Wasz Ulubiony Miecz I Zbroja

Status
Zamknięty.

Xasta Mor

New Member
Dołączył
27.9.2008
Posty
14
Mi najbardziej podoba się zbroja Magnatów lecz niestety nie można jej zdobyć :( Ciężką szata Maga Wody też po części ma swój urok :p i jeszcze do tego Pięść Trolla albo topór Lee :lol: Ahh wiem że dość dziwaczne połączenie ale taki mój charakter ^^
 

Maluetar

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
27
moja ulubiona zbroja to Średnia zbroja strażnika a broń to miecz strachu oraz lekka kusza :)
Moim zdaniem postac wyposazona w ten ekwipunek bardzo fajnie wyglada ale oczywiscie to jest moja opinia ^^
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
zbroja z płytek pełzaczy jak żle sie nazywa zbroja to sory i miecz uriziel :rolleyes: zawsze fajnie ozywieńce padali lubie też strój guru i do tego ulumulu.
 

wary77

New Member
Dołączył
25.10.2008
Posty
1
Najbardziej mi się podoba połączenie Ciężki pancerz najemnika + Uriziel super połączenie
Albo
Ciężki pancerz cienia + Miecz Sędziowski + Długi łuk :rolleyes:
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Broń: Uriziel naładowany magiczną rudą :) a także gniew innosa fajnie sie nim walczy :D
Zbroja: ciężki pancerz najemnika,szata mrocznych sztuk i magiczna zbroja ta :p
Dobre połączenie to Pancerz Szkodnika + Długi Łuk + Topór Laresa
Wyglądamy jak prawdziwy bandyta ^^
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Jeżeli chodzi o mnie to moją ulubioną zbroją (którą mogłem zdobyć) była średnia zbroja Strażnika Świątynnego. Kiedy ją nosiłem nie imało mnie się żadne ostrze ... :p. Poza tym ta najcięższa wygląda chyba najlepiej spośród innych

Jeżeli chodzi o broń to lubiłem miecz Blizny ... Takie połączenie kordu i szabli zarazem :)
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Jak mi sie nudzi to sie tez tak bawie np:

-cien:samodz.wykuty miecz,krotki łuk
-strażnik:eek:bjoetnie jaki miecz(byle jednoreczny),kusza lekka

Nie chce mi sie pisac wiecej bo bym tylo forum zasmiecil tyle by tego bylo.
 

bot

New Member
Dołączył
1.1.2009
Posty
3
a mi się podoba szata OGNIA w gothic i magia ognia = mag ognia o w konsoli wpisuje e ab i pokazuje się lista na dole pisze name i pisze 0 i wyskakuje się 0= pisze mag ognia tam pisze i pothodze do gostka pisze jego imie nad nim naciskam o i odwracam się do mie i pisze na mie :) MAG OGNIA :) :) :) :) :) :) :)
 

bot

New Member
Dołączył
1.1.2009
Posty
3
albo zbroja mrocznych sztuk i miecz gomeza a kod na szatę mrocznych sztuk i dm a na miecz gomeza i inn i chyba jeszcze jedno sprujcie to a jak się otwiera konsole na kody
naciskamy :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:
b Marvin b f2 i w lewym u góry koncie pisze coś
a i pamiętajcie że kody wpisuje się na konsole szybko a
i kod na nieśmiertelność chg i możecie potrenować z trollem a kod na niego kod jest tro a na młodego trolla i zo
a kto chce więcej kodów piszcie :lol: :lol: <_< <_< .. pa piszcie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom