[lineage 2]

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ja sie nie moge doczekać jak na piratach bedzie c5 i blowy beda cp omijały ^^. Wtedy taki PW kurde faja bedzie wypas ;P. A jeżeli chodzi o zwarcie to najlepszy jest SK w doomie + miecz magiczny (elemental, miracles, vallhala jako jajko z niespodzianką, moze tez być łuk na ud). Naprawde SK szaleje, no tylko z DA ma kłopoty(shield stun i ta zasrana pantera...). Pozatym w pvp SK ma b.duzo taktyk;] Pozatym juz od c4 SPS to frajerros ;p Wystarczy spojrzeć co taki Necro z nim robi ^^ a wlasnie, może ktoś mi wytłumaczy na czym polega critical blow TH(ktory w c5 dostaje) bo troszke nie rozumie jego efektu.

Ps: @świrus, jak naprawde chcesz wymiatac to tylko hawk rengera bierz, postać wręcz idealna dla ciebie :)) Sebek nie raz pewnie dostał w dupe od Hawk rengra co nie ??^^

PS2: Podobno w c5 snipe HE ma zasieg 1200 ;/ ale SR dostaje rapid fire a PR dead eye :D
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE
A jescze takie pytanie Świrus ta postać ma być dobra do expienia czy do pvp...

Coś zrównoważonego.

Aha i skąd mogę ściągnąć L2?
Może jestem tępy, ale na oficjalnej stronie nie mogę znaleźć linka.
A na [ciach] wyskakuje jakiś błąd..

Hawk renger-Hawk Eye?
I co w nim takiego fajnego?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nie słyszałeś? To usłysz Wiesiek HawkRanger ^^ :p
A co do postaci no hmm cięzko jest komuś doradzać, bo nie wiadomo co kto lubi, kazdy ma swoją wizje gry itp Jak chcesz sobie fajnie expic i czasem przylożyc komus w 1 vs 1 to weż Glada/Destro, jak się anstawiasz na wieksze pvp/siege itp to maga/lucznika no chyba ze koniecznie musi byc w zwarciu to np daggera. Ja polecam AW, bardzo klimatyczna postać :] No ewentualnie mozesz zagrac supportem BD/SwS wtedy to juz problemu z p[arty nie bedzie żadnego a na pvp z lukiem tez mozesz cos zdzialac :)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Cześć wszystkim PRO'som :p
Mam takie małe pytanko. Mianowicie uparłem się, że chcę stworzyć Necromancera. No i tu chciałbym się poradzić bardziej (o wiele bardziej) doświadczonych graczy ode mnie. Czyli proszę o jakieś rady dotyczące sprzętu dla niego, skilli, oraz ogólnego zarysu sposobu grania, czyli na co uważać itp. :)

BTW, gram na Existance, mam dopiero 18lvl, ale mam zamiar teraz zacząć grać więcej, bo ostatni tydzień był ciężki :)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Necro klasa stworzona do pvp :]
Drogi w utrzymaniu...ale po kolei
sprzęt:
c grade: pve Demon's Set , SoWD magic power/empower, pvp Karmian Set, Homu z acu, oczywiscie mzona stosowac inne kombinacje Demon's + Homu chyba najczesciej spotykana.
analogicznie B:
Avadon robe set, Vallhala z acu pod pvp, pod pve mozna Zubeia, ale osobiscie nie lubie tego setu
A grade tylko DC robe i SoM/BotMT/Desp Staff z acu
Co do samego expienia...Podstwowy nuke wymaga cursed bone, ktory kosztuje okolo 300 a, wiec malo oplacalne expienie. Dopoki nie bedziesz mial CDL'a jakos musisz dawac rade, a pozniej CDL no chyba, ze Cie stać na C.bone to nimi expij. Mozna rowniez V.Claw, tylko on zre cholernie duzo many wiec też nie bardzo. Summon do expienia...raczej nie. Co innego do pvp :]
Dyes: +4int/-4men +4wit/-4men +4con/-4/5 str
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ehh Cisu, uciekłeś z EPI, nie ładnie ;P Miałeś PR'a robić ;]

Powiem szczerze, nekro to nie jest postac dla początkujących, no ale ja tu dam swoją propozycje sprzętu ;]

C grady: demon set( +4 int imho najlepszy ale trudno poskladać rekawiczki bo tylko z questa the wishing potion wypadają) + Homo z acumenem
B grady: Standardowo avadon set + SoV z acumenem
A grady: nie wiem czy zdzieżysz do A gradów no ale dobra ;p
Miracles z acumenem i tylko DC ;)

Do 52 bijesz lvl dzieki curse gloom i death spike(które wcale nie sa tak trudnodostepne, Sebek w HArdins academy wiedzmy je mają) lub Vampiric claw + btm. NA 52lvlu dostajesz zajefajny skill a mianowicie Curse death link(im masz mniej hp tym wieksze dmg) i wtedy najlepiej w party z tankiem on rzuca hate a ty z +/- 50 hp zadajesz GIGANTYCZNE obrażenia mobką ;]

@Sebek, kto mądry odejmuje necro men ? Pożniej taki OL jedzie go jak chce... pozatym najwyzszy dye to +4/-4 a nie +4/-5... a jeszcze jedno, jak sie spisuje patch w c5 który pozwala m.in. na to że masz rozwijaną liste skilli (az 3 paski) jak to wyglada z punktu widzenia f1,f2 itd. ??:p I w koncu jak ten critical blow działa ???:p
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Pierwsze primo, doskonale wiem, że są dostępne w Hardins tylko ~300 a za jeden nuke to nie jest interes, szczegolnie dla świeżo upieczonego necro, no chyba, ze jesteś bogaty, to jak najabardziej.
Drugie primo, Demon Gloves mozna dostac rowniez z Coins of Magic, troche sie pofatygowac w zdobywaniu/skupowaniu monet.
Trzecei primo, Men odejmuje kazdy Necro nastawiony na pvp, wogole kazdy nuker odejmuje men, dodając int i wit.
Czwarte primo, Oczywiscie dye +4/-5 istnieje i jest do kupienia nawet w grocery co czyni go duzo tanszym niz +4/-4, a jako że Necromancerowi STR na nic nie jest potrzebny, więc śmiało można dodać +4 do Con a od Str odjąć 5.

3 paski - fajna sprawa, ale skróty są przypsiane tylko do tego hmm "pierwszego paska" ale i tak bardzo prszydatne są te paski, nie trzeba się cackać z alt +f1-f12 tylko wszystko pod reka masz wystarczy clicknać myszą :)

A co znaczy critical blow to nie wiem :p A szukać też mi się nie chce.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Dupa sałata.

Pierwsze primo: Grasz na retailu c5 - my gramy na prawie retailu c4 = inna gra...
Drugie primo: www.lineage2.bo.pl poczytaj o dyesach troche, jest tam kilku retailowców i oni napisali że max. parametr to +4/-4 ;] Zresztą, spytam się jednego z nich na pw to edytuje posta...
Trzecie primo: Wogóle uważam że dyesy dla necro to porażka, tylko to co dają sety no i n ;]
Czwarte primo: Z tym coins of magic nie wiedziałem ;] Może kiedyś sie przyda ;] Teraz nie mam czasu na gre i na High raty ide ;pp

Pozdro
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
zupełnie inna, ale na c4 też były dyesy +4/-5... Normalne. Wogóle to dla mnie www.lineage2.bo.pl smierdzi, takie brednie tam czasem wypisuja, ze szok... Jak max może być +4/-4 skoro mozna dodawać 5(4+1) nawet, a odejmować nie wiem dokładnie ile ale też sporo(chodzi mi oto co jest -) Dyesy porażka dla necro o_O pozowole to sobie zostawić bez komentarza :)
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
A sorki to Cie źle zrozumiałem myślałem że chodzi Ci o to że można dawać +4/-5 i na odwrót (+5/-4). Aco do lineage2.bo.pl, czasem tam brednie wypisują, bo to ci którzy na DN grają... a ten serw to wogóle dla lam i noobów jest ;] (po sublclassie zostają ci skille z poprzedniej klasy i mozesz z nich korzystac w tym samym czasie...)
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Wiekszosc ludzi grajacych necromantami, wie ze najlepszym rozwiazaniem jest dodanie int oraz wit. Najlepszymi i jedynym rozwiazaniem jest +4int/-4men oraz +4wit/-4 men. Bo po co magowi MEN? Duzo many i m def? Po odjeciu tych kilu puntow z men nie zauwaza sie kolosalnych roznic, bo i tak magowie sa potentatami pod wzgledem mdef (zaraz za OL)wiec te pare punktow mniej nie robi roznicy ;p A kilkaset many mniej mozna wynagrodzic sobie czestszym BTM badz SE na plecach, badz restem torceh dluzyszm ;p Najlepsze rozwiazania zostaly juz podane przez Sebka oraz Cahira wiec nie bede was zanudzal ;p Aha i kiedys chodzily plotki ze wielu ludzi uwaza ze demon jest najlepszym setem dla maga stawiajacego na m atk, bo daje najwieksze bonusy w porownaniu z setami wyzszymi gradem. No i to wszystko co chce wam przekazac :p
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Zapewne niektórzy już o tym słyszeli. Zamknięto L2x. Niedawno PONOĆ do właściciela L2x przyszedł 'pan z FBI' ( chyba, że to plota;p). Po rozmowie jest na stronie takie coś: ciach... tandetna ta robota, jak na FBI...
Na innych forach zawrzało, ludzie na forach dev. L2 OFF już spekuluja ... L2p ma wyłączoną stronę, co z servami to nie wiem, DragonNetwork działa (bo ich servery są w Niemczech i Włoszech a nie jak L2x w USA, chyba wszystkie privy w Stanach leżą). Czyżby NCSoft mścił się za kradzież plików C4? Bo przecież kradzież oprogramowania z NCSoftu jest przestepstwem federalnym, dlatego w to weszlo FBI.
http://www.gamesites200.com/lineage2/ <- owned... 1. Official Lineage 2 server www.lineage2.com
I tu docenia sie retaila...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hihihi bardzo ładnie, wreszcie się coś dzieje w tej sprawie, osobiście sprawia mi to dużą satysfakcje, aczkolwiek jakbym mial sie postawić na miejscu osób grających na priv to by mi do smiechu nie było...Niech, się wezmą ostro za te privy.

