Wyniki Wyborów.

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Jodełko przestań gdybać i negować opinie innych opierając się na słowie 'gdyby' i niech Ci inni też się do tego zastosują.
Tak, tak. Umiemy czytać ze zrozumieniem :p... Przejrzyj jeszcze raz moje posty i pomyśl...
CYTAT
W Polsce większość to fanatycy PO, którzy ślepo z nimi idą nie wiedząc tak naprawdę jaki ma program i co będą robić.
Masz jakieś dowody na to co mówisz?:> ;] Co to 2 odsłona gdybania:p? Bo bajkopisarzem też jesteś niezłym (temat ustrój polityczny).
CYTAT
Fanatycy UPR, bo uważamy że lepiej by rządzili
Znowu gdybasz, zobaczymy co PO zrobi przed 4 lata i potem wygra UPR jeśli jest takie dobre(nie wygra...), co zrobi JKM i porównamy! LB daj sobie już siana z bajkami.
W niedziele Polacy pokazali UPR'owi kciuk w dół, taka prawda ;]. LB nie oczekuj od wszystkich ludzi, żeby myśleli tak jak ty! Zresztą pisałem ci już na temat sceny politycznej, więc nie będę się powtarzał.

PS: Emzi jaką recenzje wystawisz kodexowi? :D
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
CYTAT
Godfather przemyśl czasem co piszesz. Fanatycy UPR, bo uważamy że lepiej by rządzili i umiemy bronić swoich racji? W Polsce większość to fanatycy PO, którzy ślepo z nimi idą nie wiedząc tak naprawdę jaki ma program i co będą robić. UPR nie była pewna, że zdobędzie większe poparcie, popełnili błąd, tego nie można ukryć, ale sami już powiedzieli, że wiedzą co zrobili źle i będą dalej walczyć o dobro Polski. Nie wiem co to znaczy według Ciebie "silna partia". I jak zwykle wychodzi twoja(wasza) nie wiedza, UPR tak naprawdę nigdy nie miała swojej szansy w sejmie i to z oczywistych powodów. Nie dlatego, tak jak wy myślicie, że mają głupie pomysły i są po prostu nieżyciowi, ale to jest ogólna zmowa milczenia, bo oni zagrażają wszystkim. PO, PiS czy LiD mogą się kłócić o pierdoły, ale ich cel jest generalnie ten sam, dorwać się do żłoba i żyć za nasz hajs, a co mówi UPR? Zlikwidujmy koryto! I wtedy wszystkie partie, ponad podziałami, łączą się by ich zwalczyć. Wiadomo kto rządzi w mediach(wystarczy popatrzeć jak powstawały) i to jest "oczywista oczywistość", że dla nich również lepiej jest by UPR do władzy nie doszedł. I "fanatycy UPR" nie porzucają nadziei, że będzie lepiej, oni po prostu nie są ślepo zapatrzeni w PO tak jak jej fanatycy i pamiętają o przeszłości POwców, a do teraźniejszych obietnic podchodzą bardzo sceptycznie.

Podpisuje się dwoma rękami. NIc dodać nic ująć.


Jodełko nie ucz mnie ortografii :))))))) Z tego co wiem, to ty byłeś rekordzistą w błędach na tym forum. Masz mozille 2.0 i wielki obrońca mowy Polskiej.

Chodziło mi generalnie o to , że byli na NIE w 95% ustaw PiSu. Chociaż programy prawie indentyczne...
Blokowali PiS dla zasady. NIe dla POLSKI tylko dla tego , żę są w opozycji.

No i rządzili jak już mowił Lord_Bezimienny. Inna nazwa, ale rządzili.
Widać, w Polsce wystarczy zmienić nazwe partii...

P.S Monarchiści w Polsce to duża grupa. I ty yeed jako student Politologii powinieneś to wiedzieć :)))
Bajki to pisał Krasicki :p. L_B pisze, to co wielu innych, bardziej wykształconych od Ciebie yeed pisało/mówilo.
No i zapewne mądrzejszych.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Godfather przemyśl czasem co piszesz.

Co jak co ale teraz przesadziłeś God ma na tyle oleju w głowie, że wie co pisze
i jest na tyle od ciebie starszy byś mógł zachować chociaż odrobinę szacunku


CYTAT
, UPR tak naprawdę nigdy nie miała swojej szansy w sejmie i to z oczywistych powodów.

a oczywistymi powodem jest to, że społeczeństwo po prostu ma w D*pie UPR...nie od dziś
Zwłaszcza, ze chwalisz się historią i długością trwania tej partii....biedne jest to, że przez tyle lat nic się nie zmieniło

Oceniajmy PO po tym jak skończy tą kadencje i z czym na koncie in plus i in minus
wtedy to będzie adekwatne a nie oskarżacie ich zanim jeszcze cokolwiek zrobili...tak jest najłatwiej
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
CYTAT
W niedziele Polacy pokazali UPR'owi kciuk w dół, taka prawda ;].

Większość Polaków nie wiedziała o UPRze. Nawet moja pani od WOSu. Jak już pokazywali ich w TV to tylko Mikke(a nie sorry, Popiela siedział na widowni w debacie Giertych-Miler) i w taki sposób, żeby go przedstawić jako samo zło(która stacja telewizyjna/radiowa powiedziała o zwycięstwie JKM przeciw Partii Kobiet?).
CYTAT
Masz jakieś dowody na to co mówisz?:> ;]

Moi znajomi w szkole, którzy do PO są przekonani dzięki uśmiechniętej twarzy Tuska i jego showańskimi zdolnościami, a ni ch*ja nie znają programu tej partii(poza podatkiem liniowym...)
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 14:56) [snapback]156550[/snapback]
Co jak co ale teraz przesadziłeś God ma na tyle oleju w głowie, że wie co pisze
i jest na tyle od ciebie starszy byś mógł zachować chociaż odrobinę szacunku

Może wie co pisze, ale nie ma pojęcia o czym pisze. Szanuję go, ale taki już jestem, że jak ktoś gada głupoty to czy ma 60, 20 czy 12 lat to to mówię.
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 14:56) [snapback]156550[/snapback]
a oczywistymi powodem jest to, że społeczeństwo po prostu ma w D*pie UPR...nie od dziś
Zwłaszcza, ze chwalisz się historią i długością trwania tej partii....biedne jest to, że przez tyle lat nic się nie zmieniło

Społeczeństwo nie ma w dupie UPR, bo większość ludzi nie wie, że takie coś istnieje. A tak naprawdę to jest jedyna partia, która nie ma ludzi w dupie i nie widzi w nich tylko sposobu na hajs(można to poznać po samym programie). Nie do końca wiem jak mam rozumieć drugie zdanie, nic się nie zmieniło w UPR? Może i racja, bo aż tak wiele się nie zmieniło, zawsze byli za wolnością człowieka i wolnością gospodarczą, ale niestety, na to nasz układ nie pozwoli.
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 14:56) [snapback]156550[/snapback]
Oceniajmy PO po tym jak skończy tą kadencje i z czym na koncie in plus i in minus
wtedy to będzie adekwatne a nie oskarżacie ich zanim jeszcze cokolwiek zrobili...tak jest najłatwiej

Oceniamy PO po tym jak skończyli poprzednie kadencje! Nie oskarżamy ich o rzeczy, których nie wykonali, a jedynie poddajemy w wątpliwość ich dobre intencje, to chyba normalne, że trzeba podchodzić do takich spraw sceptycznie, a wy mówicie jakby już nam się poprawiło. Jedynym prawdziwym wykładnikiem władzy są nasze portfele.

EDIT

CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 14:36) [snapback]156548[/snapback]
Tak, tak. Umiemy czytać ze zrozumieniem :p... Przejrzyj jeszcze raz moje posty i pomyśl...
Masz jakieś dowody na to co mówisz?:> ;] Co to 2 odsłona gdybania:p? Bo bajkopisarzem też jesteś niezłym (temat ustrój polityczny).

Jasne, że mam dowody. Pierwszym dowodem jest kilka osób z tego tematu. Drugi dowód to moi znajomi z miejsca zamieszkania. Trzeci dowód to uczniowie i nauczyciele mojej szkoły. Czwarty to wypowiedzi ludzi w TV i w necie. A to co pisałem(jak odpiszecie coś to będę znowu pisał :p) to nie bajki, ale logiczne argumenty, których niestety zbić się nie da, bo nie da się udowodnić, że rządy l*du są lepsze.

CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 14:36) [snapback]156548[/snapback]
nowu gdybasz, zobaczymy co PO zrobi przed 4 lata i potem wygra UPR jeśli jest takie dobre(nie wygra...), co zrobi JKM i porównamy! LB daj sobie już siana z bajkami.
W niedziele Polacy pokazali UPR'owi kciuk w dół, taka prawda ;]. LB nie oczekuj od wszystkich ludzi, żeby myśleli tak jak ty! Zresztą pisałem ci już na temat sceny politycznej, więc nie będę się powtarzał.

Świrus ładnie wytłumaczył, chciałem tylko dodać że nie wymagam by ludzie myśleli tak jak ja, chciałbym tylko by ludzie myśleli logicznie, a jak nie chcą/nie potrafią to nie powinni mieć głosu(żebym potem nie oglądał w TV kobiety, która mówi ona się w ogóle nie interesuje polityką, ale poszła zagłosować by spełnić swój obowiązek obywatelski - tacy ludzie powinni mieć obowiązek trzymania się z daleka od urn wyborczych, dlatego jestem za wprowadzeniem opłaty za głosowanie :) ).
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Moi znajomi w szkole,

Mikeev, ale osoby z gimnazjum (poza wyjątkami, które kiblują kilka klas) nie mają prawa do głosowania czyż nie? Podaj może jakiś przykład co do dorosłych... Sensowny przykład

TV o UPR nie mówi za wiele, bo tak naprawdę oni mają g**no do gadania, na aktualnej scenie politycznej.

CYTAT
Jodełko nie ucz mnie ortografii smile.gif)))))) Z tego co wiem, to ty byłeś rekordzistą w błędach na tym forum. Masz mozille 2.0 i wielki obrońca mowy Polskiej.
TO miała być ironia, ty sie czepiasz mnie szczegółów to ja się czepiam ciebie, zresztą Mozilla jest darmowa.

CYTAT
Oceniajmy PO po tym jak skończy tą kadencje i z czym na koncie in plus i in minus
wtedy to będzie adekwatne a nie oskarżacie ich zanim jeszcze cokolwiek zrobili...tak jest najłatwiej
Dokładnie, mówimy to już od wczoraj ale oni jak widać nie słuchają.

CYTAT
która stacja telewizyjna/radiowa powiedziała o zwycięstwie JKM przeciw Partii Kobiet?
A czy któraś stacja pokazała, że pan Zenon wygrał sprawę rozwodową?

CYTAT
ale nie ma pojęcia o czym pisze
A ty może masz?

CYTAT
jedynie poddajemy w wątpliwość ich dobre intencje
To ja poddaje wątpliwości intencje UPR... Zaraz powiesz że UPR ma to i to w programie, no PiS też miał dużo w programie... Gdybajmy dalej tak, to daleko zajdziemy.

CYTAT
A tak naprawdę to jest jedyna partia, która nie ma ludzi w dupie i nie widzi w nich tylko sposobu na hajs(można to poznać po samym programie)
Udowodnij mi tutaj że WSZYSTKIE inne partię, mają ludzi w dupie. Ale udowodnij, a nie pogdybaj!

EDIT:
CYTAT
Moja pani od WOSu, którą wymieniłem wcześniej.
Czytaj ze zrozumieniem co sam piszesz ;]. Zresztą mowa tu o liczbie mnogiej, najlepiej jakimś milionie wyborców.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
CYTAT
Podaj może jakiś przykład co do dorosłych...

Moja pani od WOSu, którą wymieniłem wcześniej. CYTAT
A czy któraś stacja pokazała, że pan Zenon wygrał sprawę rozwodową?

A czy pan Zenon kandydował w wyborach? Czy wszedł w konflikt z inną partią? I czy pokazano racje tylko jednej strony w mediach?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Społeczeństwo nie ma w dupie UPR, bo większość ludzi nie wie, że takie coś istnieje.

To nie wina społeczeństwa nieprawdaż, każda partia musi umieć zawalczyć o głos wyborców. Nie chodzi już nawet o dostęp do Tv bo PSL też za wiele nie miał w tv spotów a jakoś przekroczył próg....tu nie tylko chodzi o popularność. Trzeba umieć zdobyć wyborców. Pchać się z buciorami, gdzie się da a nie siedzieć i zastanawiać się co zrobić..taka jest dziś polityka a ten kto tego nie zrozumie zawsze będzie w cieniu

CYTAT
e jak ktoś gada głupoty to czy ma 60, 20 czy 12 lat to to mówię.

No Offence ale dla mnie to ty gadasz ciemnoty......Znasz tylko program UPR nie znasz ludzi. Teoria jest łatwa do przedstawienia, gorzej jest z rzeczywistością ale jak na razie twoich marzeń o władzy UPR jeszcze długo nie przyjdzie nam skonfrontować z rzeczywistością.
CYTAT
Nie do końca wiem jak mam rozumieć drugie zdanie, nic się nie zmieniło w UPR? Może i racja, bo aż tak wiele się nie zmieniło, zawsze byli za wolnością człowieka i wolnością gospodarczą, ale niestety, na to nasz układ nie pozwoli.

Mi chodzi o to, że chwalisz się taką długą Historią UPR-u w polityce(najstarsza partia czy coś w tym stylu chociaż słabo w to wierze pokaż i to bo jakoś nie jestem przekonany) a przez tyle czasu nic nie potrafiła osiągnąć.....zwalisz to na kolejne "układy" i brak czasu antenowego??? Serio nie bądź śmieszny
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:20) [snapback]156554[/snapback]
Mikeev, ale osoby z gimnazjum (poza wyjątkami, które kiblują kilka klas) nie mają prawa do głosowania czyż nie? Podaj może jakiś przykład co do dorosłych... Sensowny przykład

Chodziło chyba o fanatyków, którzy nie znając programu ślepo popierają i bronią PO, nie było żadnych ograniczeń wiekowych.
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:20) [snapback]156554[/snapback]
TV o UPR nie mówi za wiele, bo tak naprawdę oni mają g**no do gadania, na aktualnej scenie politycznej.
Daruj sobie takie teksty, bo dla mnie w tym momencie to ty masz gówno do gadania. Jakoś TV pokazywała kiedyś Leppera, który zrobił blokadę dwoma traktorami, a był zwykłym rolnikiem, a jak oni mówią o realnych zmianach dla Polski to media milczą, to jest zwykły układ, ale ty uważasz, mają gówno do powiedzenia, choć sam nie wiesz co mówią.
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:20) [snapback]156554[/snapback]
A czy któraś stacja pokazała, że pan Zenon wygrał sprawę rozwodową?

Śmieszne, czyli jak go oskarżyły to to była sprawa interesująca i wszyscy musieli wiedzieć "JKM obrażał niepełnosprawnych i teraz został oskarżony!!!", a jak wygrał to to jest sprawa prywatna i nikt nie musi o tym wiedzieć? Świetna logika.
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:20) [snapback]156554[/snapback]
A ty może masz?

Mam
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:20) [snapback]156554[/snapback]
To ja poddaje wątpliwości intencje UPR... Zaraz powiesz że UPR ma to i to w programie, no PiS też miał dużo w programie... Gdybajmy dalej tak, to daleko zajdziemy.

Poddawaj, bardzo chętnie posłucham, tylko podaj jakieś argumenty, bo ja mówię czemu im nie wierzę, a ty co powiesz? Że nie byli w sejmie?
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:20) [snapback]156554[/snapback]
Udowodnij mi tutaj że WSZYSTKIE inne partię, mają ludzi w dupie. Ale udowodnij, a nie pogdybaj!

Wszystkie inne partie chcą dojść do władzy, można powiedzieć, że chcą stać się państwem, i utrzymać władzę państwa na obecnym poziomie, czyli chcą utrzymać swoją władzę na tym poziomie mając gdzieś to co chcą ludzie. Jakby ich nie mieli w głęboki poważaniu to by im dali wolność.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Daruj sobie takie teksty, bo dla mnie w tym momencie to ty masz gówno do gadania. Jakoś TV pokazywała kiedyś Leppera, który zrobił blokadę dwoma traktorami, a był zwykłym rolnikiem, a jak oni mówią o realnych zmianach dla Polski to media milczą, to jest zwykły układ, ale ty uważasz, mają gówno do powiedzenia, choć sam nie wiesz co mówią.
To załóż własną TV jak ci się nie podoba i pokazuj ciągle tylko UPR.

CYTAT
Poddawaj, bardzo chętnie posłucham, tylko podaj jakieś argumenty, bo ja mówię czemu im nie wierzę, a ty co powiesz? Że nie byli w sejmie?
Uważasz się za inteligentnego człowieka (tak sądzę), a nie rozumiesz o co mi chodziło gdy to pisałem, bo na pewno nie miałem na celu dosłowne poddawaniu wątpliwości intencji UPR. W liceum, w 1 klasie, powinieneś się uczyć na polskim, o czymś takim jak "parabola". Zresztą nawet bez tego, chyba wiesz o czymś takim jak znaczenie przenośne, ukryty sens, itp.

CYTAT
Wszystkie inne partie chcą dojść do władzy, można powiedzieć, że chcą stać się państwem, i utrzymać władzę państwa na obecnym poziomie, czyli chcą utrzymać swoją władzę na tym poziomie mając gdzieś to co chcą ludzie. Jakby ich nie mieli w głęboki poważaniu to by im dali wolność.
LB, umiesz czytać? Powiedziałem DOWODY nie SŁOWA. Ja sobie mogę powiedzieć, że JKM ma 6 palców u prawej stopy i co, uwierzysz mi?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ja nie uważam się za fanatyka PO...po prostu zaufałem im..postanowiłem dać szanse....
nie jestem gotowy oddawać za ich przekonania życie
mam tylko nadzieję, że doprowadzą do poprawy naszej sytuacji

BTW
CYTAT
UPR(bądź co bądź najstarsza partia w naszym kraju).


KPISZ?????
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Miałem odpowiedzieć na twoje posty LB ale po przeczytaniu odpowiedzi do nich stwierdziłem że wszystko zostało już powiedziane. Powiem tylko że za fanatyzm uważam pewność że partia która nigdy nie była partią znacząca i znaną z jakichś osiągnięć na 110 procent rządziła by lepiej niz ci ci i ci. Pytam skąd takie wnioski? Po programie? Jeśli programy byłyby prawdą mielibyśmy autostrady, stadiony i wyższe płace już dawno. Jak sam powiedziałeś ludzie nie wiedzą co to UPR, więc jak ma sie wybić partia bez jakichś konkretnych osiągnięć?

CYTAT
Daruj sobie takie teksty, bo dla mnie w tym momencie to ty masz gówno do gadania. Jakoś TV pokazywała kiedyś Leppera, który zrobił blokadę dwoma traktorami, a był zwykłym rolnikiem, a jak oni mówią o realnych zmianach dla Polski to media milczą, to jest zwykły układ, ale ty uważasz, mają gówno do powiedzenia, choć sam nie wiesz co mówią.


Podałeś jako przykład Leppera zanim ja zdążyłem to zrobić. Lepper coś robił, pokazywał sie, pchał sie ze swoimi brudnymi buciorami wszędzie, i zyskał popularnośc w przeciągu paru lat, UPR (najstarsza partia w polsce) nie potrafi nawet tego co on.

Z wyrazami szacunku. Godfather

A i jeszcze jedno, też nie uważam sie za fanatyka PO, nie mówię że na 100% będzie lepiej niż było, nie wiem tego. Bede mógł za rok, dwa powiedzieć czy polacy mieli racje ufając im, tak jak ufam im w tej chwili ja. To druga strona fanatyzmu, obrzucanie innych błotem tylko dlatego że ich partia nie wygrała, jak dla mnie poziom braci Kaczyńskich.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 15:32) [snapback]156556[/snapback]
To nie wina społeczeństwa nieprawdaż, każda partia musi umieć zawalczyć o głos wyborców. Nie chodzi już nawet o dostęp do Tv bo PSL też za wiele nie miał w tv spotów a jakoś przekroczył próg....tu nie tylko chodzi o popularność. Trzeba umieć zdobyć wyborców. Pchać się z buciorami, gdzie się da a nie siedzieć i zastanawiać się co zrobić..taka jest dziś polityka a ten kto tego nie zrozumie zawsze będzie w cieniu

Czy ja mówiłem, że to wina społeczeństwa? Od początku obstawałem przy tym, że to układ, który za pomocą mediów manipuluje "ciemnym ludem".
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 15:32) [snapback]156556[/snapback]
No Offence ale dla mnie to ty gadasz ciemnoty......Znasz tylko program UPR nie znasz ludzi. Teoria jest łatwa do przedstawienia, gorzej jest z rzeczywistością ale jak na razie twoich marzeń o władzy UPR jeszcze długo nie przyjdzie nam skonfrontować z rzeczywistością.

Znam programy wszystkich partii, które kandydowały(nie wiem czy przeczytałem prawdziwy program PPP, bo jakoś trudno mi było zdobyć, aczkolwiek bez tego wiem czego oni chcieli), ludzi też znam dosyć dobrze(tak myślę) i dlatego mam takie zdanie. Wiem, że na większość ludzi działają spoty, bilbordy i głupawe debaty, w których nie ma konkretów i wiem, że bogaci i uprzywilejowani nie chcą stracić swoich posad, więc zrozumiałe jest to, że odsuwają od życia publicznego UPR, ja to na serio rozumiem.
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 15:32) [snapback]156556[/snapback]
Mi chodzi o to, że chwalisz się taką długą Historią UPR-u w polityce(najstarsza partia czy coś w tym stylu chociaż słabo w to wierze pokażą i to bo jakoś nie jestem przekonany) a przez tyle czasu nic nie potrafiła osiągnąć.....zwalisz to na kolejne "układy" i brak czasu antenowego??? Serio nie bądź śmieszny

mojapolityka.pl - całkiem ciekawa stronka

http://mojapolityka.pl/partie_polityczne/p...ealnej_upr.html
http://mojapolityka.pl/partie_polityczne/p...ycznej_sld.html
http://mojapolityka.pl/partie_polityczne/p...liwosc_pis.html
http://mojapolityka.pl/partie_polityczne/p...atelska_po.html
http://mojapolityka.pl/partie_polityczne/p...tia_kobiet.html
http://mojapolityka.pl/partie_polityczne/p...rodzin_lpr.html

To jak wytłumaczysz, że ich w ogóle nie ma w TV? Przecież oni robią bardzo często konferencje prasowe, ale wspominają o tym tylko jak ktoś powie coś co można zmanipulować. Podczas wyborów robili konferencje prawie codziennie omawiając różne ważne sprawy do Polski, przychodziło czasem naprawdę sporo dziennikarzy, ale nic nie pokazywali! Mogłem je obejrzeć jedynie za pośrednictwem internetu.

CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:49) [snapback]156561[/snapback]
To załóż własną TV jak ci się nie podoba i pokazuj ciągle tylko UPR.

Powiem tylko KRRiT, jak można w Polsce założyć TV powiedzmy proUPR, jak to oni decydują czy telewizja może powstać czy nie?
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:49) [snapback]156561[/snapback]
Uważasz się za inteligentnego człowieka (tak sądzę), a nie rozumiesz o co mi chodziło gdy to pisałem, bo na pewno nie miałem na celu dosłowne poddawaniu wątpliwości intencji UPR. W liceum, w 1 klasie, powinieneś się uczyć na polskim, o czymś takim jak "parabola". Zresztą nawet bez tego, chyba wiesz o czymś takim jak znaczenie przenośne, ukryty sens, itp.

Ja nie lubię domyślać się co ktoś miał na myśli i tego z reguły nie robię, bo staram się rozumieć wszystko dosłownie.
CYTAT(Jodełko @ 23-10-2007, 15:49) [snapback]156561[/snapback]
LB, umiesz czytać? Powiedziałem DOWODY nie SŁOWA. Ja sobie mogę powiedzieć, że JKM ma 6 palców u prawej stopy i co, uwierzysz mi?

Czyli co? Mam podawać kolejne punkty programów i przykładu ustaw, które kiedyś wprowadzali? Mogę podawać, ale po co? Czy dla Ciebie przykładem, że PO ma ludzi w dupie jest stworzenie NFI, który opierdo*ił Polaków pod przykrywką liberalizmu i inwestowania? Lub tworzenie przez PiS nowych ministerstw(za kasę podatników) tylko po to by dać koalicjantom ciepły fotelik?

CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 15:54) [snapback]156563[/snapback]
Ja nie uważam się za fanatyka PO...po prostu zaufałem im..postanowiłem dać szanse....
nie jestem gotowy oddawać za ich przekonania życie
mam tylko nadzieję, że doprowadzą do poprawy naszej sytuacji

A kto mówił o oddawaniu życia :) ? Mówiliśmy o ludziach ślepo wpatrzonych w PO. Też mam nadzieję, że "doprowadzą do poprawy naszej sytuacji".
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 15:54) [snapback]156563[/snapback]
KPISZ?????

Data założenia: 14 listopada 1987
A nie? z moich informacji to najstarsza istniejąca partia w Polsce, jeśli się mylę, udowodnij i po sprawie :) .

CYTAT(Godfather @ 23-10-2007, 15:58) [snapback]156564[/snapback]
Miałem odpowiedzieć na twoje posty LB ale po przeczytaniu odpowiedzi do nich stwierdziłem że wszystko zostało już powiedziane. Powiem tylko że za fanatyzm uważam pewność że partia która nigdy nie była partią znacząca i znaną z jakichś osiągnięć na 110 procent rządziła by lepiej niz ci ci i ci. Pytam skąd takie wnioski? Po programie? Jeśli programy byłyby prawdą mielibyśmy autostrady, stadiony i wyższe płace już dawno. Jak sam powiedziałeś ludzie nie wiedzą co to UPR, więc jak ma sie wybić partia bez jakichś konkretnych osiągnięć?
Podałeś jako przykład Leppera zanim ja zdążyłem to zrobić. Lepper coś robił, pokazywał sie, pchał sie ze swoimi brudnymi buciorami wszędzie, i zyskał popularnośc w przeciągu paru lat, UPR (najstarsza partia w polsce) nie potrafi nawet tego co on.

