Jaka Kraina Jest Najciekawsza?

Jaka kraina w G3 najbardziej się wam podoba???


  • Total voters
    0

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Jasne, że Nordmar :D Panuje tam ciągły mróz, co jest bardzo ciekawe i piękne w świecie Gothic'a... W Nordmarze swoje siedziby mają trzy wielkie klany - Klan Ognia, Klan Wilka i Klan Młota i inne piękne, ważne miejsca i budynki :D
Piękne miecze są wytapiane, z czyściutkiej rudy i na każdym kroku powalone orki xD Raj dla mnie i dla innych graczy... Po prostu klimat Gothic'a ^^
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
varant bez dwóch zdań. ciekawy klimat i fajna architektura i ta "swoboda" bezkresna pustynia... lubię takie rzeczy
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Moja najciekawsza kraina jest oczywiscie Nordmar. Poniewaz bawie sie w mysliwego i jest tam najwiecej zwierzat. Jest tam bardzo trudno przetrwac nawet na latwym poziomie. W kadej chwili moze z mgly moze sie wylonic glodna watacha wilkow ktorzy sa trudni do pokonania.. Podobaja mi sie oczywiscie zabojcy orkow no i ich mysliwi. Ogolem super.
 

konrad-kli

New Member
Dołączył
7.5.2008
Posty
28
Według mnie najciekawszą krainą jest nordmar.
Jest nią, ponieważ nigdy nie wiadomo co czai się za rogiem (żubr:)).
Jest tam również dużo zwierząt na które można polować.
Jednak wszystko ma jakąś wadę.
Tu akurat wadą jest to, że trudno dociec gdzie jest wejście do miasta i można się tam łatwo zgubić.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Oczywiście Varant ;) Piękny krajobraz (^^), wspaniała architektura, intrygująca tajemnice spoczywające pod piaskami, dzikie, egzotyczne zwierzęta, odmienna, rozbudowana kultura, potęga Czarnych Magów, tysiąclecia historii (ruiny wokół Mora Sul i Al Shedim), włości potężnych, bogatych i inteligentnych Asasynów, wysoka temperatura, wyznawcy Beliara... Czy trzeba wymieniać jeszcze?
Muzyka w Varancie jest zdecydowanie najlepszą, najbardziej klimatyczną spośród wszystkich krain. A gdy zobaczyłem ruiny przy Mora Sul... dosłownie szczena mi opadła ;)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
jak większośc powiem ze varant
assasyni są ludżmi biznesu, mają wspaniałą architekture i świątynie
poza tym lubie pustynie, upalne slonce i suchy piasek pod stopami
no i spotykamy paru starych kumpli
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moja ulubiona kraina to Nordmar bo tam duzo zwierzyny a ja lubie wybijac tam wszystko :)

Pisz dłuższe posty, bo dostaniesz kolejnego warna!
 

wojownikAngar

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
12
Varant rządzi! Wspaniały klimat , potwory , miasta .
Moja ulubiona gildia Koczownicy :rolleyes:
Można tu spotkac wieku starych znajomych m.in Saruras, Angar, Lester.Jest tu wiele ciekawych miejsc do odkrycia
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
Ja tam najbardziej lubię KRAINY CENTRALNE(bo Myrtana to wszystko Varant,Nordmar i Krainy Centralne).
Wydają mi się najładniejsze i najbezpieczniejsze ;)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Myrtana ladnie porosniety teren ale to nie to..
Nordmar NIE tam cokolwiek ciezko znalezc
a Varant ma klimat, muzyke tam wszystko sie fajne i dlatego wybieram pustynie - ojczyzne asasynow.
 

razorix

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
15
mi się podoba nordmar . te grobowce fajne zwierzęta, kopalnie rudy.
 

ShadowDiego45

New Member
Dołączył
13.8.2008
Posty
12
Według mnie najciekawszą krainą jest Varant. Dlaczego?
Jest kilka powodów. Można tam zdobyć dużo doświadczenia, ciekawy klimat, gra się mniej ścina (zależy na jakim kompie :D) oraz ciekawa muzyka.

Pozdrawiam!
 

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
dla mnie najciekawsza dolina to Nordmar sporo orków do zabicia (nie na widzę orków) no i piękne widoki :)
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Varant rządzi te pustynne klimaty dla mnie 2 mijsce to trudna kraina nordmar a 3 zwykła myrtana
 

Paladyn07

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
3
Jak dla mnie Varant jest poprostu ciekawy a miasta są bardzo ładne i dopracowane.
 

JaCo6

New Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
23
A ja najbardziej lubię Nordmar bo tam są najsilniejsze stworzenia i jest tam Xardas i duużo magicznej rudy no i orków (do zabicia B)) ;)
 

llllllllll

Member
Dołączył
29.8.2008
Posty
42
Moim zdaniem Nordmar.Można tam zdobyć dużo doświadczenia,jest od chu.. różnych zwierząt,Misje są też ciekawe a co najważniejsze nie trzeba sie męczyć żeby dostać doświadczenie a może i poziom.Aha i od masy Orków do zabicia.
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Jeśli chodzi o mnie to najlepszą krainą jest Nordmar, ponieważ spodobało mi się chodzenie między górami w śniegu i pomaganie góralom ;p (barbarzyńcą) w wygnaniu orków. Drugą równie ciekawą krainą jest Myrtana. Tam za to polubiłem wycieczki po wyżynach i pomoc ukrytym w lasach buntownikom. Varant hmm... jakoś nie lubię piasku :D ;p. Polubiłem tylko pomoc koczownikom i to że można tam było spotkać starych znajomych znanych z poprzednich części gothica.
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
Oddalem głos na Varant z powodów które wszyscy moi poprzednicy wymienili:
Świetny klimat, brak wkurzajacych jak w myrtanie krzakow oraz drzew ktore czasami przyslanialy caly ekran i nie dalo sie chodzic badz walczyc, nauczyciele walki 2 mieczami i oczywiscie wielkie sanktuarium Beliara ;)
 
Do góry Bottom