QUOTE
http://www.gamesites200.com/lineage2/ <- owned... 1. Official Lineage 2 server www.lineage2.com
I tu docenia sie retaila...

dokładnie :)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Wiesz Sebek, zaczynałam na privach, dopiero potem przeszłam na retaila. Wkurzyłam się przy pierwszym wipe (niezapowiedzianym) i tylko przypadek sprawił, że znalazłam sie na Lionnie. Chyba każdy retailowiec, który się tu wypowiadał grał na privie. Cóż, jesli naprawde FBI wzieło się ostro za piraty w swoim kraju to będzie nieciekawie. Servy stojące w Rosji czy gdzieś indziej przeżyja prawdziwy najazd graczy. Będzie ból, zgrzytanie zebami, ogólna wściekłość. Na oficjalnym forum L2 Polska też już o tym piszą, po pirackich forach także. Powiadają, że Ken z L2paradise sam zamknął serv bo sie wystraszył;p. Servery poznikaly z top listy, extrime nie jest mi szkoda.... Ale paradise tak. Ech, miło tam kiedyś było. Jeśli ta cała akcja okaże się sprawką jakiegoś hackera to ukłony dla niego, takiego zamieszania od dawna nikt nie wprowadził.


edit. Sebek jak sie nazywał twój klan na Franz?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Wiem że na l2.pl piszą, dość aktywnym userem tam jestem :p
Clan TheUnBound Cl'em byl wlasnie Metzger z L2.pl, fajnie bylo ale klan sie rozlecial a chłopaki poszli do syndicate'u ;/ no to ja reroll...kolejny >.>
A za ruskie serwy też sie wezną, tyle tylko, ze nie fbi, a kgb ;p
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
To już wiadomo po co u nas CBA;p
Nie chodzi o korupcje tylko o pirackie serwy;p

Na reatilu się płaci za grę?
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE(Świrus @ 18-11-2006, 14:04) [snapback]127300[/snapback]

To już wiadomo po co u nas CBA;p
Nie chodzi o korupcje tylko o pirackie serwy;p

Na reatilu się płaci za grę?


Tak płaci sie. Wychodzi około 50 zeta miesięcznie.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
No nieźle się porobiło z privami... najpierw extreme, teraz paradise... mam nadzieje, że DN to nie czeka, bo tam gram i że drake (admin) jakoś sobie poradzi z tym problemem. Jednak privy dla retaila to była rzecz wymarzona. Dobra reklama jak dla takiej gry, no ale widać wkurzyli się panowie z NCSoftu za kradzież plików.

Jak mój serwis padnie to już nie wiem co robić. Niedawno znowu zacząłem grę na kolejnym serwie i nie mam sił zaczynać od początku setny raz.

Ale w sumie jak największe privy znikną, to będzie dobry powód do rzucenia nałogu :D
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Zostają serwery ulokowane poza stanami, a tych jest dużo. Można także próbować na Allseron się dostać, ale bez opka do rejestracji ani rusz. Hm, ciekawe czy mój SpS tam nadal jest;p Everlast stoi w Niemczech, EPI nie wiem, jakieś inne powstały np L2supreme (Onepex i Nevyn to GM'owie z L2p, Noxy - GM z L2x i L2p), Exi, Fusion itp.
QUOTE
Jednak privy dla retaila to była rzecz wymarzona. Dobra reklama jak dla takiej gry, no ale widać wkurzyli się panowie z NCSoftu za kradzież plików.

Powiem tak. C5 to kosmetyka, The Chaotic Throne : Interlude to rewolucja.
 
Do góry Bottom