Informacje

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Tutaj zamieszczajcie info jakie uda wam się zdobyć o dodatku. Ja postaram się umieszczać tu częściej jakieś informacje.

Tak na dobry początek jak ktoś nie wie to Thorus będzie należał do Składu Bandytów a Skip będzie piratem.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja usłuszałem że Gothic wyjdzie w 1kwartale 2004roku czyli w marcu!Słyszałem też że fabuła rospoczyna się w wieży Xsardasa który nam mówi iż niebawem na świecie pojawi się potężny artefakt!Przygoda rospocznie się na wyspie Khorinis obszar gry został powiększony o 30%.
Podobno dodatek noc kruka jest nietypowym dodatkiem.Chyba znów zaczynasz od początku ale twórcy zapewniają że nie znódzi się nam!!

PS:Nie moge się doczekać priemiery!

PS:Aha podobno prace nad Gothicem 3 są bardzo zaawansowane!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Nowości w NC:

-W NC będzie dużo alternatywnych rozwiązań dla orginalnych zadań z Gothica 2.

-Zmieni się sposób walki wprowadzony został element utrzymywania równowagi przez co gra jest nieco trudniejsza.

-Bohater może posiąść nowe umiejętności takie jak: wykrywanie przedmiotów i kopanie złota.

W nowym numerze ŚGK w rankingu na najbardziej oczekiwane gry Gothc 2 - Noc Kruka zajął 14 miejsce.

I jeszcze dodatkowa informacja na temat Gothica 3. Jeden z głównych projektantów dodatku NC powiedział, że Gothica 3 można spodziewać się dopiero w 3 kwartale 2005 roku.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
2005
oooo niewiem czy wytrzymam ale skoro tak długo szykują to to naprawde bedzie przeboj
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Click zamieścił taką krótką informację na temat Nocy Kruka a oto ona:

Długo oczekiwany dodatek w końcu nadchodzi. Już niebawem każdy będzie mógł sprubować Gothic II w alternatywanym wydaniu. Całość ukaże się w profesjonalnie przygotopwanej polskiej wresji.

Nie wiadomo ile w tym prawdy ale ja jestem dobrej myśłi.[/b]
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
.

z poufnych źródeł - wreszcie kopiąc kilofem złoto w kopalni będzie ono przybywać! (niewiem w jakiej częstotliwości ale wiem że będzie to w miare sensowne tempo[chyba jedno udeżenie to 2 szt ale niejestem pewien])
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
cos połozyc na guzik myszki kompa zostawić na noc rano wstajesz a tam full kasy ale zapewne kazda bryła bedzie sie wyczerpywać
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Będzie sie wyczerpywać to napewno ale kopiąc nie będziemy od razu otrzymywać złotych monet tylko kwałki złota dopiero u kolesia nie wiem jak sie zwie będzie można przetopić na monety. Wiem, że koleś co uczy kopania złota ma na imie Scatty może on też przetapia.

W Nocy Kruka będzie można także wykopywac skraby. Miejsca gdzie będzie skarb będą oznakowane czerwonymi krzyżami do wykopania skarbu jest potrzebny kilof.

Jeszcze w NC będą paski dodające róznych wartości jak pierścienie i amulety np. Pas Siły (+5 Siły)
 

mihu

Member
Dołączył
13.9.2003
Posty
240
,

to fakt , po wykopaniu czzegoś np. szkatułki z klejnpotami (była w skarbcu klasztornym ) można ją otworzyć
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Ludziska w NC będom bardziej zwracały uwage na to w czym łaziecie dużo bardziej nież w GII. :p
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
Morze będe miał polskom wersje NK od pirata morze nawet w tym tygodniu. Nie napewno jak ktoś będzie hciał to da mi swuj adres i wyśle płytke tylko osobom z klanu tym osobo kture przyszły wcześniej nisz 30 Maj 2004r.



Nieh Inos ma cie w swej opiece
 

Bad Max

New Member
Dołączył
13.6.2004
Posty
15
Post 1:
Hej ludzie mam siwieże informacje o Gothicu NK z niemieckich stron!!!! 8)
Np. Dowiedziałem się że gra będzie o wiele trudniejsza gdyż system zdobywania atrybutów będzie inny.

Post 2:
Za 1 atrybut od 10-30 będzie się płacić 1 PN ,a za 1 atr. 30-60 po 2 PN.Za 1 atr. od 60-90 3 PN.Od 90-120 po 4PN i wyżej za 5

Post 3:
Najlepsz broń będzie potrzebowała 170 siły!!!!!!!!!!!

Post 4:
Nowy obszar wstąpimy dopiero w 2 rozdziale.

Post 5:
Znajdziemy tam nowe potwory między innymi wielkiego robala-trupożerce, który komplikuje nam misje związane z odszukaniem ciał!!!
PS: Służe jako tłumacz.

Edytowany Przez cLoNe_xx
To, że jesteś tu nowy postaram sie być wyrozumiały ale jeśłi będziesz dalej tyle postów podrząd pisał to będe musiał coś ztym zrobić. Jeśli zapomniałeś czegoś napisać jest opcja edytuj. Pamiętaj na tym forum nie można pisać nawet 2 postów podrząd a ty napisałeś 5. Chciałbym aby to był ostatni raz kiedy łącze ci posty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom