Wasz Ulubiony Miecz I Zbroja

Status
Zamknięty.

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Ok, w tym temacie chciałbym was zapytać jaką broń najbardziej lubicie i jaką zbroje( zestaw ).

Więc moja ulubiona jednoręczna broń to Miecz Strachu, a dwuręczna to Czerwony Wiatr, a zbroja to Średni Strój Szkodnika ( przypomina mi strój bandyty ) ;)
Czekam na wasze posty.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Hm.... mi się zawsze podobała ciężka zbroja strażnika w zestawie z ciężką kuszą i "ręką strażnika" obr. 59 no po prostu miodzio (szkoda tylko, że ciężką zbroję strażnika można mieć tylko na kodzie :( ) :p
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Po krótkim zastanowieniu mogę powiedzieć, że wg. mnie najlepiej nasz hiro prezentuje się w Ciężkim Pancerzu Szkodnika (lub Średniej Strażnika też fajnie) z Mieczem Nadzorcy na plecach- bez kusz i łuków.


Pozdrawiam.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
mi tam zawsze podobało się proste i praktyczne połączenie Spodni Kopacza z Kilofem, takie naturalne, oderwanie od tradycyjnego nurtu gier z bohaterem zabójcą bogów ;p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ręka strażnika i zbroja najemnika. Wiem że dziwne połączenie, ale bardzo mi się podoba postać tak wyglądająca.
Do tego luk ( chyba wilczy się nazywał, coś z wilkiem było ;p ) i najemnik jak się patrzy :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja tam zawsze będę się jarał ciężkim pancerzem Cienia + do tego porządny łuk i miecz półtora ręczny
MIODZIOOOOO......uwielbiam grac takim bohaterem
 

Kamil94

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
4
A moje to Miecz Gniew Innosa ,wzmocniona starożytna zbroja i jeszcze kusza wojenna Tak to jest to ;)
 

czajnikos

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
14
ja to tam se pstrykalem na kodach bo bylem nooooobem xD. i wtedy mialem topor lee i jakąś zbroje czarnej maggii czy jakies tam pierdolka ale cos tak jakos sie nazywala
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Zbroja Cienia w połączeniu z lekką kuszą i jakimś fajnym jednoręcznym mieczem to po prostu jak to mówi yeed - miodzio ;p. Niezły komplecik jest też z ciężkim pancerzem strażnika świątynnego, lekka kusza i do tego miecz nadzorcy. Nie dość że wysokie obrażenia to jeszcze ładnie wszystko do siebie pasuje ^^. Jest jeszcze jedno fajne.. Ciężki pancerz szkodnika, długi łuk i kiepski miecz (?). Extra..

Pozdrawiam..
 

Irdes

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
9
Super wygląda w szacie arcymaga wody. Do tego miecz blizny. Dobra jednoręczna broń szczególnie jeśli w póżniejszych rozdziłach używa się głównie magii.
 

prezi

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
15
Dla mnie szata maga ognia ,bez miecza ,wyglada bosko Bezimienny.A tak to Uriziel i magiczna zbroja :D
 

Obelix

New Member
Dołączył
17.2.2008
Posty
22
miecz:miecz blizny i ra straznika
zbroja:zbroja z pancerzy pezaczy






:blink: ;) :lol: :p
 

kubus

New Member
Dołączył
28.3.2008
Posty
1
Ja bardzo lubię ciężki dwuręczniak i no nie wiem może zbroję cienia...
 

arti1234

New Member
Dołączył
29.3.2008
Posty
3
kocham patrzeć jak ma uriziel ulepszona zbroja magiczna i cizka kusza bojowa
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ziomek w ciężkiej zbroi strażnika, z zemstą gorna (jego topór) na plecach i łuk wojenny - miodzio :D
Typowy fighter
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Miecz Uriziel i zbroja Cienia.
Wiem że dziwne połączenie, ale fajnie to wygląda - taki potężny miecz i taka zwykła zbroja.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja tam nigdy nie byłem fanem dwuręczniaków ale podoba mi się takie zestawienie:
Zbroja z Magicznej Rudy+gniew Innosa lub ciężki dwuręczniak.
Ciężki Pancerz Najemnika+Miecz blizny+Kusza wojenna
Ciężki Pancerz Najemnika lub Zbroja z Magicznej Rudy+topór Orika lub Torlofa
I tak za każdym razem przechodzę grę najpierw z mieczem Kruka(nigdy nie pamiętam jak się dokładnie nazywa ten sword XD)
a nstepnię z mieczem Blizny bo lubię broń szybką, a powolność dwuręcznej mnie drażni,ale w tych zestawieniach powyżej Bezik wygląda jak rasowy Warrior czy Barbarian.Czołg normalnie ;)
 

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Ulubione bronie:
Długi łuk - doceniam go za jego najbardziej standardowy i normalny wygląd, ale tylko podczas "zabawy" :p Wiadomo, że podczas gry na serio nie ma sensu go używać, ale kiedy "żyję" sobie w Gothicu, to używam tylko tego łuku :)
Niedokończony miecz - lubię go, bo można na nim sporo zarobić :)

Pancerze
Spodnie kopacza - ot co ^^
Lekki pancerz Strażnika - nie będę wyjaśniał, bo sam w sumie nie wiem. Po prostu mi się podoba z wyglądu.
Lekki pancerz Szkodnika - ma zawieszoną na pasku torbę, więc ubieram się w ten pancerz na różne podróże/polowania podczas "życia" :)
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Jesli chodzi o bron - zdecydowanie Miecz Blizny. Do tego Zbroja Cienia. Nie lubie byc takim przypakowanym herosem - mi sie wlasnie podoba taka zwykla zbroja. Dla kontrastu dodalbym jeszcze jakis luk - nie pamietam nazwy - Wilczu Luk - czy cos takiego..., nevermind...

Pozdrawiam
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Broń ... Topór Trolla. Wielki, duże obrażenia i bardzo fajnie wygląda. Jedyny jego minus to, że jest dwuręczny. Ale mimo to jest zajefajny.
Zbroja .... Ciężki pancerz szkodnika. Zdecydowanie najlepiej wyglądająca zbroja. Nieregularne kształty i strasznie zróżnicowana w porównaniu z innymi zbrojami.
Co do broni dystansowych .... Kusza bojowa. Wygląd ciekawy i do tego bardzo dobra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom