wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Xardas_2000

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
47
Ja chciałbym żeby był multiplayer
biggrin.gif
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Fajnie by było jakby w gothicu były konie:)
tak sobie jeździć i naprzykład specjalne miecze że podjeżdżasz i rozwalasz jakiegoś perfidnego orka:) a w mieście były by stajnie:)
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Gothic

A ja chciałbym zeby byla możliwosć uczenia walki kogoś innego , no oczywiscie jak bysmy już nabrali troche doświadczenia. A konie to beda w gothicu3 no ale nie tylko np bedzie ork na cieniostworze goblin na odyńcu czy ścierwojadzie.
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Może i bedom koń na 100% jak nie wielbłąd, ale ty tez sie dałes nabrać na te brednie z forum przeciez tamte screeny to są żałosne:

1 widać że to stary engine
2 widać że to noc kruka
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Miałem WIZJĘ
biggrin.gif
o Gothicu III a było to tak :
w Gothic III oprócz wszystkiego co tam wymienacie na forum nowe gildie,bronie itp.
biggrin.gif
Będzie można przejść na ciemną stronę :twisted: (wiem to się niezgadza z fabułą) walczyć za Beliara itd.
:arrow: Kolejną wizją to całkowicie inna fabuła... już tłumacze
Gdzieś po 70 procentach gry i zarżnięciu miliana orków,potworów itp.
dowiemy się że zbliża się straszniejsze zło nawet od Beliara i że bogowie muszą się połączyć i walczyć wspólnie a Bezimienny poprowadzi wszystkie rasy Myrtany do zwycięstwa :!: :!:
 

Grabo2005

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
11
a ja bym chciał
:arrow: więcej gildi (a nie tylko 3)
:arrow: wiecej broni
:arrow: bronie w stylu uriziela i tych w nk magicznej kuszy albo ognistego łuku
:arrow: jazdy konnej
:arrow: o wiele wiele wiecej umiejetnosci
:arrow: jakieś zwroty akcji (cos w stylu zawalenia sie kopalni w jedynce tylko że ty bierzesz w nim udział)

i na pewno nie chciał bym innych ras to by kompletnie zje...o tą gre :evil: jak by były inne rasy to by je w jedynce wprowadzili a jak cos to w to w 2 a o żadnych innych rasach w żadnej cześci nic nie wspominali
 

dylson

New Member
Dołączył
20.1.2005
Posty
10
Ja to bym chcial duzo rzeczy... I np. zoaczyc gothic w rzucie izometrycznym. Wiecej klas i zebym mogl sie wcielic w nieumarlego (np. glowny bohater skrzeszony jako lich) to bylo by dopiero ostre. Albo np. mozliwosc stania sie wampirem. No i jak wampir to i wlasny powoz, sluga i pelerynka, o zamku nie wspominajac. Mozliwosci polowania poszerzone o strzelanie z kuszy do ptactwa i zeby smoki wkoncu podniosly zada ponad drzewa.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ważny by multiplayer był! to z hełmami też dobre,i jakby było parę ras(np.elf,krasnolud) .Ograniczenie ekwipunku mogłoby być jak w Morrowindzie-im więcej siły,tym więcej nosisz.Albo np.że skrzynie też mają ograniczoną pojemność-i jak za dużo wepchniesz,to po paru dniach skrzynia się rozlatuje i musisz do Thorbena
biggrin.gif
po nową iść! Więcej potworów,i np.oblężenie Khorinis:zakradasz się do katapulty,rozwalasz,tak ze wszystkimi,a ostatniej zostawiasz tyle życia,żeby tylko ciebie mogła do Khorinis wystrzelić! I żeby dało się prowadzić własny interes,np.Byłeś czeladnikiem u Harada,Harad się stary robi,oddaje ci kużnię i masz własny interes! Ludkowie przychodzą do ciebie i miecze kupują!
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Uwarzam że przydało by się to o czym wspominano wsześniej czyli nowe bronie większy teren koń czy coś naczym moglibyśmy jeździć
ale naj bardziej chciałbym żeby było większe posczucie władzy czyli zostajemy gubernatorem i zarządzamy miastem czy morzemy rozkazać zbudowć sobie fort i wydawać rozkazy podwładnym. tylko bez przesady żeby niezmienić gotica na strategie mogli byśmy mieć zarządce naszych ziem a my byśmy tylko wykonywli jakieś ciekawsze problemy np. przejęcie posiałości konkuręcji po tym jak ktośzapruszyłogień spalajac wszystko :twisted:
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Nowe rasy w Gothic III :!: :?: Gregori to by niemiało sensu przecież ich niebyło w Gothic II to w trójce jakieś cudowne objawienia
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

BOB

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
12
Mi wystarczy mapa 6 razy wieksza niz w gothicu 2 wystarczy 10 dodatkowych miast oczywiscie ze stolica Myrthana lepsza grafa
dużo gildii ;D;D;D;D;D
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
No to trza dozucic cos od siebie:

Ja niewiem jak wy umiecie myslec o nowych rasach w gothcu (rozumie rasy zwierzyny ale istot zbizonych do homobezimiennych??). Pozatym chcialbym zeby grafika rozwalala nawet 5ghz kompy, fabuła byla jeszcze leprza niz w 1 i 2 razem wziete. Mozliwosc ingerencji dla otoczenia np ktos nas okrada gdy my gadamy z kims innym i douwazamy kolesia, konczymy rozmowe i lapiemy go za reke wolamy straz i patrzymy jak straznicy biora go do aresztu, no oczywiscie podstawowe czynnosci chyba nie ujda uwadze PB jak w San Andreas mozna jesc to i w G3 bedzie mozna to zapewne robie jak i spac pod gołym niebem i rownierz pic. No to teraz kwestia ekwipunku, zaleznie od lokalizacji w jakie sie znajdujemy to jest typowe uzbrojnie dla ich mieszkancow, wprowadzenie podzialu w pancerzu, wykowanie ich samemu. No i teraz moje ukochane chcialbym sie szwendac z łukiem po takim lesie (patrz ponizej) i z piekna zwierzyna, zeby byl zastosowany efekt szmiacienej lalki my strzelmy z luku/kuszy to wroga odrzuca w tył, a jak stoi przy scianie to nie zeslizguje ise na zeimie tylko przytrzymuje go przebita strzala, walka miaczem wbicie miecze w brzuch a przeciwnik bezwładnie zzsuwa sie z klingi naszego mieczeto by bylo cos... a tu screen z gry (elder scrolls IV)

obliv01B.jpg


a tak na boku niebylo mnie tu troche tak wiec pytam sie: O co chodzi z tym Malcolmem jakies tam przymierze :wink: na forum nic nie moglem znalesc :?:
Proponuję przejrzeć dział "Uwagi". Uważnie 8) -MB
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Fajnie by było jak byś mógł kupić sobie do i trzymać w nim swoje rzeczy i ograniczony ekwipunek urzeczywistniło by to Gothica
smile.gif
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
fajnie se posty nabijasz benet typu: "ja się ze wszystkim zgadzam, macie racje", "uuuu tak je je", niezdziwię sie jak dostaniesz bana, wczoraj dołączyłes i juz ponad 60 postów

przykro mi że ten post nic nie wnosi do tematu, ale nie będe pisał tego we "wszystkich" tematach.

benet wyjaśnij tą sprawe możliwe że ktoś włamał ci się, na konto, jeśli to oczywiście nie ty...
 
E

eMzi

Guest
G3

W sumie niewiele możliwości dodania czegokolwiek zostało mi bo wszyscy tyle jush wymienili
smile.gif
no ale fajnie by było gdyby Piranha Bytes popchnęła Gothic'a leciutko w stronę Sims'ów np. żeby można było sobie jakiś domek zakupić i tam trzymać swoje rzeczy itp. no i aby Bezimienny jeść musiał i pić(wiem to jush było :/). Poza tym ciekawszą fabułę dać graczom(cóż tu dużo mówić G2 był pod tym względem nieco denny). Głupie było też to że Bezimienny było jedynym motorem napędzającym grę: tylko on okradał ludzi, tylko on im pomagał itp.
Chociaż ja i tak wiem że panowie z Piranha Bytes na pewno nas nie zawiodą...
biggrin.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jedyne co bym chciał to lepszy klimat niż w gothicu 2 , bardziej urozmaicony tryb walki , i bardziej realistyczna rozmowa, inne gest i jakaś mimika twarzy , i żeby bezimienny w końcu wyprostował dłonie a nie cały czas ściśnięte
biggrin.gif
biggrin.gif
smile.gif
8)
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
a bym chcał zeby gothic 3 był taki =zmiana klimatu np niedzwiedż polarny w zimie bo to w końcu jest kontynent podobno ma być 4 razy większe terytoria od gothica 2. a najlepiej żeby nie był taki łatwy jak 2 lub 1. i jeszcze zeby nie były takie misie jak w 1 przynies piwo kolesiowi ktury broni skrzyni.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ja bym nie chcial duzo tylko wiecej realizmu jeszcze wieksza interakcja z otoczeniem np wykuwanie wlsnych zbroji albo cos w stylu samo nauki proba laczenia przedmiotow tak od siebei np samemu strzelic se zbroje wiem ze to nei mozeliwe ale bylo by fajnie jedzienie i picie tez by moglo byc ale lekko by wnerwialo aaa i wlasna chata musi byc obowiaskowo i zona mogla by byc tak dla szpanu
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
i dzieci
biggrin.gif
:D :twisted: :twisted: (w koncu musi ktos bezimmiennego zastapoic
biggrin.gif
) ja jestem ciekaw jak rozwiaze sie watek xardasa w g3
przeciezx wchlonal on cala moc smoka i niby jest "POTĘŻNY" (ciekaw jestem czy bedzie naszym sojusznikiem czy raczej wrogiem,sam uwzama ze bedzie wrogiem i gloownym bossem gry ,bo chyba naszym glownym wrogiem nie beda tylko orkowie =/)
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Ciekawa była by możliwość robienia kombosów. Fajnie byłoby gdyby po uderzeniu pałką {coś w tym stylu} wróg traciłby przytomność i można było by mu odciąć kończynę
biggrin.gif
Nieprawdaż?

[ : Sob Lut 19, 2005 12:50 pm ]
Ciekawa była by możliwość robienia kombosów. Fajnie byłoby gdyby po uderzeniu pałką {coś w tym stylu} wróg traciłby przytomność i można było by mu odciąć kończynę
biggrin.gif
Nieprawdaż ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom