Wyniki Wyborów.

Status
Zamknięty.

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Wtedy było gadanie na PiS, że nic nie zmieniali.
Jak kurffa mieli zmieniać jak im PO wszystko blokowało?!
W Polsce kolejne 4(może rok, może 2) lata zastoju. Niech się PO przekona jak to rządzić, i mieć blokowane wszystkie ustawy. Mam jednak nadzieje, że to co mówił Kaczyński "Polska będzie dla nas najważniejsza" będzie prawdą. I blokować nie będą.
NIe żartowałem.


P.S nie jestem za PiSem.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Rozśmieszyło mnie jak na końcu przegrany Jaruś zapewnił że będzie rozliczał PO z obietnic. Jak chce kogoś rozliczać, to niech zacznie najlepiej od siebie. Cieszę się że PO wygrała. Znam się co prawda w niewielkim stopniu na polityce, ale rządy PiSu już mieliśmy - i widzimy co z nich wyszło. Nawet jeśli Platforma nie będzie taka cudowna (nie będzie...) to i tak jest lepszym wyborem od partii Kaczyńskich. A jeśli i Tusk się nie sprawdzi... cóż, dobrze że dostał swoją szansę.

Cieszę się że odpadła Samoobrona.
Cieszę się że odpadł LPR.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
W sumie to się trochę ciesze. PiS przegrał a ta partia wyjątkowo mnie denerwuje, szczególnie po tym co pokazali gdy byli u władzy. LPR i Lepper banda nie weszła do Sejmu, tu także się cieszę. Wreszcie nie będzie hołoty na obradach.
Co do zwycięskiego PO. Wiem, że nie dogodzą wszystkim. Wiem, że te ich obietnice nigdy nie zostaną przez nich spełnione. Wiem, że i tak każdy będzie narzekał. Zapewne pozbawią pieniędzy masę ludzi ucinając socjalne aby jakiś prawnik albo coś mógł więcej zarabiać, w końcu chcą zrobić w Polsce Irlandię, jak to gdzieś w TV usłyszałem. Mam tylko nadzieję, że PO sprzymierzy się z kim trzeba a nie z kim im będzie na rękę tak jak zrobił to PiS. I nie zrobią w naszym kraju chlewu i totalnej ruiny.

Ale na koniec cytat LB, który mi się bardzo spodobał i który jak najbardziej popieram :

CYTAT
oczywiście gratuluję wygranej i powrotu do koryta
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Duddekks muszę Cię uspokoić, raczej nie będą obniżać pomocy socjalnej(niestety :( ), a pod koniec kadencji pewnie ją podniosą. Jeśli się sprzymierzą z PSLem to będę miał jeszcze jakąkolwiek nadzieję na to, że wprowadzą chociaż ten podatek liniowy(PSL nie ma właściwie programu i zależy im tylko na hajsie, info z drugiej ręki :p), a jeśli pokuszą się o koalicję z L*Dem to koniec, chociaż z drugiej strony, jeśli POL*D będzie rządził i spieprzą tak, że da radę coś uratować, a UPR w tym czasie będzie prowadził odpowiednią politykę to za 4 latka można liczyć na konkretny wynik :p . Szkoda tylko, że Polacy nie lubią się uczyć na błędach i wybiorą znowu jakiś PiS czy PO(może pod inną nazwą, bo to wystarcza naszemu "wspaniałemu narodowi" by zapomnieć co robiła jakaś partia).
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Ja poszedłem dalej z akcją "schowaj babci dowód" i poszedłem z babcią i zagłosowałem za nią. Sam wypełniłem głosy i sam wepchałem kartę do urny. Głosowałem na PO, myślę że to dobrze. Podoba mi się prywatyzacja. Jak ma być coś państwowe to niech będzie wszystko, jak ma być prywatne to samo. Niech państwowe zostaną tylko służby mundurowe, bo wtedy podalek liniowy ma sens, nie bedzie taki wielki jak dzisiaj tylko 15% dzisiajszego. Jestem za PO, mozecie mnie nazywac debilem bo nie ejstem za UPR czy tam NOP'em... mam to w dupie.


Pozdrawiam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Lord to startuj w przyszłych wyborach zbawco narodu.....
normalnie może ty jesteś jakiś wieszcz albo wróżbita
tak dokładnie wiesz co się stanie to naprawdę interesujące
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
Duddekks muszę Cię uspokoić, raczej nie będą obniżać pomocy socjalnej(niestety sad.gif ), a pod koniec kadencji pewnie ją podniosą


Pożyjemy zobaczymy. Jak na moje obniżą, ale ja aż tak się na tym nie znam. Możliwe że to Ty masz rację. Takie jest po prostu moje przeczucie ;]. Ofc. jak się nie sprawdzi to przyznam rację. Ale powiedz mnie jedno dlaczego "niestety" ?
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Mówicie, że PO blokowało ustawy, nawet te mądre? To czemu mamy mundurki, co zbyt mądre nie było? Ile mamy dobrego, a ile złego po tym całym rządzie? Jarosław cały czas nie dość, że oszukiwał nas, to samego siebie. Np.: "Polska nowoczesna" - jak o coś takiego może starać się człowiek bez prawa jazdy, który nie wie z czego robi się marihuanę?
Wierzę, że Jarosław Kaczyński nie jest złym człowiekiem, ale przesadził. Za dużo ataku, warczenia i oskarżania. Najgorsze są te jego próby odegrania się na Tusku. Już powiedział, że będzie sprawdzał czy PO wywiązuje się z obietnic, sam się nawet nie wywiązał. I ta wypowiedź o mordercy księdza Popiełuszki. Ja w ogóle nie wiem o co chodzi, nagle wyskoczył z oskarżeniem dla PO, nagle, znienacka i nie wiadomo po co. Oczywiście opozycji (chodzi mi tu o nas, cywili) od razu dało to powód do rzucania się na Platformę...
Porównajmy wypowiedzi Tuska i Kaczyńskiego. Tusk powiedział wszystko spokojnie, ze łzami szczęścia w oczach. Powiedział to naprawdę pięknie, aż się człowiekowi ciepło robi na sercu. Jak pan Jarosław wyszedł od razu sztuczny uśmiech i atak. Nawet porażka stała się dla niego wygraną, a wygrana PO jej przegraną.
Nie mówcie tylko, że koniec z awanturami. PiS nie wytrzyma bez zemsty, będą szukać byle czego na Tuska i Platformę, byle tylko dogryźć i powrócić do władzy. Ludzie w to uwierzą i następne wybory (za dwa miesiące?) wygra PiS. No cóż, oby nie.
Wierzę w poprawę życia nas Polaków, życzę tego nawet tej opozycji, która i tak opozycją pozostanie. Ale to jest piękne przemówienie "By żyło się lepiej".
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(MasterOfTheMoon @ 22-10-2007, 17:58) [snapback]156404[/snapback]
Ja poszedłem dalej z akcją "schowaj babci dowód" i poszedłem z babcią i zagłosowałem za nią. Sam wypełniłem głosy i sam wepchałem kartę do urny. Głosowałem na PO, myślę że to dobrze. Podoba mi się prywatyzacja. Jak ma być coś państwowe to niech będzie wszystko, jak ma być prywatne to samo. Niech państwowe zostaną tylko służby mundurowe, bo wtedy podalek liniowy ma sens, nie bedzie taki wielki jak dzisiaj tylko 15% dzisiajszego. Jestem za PO, mozecie mnie nazywac debilem bo nie ejstem za UPR czy tam NOP'em... mam to w dupie.
Pozdrawiam

Jesteś, bo o prywatyzacji UPR mówił przed PO, nawet przed KL-D, a co z prywatyzacji KL-D zrobił większość chyba wie, ale teraz mnie to już nie rusza, po wyborach...
CYTAT(yeed @ 22-10-2007, 17:58) [snapback]156405[/snapback]
Lord to startuj w przyszłych wyborach zbawco narodu.....
normalnie może ty jesteś jakiś wieszcz albo wróżbita
tak dokładnie wiesz co się stanie to naprawdę interesujące

Może wystartuję :p Choć nie wiem czy będę miał taką szansę, jasnowidzem raczej nie jestem, choć podobno mam pewne zdolności, których zwykły człowiek jest pozbawiony :p . Nie wiem co się stanie, to jest czysta dedukcja na podstawie wydarzeń z ostatnich 17 lat :) .

CYTAT(dudekkss @ 22-10-2007, 17:58) [snapback]156406[/snapback]
Pożyjemy zobaczymy. Jak na moje obniżą, ale ja aż tak się na tym nie znam. Możliwe że to Ty masz rację. Takie jest po prostu moje przeczucie ;]. Ofc. jak się nie sprawdzi to przyznam rację. Ale powiedz mnie jedno dlaczego "niestety" ?
Chciałbym aby twoje przeczucie się sprawdziło. A niestety dlatego, że uważam pomoc socjalną czyli przymusowe zabieranie jednym by w imię sprawiedliwości społecznej dawać innym, przy okazji potrącając sobie to hańba i normalna kradzież(nawet jakby sami nic z tego nie mieli to uważam, że to beznadziejny pomysł, bo nie można ludziom zabierać ich uczciwie zarobionych pieniędzy! I przez to zanikają odruchy pomocy innym).


CYTAT(Phantom Lord @ 22-10-2007, 18:02) [snapback]156408[/snapback]
Mówicie, że PO blokowało ustawy, nawet te mądre? To czemu mamy mundurki, co zbyt mądre nie było? Ile mamy dobrego, a ile złego po tym całym rządzie? Jarosław cały czas nie dość, że oszukiwał nas, to samego siebie. Np.: "Polska nowoczesna" - jak o coś takiego może starać się człowiek bez prawa jazdy, który nie wie z czego robi się marihuanę?

Mundurki po 1 nie są złe, po 2 to nie pomysł PiSu :p . Zresztą podałeś przykład, że PO nie blokowała (według Ciebie) głupich ustaw, a chyba nie o to Ci chodziło :) . Uwierz, że by być dobrym politykiem nie trzeba mieć prawa jazdy, nie trzeba wiedzieć z czego robi się marihuanę(robi się? ciekawie...), nie trzeba mieć też konta w banku lub wiedzieć co się działo ostatnio w Modzie na sukces, on ma się znać na polityce.
CYTAT(Phantom Lord @ 22-10-2007, 18:02) [snapback]156408[/snapback]
Wierzę, że Jarosław Kaczyński nie jest złym człowiekiem, ale przesadził. Za dużo ataku, warczenia i oskarżania. Najgorsze są te jego próby odegrania się na Tusku. Już powiedział, że będzie sprawdzał czy PO wywiązuje się z obietnic, sam się nawet nie wywiązał. I ta wypowiedź o mordercy księdza Popiełuszki. Ja w ogóle nie wiem o co chodzi, nagle wyskoczył z oskarżeniem dla PO, nagle, znienacka i nie wiadomo po co. Oczywiście opozycji (chodzi mi tu o nas, cywili) od razu dało to powód do rzucania się na Platformę...

To akurat świetny pomysł żeby PiS punktował PO, nie wiem co Ci w tym przeszkadza, jeśli będą się przyczepiać do złych ustaw to dobrze, jak do dobrych to na pewno media to pokażą i PiS straci wyborców, dla Ciebie tak i tak dobrze :p .
CYTAT(Phantom Lord @ 22-10-2007, 18:02) [snapback]156408[/snapback]
Porównajmy wypowiedzi Tuska i Kaczyńskiego. Tusk powiedział wszystko spokojnie, ze łzami szczęścia w oczach. Powiedział to naprawdę pięknie, aż się człowiekowi ciepło robi na sercu. Jak pan Jarosław wyszedł od razu sztuczny uśmiech i atak. Nawet porażka stała się dla niego wygraną, a wygrana PO jej przegraną.
Nie mówcie tylko, że koniec z awanturami. PiS nie wytrzyma bez zemsty, będą szukać byle czego na Tuska i Platformę, byle tylko dogryźć i powrócić do władzy. Ludzie w to uwierzą i następne wybory (za dwa miesiące?) wygra PiS. No cóż, oby nie.
Wierzę w poprawę życia nas Polaków, życzę tego nawet tej opozycji, która i tak opozycją pozostanie. Ale to jest piękne przemówienie "By żyło się lepiej".

Znowu o wypowiedziach. Oni mogą nawet ku*wić w sejmie byleby wprowadzali dobre ustawy. Wyborów oczywiście następnych nie będzie w ciągu 2 miesięcy i prawdopodobnie następne za 4 lata(jeśli unia nie powie inaczej :p ).


Na koniec chciałem powiedzieć(raczej przypomnieć, bo już to mówiłem), że ja mam nadzieję, że PO dotrzyma obietnic kilkakrotnie mocniej niż wy wszyscy razem wzięci :p , bo ja wiem co może nas czekać jeśli tego nie zrobią. Fajne jest to jechanie na PiS :p , ja rządzili to mówili, że wprowadza złe ustawy i blokuje dobre PO, teraz PO ma większość(lub będzie miała z PSL) i już przewidują, że Kaczor(ten okropny, zły Kaczor!) będzie blokował wszystkie dobre ustawy, "przykro mi z was".
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Zaczne od tego, że PO POPIERA mundurki.
Pozatym jaki to ma wpływ na polityke? Pochodzisz te kilka lat i masz z bańki.


Mówią tutaj nie którzy o tym żę media zaślepiają :p

A teraz zastanówcie się: Dlaczego TAK BARDZO nie lubicie PiSu? Dlaczego naśmiewacie się z P. Kaczyńskiego?
:)))
Hipokryzja Panowie i Panie. Czysta hipokryzja.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Nie jestem zwolennikiem PO, ale z dwojga złego nieco mniej pyskują od PiSiorków. Do PO mam stosunek neutralny, tedy i może być. Program mają całkiem, całkiem byle go realizowali.

Osobiście głosowałem na LiD i osiągnęli tyle ile zakładałem.

Nie jest gorzej. To na pewno.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
W Polsce kolejne 4(może rok, może 2) lata zastoju. Niech się PO przekona jak to rządzić, i mieć blokowane wszystkie ustawy. Mam jednak nadzieje, że to co mówił Kaczyński "Polska będzie dla nas najważniejsza" będzie prawdą. I blokować nie będą.


Aha, czyli wolisz aby wszyscy blokowali się nawzajem, robili sobie na złość i obrzucali mięchem, a nie żeby pracowali na dobro Polski? Z twojej wypowiedzi tak wynika, a więc gratuluje pomyślunku.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT
Mundurki po 1 nie są złe, po 2 to nie pomysł PiSu tongue.gif . Zresztą podałeś przykład, że PO nie blokowała (według Ciebie) głupich ustaw, a chyba nie o to Ci chodziło smile.gif . Uwierz, że by być dobrym politykiem nie trzeba mieć prawa jazdy, nie trzeba wiedzieć z czego robi się marihuanę(robi się? ciekawie...), nie trzeba mieć też konta w banku lub wiedzieć co się działo ostatnio w Modzie na sukces, on ma się znać na polityce.


Nie są złe? Nie byłyby złe, gdyby ludzi było na to stać. To nie jest mit, znam wielu ludzi z Sierpca, Torunia czy Krakowa, których nie stać na kupienie kamizelki i skórzanego paska do spodni.
A czy ja mówiłem, że trzeba mieć prawko, żeby być politykiem? Mówię o gadaniu Jarosława o nowoczesnej Polsce, z czego on sam jest tak nowoczesny jak radyjko mojej babci.
Nie ma prawa jazdy, to znaczy, że nie za bardzo wie jak Polacy żyją, co już nie raz udowodnił (nie ma konta w banku, nie wie jak się zakłada firmę. Czy polityk piastujący jedną z najważniejszych funkcji w rządzie, nie powinien tego wiedzieć?).

A czy marihuanę się robi? Tak! To bardzo ciekawe. Otóż wiedz, że marihuana sama w sobie nie jest rośliną, tylko suszem z
kwiatków, z domieszką Konopi Indyjskiej.
A co myślałeś, że Marihuana to gatunek sam w sobie? A gdzie ty widziałeś nazwę łacińską, czy podwójne nazewnictwo?
Ale to tak do wyjaśnienia.
CYTAT
Znowu o wypowiedziach. Oni mogą nawet ku*wić w sejmie byleby wprowadzali dobre ustawy. Wyborów oczywiście następnych nie będzie w ciągu 2 miesięcy i prawdopodobnie następne za 4 lata(jeśli unia nie powie inaczej tongue.gif ).


A skąd mamy wiedzieć jacy są politycy, jak nie po wypowiedziach? Chciałem porównać zachowanie Tuska i Kaczyńskiego, a ty już nie miałeś się do czego przyczepić?

CYTAT
To akurat świetny pomysł żeby PiS punktował PO, nie wiem co Ci w tym przeszkadza, jeśli będą się przyczepiać do złych ustaw to dobrze, jak do dobrych to na pewno media to pokażą i PiS straci wyborców, dla Ciebie tak i tak dobrze tongue.gif .

I znowu mnie nie rozumiesz. Cały czas opisuje wypowiedź Kaczki i to jak się chamsko zachowuję, oczekuje po PO tego, czego sam nie dał rady zrobić. A czy PO da radę? Pożyjemy zobaczymy, na razie nic nie powiem. Jestem zadowolony, że może się sprawdzić i nie będziemy ciągle w niepewności.

CYTAT
Na koniec chciałem powiedzieć(raczej przypomnieć, bo już to mówiłem), że ja mam nadzieję, że PO dotrzyma obietnic kilkakrotnie mocniej niż wy wszyscy razem wzięci tongue.gif , bo ja wiem co może nas czekać jeśli tego nie zrobią. Fajne jest to jechanie na PiS tongue.gif , ja rządzili to mówili, że wprowadza złe ustawy i blokuje dobre PO, teraz PO ma większość(lub będzie miała z PSL) i już przewidują, że Kaczor(ten okropny, zły Kaczor!) będzie blokował wszystkie dobre ustawy, "przykro mi z was".


Nie wiem, czy jesteśmy po prostu obydwoje kiepscy w ironizowaniu, czy tak samo kiepskimi mówcami, ale jak chcesz. Zauważ tylko, że jak kraj ma się zjednoczyć i dojść do porozumienia, jak ty będziesz atakował mnie za moje zdanie, a ja ciebie...

Czy będzie blokował wszystkie ustawy? Tak mi się zdaje, po półprawdą już sam nam to powiedział.


EDIT
CYTAT
A teraz zastanówcie się: Dlaczego TAK BARDZO nie lubicie PiSu? Dlaczego naśmiewacie się z P. Kaczyńskiego?
smile.gif))
Hipokryzja Panowie i Panie. Czysta hipokryzja.


1. Ja się z Kaczyńskiego nie nabijam (chyba, że palnie coś totalnie głupiego ("Czy marihuanę robi się z konopi indyjskiej? Chyba nie...")). Tak jest chyba zawsze, nie? Jak ja palnę coś głupiego śmieją się ze mnie.

2. A za co mam ich lubić? Taka ludzka natura, jak ktoś człowiekowi nigdy nie dał batonika, to czemu ma mi się podobać?
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
A teraz zastanówcie się: Dlaczego TAK BARDZO nie lubicie PiSu? Dlaczego naśmiewacie się z P. Kaczyńskiego?
))
Hipokryzja Panowie i Panie. Czysta hipokryzja.


Za jego nieudolny rzad, za Fotygę, za Ziobrę, za Kamińskiego, za Macierewicza i za wielu wielu innych chorych na dekomunizację i wielką suwerenną Polskę, która sama oczywiście da sobie radę w świecie. I za to, że choćby miał ledwo 5% w wyborach to i tak powie, że będzie rozliczać i że to wielkie zwycięstwo. Aha, i za Rydzyka.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Hmmm... byłem, zobaczyłem, zagłosowałem.
PO oczywiście.
I zwyciężyli.

A co do wyników...
Dziwię się, że popierający PiS ludzie (choćby obecni na tym forum) akceptują za sojuszników sekciarzy z Radia Ma-ryja... To, że popieracie partię, jej program, styl i ludzi, to już wasza sprawa, nic do tego nie mam.

LiDowcy i PSLowcy - yhm... jeśli ważne dla was było odsunięcie PiSu od władzy, to trzeba było głosować na PO. Teraz zaś znowu powstanie koalicja. Polakom zaś znudziłoby się PO za jakiś czas, ale za to byłaby normalna atmosfera do przeprowadzania rzetelnej kampanii wyborczej.

Pozdrawiam ludzi popierających PO - co dalej, zobaczymy.

I przypominam wszystkim - to władza dla całej polski, więc plucie w tej chwili nie ma sensu. A nuż okażą się lepsi od waszych "mistrzów" ;)
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Jako były zwolennik PiSu mogę się chyba wypowiedzieć :p

CYTAT
A teraz zastanówcie się: Dlaczego TAK BARDZO nie lubicie PiSu? Dlaczego naśmiewacie się z P. Kaczyńskiego?


Bo kłamał. Mówił, że zrobi rewolucję moralną i pewnie naiwnością było wierzenie w to. Ale premier już na początku skłamał mówiąc, że w wypadku wybrania brata na prezydenta nie zostanie szefem rządu. Potem negocjacje z PO - moim zdaniem obie strony winne. Ale to co się stało potem... sojusz z LPR i partią wiadomą. A czy pan Kaczyński nie mówił czegos o Samoobronie? Czy tak się zaczyna IV RP, rewolucja moralna?
Zgadzam się, że media niektóre ostro jechały na PiSie, ale partia ta częściowo albo calkowicie sobie na to zasłużyła. Umieranie za pierwiastek... Co zyskali? A jaki szum zrobili? Joanina? Co nam z tego?

Dlatego teraz popieram PO. Być może wydali dużo na PR, bo Tusk ostatnio sporo zyskał na imejdżu. Zobaczymy, ale PiSu popierać już bym nie mógł. Chyba, że nowy rząd zrobi coś tak głupiego, że wszystko pójdzie w niepamięć...
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
no i o takie wypowiedzi mi chodziło :))
A fakt, że media jechały bardzo ostro po PiSie.
Można, było zauważyc nagonke. I dlatego, zadałem to pytanie. Znam wiele osób które, "cisneły" po PiSie, nie intersując się Polityką WOGOLE. To bylo bluzganie na PiS od tak.
A przemówienie P. Kaczyńskiego mi się podobało :pP
Gezz. Źle mnie zrozumiałeś.
Że, PiS będzie blokował to wiadomo. Więc, teraz PO zobaczy jak to się rządzi z 50% NIE.
Najlepiej by było gdyby, dla każdej partii było najważniejsze dobro. Teraz najważniejsza jest władza w Polsce, a nie jej dobro.

CYTAT
Mam jednak nadzieje, że to co mówił Kaczyński "Polska będzie dla nas najważniejsza" będzie prawdą. I blokować nie będą.

Nie umiesz czytać? :))
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Jeżeli PO będzie rządziło tak jak PiS albo nawet jeszcze gorzej, to też będe ją jechał, problem w tym, że jeśli tak się stanie to w następnych wyborach wygra alternatywa czyli lewica, a to będzie dopiero zapaść polityczna i gospodarcza.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Osobiście jestem za PO. Wolałbym żeby samodzielnie rządziło no ale ważne że wygrało. Co do obietnic, to sam wiem że te obietnice to "kłamstwa wyborcze" użyte do wygrania kampanii, Platforma nauczyła się na błędach i zastosowało strategię PiSu sprzed 2 lat. Uważam jednak że Tusk zrealizuje więcej z tych obietnic, niż Kaczki ze swoich. (o ile prezydent nie będzie przeszkadzał, a będzie).

CYTAT
Będzie w POLSCE źle za rządów PO. Gorzej niż za Kaczyńskich.
POżyjemy, zobaczymy, nie gdybaj. Ja mogę gdybać: "gdyby wygrał UPR to byśmy mieli 2 Korę czy Irak".
CYTAT
PO gówno robiło w tamtym rządzie. Blokowali tylko, próby wprowadzenia zmian przez PiS.
Nawet, jeżeli były to zmiany dobre, oni i tak je blokowali.
PO blokowało tylko te ustawy, które uważało za złe,. Platforma poparła wiele ustaw, np ulgi prorodzinne LPR'u (a nie PiSu jak to sobie przyPiSywał Kurski), oraz (jak sie okazało błędnie) powstanie CBA, co teraz zarzuca im LiD. Tego jest dużo, nie byłęś tam, nie oglądałem obrad więc nie wiesz, sam tam nie byłem ale czasem obrady oglądałem i "podstawy" znam. Nie wiesz, to się nie udzielaj, "Bo w du**e byleś i gów** widziałeś"(cytat z piosenki).
KOD
Mam nadzieje, że to dobry żart. Wiedz, że teraz będzie jeszcze gorzej, mamy prezydenta PiSowca. Bez większości PO nie przepchnie wielu ustaw i nastanie impas. Jak zwykle za taki stan rzeczy będą oskarżać PO.
Wyjąłeś mi to z ust.
CYTAT
Precz z PO.
Precz z PiS'em i UPR prędzej...
KOD
Jak kurffa mieli zmieniać jak im PO wszystko blokowało?!
W Polsce kolejne 4(może rok, może 2) lata zastoju. Niech się PO przekona jak to rządzić, i mieć blokowane wszystkie ustawy
Nawet jeśli PO blokowała te ustawy (chociaż twierdzę inaczej) to i tak PSowi (PiSowi :p) i jego koalicji wystarczała połowa (którą mieli razem z idiotami i przestępcami) a nie większość konstytucyjna (3/4 bodajże).
CYTAT
jasnowidzem raczej nie jestem,
To nie gdybaj! POżyjemy zobaczmy!
CYTAT
resztą podałeś przykład, że PO nie blokowała (według Ciebie) głupich ustaw,
Powiedz mi jak ma blokować ustawy gdy PiSoLiS miał większość? No oczywiście mogli by się wstrzymywać od głosu, ale już raz tak było i Potwory i Spółka sobie porodziły.
CYTAT
byleby wprowadzali dobre ustawy.
Pomimo tego że nie rządzili zaproponowali "trochę" dobrych ustaw, niestety nie mam wiedzy na temat czy PiS je przyjęło[bo jak wiemy PO nie miało większości] (pewnie marszałek w ogóle je blokował i nie poddał pod głosowanie).
CYTAT
A teraz zastanówcie się: Dlaczego TAK BARDZO nie lubicie PiSu? Dlaczego naśmiewacie się z P. Kaczyńskiego?
smile.gif))
Hipokryzja Panowie i Panie. Czysta hipokryzja.
Włącz czasem wiadomości...
Zresztą Prawo i Upierdliwość to jedna wielka porażka, nawet największa partia opozycyjna ich popierała na jakimś szczycie unii a ci ulegli... Ogłosili zwycięstwo po kapitulacji, nie no naprawdę ŻAL!
KOD
za Macierewicza
Od Marcinkiewicza wara!! To jest najlepszy Polski premier!

Po za tym pozdrawiam wszystkich z którymi stoję po jednej stronie w tej dyskusji. PO!

EDIT:
CYTAT
Gdy się więc zebrali, spytał ich Piłat: «Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Barabasza czy Jezusa, zwanego Mesjaszem?» Wiedział bowiem, że przez zawiść Go wydali.
Tymczasem arcykapłani i starsi namówili tłumy, żeby prosiły o Barabasza, a domagały się śmierci Jezusa. Pytał ich namiestnik: «Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam uwolnił?» Odpowiedzieli: «Barabasza»

Rozumiem co chcesz przez to powiedzieć, aczkolwiek to twoje porównanie jest skandaliczne! Jakim prawem porównujesz PiS do Jezusa?!! Zresztą porównanie PO do Barabasza też jest niepoprawne, przecież nie wejście w koalicje to nie jest zbrodnia, a ty sprowadzasz to do wielokrotnego zabójstwa itp. napawde uważaj na to co mówisz, bo takie typu komentarze są nie na miejscu. Aczkolwiek plus, za umiejętność wyrażenia swojej wypowiedzi w iście inteligentnej formie(opowieści z ukrytym przesłania), tylko szkoda że jest ona skandaliczna .

A idź (w)PiS(du)!
Tyle PiS deklarował
i tyle PiS DE<zakaszlenie>klaruje...

Premier Kaczyński - zasady zobowiązują,
a podsłuchy INWIGILUJĄ!
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
O, tutaj pojawiła się osoba pana Marcinkiewicza. Ot, dobrze, dobrze. Moim zdaniem to najlepszy gość, jakiego miało PiS w całej swej karierze. Człek ten potrafił wzbudzić moje zaufanie i powiem szczerze, że widziałbym go na premiera rządu PO. Marcinkiewicz po prostu jest bardziej ludzki od tych wszystkich person (czy to PiSowskich, czy to LiDowskich, czy jakichkolwiek innych). Pan Tusk nadaje się na prezydenta (zwłaszcza po tym, jak ostatnio się zmienił), ale nie widzę go za bardzo premierem.

Tak czy siak mam nadzieję, że już będzie nam z górki do poziomu europejskiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom