Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    Screeny

    To bylo do wszsytkich a nie tylko do ciebie napisalem ogolnie. Pozdrawiam cLoNe_xx
  2. cLoNe_xx

    Screeny

    Przystopujcie troche to nie jest konkurs kto da wiecej dawajcie naprawde ciekawe screeny a nie wszsytko co pod reka. Pozdrawiam cLoNe_xx
  3. cLoNe_xx

    fajny trick

    W jaskini w takiej dolince na lewo od tej tabliczki. Pozdrawiam cLoNe_xx
  4. cLoNe_xx

    Solucja

    Solucje są tylko po niemiecku. :D Pozdrawiam cLoNe_xx
  5. cLoNe_xx

    Xardas

    Krukiem jest Kruk ten ze starego obozu tak przynajmniej myśle. Wkońcu wystęuje w grze a tyle co gralem to zauwazylem ze pelni on swoja role w fabule. Pozdrawiam cLoNe_xx
  6. cLoNe_xx

    The Masmix Has You...

    Nie wiem czemu ma byc to ostatnie opowiadanie kiedy sa one takie fajne ale cóz jesli napiszesz jakies powazne opowiadanie zamiesc je na forum z checia przeczytamy. Pozdrawiam cLoNe_xx
  7. cLoNe_xx

    look here!

    Patrz na date ostatniego posta lukas ten temat dawno wymarl nie baw sie w archeologa i nie szukaj zaginionego. Pozdrawiam cLoNe_xx
  8. cLoNe_xx

    Pirat czy orginał

    Oba Gothic'i Orginaly. Pozdrawiam cLoNe_xx
  9. cLoNe_xx

    fajny trick

    Tym F8 takze sie bawilm ale troche inaczej a mianowicie poszlem do smoka po wpisaniu marvin mode i podswietlwniu lodowy smok wcisnolem ,, o '' teraz bylem smokiem. Teraz naciskalem F8 i udawalem latajacego smoka, ktory robi nalot na zamek :D :D :D :D :D Fajnie sie nim jaralo ludzi w zamku...
  10. cLoNe_xx

    NocturN[e]

    Druga czesc leprza ale posta pisze z innego powodu a mianowicie wyzej zlamales punkt regulaminu i napisales dwa posty podrzad. Nie dobrze jako moderator powinienes dawac leprzy przyklad. Pozdrawiam cLoNe_xx
  11. cLoNe_xx

    wizje Gothic 3

    Nawet w nowym GTA San Andreas juz zrobili, ze trzeba sie odzywiac aby zyc inaczej wkoncu zycie spadnie do zera i smierc glodowa cie czeka. A jak za duzo zjesz to przytyjesz i bedziesz musial isc na silke aby zrzucic zbedne kilogramy. Wiec i Gothica mogliby troche bardzie urealnic. Pozdrawiam...
  12. cLoNe_xx

    Pościg

    Genialne jeszcze więcej takich tekstów. Skąd ty czerpieez pomysły na to :D :D Pozdrawiam cLoNe_xx
  13. cLoNe_xx

    phootoshop

    Logo, które można oglądać na tym forum, także jest zrobione w photoshopie. To najleprzy program graficzny jaki znam i wszsytko co wykonuje to jest za pomocą Photoshopa. Pozdrawiam cLoNe_xx
  14. cLoNe_xx

    Wszystko co tajne i nie tylko

    Mnie sie wydaje, że Ur-Shak pojawia się w czwartym rozdziale niezależnie czy zabiłeś Hosh-Paka czy zostawiłeś go przy życiu. Pozdrawiam cLoNe_xx
  15. cLoNe_xx

    phootoshop

    Pewnie podał zły link do obrazka.
  16. cLoNe_xx

    ftp

    Dwa razy już otym pisałem. Na forum jest zabronione pisanie postów podrząd. Jeśłi chcesz coś napisać pisz to w jednym poscie. Jeśli chcesz dodać jakieś info edytujesz post. Wydaje mi sie, że jest to proste do zrozumienia. Pozdrawiam cLoNe_xx
  17. cLoNe_xx

    ftp

    Między znacznikami musisz podać pełny adres do obrazka anie samo screen1.jpg. Podam przykład:
  18. cLoNe_xx

    wizje Gothic 3

    To by było dobre w GTA - San Adreas już coś takiego wprowadzili w goticu też by sie przydało. Sprawiło by to efekt bardziej realnej gry. I w czasie snu mogło by sie życie nie odnawiać w takim tempie. Jesteś mocno ranny budzisz sie jak nowo narodzony. Pozdrawiam cLoNe_xx
  19. cLoNe_xx

    Wszystko co tajne i nie tylko

    Ja jak spotkałem Ur-Shaka to Hosh-Pak dawno wohał kwiatki od spodu kiedy mu to powiedziałem coś tam zaczoł nawijać i poszedł do miejsca gdzie był Hosz-Pak a nam kazał już iść z kolonii bo tu moze być niebezpiecznie. Niestety nie posłuchałem go poszłem za nim a kiedy doszedł na miejsce po...
  20. cLoNe_xx

    wizje Gothic 3

    Ja tam wole grafike z Gothica. Morrowind jest zbyt szary i kiepsko się w niego gra. Pozdrawiam cLoNe_xx
Do góry Bottom