Z wyrazami szacunku. Godfather
Przecież mówiłem, że oni non stop coś robią! Wysyłają apele, projekty ustaw, konferencje, co mają jeszcze zrobić? Zniżyć się do poziomu Leppera i zablokować drogę? Myślisz, że tak się zdobywa wyborców(bo o tym mówimy)?
To cytat z serwisu mojapolityka.pl, oczywiście nie są to wszystkie ich ustawy, ale rzeczywiście(tak jak podali na stronie) jedne z z ważniejszych:
CYTAT("mojapolityka.pl")
* projekt konstytucji RP autorstwa Stanisława Michalkiewicza (projekt nie był rozpatrywany z uwagi na brak poparcia posłów - zamiast wymaganych 56 podpisało go 25 posłów),
* projekt wprowadzający większościową ordynację wyborczą (odrzucony),
* projekt ustawy o Radzie Stanu (odrzucony),
* projekt ustawy o reprywatyzacji i rekompensatach (dwukrotna inicjatywa; do jej uchwalenia zabrakło zaledwie 15 głosów) oraz ustawa o uregulowaniu roszczeń wynikających z przejęcia gruntów na obszarze m. st. Warszawy,
* projekt ustawy o obniżeniu ceł na samochody (zablokowany przez Komisję Ustawodawczą),
* projekt ustawy o zmianie pozycji prawnej związków zawodowych (odrzucona),
* oraz szereg projektów ustaw, jak np. o zmianie ustawy o zwalczaniu zbrodni ludobójstwa (rozszerzenie definicji ludobójstwa na zbrodnie popełnione w ramach "walki klasowej" z likwidacją ich przedawnienia); ustawa o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym (zmiana stawki VAT z 22% na 7%) które nie zostały rozpatrzone z powodu rozwiązania Sejmu.

Plus oczywiści ustawa lustracyjna. Dla mnie te ustawy są więcej warte niż zmiany dokonane przez SLD i PiS, a to było w 1992r. Czytałem książkę, w której pisali o dalszych planach(w skrócie zrobiliby z Polski drugą Irlandię, tylko jakoś 10 razy lepszą :p), ale niestety rząd Olszewskiego został zerwany.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Data założenia: 14 listopada 1987
A nie? z moich informacji to najstarsza istniejąca partia w Polsce, jeśli się mylę, udowodnij i po sprawie smile.gif .


Nie wiem konkretnie na jakiej zasadzie uważasz ją za najstarszą???
chodzi ci o to, że jest najstarsza z obecnych partii na scenie politycznej??
czy o to, że jej korzenie ideologiczne są najstarsze????
Czy, że w ogóle jest najstarsza ;]

tradycja ruchu chłopskiego (PSL w ostatecznym kształcie) nawiązuje do tradycji sięgającej XIX wieku.
A jeśli chodzi o samo założenie to masz rację....po prostu nie określiłeś w jakim sensie najstarsza.
Dlatego wyraziłem powątpiewanie



TO mój ostatni post w tym temacie...nagadałem się i wydałem swój komentarz do Wyborów
spory możemy prowadzić do końca świata i dłużej..najbliższy czas pokaże czy popełniłem błąd
Jednym słowem salve panowie.....temat beczka bez dna :)......zdrówka
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
O czym my tu w ogóle mówimy.
Wałęsa chciał zrobić drugą Japonię, Tusk chce zrobić drugą Irlandię
Postoję z boku nie będę się ośmieszał, że w to wierzę.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
LB, prawda jest taka, że zwalasz wszystko na ten wszędobylski układ, który jest niby powodem przegranej UPR, a tak naprawdę twoja partia się nie dostała do Sejmu bo jest NIEUDOLNA i nie przemawia do ludzi! Dobra, mówisz o telewizji, ale co ty, pierwszy raz słyszysz, że Publiczna telewizja jest kierowana przez polityków? Wiadomo było o tym od dawna... Mówisz o mediach... a gdzie plakaty wyborcze UPR, no gdzie? W moim mieście ZEROOOOO, w Warszawie ZEROOOOO nigdzie nie ma! Żadnej reklamy, same słowa wypowiadane przez CIEBIE, o tak! Twarz Popiela zobaczyłem pierwszy raz w twoim avku, no to jakaś kpina jest chyba! UPR nie potrafi się promować, dlatego dostało po dupie i tyle, nie ma żadnego układu, to jest tylko wyimaginowany twór ludzki.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT(Geezer @ 23-10-2007, 17:51) [snapback]156578[/snapback]
LB, prawda jest taka, że zwalasz wszystko na ten wszędobylski układ, który jest niby powodem przegranej UPR, a tak naprawdę twoja partia się nie dostała do Sejmu bo jest NIEUDOLNA i nie przemawia do ludzi! Dobra, mówisz o telewizji, ale co ty, pierwszy raz słyszysz, że Publiczna telewizja jest kierowana przez polityków? Wiadomo było o tym od dawna... Mówisz o mediach... a gdzie plakaty wyborcze UPR, no gdzie? W moim mieście ZEROOOOO, w Warszawie ZEROOOOO nigdzie nie ma! Żadnej reklamy, same słowa wypowiadane przez CIEBIE, o tak! Twarz Popiela zobaczyłem pierwszy raz w twoim avku, no to jakaś kpina jest chyba! UPR nie potrafi się promować, dlatego dostało po dupie i tyle, nie ma żadnego układu, to jest tylko wyimaginowany twór ludzki.



Powszechnie wiadomo, że ktoś kto ma najwięcej kasy wygrywa... A to że UPR (i nie tylko :p) nie bierze Ci kasy z portfela, żeby mogło się promowac powinno bardziej na nich przemawiac.
Jestem nie na bierząco z dyskusją, więc odmówię komentarzy. Powiem tylko, że wyniki NOPu są bardzo dobre i obiecujące na przyszłośc ;).
Oto one:
Okręg gdyńsko-słupski 17 564 osób (3,47% - Stanisław Pobłocki);
Okręg lubelskim 12 202 (2,43% Konrad Bednarski);
Okręg bydgoski 8 311 (1,97% - Rafał Kriger);
Okręg toruńsko-włocławskim 4 330 (1,1% - Sławomir Urntowski).

Edytuję, ten post, bo w tej cho***nej Interii znów muszę szukac tych wszystkich wyników :angry:. (Choc tu są wszystkie, to jednak dałbym dla porównania)


Pozdrawiam.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(yeed @ 23-10-2007, 16:42) [snapback]156566[/snapback]
Nie wiem konkretnie na jakiej zasadzie uważasz ją za najstarszą???
chodzi ci o to, że jest najstarsza z obecnych partii na scenie politycznej??
czy o to, że jej korzenie ideologiczne są najstarsze????
Czy, że w ogóle jest najstarsza ;]

tradycja ruchu chłopskiego (PSL w ostatecznym kształcie) nawiązuje do tradycji sięgającej XIX wieku.
A jeśli chodzi o samo założenie to masz rację....po prostu nie określiłeś w jakim sensie najstarsza.
Dlatego wyraziłem powątpiewanie
TO mój ostatni post w tym temacie...nagadałem się i wydałem swój komentarz do Wyborów
spory możemy prowadzić do końca świata i dłużej..najbliższy czas pokaże czy popełniłem błąd
Jednym słowem salve panowie.....temat beczka bez dna :)......zdrówka

Oczywiście chodziło mi o to, ż jest najstarszą istniejącą polską partią polityczną. O tzw korzeniach nie gadajmy, bo LPR ma niby korzenia w endecji, a tak dużo wspólnego nie mają(teraz trochę więcej), zresztą jak ktoś by chciał to by sobie mógł szukać korzeni nawet i w X w.
Fajnie się gadało :p

CYTAT(Armalite! @ 23-10-2007, 17:46) [snapback]156576[/snapback]
O czym my tu w ogóle mówimy.
Wałęsa chciał zrobić drugą Japonię, Tusk chce zrobić drugą Irlandię
Postoję z boku nie będę się ośmieszał, że w to wierzę.

:D
CYTAT(Geezer @ 23-10-2007, 17:51) [snapback]156578[/snapback]
LB, prawda jest taka, że zwalasz wszystko na ten wszędobylski układ, który jest niby powodem przegranej UPR, a tak naprawdę twoja partia się nie dostała do Sejmu bo jest NIEUDOLNA i nie przemawia do ludzi! Dobra, mówisz o telewizji, ale co ty, pierwszy raz słyszysz, że Publiczna telewizja jest kierowana przez polityków? Wiadomo było o tym od dawna... Mówisz o mediach... a gdzie plakaty wyborcze UPR, no gdzie? W moim mieście ZEROOOOO, w Warszawie ZEROOOOO nigdzie nie ma! Żadnej reklamy, same słowa wypowiadane przez CIEBIE, o tak! Twarz Popiela zobaczyłem pierwszy raz w twoim avku, no to jakaś kpina jest chyba! UPR nie potrafi się promować, dlatego dostało po dupie i tyle, nie ma żadnego układu, to jest tylko wyimaginowany twór ludzki.

TVP to telewizja partyjna, a Polsat i TVN? Telewizje agentów(Solorz i Walter), więc po której stronie też wiadomo. UPR miał mniej więcej do wydania 50k zł, a tyle kosztuje 30s spotu w TV :p, i dało się ich zobaczyć jedynie dzięki KW LPR, który przeznaczył chyba na UPR 1kk, mając samemu 4kk, a Platforma? Dostanie teraz 50kk zł, nie licząc zwrotu na kampanie, diety itd (kampania myślę, że spokojnie mogła kosztować 100kk jak nie więcej, w końcu wiedzieli że i tak dostaną zwrot).

CYTAT(RobsonAjax @ 23-10-2007, 18:14) [snapback]156579[/snapback]
Powszechnie wiadomo, że ktoś kto ma najwięcej kasy wygrywa... A to że UPR (i nie tylko :p) nie bierze Ci kasy z portfela, żeby mogło się promowac powinno bardziej na nich przemawiac.
Jestem nie na bierząco z dyskusją, więc odmówię komentarzy. Powiem tylko, że wyniki NOPu są bardzo dobre i obiecujące na przyszłośc ;).
Oto one:
Okręg gdyńsko-słupski 17 564 osób (3,47% - Stanisław Pobłocki);
Okręg lubelskim 12 202 (2,43% Konrad Bednarski);
Okręg bydgoski 8 311 (1,97% - Rafał Kriger);
Okręg toruńsko-włocławskim 4 330 (1,1% - Sławomir Urntowski).

Edytuję, ten post, bo w tej cho***nej Interii znów muszę szukac tych wszystkich wyników :angry:. (Choc tu są wszystkie, to jednak dałbym dla porównania)
Pozdrawiam.


