wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
moim marzeniem byłoby uczestniczenie w jakiejś wielkiej bitwie z orkami np. Bitwa o varant itp.
 

Duba

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
9
niech sie pospiszą

Według mnie Gothic 3 bedzie bardo rozbudowany Powino sie pojawic jakies srodki lokomocji np. cieniostwór oswojony i jeszcze jakies tarcze itp
biggrin.gif
niech sie pospieszą z tą grą :evil:

 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
szczerze mówiąc niech się raczej nie spieszą lepiej powoli a z gracją. wole poczekać rok na rozbudowaną gre a niżeli 3 miesiące na szajs, GIII nie ucieknie.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Widze, MImi, że jestwś elokwentny jak cholera. No nie, pogratulowac bystrosci - po pierwsze nowe potwory beda na pewno, bo to NOWA gra, NOWY Gothic - po drugie - skoro "na pewno" to po co o tym piszesz???!!! No nic, mieliśmy już takiego jednego Ziorcha (a nawet więcej takich Ziorchów
biggrin.gif
) i ty skonczysz tak jak on - wszsyscy beda po tobie jechać, a potem ban i bedziemy mieli spokój, dopuki nie pojawi się kolejny...
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Fajnie by było jakby mozna bylo robic jakies bardzo rozbudowane Kombosy i trzymac w jednej rece jedna bron i w drugiej jedna albo zamiast jednej to tarcze albo cos w tym stylu. I jeszcze żeby ekwipunek był taki jak w G1 bo ten z 2 i NK jest moim zdaniem do kitu. Przydalo by sie jeszcze cos zrobic z podruzowaniem Bezimiennego po Stałym lądzie i morzu. Np. na stalym ladzie jakies konie czy inne zwierzaki mogace uniesc czlowieka a w na morzu jakies łódki czy cos. Moglby miec tez bardzo rozbudowana Fabułe.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Niech zostanie tak samo tylko lepiej!!! ja mam nadzieje ze nie bedzie nowych ras typu elfy krasnoludy itp bo to poprostu tu nie pasuje
tongue.gif
 

Mac

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
27
Chyba z tym morzem i kombosami przesadzacie. Czy wy chcecie połączyć Gothica z Morrowindem, Piratami z Karaibów, Jedi Academy i Simsami?? To ja jeszcze proponuje możliwośc grania Gunnerem, albo wyprawę samochodem w stylu Back to the future
biggrin.gif
Pytam się więc, a gdzie miejsce na Gothica?
 

Lol116

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
5
Nowe gildie , rózne rasy (w GD był ciemnoskóry Cor Angar a w Khorinis Khaled / więc są inne rasy na Myrthanie). W GIII może jakaś historyczna bitwa z orkami. Zwierzęta jako środek lokomocji- zdecydowanie jestem za.
 

kolo15

New Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
22
chcaiłbym żeby było więcej magii może magia powietrza ziemi lub coś w tym stylu.Chciałbym również by było więcej codzienności (coś w rodz aju simów jeśc,pić sikać by kali żyć)
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
najlepiej by była gdyby poprawionao walke mieczem np.w tarkcie walki powinno zabierać życie wszystkim którzy są w zasięgu miecza a nie nad kórym podświetlił się napis to takie nierealistyczne.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moim zdaniem w grze powinno się znależć:

-budowa swoich domów
-ulepszony tryb walki
-możliwość trzymania dwóch broni naraz
-środki transportu
-nowe gildie (bo gildie to muss!
tongue.gif
)
-trochę ostrzejsza muzyka

Sądzę, że tarcz by się nie przyjęły. W G1 i G2 tarcz nie było i grało sie nieźle.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Sądzę, że tarcz by się nie przyjęły. W G1 i G2 tarcz nie było i grało sie nieźle.

To nie do końca prawda. W GI Nie które szkielety nosiły takie małe tarcze, a w GII tarcze wisiały na ścianach.
 

siemin

Member
Dołączył
5.5.2005
Posty
77
wszystko co bym chcial juz sie spelnilo , sadze ze wasze ,,pragnienia" co do gry tez zostana ukojone!!!!!!!!! wejdzcie na temat ,,najwazniejsze infor. o g3" to powinno was zaspokoic
cool.gif
 

Hooligan

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
2
Ja chciałbym aby w G3 możliwe było tworzenie różnych rodzajów mieczy (nie tylko niewykończonych). Dobrym pomysłem byłoby również wprowadzenie tarczy. Chciałbym również aby skrzynie po coś przydawały się - ograniczenie ekwipunku.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Ja chciałbym aby w G3 możliwe było tworzenie różnych rodzajów mieczy (nie tylko niewykończonych). Dobrym pomysłem byłoby również wprowadzenie tarczy. Chciałbym również aby skrzynie po coś przydawały się - ograniczenie ekwipunku.

Nie wiem czy wiesz ale wykówanie różnych rodzaji mieczy zostało wprowadzone już w Nocy kruka jest ich chyba 5 rodzaji (wszystkie nie magiczne poprosyu z kawałka pręta) A ograniczenie ilości ekwipunku jest zupełnie nie potrzebne!!
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE A ograniczenie ilości ekwipunku jest zupełnie nie potrzebne!!
Gorzej. Ograniczenie ekwipunku wprowadziło by tylko mase niepotrzebnych problemów. Jak wiadomo w G1 i w G2 nasz bohater targał ze sobą wiele przedmiotów potrzebnych do przejścia gry. Jakby ekwipunek został ograniczony, to by się zapchał po pewnym czasie. I zaczeło by się latanie po całej planszy aby zabrań potrzebne akurat przedmioty
mad.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja myśle że będzie trzeba zniszczyć jakąś wielką beste Beliara, zabić ważnych orkowych przywódców i pewnie zdobyć jakiś ważny artefakt, przy okazji spotkamy się z tysiącami orków wyznawców Beliara i będą nam pomagać kumple z Gothica I i Gothica II.

Pozdrawiam Lord Bezimienny
smile.gif
 

daro15pl

New Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
12
moze ten artefakt ktorego szukają orkowie bedzie trzeba zniszczyc ale by to zrobic będzie trzeba wykonac mnostwo innych rzeczy i wyzabijac hordy potworów i orków, no i raczej będzie wątek w ktorym bedziemy musieli pozbyc sie głownych orkowych przywudców
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
Ja chciałbym aby w G3 możliwe było tworzenie różnych rodzajów mieczy (nie tylko niewykończonych). Dobrym pomysłem byłoby również wprowadzenie tarczy. Chciałbym również aby skrzynie po coś przydawały się - ograniczenie ekwipunku.
to była wypowiedz Hooligana
Cooooo? jakie ograniczenie ekwipunku takie rozwiązanie nie wchodzi wogóle w rachube,po co? ,na co? już to sobie wyobrarzam jak co chwile trzeba wracać do jakiegoś handlarza i sprzedawać wszystko żeby móc iść dalej i coś podnieść .Człowieku to nie jest jakiś tani RPG aby stosować takie głupoty ale ludzie mają pomysły a jak szkoda ci skrzyń to mogą ci posłurzyć jako nakrycie głowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom