaków jakie mi dane było spotkać w grach MMO to naprawde (przepraszam za wyrażenie) ścierwo...no coż taka nasza mentalność :p

P.S Brzydkie !!!!!!! Tylko czapa czarodzieja, czy cuś w tym guście jako tako wygląda ^^
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
z góry sorry za double posta, ale musze troche temat odświeżyć, a przyokazji pochwalić się że wróciłem na retaila :) xaxa.
A w zasadzie zaczołem od nowa na hindemith i obiecałem sobie, że to będzie mój ostatni server =) ofc bede robil AW, w zasadzie juz zaczolem 30 lvl ^^. No nic to tyle :p +1 i topic up :)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
mam nadzieje, że nikt mnie nie zbluzga za pisanie w tak starym topicu ale... ^_^
Dobra do rzeczy czy ktoś tutaj jeszcze gra w L2?? jak tak to czy ktoś gra na Everlaście?? fajnie by było sobie zrobić jakaś ekipke ^_^ .
przy okazji moje staty ^_^
Serw: Everlast
Postać: Sabriel, female
Klasa: Sword Singer
lvl: 47
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
OMG mogget aleś sobie wybrał serwer... No cóż, ja go wspominam niemiło, ale twój wybór. Btw gra tam jeszcze Izane, Ruffus bądź Makpuff <Makduf;p > Byłam z nimi w klanie kiedyś, potem przeszłam do Moonshine.

Serw: obecnie BFD: Ethernal
Postać: Elesyana, DE female
Klasa: przyszły SH
lvl: 36
screena wrzuce jak kupie rekawice demon :>
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Od niedawna też gram w l2, a wciągnął mnie Gray_Fox :D

Serv: Red Dragon 1
Postać: Mroczna Elfka :p [wybrałem, bo jest po prostu wspaniałych kszałtów, wymiarów etc ;D.. naprawde warto :p]
Klasa: Dark Wizzard
lvl: 22 :)

Screena kiedyś tam wrzuce teraz mi się nie chce :D
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Makduf :/ akurat sie składa, że się nie lubimy (zabił mnie parę razy :/ ) bo ja jestem w klanie z którym mamy wojne :D schemat:
-ja : GN (GwardiaNiebios)
-Makduff : ET (EinshadTemplars)
= wojna :D

a tutaj zamieszczę screena jak czekaliśmy na et na Vos (Valley of Saints) :

http://img167.imageshack.us/my.php?image=shot00006bi1.jpg

a tutaj ze ślubu kolegi :)

http://img527.imageshack.us/my.php?image=shot00013vd4.jpg

aha update statystyk:
Sabriel, Elf, female
Sword Singer, 50

aha i hatchling of twilight, 49

powoli będę składał Damaszka i ciężką górę Blue Wolf (BW)
 
Do góry Bottom