Jaka Kraina Jest Najciekawsza?

Jaka kraina w G3 najbardziej się wam podoba???


  • Total voters
    0

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ja lubie najbardziej myrtane o nordmarze nic powiedziec nie moge bo tam na razie nie byłem varant nawet fajny tylko pałac zubena fajny bo tak cała pustynia to pustkowia z poruwnaniu z myrtaną myrtana ładne puszcze i wiele innych żeczy których nie chce mi się pisać
 

Sewano

New Member
Dołączył
16.10.2008
Posty
22
Ja uwielbiam Nordmar odrazu gdy skończyłem z myratną poszedłem do nordmaru.
Dopiero Tam czuje że podniosła się poprzeczka jak z tą kopalnią w klanie młota (wczytywałem gre 10 razy).

Wiem że nie trzeba ale i tak powiem :p
Nie nawadze Varanta Bo tam za dużo Trupów.
 

Barti7

New Member
Dołączył
20.10.2008
Posty
15
najfajniejsza jest pustynia Varant fajnie są miasta i fajnie się zabija trupy (szczególnie zombie)
 

Balimer

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
10
Najlepsza jest Myrtana lubię biegać po lasach , polować i zwiedzac setki niebezpiecznych jaskiń, na które natkniemy jeśli tylko poszukamy :)
 

luke22

Member
Dołączył
28.11.2008
Posty
124
u mnie zdecydwanie wygrywa Nordmar. według mnie jest to najciekawsza kraina i najtrudniejsza, jest to też dla mnie o tyle atrakcyjne miejsce, że lubię bawić się w myśliwego, można również wykopać wiele rudy, są dość ciekawe zadania, i kojąco na mnie działa ta cisza i spokój, choć kiedy się odwrócę to nikt nie usłyszy mojego krzyku...
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Najlepsza jest Myrtana. Nordmar jest nudny, jakoś mnie zamulił, a Varrant jest bardzo fajny, ale bardziej odpowiadają mi lasy i łąki niż pustynia. Myrtana jest chyba najładniejszą krainą i przemierzałem ją nie nudząc się (w przeciwieństwie do Nordmaru). Ogólnie rzecz biorąc ta kraina ma najlepsze miasta, przepiękne krajobrazy (np. wodospad na kwiecistej łączce) i najbardziej odpowiada mi zwierzyna znajdująca się w Myrtanie.
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Cóż.
Ja osobiście oddałem głos na Nordmar.
Jest to lodowa kraina i jest nawet fajna sam nie wiem czemu.
Ale lubię też niektóre miejsca w Myrtanie.
Są tam różna ciekawe i ładne krajobrazy.
W Varancie nie byłem więc nie wiem.
No raz byłem jak skoczyłem do wody z klifu i dopłynąłem do brzegu.
Ale szczerze mówiąc pustyni nie lubię.
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
Nordmar - najbardziej niebezpiecznie, można tam zdobyć wiele doświadczenia z samego polowania.
 

eifersucht

Member
Dołączył
7.10.2008
Posty
66
Nordmar oczywiście :) Potem Myrtana. Varantu mam serdecznie dość - nuda, nuda, nuda.
 

Kondzio-Bondzio

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
4
Zdecydowanie Myrtana. Pokryte bujną roślinnością niziny i niewielkie wzgórza, jest tu stolica Króla i spotykamy tam wiele starych przyjaciół. Poza tym to ładne miasta, mili ludzie.

Pozdrawiam
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Mi się podoba Varant. Głównie dlatego że jest tam dużo miast z ładną architektórą, mało jest potworów, dużo aren i lubię asasynów. Myrtana też jest fajna, ale zniechęca mnie to błądzenie po lasach.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Moim zdaniem najciekawsza krainą jest Nordmar zamieszkiwany przez Barbarzyńców.Są tam tylko 3 klany i klasztor ale mimo to można tam spędzić wiele godzin gry.Misji jest nie wiele ale za to są ciekawe, np. Odbić Kopalnie z piecem do rudy lub Zdobyć moc przodków i wypędzić Orków z Krainy Wiecznych Lodów.Nie ma lepszego miejsca na zdobycie doświadczenia;)Praktycznie za każdym zakrętem czai się tygrys szablozębny albo ogr.Można tam także zdobyć dużo skór,kłów i pazurów różnych bestii:D
Kiedy grałem pierwszy raz w Gothic 3, odkrywanie wszystkiego co jest w Nordmarze zajęło mi dobre kilkanaście godzin gry:)Warto jest pobyć w Nordmarze dłużej niż to konieczne w związku z odnalezieniem Xardasa i jednego z 5 boskich artefaktów.
 

Rafco

Member
Dołączył
1.7.2009
Posty
55
Varant to pustynna kraina, pełna tajemnic i ruin z czasów prastarych. Pierwszy raz natknęliśmy się na większą pustynie dopiero w GIII, w poprzednich częściach nie mieliśmy takiego przyjemności. Spotkamy tam koczowników, którzy mimo swojej kiepskiej pozycji na arenie kontynentu, przetrwali najdłużej z pośród znanych nam kultur. Poznać można tam wiele tajemnic, które skrywały przed nami wieczne piaski Varantu, eksplorować ruiny, grobowce i świątynie. Jest to kraina na której rozegrało się wiele historycznych zdarzeń np. bitwa generała Lee, powódź zesłana przez Adanosa. Można przeżyć wiele pojedynków na wielkich arenach Assasynów, poznać ich kulturę i zachwycić się ich wspaniałą architekturą.
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Bardzo podoba mi się Varant i tamtejsze świątynie ale i tak wole Nordmar jest to mała kraina a jest tam wiele jaskiń i zakamarków i nawet jeśli jestem obok jakiegoś klanu czuje się jak w środku dżungli. Raz w nocy wpadłem do kanionu i zobaczyłem tam wiele ciekawych miejsc czasami nawet gdy wiem gdzie idę okazuje się że znajduję zupełnie nowe miejsce.
 

Majster666

New Member
Dołączył
17.11.2009
Posty
17
Dla mnie Myrtana dlatego że lasy różnego rodzaju poukrywane jaskinie, wodospady, gdzieniegdzie jakieś ruiny i zawsze można wpaść na coś nowego... są najciekawsze :) można ładnie sie obłowić na poukrywanych kufrach czy skrzyniach przy tym zdobywając doświadczenie w zabijaniu różnych potworów których nie brakuje w lasach Myrtany :)
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Najbardziej lubię Nordmar, ponieważ lubię ich mieszkańców i styl ich życia. Poza tym lubię zimę i krajobraz zimy.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Varant- za gorąco.
Nordmar- za zimno.
Myrtana- eeeeeeeeeeeeee... może być :)
W myrtanie jest po prostu ten fajny klimat.
 

Michu7321

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
8
Dla mnie najciekawszą krainą jest Myrtana, dlatego że krajobraz jest tam najbardziej zróżnicowany. To co można tam zobaczyć i to co mi się podoba to m.in. zróżnicowana roślinność, jaskinie, puszcze, knieje, otwarte tereny, doliny, wodospady, góry, i wiele wiele innych podobnie jak w Polsce. A w ogóle jest tam utrzymany taki fajny średniowieczny klimat za co i nie tylko Gothica uwielbiam. Varant i Nordmar też są świetne, tyle że mają inny klimat.
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
Zdecydowanie Varant ;) Na pierwszy rzut oka jest to nudna, pusta pustynia. Jednak wystarczy przejść się parę kroków, by znaleźć różnej maści ciekawe budowle, no i ogólnie jest tam fajnie :D
 

xenix

New Member
Dołączył
20.8.2010
Posty
8
Osobiście ciężko było mi się zdecydować, bo każda z nich ma swoje wady i zalety, i chociaż wybrałem Myrtane pokrótce opisze jak ja widzę każdą z krain:

Myrtana- zielona kraina, centrum życia całego kontynentu. To ty jest najwięcej miast i siedziba króla. Bardzo podoba mi się tutejszy krajobraz - drzewa, krzewy, a najbardziej woda i wodospady. Możemy tu znaleźć wiele jaskiń i miejsc wartych odwiedzenia (jak z resztą we wszystkich krainach)
Varant - piasek, i wielki bezkres pustyni, oraz ludzie którzy przystosowali się do życia w tych ciężkich warunkach - Asasyni i Koczownicy. Bardzo mi się podoba architektura tamtejszych miast - jest klimatyczna, "wtapia się" w otoczenie. Super są też ruiny i świątynie z czającymi się tam bestiami. Pewną ironią jest umieszczanie na pustyni Magów Wody, ale cóż co kto lubi ;)
Nordmar - kraina wiecznej zimy. Urzekają mnie w niej ośnieżone lasy, i kaniony w górach. Oprócz tego jest tu dużo orków i groźnych zwierząt, co powoduje że warto tu na wyższym lvl'u przyjść i trochę doświadczenia zyskać. Jest tu też Klasztor Innosa, którego ja w grze osobiście stronę trzymam ;)
 
Do góry Bottom