Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    Grafitti

    Jak bede mial czas to wrzuce moze kilka prac brata to poogladacie. Ja za wielkiego talentu nie mam ale on to co innego. Pozdrawiam cLoNe_xx
  2. cLoNe_xx

    Jak myślicie?

    Nie przeloza ta data wydaje sie bys juz ostateczna. Pozdrawiam cLoNe_xx
  3. cLoNe_xx

    Xardas

    Pamietajcie ze Noc Kruka ma juz rok i nie ma wiekszych tajemnic i jakby nie patrzyc to bedzie kruk z jedynki. Wiec moze straczy fantazjowania. Pozdrawiam cLoNe_xx
  4. cLoNe_xx

    Magiczne przedmoty!

    Mozna zlaezc na wiezy na samej gorze w obozie Dextera. Pozdrawiam cLoNe_xx
  5. cLoNe_xx

    Magiczne przedmoty!

    Bede mily i oswiece cie w nk sa luki ktore sie pala a do nich sa specjalne palace sie strzaly. Pozdrawiam cLoNe_xx
  6. cLoNe_xx

    Dubing

    A moze to wcale nie bajka dla dzieci. :D :D Pozdrawiam cLoNe_xx
  7. cLoNe_xx

    Coś nowego.

    Mozna je zalozyc ale co dodaja to nie pamietam. Pozdrawiam cLoNe_xx
  8. cLoNe_xx

    Piramidy i historia w NK

    Majowie je wybudowali :D oczywiscie to zart. Napewno nie wybudowali tego Magowie Wody poniewaz wiadomoz ze oni prowadza tylko badania i bylo gdzies wspomniane ze keidys tam zyla starozytna cywilizacja, ktora wybudowala te piramisy ale dawno juz ich tam nie ma. Pozdrawiam cLoNe_xx
  9. cLoNe_xx

    Rycerze magów wody !

    Magiem Wody nie da się zostać tyle wiem z tego co grałem. Rycerzem Magów Wody da sie zostać jest to ktoś taki jak paladyn dla magów ognia. Przyjąć do służby może cię tylko Vatras daje nam on 3 zadania mamy jedno z nich wybrać i zrobić wtenbczas przyjmie nas w szeregi magów wody. Dostajemy zbroje...
  10. cLoNe_xx

    GOTHIC 3 - INFO

    [INFORMACJE G3] Engine Gothic III będzie korzystał z możliwości pakietu DirectX 9.0b (planuje się nawet użycie 9.0c), wraz z takimi dobrodziejstwami jak technologie Pixel Shader 3.0 i Vertex Shader 3.0. Co zaś tyczy się wymagań systemowych, twórcy zaprzeczają jakoby miały one być zbyt...
  11. cLoNe_xx

    Grafitti

    Jak już temat powstał to tylko powiem abyscie nie dawali graffiti z sieci tylko wlasne bo zorbi sie zamieszanie juz screeny wrzucaliscie co popadnie. Pozdrawiam cLoNe_xx
  12. cLoNe_xx

    Jaki najbardziej podobał wam się potwór w G1 oprucz Śniącego

    Na GG mu daj. Pozdrawiam cLoNe_xx
  13. cLoNe_xx

    Jaki najbardziej podobał wam się potwór w G1 oprucz Śniącego

    Pewnie wsytarczy kupić Noc Kruka i będziesz miał Bagiennego Golema. Pozdrawiam cLoNe_xx
  14. cLoNe_xx

    Jaki potwór podoba sie w G2 prosze nie podawać potworów z NK

    Lodowy Smok nie wiem czemu ale najbardziej mi sie podoba ze wszsytkich stworów. Pozdrawiam cLoNe_xx
  15. cLoNe_xx

    Jaki najbardziej podobał wam się potwór w G1 oprucz Śniącego

    Jakim mode Bagienny Golem normalnie wystpuje w Noc Kruka tak samo jak Lodowy Wilk. Pozdrawiam cLoNe_xx
  16. cLoNe_xx

    Jaki najbardziej podobał wam się potwór w G1 oprucz Śniącego

    Troll mi sie najbardziej podobal w g1 ale z calej serii to Bagienny Golem. Pozdrawiam cLoNe_xx
  17. cLoNe_xx

    Ile czasu zajęło Wam przejście gothica 2 ???

    Tak licząc to przeszłem szybciej oczywiste, ze nie graBem naonstop tylko z przerwami. Pozdrawiam cLoNe_xx
  18. cLoNe_xx

    Trzech Wojwników

    Cor Angar nie wiem dlaczego ale poprostu go lubie. Pozdrawiam cLoNe_xx
  19. cLoNe_xx

    Trzech Magów

    Je[Bi miaBbym wybiera to Vatrasa ale to nie temat o G2. W taki razie wybieram Saturasa. Pozdrawiam cLoNe_xx
  20. cLoNe_xx

    Ile czasu zajęło Wam przejście gothica 2 ???

    Ja za pierwszym razem jak kupilem zaraz na drugi dzien po premierze. To nie moglem sie oderwa przeszlem go 4 lub 5 dni. Dokladnie nie pamietam Pozdrawiam cLoNe_xx
Do góry Bottom