[lineage 2]

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
1. Masz BD.... hmmm... A SK chce wymienić Nightmare na Talluma 0_o dziwny koleś. Dla ciebie lepszy jest Tallum, a dla niego Nightmare, przecież to oczywiste. Radzę się nie wymieniać. Gdybyś miała daggera/tanka to jak najbardziej, bo ten set właśnie dla takich postaci jest najlepszy, a Tallum dla BD jest chyba najlepszym heavy armorem, może jeszcze majestic na pvp, też dobry.
Jednak Nightmare dla BD jest dla mnie złym pomysłem. Ten set bardziej pasuje do SwS'a bo on gra stylem blunt/sword + shield, a BD to duale... a jak wiadomo Nightmare dostaje dodatkowego bonusa razem z tarczą, zresztą bardzo przydatnego.

2.
Najlepsze dye dla maga według mnie to +4Wit -5Men, +4Int -5Men, i -4Str +5Con (albo +5, -4 nie pamiętam :p)
Poza tym twój brat nie będzie chyba śmigał przez cały czas w demonie. Niedługo będzie miał DC Robe, więc sytuacja z Intem pewnie się zmieni.
Jak da się dwa razy +4 Int, to ma się zysk tylko +5Inta, a strate -10 Men, więc nie radzę robić dwóch takich samych dyów.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
BD - tallum/majestic haevy...więc imo nie zamieniaj się :)
CO do SH to według mnie na pvp siege etc powinien iść w casting...Int dobry do grindu,a co do dye to jest taki uniwesalny zestaw dla kazdego nukera +4 int -4men, +4 wit -4 men, +4 con -4/5 str (bo po co magowi str)
Czasem SH idą też w +5int/-5 men i +4wit/-4men, ale moim zdaniem lepiej dać +4 do con niz to dotakowe +1 do int :)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh, no dobra. Mam 34lvl i nie wiem gdzie dobrze expić. Egzegution Grounds już mi się raczej nie opłacają. Jak dotąd expiłem na Turek Orcs, ale i to powoli przestaje być opłacalne. Chodzi mi tu o expienie samemu, bo w party raczej rzadko bywam. W okolicach Giran dużo mobów mam na czerwono, więc tam się na razie chyba nie opłaca, więc co polecacie? xD
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
jedyne co mi przychodzi do glowy to tereny w Cruma Tower, tam sa mniej wiecej mobki na twoj lv. jesli grasz na serwie gdzie gra calkiem sporo osob to sprobuj szczescia w srodku CT poniewaz duzo osob wlasnie tam expi i nie powinienes miec problemow o party. jesli jednak tam Ci bedzie zle to najlepiej (jesli masz c5) wcisnij sobie alt+m, wybierz World Info i tam masz dokladnie opisane w jakich miejscach sa na jakich lvlach mobki. bardzo przydatna opcja:)
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Lol jasne, idz do CT i exep na mobkach które mają hp 2x i duza czesc to agresivy, ... nie no, nie dawajcie tutaj głupich rad, tylko zanim cos napiszecie pomyslcie... Cisu, lepiej dobij do 35lvlu i idz do death pass na grandisy itd. IMHO mag powinien chodzic na mobki ktore ma na 2-3 strzały...

Pozdrawiam
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
ekhm... jeżeli jesteś magiem to polecam okolice bandit's stronghold, ale tam bliżej Ivory jak się wychodzi z wąwozu. Tam mobki mają wyższy lvl, ale ładnie się je ownuje. Na 40 idź na mahumy i klep do 55. W ten sposób zarobisz sporo furów, za które są niezłe sumki.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
cruma marshland bedzie idealne, moby fire weaknes...a oile dobrze pamietam to robisz necro, wiec obecnie jestes human wizardem :]
moim zdaniem nigdy nie bij mobow zółty,c zerwonych etc bo to nie oplacalne...Biale, zielone...
ok 40 polecam plains of lizardman (warriory i overlordy) a na 42/43 ja zawsze ide na Aligator Island, fajne questy tam są, dużo mobów i śliczny exp....Ewentualnie zawsze zostają cata/necro na odpowiednim lvlu...ale tma nukerem to nie bardzo widze solowanie :p Party to podstawa expienia :)
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
yyy? wlasnie bicie zielonych się nie opłaca <_< zanim się obejrzysz, lvla zaliczysz i będziesz miał moby na niebiesko. Będziesz musiał wtedy zmieniać miejsce expienia, a to czasochłonne jest. Ja polecam moją miejscówkę, którą podałem wyżej... Mag tam ma jak w raju.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
małe pojęcie o grindzie masz...własnie zielone sie opłaca bić najbardziej, bo exp taki sam jak z białych a zabijasz je dużo szybciej, a więc szybko i ekonomicznie...dla maga to w szczególności bo jak ma bic białego moba an 3 hity, a zielonego na 2 przy takim samym expie, to duzo bardziej opłacalne jest bicie zielonych, dłuzszy grind bez resta
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
-_- ale ja mówię o tym, że zielone się nie opłaca bić, bo zarobi się na nich tylko dwa levele, a później trzeba zmieniać miejscówę... ja wiem co mówię, dla maga tereny koło mahumów to bajka ;P niedaleko do sklepu, mało ludzi, dużo kasy... tam trzeba expić od 40 do 55 levela.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Geezer może sebkowi chodzi także o regen manny? Nie zapominaj, że na privach jest on czasem śmieszny, całe MP regeneruje sie w niecałą minute i taki np SH może lać bez przerwy. Nie pamietam jakie są tam mooby, agresywne czy pasywne. Chyba, że ktoś lubi jak go ściga całe stado;p
Co do expienia na AI i questy z Heine. Fajny jest quest Searching for Treasure ^_^ Teraz robie Eliksir Mimira. Zrobie suba i przerwa w grze bo sesje mam.... Ale potem to potrenuje mojego przyszłego SK
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ja wiem, że na offie nie ma mana potów, więc może inaczej na to patrzycie, ale na moim byłym serwie po update magowi tak mana zżerała, że ołaboga. Co prawda ja swoim SH dawałem rade, ale zużywałem średnio 100 potów na lvl... miałem jeszcze body to mind, które spowodowało, że nie zbankrutowałem ;P
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
No to tak :)
Zmiana planów :p Zostałem oficjalnie przekonany, że nie będę w stanie utrzymać Necrosa, więc przeżucam się na Sorcera. I tutaj chciałbym poznać wasze zdanie na temat: W czym biegać? Z czym biegać? I jak biegać? :) (chodzi o expienie :p).
BTW, mam 41lvl, jutro dobiję do 42 :) i jestem praktycznie, że w połowie q "Test of Magus"...ostatni potrzebny do zmiany profki :)
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Karmian set i tylko karmian set. Żaden demon itd. Co do bronii to również jedynie homonkulus z acumenem(co raze z karmian setem da kozacki cast. speed). Expic to ja polecam w katach ^^. Na EPI(raty 4) w 6 h zrobiłem 4 lvle. Z 44 do 48 OLem. Więc niezły exp ale kasa mierna. Chyba, że twoja frakcja wygra i możesz korzystnie AA sprzedac. Ofc. jest zawsze szansa, że dropniesz całego itemka. A jeśli expic normalnie po za katami to polecam DV.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
żaden demon...lol
Cisu, zależy na co sie nastawiasz, jesli chcesz szybciej koxać i bardziej pod PvE nastawiony jestes to bierz demona i nic innego, jeżeli odrazu pvp orientation to karmian...broń to homek z acu lub jeśli lejesz na pvp możesz wziąść np ghoul staffa z mana up(dłuzszy grind bez resa i wiekszy m atack) jednak uważam że homu jest lepszy...
Expienie magiem w cata/necro solo osobiście uważam za niezbyt mądrą decyzje, aczkolwiek, jeśli masz SE/SO na plecach to może być....Ja nie bede orginalny i napisze że najlepsza miejscówa do expa na te lvle to aligator island.
A jak biegać? jak najszybciej :p
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
No to teraz pytanie od noobka :p Ściągnołem wlasnie Chronicle 4 i mam teraz jakies auto updaty. No tyle o kliencie, nieznam sie wogule na tym i chcialbym zeby ktos mi polecil jakis fajny serwer i wytlumaczyl jak sie do niego podłączyć.




P.S.
Nie śmiejcie sie ze mnie :p
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Masz C4. Masz wybór: prywatny server bądz oficjalny (retail). Prywatne sa za darmo, retail płatny. Co do server na którym chcesz grac wystarczy wpisać w googlach hasło Lineage 2. Instrukcje itp masz podaną na stronie servera, na którym zdecydujesz się grać. Z tego co piszesz robisz update do Chronicle 5 więc musisz trafić na server obsługujący tą kronikę.
Kilka fotek, skoro jestem na jakis czas odcieta od Lionny to gram na innym serverze:

tez takiego chce;p


 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Tego auto updata nie sciagnolem bo strasznie dlugo to trwało. Wiec mam tylko klienta C4 i tu moja prośba moglbys mi podac stronke jakiegoś serwa gdzie mogłbym wlasnie z tym klientem pograc, bo jeszcez nie mialem okazji grac w lineaga i chcialbym wogule ogarnac czy oplaca mi sie sciagac dalej i kombinowac :p
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Zaitsev poswiec sie lepiej i zrob ten update poniewaz teraz bardzo malo serwerow stoi na c4 a jak stoja to pewno w najblizszym czasie przejda na c5. naprawde nie pozalujesz tego. L2 to gra doskonala:)
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
QUOTE
Zaitsev poswiec sie lepiej i zrob ten update poniewaz teraz bardzo malo serwerow stoi na c4 a jak stoja to pewno w najblizszym czasie przejda na c5.


Buahahahahaha xD... Większej głupoty dawno nie słyszałem... Obecne C5 to L2j (a jak nie L2j to C4 mod co się równa masie bugów)!!!! a C4 to pliki z offa. Co za tym idzie na C4 off wszystko działa, a na L2j OL nie jest OLem, Tank pada od sztyleciarzy i łuczników... Żaden szanujący się serwer z C4 off nie przejdzie na C5 ani nie będzie wprowadzał modyfikacji bo będzie masa bugów... po za tym wielu GMów i adminów jest wygodnych i po prostu nie będzie się im chciało z tym bawic... A jak dobre C4 off to polecam EPI. Pełnego C5 można się spodziewac wtedy, gdy ktoś wykradnie pliki serwerowe z NCSoftu... czyli nie prędko...
 
Do góry Bottom