Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    Magiczne przedmoty!

    W NK jest dużo więcej opcji wykuwania broni ale nie wiem jakich bo niemca niezbyt rozumiem. W każdym mąć razie Harad kupuje od ciebie nie tylko jeden gatunek broni ale wszsytkie zwykłe bronie (Te, które wukuwa się bez rudy) a jest ich więcej niż w G2. W Gothic dwa po nauczeniu się kowalstwa...
  2. cLoNe_xx

    Niewierni

    Nastąpił odpowiedni czas na Closed.
  3. cLoNe_xx

    Jak to będzie?

    Vampek zanim napiszesz post sprawdź czy już nie było na niego odpowiedzi. W innych tematach już z dwa razy otym pisałem. Pozdrawiam cLoNe_xx
  4. cLoNe_xx

    Konkurs

    Reven ten dział nie jest poto aby się kłócić tylko aby zapisywać się do konkursów. Pozdrawiam cLoNe_xx
  5. cLoNe_xx

    Która gildia ma najładniejszą baze.

    Nie to nie jest na temat temat brzmi ,,Która gildia ma najładniejszą bazę" a nie w której gildi jest nbajleprza atmosfera. PS. Radze ci Wilk przeczytać dwa npowe punkty w regulaminie Pozdrawiam cLoNe_xx
  6. cLoNe_xx

    Która gildia ma najładniejszą baze.

    Schodzicie z tematu, jak już napisaliście jaki obóz wam sie podoba i gdzie lubicie przywać to poco zaczynacie rozmowe nie związaną z tematem. Pozdrawiam cLoNe_xx
  7. cLoNe_xx

    WwW o Nk hahha :D

    Dlaczego miałby niemóc podać adres na forum. W końcu współpracuje ona z moją stroną. Więc adres można podać jak już będzie na serwerze. Pozdrawiam cLoNe_xx
  8. cLoNe_xx

    Która gildia ma najładniejszą baze.

    Według mnie zarąbistą baze ma Dexter na górze koło farmy. Jest to dla mnie najleprze miejsce na gildie z fajnymi widokami. Pozdrawiam cLoNe_xx
  9. cLoNe_xx

    Czwarty obóz

    KING ledwo co dopisałem cię do klanu a ty robisz dwa posty pod rząd i właśnie takim sposobem masz pierwsze upomnienie. Posty połączyłem i chciałbym abyś edytował a nie dopisywał kolejny. Pozdrawiam cLoNe_xx
  10. cLoNe_xx

    Konkurs

    Zanim umieścił to na forum obgadał to ze mną. Ale ja nie mam czasu organizować więc zaproponowałem to Wilkowi. O tyle mi bardziej się to podoba niż poprzedni Quiz bo na forum będą tylko zapisy i nie będzie zbędnego pisania odpowiedzi tutaj i zbijaniu postów. Poniważ cały Konkurs odbędzie się na...
  11. cLoNe_xx

    TraNslator for poslish pls

    To co tom widać to sam zrobiłem. Już wiem nawet gdzie są wszsytkie teksty z zadań ale jak zmieniam to gra się nieuruchamia. Jeśłi uda mi sie zrobić zadania PL to podeśle ci plik który trzeba podmienić. Ale wątpie aby mi sie to udało. Pozdrawiam cLoNe_xx
  12. cLoNe_xx

    TraNslator for poslish pls

    Siemka chiałem zapytać, jak wam sie podoba w miare polskie menu z Gothica 2 - Noc Kruka :) . W miare dlatego ponieważ nie udało mi sie zrobić aby były polskie znaki :( Menu możecie zobaczyć na Screenie pod tym adresem http://klik.stargard.pl/~gothic/nkpl.jpg Pozdrawiam cLoNe_xx
  13. cLoNe_xx

    Nagroda

    Ja także już zagłosowałem oczywiśćie na Gothica 2. A dlaczego to chyba wszyscy wiedzą :) Pozdrawiam cLoNe_xx
  14. cLoNe_xx

    Nagroda

    Właśnie ja też słyszałem cosik o gry.wp.pl ale nic tam nie znalazłem na ten temat. Pozdrawiam cLoNe_xx
  15. cLoNe_xx

    TraNslator for poslish pls

    Ja też tego nie zrozumiałem ale robie nowy dział do Gothica 2 - NK o nazwie Dziennik i tam zamieszcze, teksty z dziennika niemieckie tych zadań, których nie było w G2 i przetłumacze je w miare możliwośći na polski jak narazie mam już to zrobione do dwóch zadań ale jak będe miał więcej to...
  16. cLoNe_xx

    Nagroda

    A gdzie to trzeba głosować to też zagłosuje.
  17. cLoNe_xx

    Gdzie przebywać ?

    Farma Onara wsród najmeników, a najgorszym miejsce także cmentarz wkurza mnie ta muza, a do tego zombie. Pozdrowienia cLoNe_xx
  18. cLoNe_xx

    Gadający ork

    Reven nie wiem poco ta gadka, że mam wyrzucić i usunąć usera bo moge się rozpędzić i od razu go tobie usunąć. To, że Baton użył nie potrzebnych słów to nie znaczy, że ty też musiałeś. Tak wogle to jak już muwiłem nie jest czat i oboje pisaliście nie na temat. Reven jeśli dalej chcesz aby Baton...
  19. cLoNe_xx

    Gadający ork

    To już nie moja sprawa, ale forum napewno do tego nie służy. Pozdrawiam cLoNe_xx
  20. cLoNe_xx

    Gadający ork

    Zaczynacie rozmawiać nie na temat. Temat brzmi gadający ork. I jeśłi wy sie wypowiedzieliście już na ten temat to sie poprostu zamknijcie. Rozmowy na gg. Bo co niektórych nie interesuje kto pierwszy miał z was gothica i jaką wersje macie. Pozdrawiam cLoNe_xx
Do góry Bottom