Całkiem ładny wynik, szczególnie jak na NOP, który został chyba bardziej ocenzurowany niż UPR(sam nigdy nie słyszałem o nim w TV, tylko internet).
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
NOPu są bardzo dobre i obiecujące na przyszłośc .
Oto one:
Okręg gdyńsko-słupski 17 564 osób (3,47% - Stanisław Pobłocki);
Okręg lubelskim 12 202 (2,43% Konrad Bednarski);
Okręg bydgoski 8 311 (1,97% - Rafał Kriger);
Okręg toruńsko-włocławskim 4 330 (1,1% - Sławomir Urntowski).


lol? aha, rzeczywiście : D obliczając reasumując i prorokując, ten NOP wejdzie za 30 lat do Sejmu :p
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Lord, mówisz o fanatykach PO a sam jesteś "fanatykiem UPR". Stary, uważasz że wszystko wokół ciebie i twojej partii to zmowa. Że wszyscy nie mają co robić, tylko utrudniać wejście do parlamentu partii, która ma może 0,5% poparcia... Nie no przerażasz mnie. To tak jakbym ja mówił, że Amerykanie mnie śledzą, bo nie wyrzuciłem wczoraj papierku do kosza, tylko na trawnik! Na jakim świeci ty żyjesz? Fantazji?
CYTAT
Czy ja mówiłem, że to wina społeczeństwa? Od początku obstawałem przy tym, że to układ, który za pomocą mediów manipuluje "ciemnym ludem".
Ziomek, to nie PRL! Naprawdę zaczyna mi się ciebie robić żal.
CYTAT
wiem, że bogaci i uprzywilejowani nie chcą stracić swoich posad, więc zrozumiałe jest to, że odsuwają od życia publicznego UPR, ja to na serio rozumiem.
~~
CYTAT
Ja nie lubię domyślać się co ktoś miał na myśli i tego z reguły nie robię, bo staram się rozumieć wszystko dosłownie.
Nie trzeba się wcale domyślać, każdy inteligentny człowiek, uważnie czytając przebieg rozmowy, zauważy ocb.
CYTAT
Mówiliśmy o ludziach ślepo wpatrzonych w PO. Też mam nadzieję, że "doprowadzą do poprawy naszej sytuacji".
Najciemniej jest pod latarnią... Ale żebyś nie musiał się wysilać, domyślać to powiem że chodzi tu o to, że mówisz o ludziach ślepo zapatrzonych w PO, a sam jesteś ślepo zapatrzony w UPR.

CYTAT
Czyli co? Mam podawać kolejne punkty programów i przykładu ustaw, które kiedyś wprowadzali? Mogę podawać, ale po co? Czy dla Ciebie przykładem, że PO ma ludzi w dupie jest stworzenie NFI, który opierdo*ił Polaków pod przykrywką liberalizmu i inwestowania? Lub tworzenie przez PiS nowych ministerstw(za kasę podatników) tylko po to by dać koalicjantom ciepły fotelik?
Co do PiSu to się zgodzę, ale jeszcze raz to powiem: PO jako PO nie rządziło i na jego temat będziesz mógł mówić za 4 lata. I nie wyjeżdżaj mi tu ze swoja śpiewką i UW itp... Zresztą, czytaj to co napisałem, masz mi podać dowody, takie jak w sądzie. Jakbyś teraz toczył sprawę "w trybie wyborczym", że KAŻDA partia ma nas w dupie a akurat wielkie święte UPR nie. A nie ma na to dowodów bo nie rządziły wszystkie partie, PPP nawet w sejmie nie była, więc nie ma takowych dowodów. A w programie mogą sobie napisać wszystko.

CYTAT
Znam programy wszystkich partii, które kandydowały
W programie mogą pisać co chcą. Ważne są konkrety, czyli to co zrobili w swoich rządach.

CYTAT
Plus oczywiści ustawa lustracyjna. Dla mnie te ustawy są więcej warte niż zmiany dokonane przez SLD i PiS, a to było w 1992r. Czytałem książkę, w której pisali o dalszych planach(w skrócie zrobiliby z Polski drugą Irlandię, tylko jakoś 10 razy lepszą tongue.gif), ale niestety rząd Olszewskiego został zerwany.
Znowu gdybasz?

CYTAT
a Polsat i TVN? Telewizje agentów(Solorz i Walter), więc po której stronie też wiadomo.
Coś sugerujesz o PO? Zresztą jak możesz kogoś oskarżać o Agenturę? Masz dowody? Mi nic nie wiadomo na ich temat, z góry mówię.
Zresztą, o ile zagraniczni obserwatorzy narzekali na TVPiS (publiczna), o tyle pochwalili TVN i POLSAT za sprawiedliwość i obronę pluralizmu(jeśli się pomyliłem to sorry) czy czegoś tam, nie pamiętam za bardzo.

CYTAT
UPR miał mniej więcej do wydania 50k zł
Ależ mi przykro... Znowu zmowa grupy trzymającej władzę.... I co? Ich problem że miało tak mało kasy, zresztą jakby wydało więcej, to by im nie zwrócili, bo i tak nie przekroczyli by progu 3%...

Ripostuj szybko bo chcę zakończyć te bezsensowne kłótnie. "Fanatykujesz" UPR i nie widzisz prawdy. Obarczasz niski wynik UPR'u wysokim wynikiem PO pewnie jeszcze....

PS: yeed miło się dyskutowało ;].

PS2: To miał być temat o wyborach, a jest to kontynuacja dyskusji z "partia polityczna którą popierasz".

Więc na temat coś powiem. Gowin przegrał nieznacznie z Żebrem, a gdyby Rokita startował do sejmu, to by najprawdopodobniej znokautował obecnego ministra sprawiedliwości.
Z tego co słyszałem to Tusk wygrał w stolicy nad Kaczką miażdżąco. Raz słyszałem że 5:2 a raz ze 3:2/3:1, chyba to pierwsze jest prawdziwe, ale głowy nie daję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom