Wasz Ulubiony Miecz I Zbroja

Status
Zamknięty.

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Szata mrocznych sztuk + Uriziel + kusza wojenna xD albo
ciezka zbroja najemnika + luk smierci + uriziel
 

gh0st22

Member
Dołączył
3.5.2008
Posty
64
Mój zestaw to tak:
1.Długi łuk... chyba ma taki Diego i średni pancerz szkodnika... a miecz to lekki miecz strażnika ten od Gorna, wtedy wg. mnie bezio wygląda tak jak jakiś myśliwy czy coś :>
2.Ciężka Zbroja Strażnika i pięść trolla wtedy to bezimienny to taki kozaczek :D
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
dla mnie to Uriziel i ciężka zbroja Cienia
wiem ze dziwne połączenie ale jakoś tak lubię
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
A ja uwielbiam tak:
Cieżka Zbroja Cienia+Miecz Nadzorcy
Po prostu czuję ,że to kombinacja dla mnie. :rolleyes:
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Najbardziej lubię nosić:
Miecz Uriziel/Czerwony Wiatr
Ciężka zbroja najemnika

Nie pierwszy taki post... Warn dla mobilizacji...
 

kung-fupanda

New Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
6
Ta mistyczna zbroja i uriziel...rozpierducha na całego w SO! Do tego jakaś kusza za wolne punkty doświadczenia i jazda!
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Oczywiście, że uriziel i runiczna zbroja. Możńa pujść do starego obozu zabić Gomeza i innych magnatów. Bo ich nie lubie :D :D
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
jeżeli chodzi o pancerz to zdecydowanie najbardziej podoba mi się szata ArcyMaga Wody, a z broni Pieść Trolla ;)
 

ShadowDiego45

New Member
Dołączył
13.8.2008
Posty
12
Mój ulubiony miecz jednoręczny to Miecz Kaloma lecz zdobyć go można tylko na kodach. Nie pamiętam czy Uriziel się zamieniał na jednoręczną czy to może w Gothicu 2 jakiś miecz się zmieniał ale w każdym razie Uriziel to mój ulubiony miecz. Zbroja? Hmmm... Ciężka Zbroja Strażników Świątynnych ciekawie wygląda lecz nie ma ciekawych statystyk według mnie.

Pozdrawiam!
 

Modder

Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
34
Według mnie najlepiej i najładniej prezantuje sie "Zbroja łowcy orków" i miecz "ostrze burzy" , "Stary hełm" a do tego jeszcze "ciężka kusza " niestety wszystko oprucz kuszy dostępne jest tylko w dodatku "mroczne tajemnice" grupy poziomkaż. ale to wygląda naprawde super.
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
Moja ulubiona broń to Topór Lee a Zbroja To Pancerz z łusek pełzacza czy jakoś tak :)
 

Gacek15

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
3
Moja ulubiona zbroja to Ciężka Zbroja Najemnika, a miecz - URIZIEL. Ciężko tutaj o uzasadnienie... ale powiem, że często właśnie tak przechodziłem G1. :)
 

Mati1994

New Member
Dołączył
30.8.2008
Posty
2
Mi się podoba taki zestaw:
Ciężka zbroja strażnika, miecz blizny i kusza wojenna.
Miecz pasuje wyglądem do kuszy (tak się składa, że to najlepsza broń jednoręczna i najlepsza kusza :)), a na tej zbroi ładnie to wygląda.
 

Thorus01

New Member
Dołączył
31.8.2008
Posty
1
Moja ulubiona zbroja to chyba ciężki pancerz strażnika, z broni lubie Uriziela i miecz Thorusa :p
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Szata maga wody bez żadnej broni wygląda świetnie.. :D
No a jeżeli chodzi o kombinację to najlepiej pancerz najemnika i jakiś duży topór na plecy :D Np. Topór Gorna :)
Bezi wygląda jak jakiś tyran xD*
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
Dla mnie najlepszym mieczem jest urziel a zbroja to wzmocniona zbroja magiczna
 

gogologo

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
21
Slabo xD.Ja nosze zbroje z pancerzy pelzaczy (mimo ze mam starozytna magiczna)wole ta poniewaz mam jeszcze amulety i pierscie dajace obrone to ta zbroje nosze do tego kata(taki miecz poltorareczny)czasami gniew innosa(miecz gomeza mam bo go zabilem)i do tego ciezka kusze.
I sie nie dziwcie ze nie uzywam urizjela z klejnotem jak zabilem gomeza i czemu nie noszed starozytnej zbroi bo:
1.W zbroi z rudy ta spodniczka mi sie nie podoba.
2.gomeza sie da zabic w szostym rozdzile
3.Urizjel z klejnotem wedlug mnie slaby bo ja szybciej moim katem zalatwilem trolla niz urizjelem
 

gogologo

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
21
Z tego co widze wiele osób czyta ten temat i dużo odpisuje to chciałem sie poradzić czym lepiej walczyć mieczem blizny czy gniewem innosa lub czerwonym wiatrem?
 

Bartazar123

Member
Dołączył
16.9.2008
Posty
31
Najlepszy mieczyk Uriziel ( z nim można się poczuć się jak Boss szczególnie kiedy zabija się Gomeza :D ) a zbroja to zdecydowanie Ulepszony pancerz z magicznej Rudy ( przy nim to nawet Thorus wygląda na cieniasa ) :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom