Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    Zacząć będzie trzeba od nowa to już jest na 99% pewne.
  2. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    Możliwe, że będzie można zostać piratem. Fajnie chętnie zostane.
  3. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    Będzie Trzeba Gothic 2 będzie potrzebny. Dodatek wprowadzi nowe zadania, przedmioty i lokacje. I będziemy zaczynali gre od nowa. Akcja dodatku nie będzie toczyć sie po odpłynięciu z dworu indorath. Więć G2 choćby dlatego będzie potrzebny bo zawiera tereny których nie będzie w dodatku a będą...
  4. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    Nie wiem czemu Nie wiem dlaczego mnie tak sie nie dzieje. Ale do tego są inne forum tutaj rozmawia sie o dodatku. Zapytam kogos kto zna sie na phpbb2 czemu może tak sie dziać.
  5. cLoNe_xx

    Czy ktoś wie kiedy polska albo chociaz angielska wersja

    Jeszcze niewiadomo Niestety polska premiara jest jeszcze niznana a angielska to nie wiem. Polska to trzba mieć nadzieje, że wtym roku. :D
Do góry Bottom