Wyniki Wyborów.

Status
Zamknięty.

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
O, tutaj pojawiła się osoba pana Marcinkiewicza. Ot, dobrze, dobrze. Moim zdaniem to najlepszy gość, jakiego miało PiS w całej swej karierze.


Popieram i zrobili wielki błąd że się go pozbyli a raczej pozwolili uciec ptaszynie :)
Rey normalnie będę się u ciebie leczył jak zostaniesz tym lekarzem xD
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Zasadniczo to ja się cieszę, że Marcinkiewicz im "zwiał". Wolę go już neutralnego, niż w poczcie ludzi, których nie lubię za bardzo. Oczywiście miłe mym oczom byłoby zobaczyć go znowu na mównicy sejmu, z ramienia jakiegoś bliższego memu sercu ugrupowania, aczkolwiek jego wolna wola. Na pewno postać na plus w naszej historii Polski.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Ludzie, czytajcie dokładnie, ja pisałem o M-A-C-I-E-R-E-W-I-C-Z-U tym od WSI, a nie o Marcinkiewiczu, który de facto był gównianym premierem, gówno zrobił, a tylko się pokazywał z tą krzywą mordą na salonach, dzięki czemu mu w sondażach poparcie skoczyło, jak mojemu dziadkowi ciśnienie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
a nie o Marcinkiewiczu, który de facto był gównianym premierem, gówno zrobił, a tylko się pokazywał z tą krzywą mordą na salonach


A jak myślisz jakim miałbyć premierem skoro był kukiełką bliźniaków????
jak chciał zacząć sam coś robić to go odsunęli od władzy
 
E

eMzi

Guest
A więc: koalicji PO z LiDem nie będzie. PO niezależnie od własnego wyniku wchodzi z koalicję z PSLem, bo ich potrzebuje, potrzebuje PSLu, który niejako zajmie się wsią. Z LiDem Platforma nawiąże jedynie współpracę, ale z konieczności, bo wiadomym jest, że pan Lech Kaczuszenko będzie starał się uprzykrzyć nowemu rządowi życie. Aby móc ominąć jego weto potrzebne będą głosy lewicy, więc jakaś współpraca będzie, ale nie ma mowy o głębszych układach itp.
Tak z dzisiejszej perspektywy wyglądać będzie praca rządu w Sejmie. Na razie czekam do 5-ego listopada na pierwsze posiedzenie, czekam na komisje śledcze, czekam na skład rządu i koalicję. Potem będziemy mogli coś więcej powiedzieć, a na razie wstrzymajcie się ze skreślaniem PO i czarnymi wizjami naszej przyszłości.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT
Rozumiem co chcesz przez to powiedzieć

Jak widać, nie rozumiesz.
Ale na Twoim miejscu bym się nie przejmował takimi rzeczami :)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Jak widać, nie rozumiesz.
Mniej więcej Chodzi o to że tłum (wyborcy), poprzez arcykapłanów (media itp) darowało życie (dało zwycięstwo w wyborach) Barabaszowi (PO) który zabijał itp. (PO nie weszło w koalicje z PiSem i "blokowało" ustawy i wg. Prawa i Upierdliwości i podobno członkami Platformy są przestępcy itp). Natomiast Jezusa (PiS) który czynił dobro (ustawy PiSu itp) i miał zbawić świat (rzekoma walka z korupcją i rzekome naprawianie państwa).
Tak zrozumiałem mniej więcej, to twoje porównanie... Jeśli jest inaczej, to niech jaśnie pan, nam to wytłumaczy.

Co do Macierewicza to racja. Przepraszam że błędnie przeczytałem, ale od Marcinkiewicza wara! Bo podniesiemy alarm! :p

W sumie, czuję się komfortowo w tej dyskusji, ponieważ przeciw PiSowi przemawia cała masa argumentów, z których jakieś 5% tutaj padło....

PS: To normalne że Armalite! jest za Kaczkami, w końcu w pewnej dyskusji udowodnił że czuje się bardziej francuzem niż Polakiem, więc nie zależy mu na naszym państwie. Stad to jego poparcie.

CYTAT
jak chciał zacząć sam coś robić to go odsunęli od władzy
W sumie racja, dodałbym tylko na końcu "i zaczęli inwigilować".

Premier Kaczyński - zasady zobowiązują,
a podsłuchy INWIGILUJĄ!
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Jodełko obrad sejmowych obejrzałęm napewno wiecej od Ciebie. Możesz mi wierzyć. :)


CYTAT
Włącz czasem wiadomości...
Zresztą Prawo i Upierdliwość to jedna wielka porażka, nawet największa partia opozycyjna ich popierała na jakimś szczycie unii a ci ulegli... Ogłosili zwycięstwo po kapitulacji, nie no naprawdę ŻAL!

Wiesz co xD
Powinienem zacząć się śmiać xD Jak załapiesz z czego to daj znać :pP



CYTAT
za Macierewicza
Od Marcinkiewicza wara!! To jest najlepszy Polski premier!

Umiemy umiemy czytac. tak tak.


CYTAT
PO blokowało tylko te ustawy, które uważało za złe,. Platforma poparła wiele ustaw, np ulgi prorodzinne LPR'u (a nie PiSu jak to sobie przyPiSywał Kurski), oraz (jak sie okazało błędnie) powstanie CBA, co teraz zarzuca im LiD. Tego jest dużo, nie byłęś tam, nie oglądałem obrad więc nie wiesz, sam tam nie byłem ale czasem obrady oglądałem i "podstawy" znam. Nie wiesz, to się nie udzielaj, "Bo w du**e byleś i gów** widziałeś"(cytat z piosenki).

To teraz popatrz ile ustaw PO blokowało. TO są nieliczne ustawy, które oni poparli. ZBLOKOWANYCH jest wiele więcej.

Nie bronie PiSu. Poprostu nie można tego PO tak uwielbiać. Bo w zasadzie do tej pory nic nie zrobili. Przez te dwa lata w sejmie. Albo zrobili mało. Jak kto woli.
Ktoś pisał o tym, że po rządach PO ludzie zaczną głosowac na Lewice. I w 100% się zgadzam. Pisałem nawet o tym gdzieś. PO schrzani. JESTEM TEGO W 100% PEWIEN.

Gdyby UPR wygrał to mielibyśmy ten "cud" gospodarczy tak szumnie zapowiadany przez PO. NIech zniosą ZUS I PITY, żeby moja rodzina z działalności gospodarczej miała więcej pieniędzy. Wtedy ich popre.

Dobra. Kończe bo zaczne się powtarzać.
PO nie zrobi nic dobrego. Za Rok wspomnisz moje słowa Jodełko. Bedzie tak samo bluzgał na PO jak bluzgasz na PiS.
Ale co ja się będe produkował...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
A jak myślisz jakim miałbyć premierem skoro był kukiełką bliźniaków????
jak chciał zacząć sam coś robić to go odsunęli od władzy


i dlatego go tak szybko odepchnęli, bo stawał się bardziej popularny od Kaczora, co mogło zaowocować jakimś nowym frontem w przyszłości, nastawionym prawicowo, ale przeciw Jarosławowi.

Ale się k... nie oszukujmy, Marcinkiewicza lubią ludzie, którzy kompletnie sie nie znają na polityce, wy wszyscy co go popierajcie podajcie mi chociaż jeden powód dlaczego miałbym bo bardziej wielbić od takiego nie wiem kurde Belki np. albo Pawlaka ;p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Dobra. Kończe bo zaczne się powtarzać.
PO nie zrobi nic dobrego. Za Rok wspomnisz moje słowa Jodełko. Bedzie tak samo bluzgał na PO jak bluzgasz na PiS.
Ale co ja się będe produkował..



To się nazywa zawiedziony wyborca xD...
UPR ŁUPINĄ BYŁ I NA ŁUPINĘ SIĘ ZANOSI PRZEZ NAJBLIŻSZE LATA
o ile się nie rozpadnie wcześniej...aaa nie rozpadnie się w końcu to LB
reaktywuje swoją ukochaną partię a potem wprowadzi nam monarchię xD
zastanawiam się tylko jaką?????
Parlamentarną????
Konstytucyjną ????
a może Absolutną????
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
CYTAT
Jodełko obrad sejmowych obejrzałęm napewno wiecej od Ciebie. Możesz mi wierzyć.
Na pewno się pisze osobno. Nigdy nie mów nigdy... Jest taki album Molesty polecam.
CYTAT
ZBLOKOWANYCH jest wiele więcej.
Nie mogli blokować, bo PiS i LiS miało większość!
CYTAT
Umiemy umiemy czytac. tak tak.
Tak Lares, umiemy pisać umiemy.... Pisze się czytaĆ.
Drobna pomyłka, przeprosiłem za to.
CYTAT
Gdyby UPR wygrał to mielibyśmy ten "cud" gospodarczy tak szumnie zapowiadany przez PO
Jakby babcia miała wąsy, to by dziadkiem była. Jakby Kacpi był dobrym adminem, to by z nami tu dyskutował... Gdybać każdy może, jeden lepiej a drugi gorzej!
CYTAT
PO nie zrobi nic dobrego. Za Rok wspomnisz moje słowa Jodełko. Będzie tak samo bluzgał na PO jak bluzgasz na PiS.
POżyjemy, zobaczymy! Nie gdybaj! Co do wierszyków to patrz wyżej...

CYTAT(Fokus)
To ten ostatni dzień, to twoja karma.
Ja rzucam cień, twój los, to przyszłość marna.
To jest ten armagedon, legendarna
czarna noc... Nuklearna...



Zapada wyrok, niepodważalny i bezsprzeczny
Wyrok wyborczy - PiS losed!
 
E

eMzi

Guest
tak tak
"kiedy gadam to trwa ta kanonada, lata latam, potem atak, napadam, a potem wyrok kończy atak, mistrz świata, wplatam w to liryczny paraliż...." ;]
Jodełko przestań gdybać i negować opinie innych opierając się na słowie 'gdyby' i niech Ci inni też się do tego zastosują. Na obecną chwilę nie ma jak oceniać PO, więc dajcie sobie spokój. I zobaczycie, że będzie lepiej, co nie znaczy, że dobrze... ale dobrze na razie być nie może.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Lares_ @ 22-10-2007, 22:27) [snapback]156514[/snapback]
Nie bronie PiSu. Poprostu nie można tego PO tak uwielbiać. Bo w zasadzie do tej pory nic nie zrobili. Przez te dwa lata w sejmie. Albo zrobili mało. Jak kto woli.
Ktoś pisał o tym, że po rządach PO ludzie zaczną głosowac na Lewice. I w 100% się zgadzam. Pisałem nawet o tym gdzieś. PO schrzani. JESTEM TEGO W 100% PEWIEN.

Dokładnie, ile można PiSioczyć na ten PiS :p . Ludzie się za dużo TV naoglądali i teraz myślą, że naprawdę będzie jakiś cud :p (Chlebowski już się zastanawia czy chce być ministrem gospodarki i zastanawia się czy nie lepiej byłoby gdyby PSL miał ten resort xD - info z paska w TVN24)
CYTAT(Lares_ @ 22-10-2007, 22:27) [snapback]156514[/snapback]
Gdyby UPR wygrał to mielibyśmy ten "cud" gospodarczy tak szumnie zapowiadany przez PO. NIech zniosą ZUS I PITY, żeby moja rodzina z działalności gospodarczej miała więcej pieniędzy. Wtedy ich popre.

Poczekamy zobaczymy, można im dać czas do końca roku, w końcu tacy liberałowie na pewno mają już ustawę przygotowaną :p .
CYTAT(yeed @ 22-10-2007, 22:31) [snapback]156517[/snapback]
To się nazywa zawiedziony wyborca xD...
UPR ŁUPINĄ BYŁ I NA ŁUPINĘ SIĘ ZANOSI PRZEZ NAJBLIŻSZE LATA
o ile się nie rozpadnie wcześniej...aaa nie rozpadnie się w końcu to LB
reaktywuje swoją ukochaną partię a potem wprowadzi nam monarchię xD
zastanawiam się tylko jaką?????
Parlamentarną????
Konstytucyjną ????
a może Absolutną????
Już mnie to powoli zaczyna wku*wiać, non stop na UPR, a co on wam zrobił? Rozumiem, że nasze argumenty są ciężkie do podważenia i właściwie jedyne co można powiedzieć to to, że się do sejmu nie dostali, ale ile można to powtarzać? Oczywiście, że się nie rozpadnie, istnieje od 20 lat i będzie istniał długo dłużej, na pewno dłużej niż PiS, PO czy LiD. Z tyc 3 to oczywiście tylko absolutna, reszta by właściwie nic nie zmieniła, może trochę fajnie by mi się żyło w Królestwie Polski, ale to niewiele.

CYTAT(Jodełko @ 22-10-2007, 22:35) [snapback]156519[/snapback]
Nie mogli blokować, bo PiS i LiS miało większość!

LiS nigdy nie istniał, to był taki medialny wymysł jak IV RP(tylko, że PiS na serio chciał wprowadzać jakieś zmiany, a to była taka "scena z teatry sejmowego", mało znacząca)

CYTAT(eMzi @ 22-10-2007, 22:50) [snapback]156522[/snapback]
Na obecną chwilę nie ma jak oceniać PO, więc dajcie sobie spokój. I zobaczycie, że będzie lepiej, co nie znaczy, że dobrze... ale dobrze na razie być nie może.

Właśnie chodzi o to, że można :) . W końcu było KL-D, UW i byli w tym rządzie przez dwa lata. Jasne, można powiedzieć że kiedyś było kiedyś i w ogóle kto to pamięta, a teraz mają realną szansę by coś zmienić, oby jej nie zmarnowali, a przynajmniej zostawili coś do naprawy.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT
Mniej więcej Chodzi o to że tłum (wyborcy), poprzez arcykapłanów (media itp) darowało życie (dało zwycięstwo w wyborach) Barabaszowi (PO) który zabijał itp. (PO nie weszło w koalicje z PiSem i "blokowało" ustawy i wg. Prawa i Upierdliwości i podobno członkami Platformy są przestępcy itp). Natomiast Jezusa (PiS) który czynił dobro (ustawy PiSu itp) i miał zbawić świat (rzekoma walka z korupcją i rzekome naprawianie państwa).

:rolleyes:
To Twoja(mnie uczyli, że stosowanie zasad ortografii świadczy o PiSzącym( ;) ), a nie o czytelniku) interpretacja.
Ja w tym tekście(nb. jednym z pierwszych zapisanych w historii) widzę po prostu zalety NIE głosowania. Piłat umył ręce...


CYTAT
To normalne że Armalite! jest za Kaczkami

Mama robi na Wigilę, ale wolę wołowinę - zrazy

CYTAT
czuje się bardziej francuzem niż Polakiem, więc nie zależy mu na naszym państwie. Stad to jego poparcie.

A skąd Twoja ortografia?
Ja nie miałem dziadka w Wermachcie. A z tego co rozumiem tak definiujesz "waszą" troskę o państwo.
Swoją drogą pierwsze Wolne Miasto Gdańsk stworzył Napoleon.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
morderca ojca Popiełuszki


Powiem tak:
ten tekst pokazał jaki kaczyński jest POJEBEM !
W takiej chwili nawet potrafi coś wywalić :/ Żal.pl
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(Kacperex @ 22-10-2007, 23:17) [snapback]156529[/snapback]


Powiem tak:
ten tekst pokazał jaki kaczyński jest POJEBEM !
W takiej chwili nawet potrafi coś wywalić :/ Żal.pl


Kacpi, ale z tego co pamiętam to on to powiedział o redaktorze jakiejś gazety, która podobno jest PrO PO, a nie o jakimś partyjniackim cwaniaku z platformy
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
tak, ale faktem jest że wrzucił PO i mordercę Popiełuszki do jednego wora jako kurwa jakiś front! no co za człowiek...
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ludzie czy wy sie za bardzo nie emocjonujecie? Rozumiem polityka i tak dalej ale przystopujcie z bluzgami, albo przynajmniej je cenzurjcie jak to troche na początku miało miejsce bo zaczynam tracić cierpliwość. Co do Kaczyńskiego i hipokryzji ludzi tórzy wrzucają na jego temat: teraz praktycznie hipokrytów juz nie ma bo każdy zna przynajmniej kilka wybryków Kaczorka. Druga sprawa media które podobno były blokowane na Pro PiS, nie zaprzeczma że były takowe, ale prawdą jest też że telewizja Trwam, i TVP były pod bucikiem (bo butem tego nie nazwę) Kaczyńskich. Po trzecie sprawa UPR, i jego fanatyków, bo zwolennikami tego juz nazwać nie można raczej: UPR nie jest partią silną co widać po tych wyborach. Skoro sądzili na początku zeby startowac samodzielnie i byli pewni ze dostana większe poparcie to czemu tego jednak nie zrobili? Moim zdaniem UPR jest skończone tak samo jak Samoobrona i LPR, w polsce już nikt na nich nie patrzy. Cieszę sie że Samoobrona wypadła z rządu ale naprawde nie spodobał mi sie sposób jej eliminacji przez kaczory, bo że to oni to ukartowali to nei mam watpliwosci. Co do blokowania, PO nie miało jak blokować pomysłów PiS bo PiS miał jednak Koalicje z LPR i Samoobroną, jakby ich nie nazwać (LiS np). PO dostało swoją szanse, może ją wykorzystać i moze ją zmarnować, ja szczerze wierze że im sie uda, ale niczego nei zakładam tak jak np fanatycy UPR że gdyby ich partia doszła do władzy to byłoby lepiej, nie wiecie tego panowie, nei znacie tych ludzi, widzicie i ch na spotach i w telewizji a tak naprawdę, nic o nich nie wiecie.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: A co do przemówienia Kaczyńskiego, to wiedziałem że wyjdzie z czymś takim, ten człowiek nie umie przegrywać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
A co do przemówienia Kaczyńskiego, to wiedziałem że wyjdzie z czymś takim, ten człowiek nie umie przegrywać.


To był w jego wykonaniu cios poniżej pasa...ale przecież on wyżej nie sięgnie więc nie spodziewajmy się ciosów w korpus
bo po po prostu on tego nie umie......brak szacunku do śmierci Popiełuszki i brak szacunku o samego siebie
inaczej tego nazwać nie mogę
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Godfather przemyśl czasem co piszesz. Fanatycy UPR, bo uważamy że lepiej by rządzili i umiemy bronić swoich racji? W Polsce większość to fanatycy PO, którzy ślepo z nimi idą nie wiedząc tak naprawdę jaki ma program i co będą robić. UPR nie była pewna, że zdobędzie większe poparcie, popełnili błąd, tego nie można ukryć, ale sami już powiedzieli, że wiedzą co zrobili źle i będą dalej walczyć o dobro Polski. Nie wiem co to znaczy według Ciebie "silna partia". I jak zwykle wychodzi twoja(wasza) nie wiedza, UPR tak naprawdę nigdy nie miała swojej szansy w sejmie i to z oczywistych powodów. Nie dlatego, tak jak wy myślicie, że mają głupie pomysły i są po prostu nieżyciowi, ale to jest ogólna zmowa milczenia, bo oni zagrażają wszystkim. PO, PiS czy LiD mogą się kłócić o pierdoły, ale ich cel jest generalnie ten sam, dorwać się do żłoba i żyć za nasz hajs, a co mówi UPR? Zlikwidujmy koryto! I wtedy wszystkie partie, ponad podziałami, łączą się by ich zwalczyć. Wiadomo kto rządzi w mediach(wystarczy popatrzeć jak powstawały) i to jest "oczywista oczywistość", że dla nich również lepiej jest by UPR do władzy nie doszedł. I "fanatycy UPR" nie porzucają nadziei, że będzie lepiej, oni po prostu nie są ślepo zapatrzeni w PO tak jak jej fanatycy i pamiętają o przeszłości POwców, a do teraźniejszych obietnic podchodzą bardzo sceptycznie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom