Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    jaka bron

    Ja polecam Dwuręczne są poprostu cool. Dobry był Uriziel w G1 Reven nie mylisz się był taki temat ale w dziale Gothic 2. Pozdrawiam cLoNe_xx
  2. cLoNe_xx

    Gorn i jego badziewskajeju zbroja

    Sam go dla niego wybrałem bo wkurzał mnie ten wielki Ork :D
  3. cLoNe_xx

    Jak to będzie?

    Gra sie zacznie w wierzy Xardasa jak Gothic 2. Tylko będzie wszystkiego więcej.
  4. cLoNe_xx

    Gorn i jego badziewskajeju zbroja

    Umnie tak samo miał cięzki pancerz łowcy smoków na farmie.
  5. cLoNe_xx

    Obóz Dextera

    Koło Farmy Onara na tej wysokiej górze.
  6. cLoNe_xx

    Wymagania!

    Powinien chodzić. Jeśli chodził ci G2 to napewno NC ci pujdzie.
  7. cLoNe_xx

    Informacje

    Będzie sie wyczerpywać to napewno ale kopiąc nie będziemy od razu otrzymywać złotych monet tylko kwałki złota dopiero u kolesia nie wiem jak sie zwie będzie można przetopić na monety. Wiem, że koleś co uczy kopania złota ma na imie Scatty może on też przetapia. W Nocy Kruka będzie można także...
  8. cLoNe_xx

    Informacje

    Click zamieścił taką krótką informację na temat Nocy Kruka a oto ona: Długo oczekiwany dodatek w końcu nadchodzi. Już niebawem każdy będzie mógł sprubować Gothic II w alternatywanym wydaniu. Całość ukaże się w profesjonalnie przygotopwanej polskiej wresji. Nie wiadomo ile w tym prawdy ale ja...
  9. cLoNe_xx

    Informacje

    Nowości w NC: -W NC będzie dużo alternatywnych rozwiązań dla orginalnych zadań z Gothica 2. -Zmieni się sposób walki wprowadzony został element utrzymywania równowagi przez co gra jest nieco trudniejsza. -Bohater może posiąść nowe umiejętności takie jak: wykrywanie przedmiotów i kopanie...
  10. cLoNe_xx

    Obóz Dextera

    Na samym początku gry pierwszy bandyta, którego spotykasz.
  11. cLoNe_xx

    Czemu jedynym elementem uzbrojenia jest zbroja

    Grałem w morrowinda i według mnie nie powinno być aż tak dużo cześci jak podziała na lewą rekawice i prawą ale moim zdanie mogli by zrobic jakiś mały podział.
  12. cLoNe_xx

    Kogo preferujecie?

    Najemnikiem tez można od 3 Rozdziału jak idzie sie po Oko Innosa.
  13. cLoNe_xx

    Informacje

    Tutaj zamieszczajcie info jakie uda wam się zdobyć o dodatku. Ja postaram się umieszczać tu częściej jakieś informacje. Tak na dobry początek jak ktoś nie wie to Thorus będzie należał do Składu Bandytów a Skip będzie piratem.
  14. cLoNe_xx

    Jak to będzie?

    Wszsytko co było w G2 będzie + to co w noc kruka. Czyli smoki będą i wyspa irdorath dodatkowo fabuła będzie wzbogacona o magów wody itd.
  15. cLoNe_xx

    Jak to będzie?

    Noc Kruka jest wmontowany w gothica 2. Będzie trzeba zaczońć od nowa w wierzy Xardasa. Tylko będzie wszystkiego więcej nowe obozy, teren, przedmioty i zmieniona fabuła.
  16. cLoNe_xx

    look here!

    Ja przeszedłem gre cztery razy. Trzy razy Łowcą Smoków i jeden raz Magiem.
  17. cLoNe_xx

    Kogo preferujecie?

    Ja wybieram najemników jak dlamnie są najlepsi.
  18. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    a ja wątpie, że to prawda
  19. cLoNe_xx

    Wymagania!

    Ja mam 768Mb Ram Athlon 1200 GeForce 4 Mx 400 64Mb DDR + TV I grałem na maksymalnych detalach bez problemów na tym.
  20. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    Jak dlamnie Gothic III może wyjść na początku 2005 to jeszcze nie tak długo czekania ale żeby był dobry tak aby zachwycił mnie tak jak Gothic jeśli ma to być toś w stylu Gothica II to lepiej żeby wyszedł dużo szybciej :D.
Do góry Bottom