Jaka Kraina Jest Najciekawsza?

Jaka kraina w G3 najbardziej się wam podoba???


  • Total voters
    0

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Najciekawszą krainą, która mnie zaciekawiła
są pustynne tereny Varantu gdzie przebywają
Assasyni i Koczownicy.
Piaszczysta pustynia, bezkresne tereny,
nieznośny upał i brak wody w zapasach..
Varant tak się cechuje
Można tam zobaczyć wile ciekawych miejsc
i zobaczyć ciekawy styl architektury w miastach Asasynów
Mora Sul moim zdaniem najciekawsze miasto z wszystkich
a także świątynie pradawnych które kryją mroczne tajemnice
to wpływa na ciekawy klimat jaki tworzą te tereny dlatego
głosuję na Varant
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zdecydowanie Varant. Jako wielbiciel i zagorzały wyznawca Beliara uwielbiam tą krainę. Ma ona wspaniałe miasta, każde z niepowtarzalnym klimatem. W tle leci zawsze nastrojowa i bardzo ciekawa muzyka. Najbardziej podobają mi się miasta Mora Sul, Isthar oraz Bakareshu ( nie wiem czy dobrze napisałem nazwy miast). W każdy mieście assasyńskim wspaniałe konstrukcje upiększające miasta, oraz wspaniałe oazy na pustyni. Lubie też społeczność Varantu. Mili i ciekawi ludzie.
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Oczywiście że Varant. Varant wyszedł twórcom gry najlepiej ze wszystkich krain. Ruiny, słońce i piasek to ma klimat. Dodatkową "atrakcją" są assasyni i ich styl walki dwoma mieczami :rolleyes:
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Ja najbardziej lubie Myrtane. Jestem Gońcem Leśnym i lubię chodzic po lasach, oglądac wodospady, polowac na jelenie. Ulubione miasto to Faring.Drugą krainą jest Nordmar. Fajne osady, waleczni ludzie i piękny piec do wytapiania. Oprócz tego ciężkie do pokonania potwory i ładnie zrobione lasy.Ulubiona osada to Klan Wilka. Najmniej lubię Varant. Jedyne co mi się tam podoba to Pałac Zubena. Piękne miejsce, warto się namęczyc zeby tam trafic.

Pozdro !
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja najbardziej lubię Nordmar, nie wiem dlaczego tak jakoś. Można tam znaleść dużo bryłek rudy, często są ukryte tam jakieś miejsca gdzie można wydobyć rudę. Nordmar jest z najmniejszy z krain i najtrudniejszy, są tu silne lub wkurzające zwięrzęta np. Wilki lodowe, goblin szaman. Lubię chodzić w śnieżnych warunkach oraz lubię tamtejsze miasta, są mili ludzie i jest bardzo przytulnie w takim mieście w taką zimę. Miasta są dobrze zabezpieczone i dobrze ukrytę. Lubię chodzić po Nordmarze i być ciągle czujny by żadna armia wilków mnie nie zaatakowała. :D :) B) ;)

Nie wiem co jeszcze dodać w każdym razie najbardziej podoba mi się Nordmar. :D B)

Pozdrawiam ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Osobiście lubię Varant. Dlatego że żyją tam koczownicy i assasyni, a poza tym zawsze podobały mi się tereny pustynne. Varant to również jedyne miejsce gdzie można się nauczyć walki dwoma mieczami. Jest jeszcze wiele powodów dla których lubię Varant. Między innymi dość rozległa kraina, dużo miejsc do nabijania leveli oraz assasyni i koczownicy. Potem zagłosował bym na Nordmar dlatego że kryje przed sobą wiele tajemnic i jest dość trudny do zbadania. Na ostatnim miejscu była by Myrtana. Czyli normalne szare miejsce gdzie nic ciekawego się nie dzieje.
CYTAT
Jako wielbiciel i zagorzały wyznawca Beliara uwielbiam tą krainę

Nie wiedziałem że nawet tacy istnieją...
CYTAT
Ma ona wspaniałe miasta, każde z niepowtarzalnym klimatem

Racja, te piękne areny, cudowne mury i budynki. Piękne klimaty zwłaszcza miasta i ogólnie pustynia. I jak można pustynie znielubić?
Jeszcze jest mnóstwo dziur w ziemi i wejść do starych świątyń bądź jaskiń czy też ruin. Podoba mi się również zróżnicowanie bestii w Varancie. Od złodziejów po Lwy i Zombie. Właśnie ważne są też sprawy związane z nieumarłymi. Nie daleko jakiegoś miasta jest mnóstwo nieumarłych i przy tym bardzo mocny kapłan nieumarłych który zabije dwoma kulami ognia.
CYTAT
nieznośny upał i brak wody w zapasach

Hmm co do upału to się zgodze, ale do wody to raczej nie :D . Prawie w każdym mieście są osobnicy którzy mają buteleczki z wodą bądź wódą. I jeszcze jedna ważna sprawa. Na pustyni znajdujemy kilku znajomych. Takich jak Diego czy też Vatras.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Ja oddałem głos na Vartan ponieważ bardzo lubie pustynie w Gothicu 3 i ci Assasyni...którzy potrafia nas nauczyc wiele nowych umiejetnosci B)
Bardzo ładnie to wszystko wygląda i piasek,piasek i piasek ta pustynia nawet troche przypomina mi morze nad które bardzo lubie jeździc :)
I nawet jest tam wiele fajowych misji,wiele kapliczek...i ten klimat no wszytko ta pustynia ma. :D
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Oddałem głos na Myrtanę... Uwielbiam podziwiac tamtejsze widoki... Varant jest dla mnie taki nieciekawy trochę. Mimo że miasta mi się w Varancie bardzo podobają, to nie podoba mi się teren między nimi (czyt: piach). W Myrtanie za to... Miasta są niezłe (oczywiście te większe) i jak już wspomniałem widoki super ! Natomiast Nordmar mnie zniechęcił... Dużo mocnych potworów, ogólnie dużo chodzenia... wioski takie sobie... ueee... U mnie Myrtana wygrywa :)

Pozdrawiam
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Osobiście uważam, że Myrtana :) Zielono i atmosferka fajna :) Miasta okupowane przez orków, których lubię tępić :) Lasy, wodospady :) Bajka :) Varant też mi się podoba ze względu na asasynów i budowle jakie się tam znajdują :) Ogólnie jestem wielce zadowolony :p Nie lubię Nordmaru ze względu na Lodowe szmaciury ... I ze względu na połozenie Klanów ... Kązdy z każdego widać, ale żeby do niego dojść to pół dnia ... <_< Pozdrawiam
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Jak dla mnie to Varant, nie ma co pustynia ma swój klimat,
Asasyni kojarzą się z wojownikami Ninja, albo chociaż zabójczymi "Arabusami"

BEZWZGLĘDNIE najlepsza muzyka w tej krainie ;) spędziłem tam mnóstwo czasu, gdy tylko zaliczyłem Cape Dun to non stop na południe żeby jak najprędzej się tam dostać :)
 

Ande

New Member
Dołączył
30.4.2007
Posty
5
Również oddaje głos na Varant.

Podoba mi się zróżnicowanie miast, czyli każde miasto inne, bogate w inne rzeczy dzięki czemu miasta wypełniają się nad wzajem tworząc piękną kraine o nazwie Varant.

Każde miasto ma swoią historie. Niektóre słynną z Kopalni złota a inne ze znanych aren na których odbywają się walki o wszelkie nagrody.
Godny uwagi jest również zbiór stworów. Na pustyni można spotkać(tylko w Varancie) lwa bądź też kapłana nieumarłych. Racja doctor najelpsza muzyka, nigdzie nie znajdziemy takiej muzyki jak w varancie.
Ja również jak najszybciej wędrowałem w kierunku pustyni. Chciałem poprostu zobaczyć jak to wygląda w gothicu.
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Moim zdaniem Nordmar i Varant bo nie moge sie zdecydowac ;p Nordmar jest bardzzoo piekny ze wzgl?du na zimowy klimat ale to jedne wielkie kotliny <_< A Varant ma klimat... ta muzyka w miastach te szakale przy ruinach :rolleyes:
 

unknown

Debile
Dołączył
1.4.2007
Posty
30
Mytrana!
Fauna Myrtany, piękne krajobrazy... Czasem Nordmar. Śnieg, zwierzęta... A Varant jest taki... Nie lubię pustyni w grach- lubię lasy, zieleń. Tak to fajnie wygląda :p
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
W G3 wszystkie krainy są ciekawe. Najbardziej jednak spodobał mi się klimat mroźnego Nordmaru. Cisza, "spokój", wszędzie pełno wilczych watach z którymi nie raz miałem problem. W osadach żyją twardzi ludzie którym nie straszny jest klimat tej niedostępnej dla zwykłych śmiertelników krainy.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Varant za to samo co poprzednicy...surowy klimat, pustynia piękna architektura i miasta ;D Ludzie z PB się namęczyliu żeby coś takiego stworzyć ;D Niewiele mniej od Varantu lubię Nordmar ;D Lubię ogólnie zimę a tam jest tego mnóstwo no i ta "góralska" kultura bardzo mi się podoba ;) Mój głos na Varant ale lubie praktycznie cały swiat G3 ;D
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Moją ulubioną krainą jest Nordmar . Tylko doświadczony wojownik i zachartowany w trudach wędrowiec moze tam przetrwać . Cała kraina usiana jest przepaściami i niebezpiecznymi zwierzętami . Krainę te zamieszkuje bardzo ciekawy lud Nordów którzy doskonale radzą sobie w tak ciężkich warunkach .
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie bylem w Nordmarze jeszcze, ale jeśli miałbym wybierać między Myrtaną a Varantem to wybrałbym Varant :)
Jakaś nowość, wcześniej pustynie spotykało się sporadycznie i to tylko w NK. A teraz, te wszystkie oazy, lwy biegające między drzewami. Bardzo mi się podoba :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dałem głos na Myrtane. Zaraz powiem czemu. Nordmar jest bardzo ciekawy, klimatyczny i ma to coś. Jednak jest mały i raczej trudno się go zwiedza.

Varant jest fajny, ale za dużo w nim pustyni. :D

A myrtana ma wszystko co trzeba. Trochę tego i tamtego. Poza tym wole lasy i cywilizacje niż pustynie i lód. :)

Pozdrawiam.
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Ja oddałem głos na Varant
Ponieważ kocham piasek i piękną architekturę, orków jest tam kilkunastu nie tak jak w myrtanie xxxx. Walka 2-oma mieczami jest bardzo dobra. Gorące piaski brak wody pełno potworów i mroczne tajemnice pradawnych.

Myrtana ... mogłem na nią zagłosować ale tu nie ma tyle przestrzeni, fakt widoki są piękne ale to nie wszystko. Na dodatek xxxx orków które sie tam przewala to już dla mnie za dużo
 
Do góry Bottom