Wyniki Wyborów.

Status
Zamknięty.

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
TVN OBIEKTYWNY?!
hahahahahah. Dobre.
Nie no naprawde. Ja bym to nazwał PLATORMA TV. A nie TVN.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
lol? aha, rzeczywiście : D obliczając reasumując i prorokując, ten NOP wejdzie za 30 lat do Sejmu


:lol:

Jak na partię, która:
- wystawiła tylko 4 kandydatów, do 4 okręgów wyborczych;
- nie była finansowana z jakichś niewiadomych źródeł;
- nie pobierała od państwa kasy na kampanię, a czas w TV wykorzystywała tylko z mocy, jaką daje ustawa o...nie pamietam jaka, ale każdy komitet wyborczy ma x czasu na antenie, w oktęgu, wktórym kandyduje;
- jest tak atakowana od strony mediów, że nawet 2000 głosów byłoby sukcesem w takiej sytuacji;
Itd.

I co do wyników: CYTAT
30 kandydatów tej formacji (wliczając w to "wodza" Romana) padło 9 602 głosów, gdy sam K. Bednarski otrzymał ich 12 202!

CYTAT
Również bezpośrednie "starcie" kandydata NOP z okręgu bydgoskiego, Rafała Kriegera, z tamtejszym reprezentantem UPR przyniosło zwycięstwo (niewielkie, ale jednak) przedstawicielowi nacjonalistów (1,97% R. Krieger - 1,96% Roman Puchowski).


Oba cytaty za www.nop.org.pl

Ale na Interii też jest tak samo (bodaj Krieger wygrało o... 5 głosów), i bardzo chetnie dał by Ci link, bo strona NOPu "nie jest obiektywna", ale na tej Interii nie mogę znaleśc tych wykresów z wynikami :blink:. Bajzel taki na tej stronie, że szok.

CYTAT
zagraniczni obserwatorzy narzekali na TVPiS (publiczna), o tyle pochwalili TVN i POLSAT za sprawiedliwość i obronę pluralizmu(jeśli się pomyliłem to sorry) czy czegoś tam, nie pamiętam za bardzo.


Stwierdzenie "zagraniczni komentaorzy" jest moją odpowiedzią...

CYTAT
Ich problem że miało tak mało kasy


Kasa płynie z m. in. budżetu domowego Twojej rodziny...


Pozdrawiam.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Kasa płynie od nas to prawda ale nie dopowiedziałeś jak. Partia ma swój budżet który tworzą składki, składki pochodzą z udzi należących do partii, i część rzeczywiście z naszych kieszeni bo część osob należących do partii to posłowie i posłanki którzy dostają pensje z pieniędzy które pochodzą z naszych podatków. Gdyby NOP był w rządzie też na kampanie szła by kasa z naszych podatków...

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Kasa płynie z m. in. budżetu domowego Twojej rodziny...
Tak ale na kampanię partie nie dostają kasy, dopiero po wyborach państwo im ją zwraca. Ale tylko tym co przekroczyli próg 3%... ;P

Pomimo wzajemnego punktowania(argumentami), czas zadać nokaut.
CYTAT(wybory 2001)
Porozumienie o starcie z list PO podpisała również nieuczestnicząca w prawyborach Unia Polityki Realnej, której kandydaci nie uzyskali jednak w wyborach ani jednego mandatu.
PO jak wiemy weszła do sejmu... Więc LB sprawa jasna, co sądzą Polacy o UPR.
Dziękuję za dyskusję. Jeszcze jakieś ale masz? To ostatnia wymiana zdań...
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Z testu wyszedł mi Liberalizm Konserwatywny :)
54% Tradycjonalizm
89% Wolność gospodarcza
41% Wolność obywatelska


UPR nie wszedł do sejmu bo nie wydał Milionów na Kampanie. I nie leciał średnio 40 razy dziennie w telewizji.
Jakieś ALE?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Żeby polepszyć waszą ocenę PO, powiem, że p. Pitera, występująca na plakatach, była w UPR'ze kiedys :)

Ja UPR popieram tylko ze względu na program gospodarczy, bo poglądy obyczajowe mamy dość rozbieżne.
CYTAT
PPP nawet w sejmie nie była

Za to było PPPP. Prawie jak ;)
co do PPP to też ich w ogóle nie widziałem, tak jak NOP'u (nie wiedzialem nawet ze udalo im sie zarejestrowac listy wyborcze...), UPR'u ani Partii Kobiet w TV za duzo. Po prostu, marginalizacja. W polityce przewijają się wciąż te same twarze. A gdy nas już wszyscy zawiodą (oby nie!), to co będzie?...

Co do testu wspomnianego przez Jodłę to mi wyszło tak:
Tradycjonalizm -1%
Wolność gospodarcza 72%
Wolność obywatelska 9% (tu byłem zaskoczony i szokowany xD, uwaaaga...)

Jest jeszcze mały test polityczny... wyszło mi sporo na wolność gosp. io trochę na Lewicę.

Pozdrawiam, polecam ten wiekszy test.

Edit @Lares_
ale ludziska aż tak głupie nei są żeby twarzy i nazwiska nie poznac :p chyba ze beda sterowac nowymi zza drugiego siedzenia...
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
CYTAT
W polityce przewijają się wciąż te same twarze. A gdy nas już wszyscy zawiodą (oby nie!), to co będzie?...

Zmienią nazwe Partii :))))
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
UPR nie wszedł do sejmu bo nie wydał Milionów na Kampanie. I nie leciał średnio 40 razy dziennie w telewizji.
Jakieś ALE?
W temacie o ustrojupolitycznym LB powiedział że chce korzystać z prawa wyborczego(dziecka demokracji) żeby zmienić ta demokracje. To przecież UPR mogła korzystać z "kasy państwowej", żeby zmienić to finansowanie partii - po wygranej oczywiście (bo przecież jest to najlepsza partia i jedyna która nie ma nas w dupie - podobno).

EDIT: Armalite! czytaj ze zrozumieniem. Nic takiego nie powiedziałem ;P.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
Ale co ma niby ilość głosów do racji jaka dana partia posiada :lol: ?
Nie znam programów LiD, UPR, NOP, PSL etc.
Ale ocenianie partii, po ilości głosów jest zdeczka mówiąc - jak lokata...
Bo gdyby większość miała rację, Ziemia była by płaska...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
30 kandydatów tej formacji (wliczając w to "wodza" Romana) padło 9 602 głosów, gdy sam K. Bednarski otrzymał ich 12 202!


Analogiczna sprawa boomu na Kononowicza, gdy ludzie się zbijali, że Wierzejski nie dostał nawet 1% w Warszawie, a Konon prawie wygrał w Białymstoku... trochę kiepskie porównanie, ale zawsze ;p
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
CYTAT
W temacie o ustrojupolitycznym LB powiedział że chce korzystać z prawa wyborczego(dziecka demokracji) żeby zmienić ta demokracje. To przecież UPR mogła korzystać z "kasy państwowej", żeby zmienić to finansowanie partii - po wygranej oczywiście (bo przecież jest to najlepsza partia i jedyna która nie ma nas w dupie - podobno).

Sorry ale co ma sposób myślenia LB odnośnie sposobu myślenia UPR w takich sprawach? To, że Lord chce w ten sposób zmienić Polskę ma oznaczać, że jego ulubiona partia(i moja też) ma w podobny sposób rozwiązywać problemy?
CYTAT
PO jak wiemy weszła do sejmu... Więc LB sprawa jasna, co sądzą Polacy o UPR.

To, że UPR nie dostał sie wtedy do sejmu jest zależne też od kiepskiej umowy koalicyjnej. Kandydaci UPRu startowali z ostatnich miejsc PO.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja sie ciesze, ze PO wygralo, a LPR i samoobrona wypadly :D Teraz tylko koalicja z PSL albo LiD i bede rzadzic jak chce, wszystko moga zrobic, a nie jak PiS kolaicja z LPR i samoobrona i wieczne sprzeczki, a co do Jaroslawa to niech on sie rozliczy najpierw z tego co sobie prywatnie pokupowali ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Armalite! @ 23-10-2007, 17:46) [snapback]156576[/snapback]
O czym my tu w ogóle mówimy.
Wałęsa chciał zrobić drugą Japonię, Tusk chce zrobić drugą Irlandię
Postoję z boku nie będę się ośmieszał, że w to wierzę.



Uwierz a są tacy co wierzą :) Ja tam muszę uważać, bo jak wszyscy znowu się zjada do kraju, to w tramwajach tłok będzie ;)

CYTAT
Społeczeństwo nie ma w dupie UPR, bo większość ludzi nie wie, że takie coś istnieje. A tak naprawdę to jest jedyna partia, która nie ma ludzi w dupie i nie widzi w nich tylko sposobu na hajs(można to poznać po samym programie). Nie do końca wiem jak mam rozumieć drugie zdanie, nic się nie zmieniło w UPR? Może i racja, bo aż tak wiele się nie zmieniło, zawsze byli za wolnością człowieka i wolnością gospodarczą, ale niestety, na to nasz układ nie pozwoli.


Każda partia obiecuje, a JAK DOCHODZI CO DO CZEGO TO huja robią. Taka jest prawda, potem zwalają jeden na drugiego itd.
Obojętnie jaka by nie była Twoja partia, jak i PO itd. to i tak mało zrobią.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT(Kacperex @ 24-10-2007, 10:54) [snapback]156630[/snapback]
Uwierz a są tacy co wierzą :) Ja tam muszę uważać, bo jak wszyscy znowu się zjada do kraju, to w tramwajach tłok będzie ;)

Pierwsi już wracają...
512_c7ff43b2pierwsipolacywracajazemigracji.jpg


Rysiu Krauze... - szczur
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
Analogiczna sprawa boomu na Kononowicza, gdy ludzie się zbijali, że Wierzejski nie dostał nawet 1% w Warszawie, a Konon prawie wygrał w Białymstoku... trochę kiepskie porównanie, ale zawsze ;p


Może i tak... ale czy jest ktoś na tym forum, co nie słyszał o Kononowiczu Krzysztofie, kandydacie Podlasia XXI wieku na burmistrza miasta Białystok :p? Bo o NOPie nie każdy słyszał.

A oto moje wyniki tego "testu" 9tego małego w zupełności wystarczą- jak znajdę czas to wypełnię ten większy ;)):
ncguxj.png



Pozdrawiam.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
CYTAT
Analogiczna sprawa boomu na Kononowicza, gdy ludzie się zbijali, że Wierzejski nie dostał nawet 1% w Warszawie, a Konon prawie wygrał w Białymstoku... trochę kiepskie porównanie, ale zawsze ;p


Prawie wygrał? :p Ja mam nadzieję, że to ironia :D

CYTAT
Przykro nam, ale Twoje poglądy nie odpowiadają żadnej istniejącej doktrynie politycznej. Sprawdź czy Twoje odpowiedzi byly spójne i nie podważaly się nawzajem.

xD

Za pierwszym razem coś takiego:

CYTAT
Tradycjonalizm + 59%
Wolność gospodarcza +7%
Wolności obywatelskie -21%


Wyszło, że nie maja dla mnie doktryny ;)
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Kto wie, może właśnie powstaje nowa ; D

CYTAT
Prawie wygrał? Ja mam nadzieję, że to ironia


no żebyś wiedział xP nie wiem ile miał % ale ponoć wynik dwucyfrowy.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
no żebyś wiedział xP nie wiem ile miał % ale ponoć wynik dwucyfrowy.


Z tego co pamietam, to miał wynik dwu procentowy :D. A jednak to nie ironia ;) :p.
Mogę się mylic, ale raczej na 99.9% nie miał wyniku dwucyfrowego, a kojarzy mi się aby to właśnie był 2.coś%


Pozdrawiam.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja w teście miałem
Tradycjonalizm 20%
Wolność gospodarcza 92%
Wolności obywatelskie 41%

Kierunek: Minarchizm

Może faktycznie UPR mi wyprał mózg xD Ale przynajmniej mogę powiedzieć, że nie jestem manipulowany przez mass media xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom