wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Gothic to gra na Single czyli na jednego gracza.

Możliwe że jezeli G3 odniesie sukces (a nie?) to zbiegiem czsu zaczną twożyć oddzielną grę multi. Jak np. Wow. To jesli chodzi z dołączenie multi do G3 to gra ma za dużę wymagania jak na On line RPG.
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Dla mnie wizja multiplayera w Gothiu jest taka że jak w mmorpg
gracze będą się spotykać na jakiejś wielkiej arenie i będą się dzielić na drużyny
a następnie zaczną walczyć między sobą. Również powstaną klany liczące po
kilkadziesiąt, a nawet kilkaset graczy
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
jedyne, czego brakowało mi w poprzednich częściach Gothica, to brak zbiorowych bitew. Np. 5 na 5, lub więcej. Mogliby zrobić w g3 jakąś bitwę z orkami, w której weźmiemy udział i będziemy musieli coś zrobić, albo przejmiemy dowodzenie, czy będziemy kimś takim... Tak. Przydałaby się jakaś bitwa. W końcu to wojna z orkami, nie?
 

radames

New Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
5
pomysl z konmi multim i grupowymi bitwami byl by swietny i dodac do tego jakas ostrą muzyczke
tongue.gif
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
Ja bym chciał......:
-lepsz grafa
-lepszy scenariusz niż w G2
-można było jeżdzić na np.koniach,wielbłdach
-mieć własny dom w którym można by było stawiać np. na stolinu jakiś złoty puchar
-więcej gildi
-możliwość kombinowania części zbroi/ubrania
-możliwość zabijania przeciwnika kiedy śpi
-możliwość spania na ziemi


To chyba wszystko
biggrin.gif

Pozdrawiam
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
QUOTE (Guru Zielony @ 11-06-2005, 10:30)Ja bym chciał......:
-lepsz grafa
-lepszy scenariusz niż w G2
-można było jeżdzić na np.koniach,wielbłdach
-mieć własny dom w którym można by było stawiać np. na stolinu jakiś złoty puchar
-więcej gildi
-możliwość kombinowania części zbroi/ubrania
-możliwość zabijania przeciwnika kiedy śpi
-możliwość spania na ziemi


To chyba wszystko
biggrin.gif

Pozdrawiam
Z tego co słyszałem i widziałem napewno będzie:
- znacznie lepsza grafika (screeny na stronie cd-projekt)
- znacznie więcej gildi (ponoć jedną będą tworzyć słudzy Beliara)
- mają być konie i będzie można na nich jeździć
- sceariusz ma mieć znacznie więcej wątków i być bardziej rozbudowany

POZDRAWIAM
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Multi zo zly pomysl w Gothic 3 bo w seri Gothic wszyscy chyba najbardziej cenimy fabule a ja kby bylo multi to fabula poszla by w niepamiec no bo kazdy gral by w Gothcia typu wow czy d2.
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Multiplayer w g3 powinien ograniczć się tylko do walki między graczami,
kilanami, wielkimi gildiami, i mieć miejsce na wielkich arenach.
Powinien być tak zrobiony, aby gracze nie mogli się łączyć w grupy i razem
przechodzić jakiś zadań związanych z grą na jednego gracza.
 

Grabix

New Member
Dołączył
21.6.2005
Posty
21
Jak dla mnie to niedługo pewnie będzie GothicWorld czy coś takiego co ma być kolejnym MMORPG pokroju WoW'a.
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
ja bym chcial wieksza liczbe pancerzy do kupienia i by mozna je bylo kupywac nie tak jak w g2 czy w G1 gdzie dostawalo sie pancerze tylko wtedy gdy dolaczalismy do jakiejs gildii i by mozna bylokompletowac zbroje tzn osobno helmy buty rekawice(podobne bedzie troche do diablo)to troche urozmaicvilo by grę
POZDRO
tongue.gif
 

lisek93

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
7
tez chcialbym zeby mozna bylo grac po skonczeniu gry,ale to mogloby sie szybko znudzic,szkoda ze nie mozna miec towrzyszy na cala gre.............albo ze nie mozna robic samodzielnie zbroi bo te dla smoczych jezdzcow sa cholernie drogi i nie chce mi sie kuc mieczy przez kilka godzin......

-----------------------------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci !!!!
bo nadchodze!!
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
no a ja bym duzo chcial, i bylo by fajnie...
nie ale na serio,dobrze by bylo zeby bylo duzo rodzajow pancerzy i broni........autorzy obiecuja ze bedzie wiele mozliwosci do przejscia gry wiec dobrze by bylo jak by byly zbroje na podobnych poziomach dla wszystkirz grup spolecznych, bez wyjatkow. ale z drugiej strony tesh fajnie by bylo moc samemu je wyrabiac, i to nie te teakie z "katalogu" ale samemu dobrac jakies detale np kolory, jakis inny kolniez albo znaczek na zbroi.....ale to bardziej mazenia bo watpie ze tak zrbia...................szkoda:(
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
masz fajny pomysl konrad z tymi zbrojami, ale watpie zeby piranha bytes brala na poczatku pod uwage zbroje,bo przeciez we wszystkich czesciach gothica na jwazniejsza jest fabula nie??ja bym chciala zeby w g3 byly:
-konie
-zeby mozna bylo awansowac na kogos takiego jak np.hagen
-zeby bylo wiecej bestii
-i zeby mozna bylo walczyc zbiorowo

------------------------------------

niech beliar ma sie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
W Gothic 3 powinno być:
-Bitwy Zbiorowe
-Multiplayer
-Spanie na ziemi
-Zabijanie przeciwnika podczas snu
-Własny dom
-Więcej potworów
-Więcej gildii
-Jazda na koniu
-Możliwość przyłączenia się do Beliara
-Możliwośc tworzenia własnych broni i zbrój
-Zbroie podzielone na części
-Dzieci
-Lepszy scenariusz
-Lepsza grafa
-Fajna muza
-Możliwość pracowania jako np.piekarz,strażak itp.
-Lepszy system walk(combosy itp.)
-Walka dwoma mieczami naraz
-Nowe bronie i przedmioty
-Klimat (nawet)lepszy niż w G1

Troche tego jest...jak coś jeszcze wymyśle to zedytuje posta!


Peace & Love
Pozdrawiam
 

<=Lord Energy=>

New Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
20
W G III powinni polaczyc jazde konna z walka wyobrazcie sobie np. jest bitwa 50 paladynow na 100 orkow

-10 paladynow na koniach
-15 paladynow kusznikow
-25 paladynow piechota

a walka na koniu powinna wygladac m.n. tak - Kierujesz normalnie W - w przod
S - w tyl A - w lewo D - w prawo np. jak chcesz strzelic z luku no jak bierzesz tryb walki to automatycznie ci namierza cel i strzelacz jednym przyciskiem PPM
tak samo z bronia jednoreczna ( dobrze by bylo zeby z tarcza ) jedziez galopem na koniu widzisz ze zblizasz sie do przeciwnika przyciskasz jeden przycisk i w galopie atakuje ci przeciwnika.(uff sie rozpisalem)

To by bylo dobre

i oczywiscie zeby bylo szkolenie jazdy na koniu
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Zgadzam się z KonraDem. Ma niezły pomysł. Powinny też być jakieś combosy podczas walki mieczem cz inną bronią białą. Np. szybkie cięcie od boku, przeskoczenie nad wrogiem i odcięcie mu nogi, ręki czy głowy, a to wszystko w zwolnionym tępie. Oczywiście takie wyczyny możnaby wykonywać tylko w lekkich zbrojach i niektórych średnich zbrojach. Możnaby dodać też jakąś cięższą matalowo-rockową muzyczkę.
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Co do Rockowej muzyczki to zdecydowane NIE!!Zepsuło by klimat:p.A co do pomysłów to w Gothicu3 powinno się z łuku strzelać jak w Morrowindzie:p:p:p.Jeżeli wiecie o co mi chodzi.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja tez bym dużo chciał i chce

no więc
-możliwośc regulacji poziomu trudności
-bardziej rozdbuodwany system magii i walki
-możliwość zrobienia drużyny

to tyle, jbo wierze, ze dobra fabuła bedzie

a wracając do tematu multi-jeżeli ma wyjśc Gothic Online to sądze, że bedzie to wygladało nmastępująco: tworzymy bohatera i bedzemy wybierali miejsce startu, czyli jakieś miejsce na kontnencie, żyjemy se normalnie zabijamy potworki, mozemy se wybudować chate, stac się miejsckim kowalem, łuczarzem itd. od czasu do czasu qesty od MG. Akcja by się odgrywała po zakończeniu wsyztkich wydarzen z Gothica, więc przewiduje, że jeżeli w gothicu miało by byc multi to taka gra wyjdzie po wszystkich częściach fabularnych
 

Erohoz

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
40
Autorzy mogą zrobić terz tak że wydadzą dwie osobne gry : Gothic3 i Gothic on-line. ta druga będzie miały z G3 tylko wspólny świat.

A co do G3 to mogli by zrobić coś takiego że bohater sam założy własną gildie (ale mam głupi pomysł) i będzie mugł zająć jakieś tereny i dowodzić małą armią (idiotczne co nie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom