wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Co chcielibyście w nowym Gothicu? Jakie macie marzenia co do tej produkcji? Za co byście ją pokochali? Czekam na opinie.

Ja chciałbym, aby w G3 były różne rasy, tak jak w Morrowindzie. czywiście na początku startujemy naszym w pełni ludzkim Подметно, ale dając się pogryźć wilkom w specjalnej części wyspy stajemy się wilkołakiem. Za dnia normalny, ale w nocy... Albo wampiry. Wieża wampirów. Jeśli dasz się zabić, sam stajesz się wampirem... Lub nieumarły. Daj się złożyć w ofierze Beliarowi, a zostaniesz na wpół żywy, a na wpół martwy...

Poza tym strasznie mnie denerwowało to, że po ukończeniu gry kończyliśmy grać. A jakby tak zastosować rozwiązanie z Vice City? Wiecznie rozwiązywać questy, wiecznie expować, jeździć na motocy... ups, to nie ta epoka;)

Dodatkowo przydałby się multilay. Czy osobny, czy z możliwością wykorzystania własnej postaci z singla- mi i tak wszystko jedno. Byle by G3 miał połączenie z Globalną Wiochą!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Baaa, fantazjujesz Vampku :p Wilkołaki wampiry etc? :p Eee, nie ta epoka i nie ten świat ;) Jak dla mnie G3 powinien zaskoczyć czymś innowacyjnym jak na przykład własnoręcznie pisanie tekstów ;) Dla przykładu- zamiast 'użyć' kogoś by z nim porozmawiać należałoby powiedzieć do niego 'Cześć!' 8) I trochę bardziej ueralnić grę ;) Może na przykład więcej kombinacji w zależności od umiejętności walki (np co 10% umiejętności- nowy cios, kombinacja). I wolałbym jakąś większą różnorodność postaci :p Generalnie we wszystkich częściach każda postać to jakiś mięśniak którego twarz powtarza się conajmniej trzy razy... Można by coś poradzić na ilości Życia, np zużywasz punkty by mieć więcej u jakiegoś kapłana czy coś... Może jeszcze więcej gildii do wyboru a nie tradycyjnie trzy i na tym koniec :p Tak z pięć byłoby dobrze :twisted: Generalnie to chyba tyle :p
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Chaxiałbym rzeby było o wiele więcej różnorodności terenu! I co najważniejsze cały świat Gothica będzie podzielony midzy trzech bogów! A ajk będziesz któremyś słyrzyć to będziesz zdobywać nowy teren!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
(...) A ajk będziesz któremyś słyrzyć to będziesz zdobywać nowy teren!

Nie, to zbyt odchodzi od idei Gothica. Podział pomiędzy 3 bogów jest niezły, ale bez przesady... Fajne byłoby rozwiązanie kilku zakończeń. Jak np. było się złym nekromantą, to martwi wstają z grobów i zmieniają cię w nieumarłego. Jeśli byłeś złodziejem- zostajesz nakryty przy włamaniu i skazany na śmierć. A gdy wiernie służyłeś w zakonie paladynów- tworzysz własne królestwo i dostajesz misję rozbudowania go (przekonanie ludzi do zamieszkania itp.). Poza tym- jak już mówiłem- fajna byłaby niekończąca się rozgrywka i oczywiście- multiplayer!
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ja nei bede duzo wymyslal ale mozna by bylo dodawac jakies kombosy podczas waliki mieczem - np jakis atak z wyskoku czy "mlynek" (czyli obracamy sie i rozwalamy wrogow ktorzsy soja dookola), albo zeby mozna bylo uzywac tarcz - np walka:
podchodzi do ciebie jakis czlowiek i wyciaga miecz ty tesz to robisz ale on jest szybszy i atakuje cie jush - ale ale - ty pasujesz jego cios tarcza i zadajesz mu obrazenia - nastepnie odpychasz go tarczi z obrozu zadajesz nastepny cios - jeszcze jedno uderzenie tarcza i przeciwnik pada na ziemie pod wplywep otrzymanych obrazen i zmeczenia - probuje sie podniesc - ale - niestety twoj cios jest oststeczny
no i co fajnie by tak bylo i faji eby bylo gdyby nasz ekwipunek mial "dno"
io gdyby zbroje moznabylo podzielic - chocby na helm zbroje i spodnei - tez by bylo fajnie
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ograniczenie ekwipunku to dobry pomysł, moim zdaniem. Wreszcie chowanie rzeczy do skrzyni by się opłacało. Ja to widzę tak- wciąż ekwipunek jest podzielony na kategorie, ale każda rzecz zajmuje określoną ilość miejsca. Używanie tarczy- doobre! Chociaż już jest możliwość zasłaniania się mieczem, więc po co dodawać na siłę tarczę? Dzielenie zbroi- świetne! Dostajesz strój palladyna- możesz go założyć, ale możesz go także wyedytować i dać np. lepsze buty, albo rękawicę zniszczenia. Ale wciąż marzy mi się multiplayer. Coś w stylu Diablo. Wraz z grą dostajesz kod rejestracyjny i jest on niepowtarzalny. Za jego pomocą grasz w internecie. Jeśli masz od kogoś taki kod- nie da rady, już na servie gra ktoś pod tym kluczem. A rozmowy w stylu "Hej ReveN. Gdzie jesteś? W mieście? O, to przywieź mi jakieś fajne buty, stare mi się już rozłażą...". Żadna gra w singlu tego nie zastąpi...
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
oo

o nieee tylko tych ras bo bym zaszlachtował pirania bytes . Ja bym chciał by była bardziej rozbudowana zbroja. Żeby gothick miał długą , zajebista fabułe która nigdy sie nie kończy. Fajnie by było poczuć znowu jakiś zajebisty klimat jak w koloni :D Ach az zapachniało pieczonym mięsem. :D Chciałbym by spokotano full starych znajomcyh z obu czesci + nk no i tych nowych z g3 ... fajni by było żeby tak było :D . Ale jestem pewnien że gothick 3 spełni wszystkie nasze nadzieje ... :D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Taaa, klimatu kolonii nie da się zapomnieć... Dobrze by było poczuć go w G3... Prawdę mówiąc wątpie że tak będzie sądząc po tym, że w G2 takiego klimatu nie było... Zabicie na końcu wiecie kogo nie było tak satysfakcjonujące jak wykopanie śpiocha z tego świata!
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
A ja chciałbym, oprócz "zajebiście długiej fabuły", aby gra była lokalizowana równolegle z nagrywaniem niemieckich wypowiedzi. Bo jednak chciałoby się zagrać od razu, a nie czekać kilka lat dłużej, no nie?
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
no tak

kurde chyba sięgram po g1 znowu :D Rozusiłem się tym zajebistym klimacikiwem odosobnienia i walki o przetrwanie ..... o kurde taa gra jest perfekcyjnie zrobiona :D
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
noooo klimacik z g1 byl meeega dobry - i chyb atesh zacze grac jeszcze raz - Mafie skonczylem wiec teraz g1
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
U mnie podczas rzezi orków leci to:

Miss Shiva - Dreams 2002

W sam raz w rytm padania ciał :twisted:
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

eh nie słyszłąem tego ale no cóż moim marzeniem jest by g3 miało znakomite udzwiekownienie nie mówiac juz o grafice [ byle moj komp wytrzymał ] :lol:
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Ciut odbiegliśmy od tematu, ale Arcane dał mi nowy pomysł, a mianowicie- odtwarzacz mp3! Autorzy powinni dać opcję odtwarzania "empetrójek" podczas gry. Dzięki temu słyszymy i głosy postaci, i muzykę. No, chyba nietrudno zaaplikować winampa do gry?
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
*Zgon* Zaimplementować Winampa do gry? A po kiego grzyba skoro można wyłączyć dźwięk w grze i odpalic winampa normalnie? :p Zresztą nie widzę w tym większego sensu :p
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
hhehe

"Powiało grozą" :twisted: Chesz mi zrobać przyjemość gry jakimiś tantetnymi muzyczkami :D
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
*Zgon* Zaimplementować Winampa do gry? A po kiego grzyba skoro można wyłączyć dźwięk w grze i odpalic winampa normalnie? :p Zresztą nie widzę w tym większego sensu :p

To powiedzcie mi, czemu w Vice City jest opcja oddtwarzacza mp3? Zresztą, zawsze lepiej mieć podkład muzyczny, niż wyłączać dźwięk dla mp3. Kiedy się słucha czegoś w winampie, nie słychać rozmów, krzyków umierających...
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
W VC można gdyż zaimpletowano program do odtwarzania muzyki w formacie mp3 któy jest z nią kompatybilny...

Po ludzku: Dali swój prog do mp3, winamp przecież nie jestem jedyny do mp3! Gdyby był byłby on zapewne płatny...
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
hehe

SpoKo ... ale może koniec o muzyczki moze teras grafika co D:
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Jak dla mnie mogliby zrezygnować z grafiki bitmapowej i przejść na grafę wektorową w trzech wymiarach, aczkolwiek zwiększyło by to wymagania sprzętowe... Zatem w ostateczności podrasować obecną i zamiast np 5 czy 6 brył na człowieka użyć albo mniej albo tysiące razy więcej aby sprawiało to wrażenie jednolitej osoby, nie bryłowatej...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom