wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja chciałbym żeby w Gothicu III dodano:
- większy asortyment rzeczy
- możliwość przemieszczania się na koniach
- więcej profesji
- więcej potworów
- latające w koło dzieciaki
biggrin.gif

- miasta, w których są zawody takie jak, np.: piekarz
- więcej umiejętności
- większy teren
 

Leeno

New Member
Dołączył
15.4.2005
Posty
5
Moim zdaniem powinni zmienic system walki, aby byl mniej "sztywny". Fajny by byl podobny do Jedi Academy (oczywiscie bez skakania na 20m, ganiania po ścianach i rzucania mieczem
wink.gif
). A pomysl z ograniczeniem ilosci ekwipunku uwazam za kiepski.
Marzy mi sie tez wielka bitwa pomiedzy ludzmi i orkami, w ktorej uczestniczylibysmy (tylko jaki komp by to uciagnal?
sad.gif
).
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Pozdro all
biggrin.gif
ja tu nowy ale mysle że się polubimy
tongue.gif

A w g3 chciał bym:
-Tarcze
-Ulepszony system walki (jakieś combosy czy coś takiego)
-Ujeżdzanie koni
-Nowe zawody typu piekaż, stolaż, krawiec
-Podzielanie zbroi na części? może ale bez przesady dobrze by było żeby można bylo pod spód włożyć jakąś koszule, może buty, rękawice i hełmy nic więcej może jeszcze z podzialem na spodnie i korpy
-Multi ale o tym chyba możemy tylko pomażyć
-Walka dwiema broniami ale to już jest potwierdzone na 99%
-Więkrzy teren
-Nowe przedmioty
-Podoba mi się pomysł z tym żeby dodać nowych bogów bo podobno mają być nowi i będą magowie powietrza i ziemi i będą mieli swoich bogów.
-Wkurzyło mnie w NK jedno że różdzki są tylko do walki fajnie by wyglądał mag taki co rzuca czary z rózdzki tak jak szaman orków w g1.
-nowe potwory
-klimat z g1
biggrin.gif

-ulepszona fabuła nie taka oczywista jak w g2 moim zdaniem g2 to bubel podlug g1 i NK ale i tak to jest najlepsza gra na świecie
-nieskończona gra to dobre dużo questów itd
myśle ze to wszystko ale jak bym posiedział jeszcze troche i pomyślał to bym coś wymyslił. duzo tego ale nie jest duzo wymagan sprzetowych itd wiec mysle ze duzo kompów to wytrzyma.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
w gothicu chcialbym zobaczyc otwarte zakonczenie i tryb wolnego zycia czyli mozliwosc zostania zwyklym czlowiekiem byc powolywanym na wojne a pozniej w miare gry zostac krolem myrtany i bohaterem ludu im bardziej realistyczny gothic tym bede szczesliwszy:D:D
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Przede wszystkim walka 2 mieczami i bardziej dopracowany system walki. Jakieś combosy choć troszke podobne do tych z PoP: Warior Within
biggrin.gif
. Bardziej różnorodny teren, więcej zawodów, w których możnaby się wykazać. Jakies sierodki transportu np. konie. Możliwość zaprojektowania własnej zbroii. No i oczywiście jakiś choć troszkę większy realizm oraz to, że miasto by NAPRAWDE żyło. (czyli biegające wkoło dzieciaki, krzyczące przekupki, lamentujące kobiety i takie tam.)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
lord crack wyraziles to o czym mysle caly cazs tylko jestesm zbyt glupi zeby to napsiac:D:D:D:D:D najbardziej podobal mi sie pomysl zabrojektowania walsenj zrboji oraz to zeby maisto naprawde zylo
biggrin.gif
:D:D


pozdrawiam robinhood
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Robinhood @ 03-06-2005, 11:00) lord crack wyraziles to o czym mysle caly cazs tylko jestesm zbyt glupi zeby to napsiac:D:D:D:D:D najbardziej podobal mi sie pomysl zabrojektowania walsenj zrboji oraz to zeby maisto naprawde zylo
biggrin.gif
:D:D


pozdrawiam robinhood
Taa i zeby gra mała kosmiczne wymagania dzięki takim bajerom jak rojektowane zbroji. Moze niech zrobia tak jak w sims tworzysz własna postac ubierasz ją...ale więcej o gothic i o sims w temacie "wydalanie"
laugh.gif
a moze jeszcze niech zrobią poligon wojskowy okopy i nasa zebysmy mogli sobie poleciec w kosmos i popatrzec na latające NOL-e
biggrin.gif
. Ludzie ale wy macie pomysły jesli gra by była taka idealna jaką chcecie z tymi bajerami by wymagała kosmicznego sprzetu którego nieposiadacie i ja niestety tesz nieposiadam
tongue.gif
.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
QUOTE (dexter2 @ 04-06-2005, 11:37) może będzie można sciągać zbroje z pokonanych wrogów
Tak... To byłoby w szczególności bardzo interesujące, ale żeby twórcy rzeczywiście zrobili tak, że jak się ściągnie strój, to dana osoba jast nga (czyt. goła
biggrin.gif
). PS: Jak na kobiety średniowiecza, to te z Khornis mają bardzo udaną bieliznę, co nie?
laugh.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ja bym bardzo chcial zeby zbroje mozna bylo mieszac ale sciagac to zly pomysl gothic na sciaganie zbroji sa czary jak sie postarasz zabijesz paladyna i zara w pierwszej czesci gry masz zajebista zbroje i gra jest tak latwa ze az nudna ja chcial bym miec wlasnie zbroje kompletowane walka dwoma bronmi i trening ze im wiecej walczasz tym lepiej ci sie dana umiejstnosc szkoli i jeszce topor wlocznia miecz wszytko osbny trening
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Chciałbym, by w G3 pojawiły się tarcze, mnóstwo zadań, znacznie większy świat, dwie bronie (będą na 100%), nowi Magowie i znacznie więcej gildii. I nie chciałbym ograniczonego ekwipunku, w Diablo 2 był i to była znaczna wada gry ani ściągania zbroi.
 

bonelord

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
77
opcja multi player byłaby najlepszym co można by było zrobić np. tak jak w diablo 2 lod tworzyć własny server w kturym można byłoby grać maks 8 albo i 15 graczy grywalność skoczyła by conajmniej do 35% ludzi na świecie
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
Ja chciałbym wielkie bitwy ty i jakaś armia kontra armia orków , ustawiacie sie naprzeciwko i ruszacie do bitwy to by było super
 
E

Evil

Guest
Co do multiplayera, to uważam, że głupio by się w niego grało bo przecież główną zaletą gothica jest jego wciąjąca fabuła, a w multiplajerze była by lipa tylko byśmy bili expa i szybko by się to znudziło, pozatym wyobrażacie sobie, że na zgraje orków idziesz 20 klonów bezimiennego?! bo ja nie. A gdybym miał grać kimś innym to już niebyłby to gothic, pozatym świat byłby za bardzo rozległy więc były by takie lagi, że nie dało by się przyjemnie grać. A co do tego co chciałbym w nowym gothicu to: lepszą grafikę, większy świat, możliwość przejścia gry na kilkanaście sposobów. I to by było chyba wszystko, poczekamy zobaczymy mam nadzieję, że nowy gothic pobije G1, G2 i NK o głowę i będe jeszcze z ogromniejszą przyjemnością pykał w teo najlepszego rpga i najlepszą grę na świecie.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Co do multi to podzielam opinię Evila. Jak spotkalibyśmy kilku takich samych Bezimiennych to byłoby trochę głupio. A graniem jakąś inną postacią to nie byłoby to samo. A z tymi wielkimi bitwami to całkiem niezły pomysł. W głównym wątku mogłaby się chociaż jedna taka znaleść.

Ps. Robinhood, jeżeli nie potrafisz się wysłowić, to czytaj więcej książek
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE o do multiplayera, to uważam, że głupio by się w niego grało bo przecież główną zaletą gothica jest jego wciąjąca fabuła, a w multiplajerze była by lipa tylko byśmy bili expa i szybko by się to znudziło, pozatym wyobrażacie sobie, że na zgraje orków idziesz 20 klonów bezimiennego?! bo ja nie. A gdybym miał grać kimś innym to już niebyłby to gothic, pozatym świat byłby za bardzo rozległy więc były by takie lagi, że nie dało by się przyjemnie grać.

Naciągane i nie przemyślane problemy.
Motym z kilkoma klonami to żadem problem poprostu każdy by miał możliwość stwożenia własnej postaci, i wcale by to nie popsuło klimatu. No i co do zadań to przeciaż zadem problem autoży mogli y poprostu dać mnustwo zadań które można by było wykonać w pojedynke albo w grupię.


A na dzień dziesiejszy do całego tego koncertu życzeń chciałbym dodać że powinno być więcej broni egzotycznych. oraz ich rodzaję. (włuszcznie, sztylety chalabardy, katany, klingi i takie inne)
I mała sadystyczna myśl aby można było pastwić się nad martwymi wrogami
ph34r.gif
 

GreybiX (Diego)

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
23
...ja bym sie nie obraził gdyby przynajmniej tdo tej czesci Gothica byka mozliwosc gry Multiplayer...bylo by zaje...fajnie...
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
...ale i tak se troche poczekamy na g3 po polsku...CD-projekt to falusy i beda przesuwac ta premiere z 10 lat...
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Wiecie Multi to dobry a co ja mówie świetny pomysl bo mozna stworzyc wlasna postac i grac nie w tym samym swiecie ale inne zadania gdyby w g3 zrobili multi to nawet kilka zadan i bym sie cieszyl pozniej mogl by wyjsc dodatek co by mial fabule i zadania do multi kto ma neta se kupi kto nie to nie musi a co do fabuly to na przykladzie g1 mozna by zrobic taka fabule ze dolaczasz do obozu a pozniej mozesz wykopac gomezza z tronu i ty dowodzisz obozem urzadzasz bitwy miedzi SO I NO handlujesz z sekta i musisz sie pilnowac zeby cie ktos nie wywalil z tronu i takie cos moglo by sie ciagnac w nieskonczonosc i by ci sie nie znudzilo napewno co myslicie o tym pomysle to by bylo super (zatrudniac ludzi do pracy zajmowac sie obozem i wogole zajefajnie
biggrin.gif
:D:D)
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
mi się by to po dobało ale Gothic to gra na Single czyli na jednego gracza.
wohule fajnie by było gdyby były duże bitwy, konie, itp. itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom