Wasz Ulubiony Miecz I Zbroja

Status
Zamknięty.

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Ja zawsze w rozdziałach 3/4 miałem ciężki pancerz najemnika i miecz nadzorcy, a jednoręczną miecz strachu. Dlaczego zbroja ? Ponieważ jest misternie wykonana, z dobrymi wykończeniami, a bronie, miecz nadzorcy jak na ten poziom bardzo dobry, a miecz strachu, ponieważ go lubię, za wygląd i obrażenia =-)
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Zbroja Magnata (tylko w Mrocznych Tajemnicach lub kody) no i byle jaki dwuręczniak (miecz, nie topór). Nawet w świątyni śniącego nie używałem innego wyposażenia. :p
 

skimmer

New Member
Dołączył
22.4.2008
Posty
9
Dla mnie najfajniej wyglondajoncym zestawem jest Ciężka zbroja cienia + dobry miecz i łuk, fajnie się wygląda tak jak Diego B) B) . Lubie tez Ciężkom zbroje strażnika + ten miecz dwuręczny co ma thorus i Ciężkom kusze, wygląda się jak prawdziwy strażnik :D i tez nas byle ktoś nie zabije :D
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Dla mnie najfajniej wygląda ciężka i średnia zbroja szkodnika ponieważ wyglądam w niej jak bandyta, do tego porządny łuk i miecz (miecz blizny), no i oczywiście trochę ryżówki i piwka na drogę :)
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Mój ulubiony miecz jest to- Uriziel

Ulubiony pancerz to- Ciężka zbroja świątynna

Z racji tego, że jesteś tu nowy i taki post zdarzył Ci się pierwszy raz, nie będę Cię karać... Mam Cię jednak na oku, proszę pisz dłuższe posty i uzasadniaj swoje wypowiedzi...
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Ulubiona Broń to -----> Wrzask Beserkerera !!! Kiedy go zdobyłem to wszystko stało sie łatwiejsze
Ulubiona Zbroja hmmm Zbroja z Magicznej Rudy Lub Średni Pancerz najemnika choć ostatnio zaczęły mi sie podobać stroje Bractwa
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Najbardziej mi się podoba połączenie Ciężki pancerz najemnika + Uriziel super połączenie
Albo
Ciężki pancerz cienia + Miecz Sędziowski + Długi łuk

Prawie jak Diego
 

Akirazashi

New Member
Dołączył
25.5.2008
Posty
7
Mi zawsze się podobała ciężka i średnia zbroja strażnika bo chyba najlepiej wyglądały w całej grze i jeszcze ciężka zbroja szkodnika(ta najlepiej wyglądała z pancerzy w NO) i zbroja runiczna bo była najmocniejsza.

Bronie to Uriziel i Gniew Innosa bo były najmocniejsze w grze a z jednoręcznych to chyba orkowa zguba czy jak to się nazywało.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Najładniejsza broń, to "Kat" (miecz) i "Długi łuk". Bardzo fajnie komponuje się to z ciężką zbroją szkodnika i ciężką zbroją najemnika. Moim zdaniem to najładniejszy zestaw ;)
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Ja lubię różne kombinacje, np:

1. Spodnie Kopacza i Kłujący cierń :)
2. Ciężki Pancerz Najemnika, Długi Łuk i Łamacz kości, ładnie wygląda :) Typowy Najemnik
3. Strój Cienia + Łuk wierzbowy + Język topielca - bardzo dobry zestaw na jakieś małe polowanko na ścierwojady :D
4. Lekka Zbroja Strażnika + Lekka kusza i Wyszczerbiony topór - na obozowe bijatyki :D
Ale i tak najlepsza kombinacja: Ulepszona Zbroja Magiczna + Uriziel (naładowany, z klejnotem) + Kusza Wojenna - najlepsze połączenie, jak ma się bardzo dobre statsy to naprawdę świetne połączenie :)
 

Kolay

New Member
Dołączył
3.6.2008
Posty
2
Ulubiona broń jednoręczna - , dwu - łamacz kości bez kryształu, zbroja - szata mrocznych sztuk i na koniec - łuk śmierci


Zgubiłeś uzasadnienie... Na razie ostrzeżenie słowne.. Potem warn...Pisz dłuższe posty.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Osobiście mieczu używałem na samym początu potem tylko magie taką jak fala śmierci urizela zbroja szata mrocznych sztuk ,xD też magiczny pancerz,a miecz hmm krwawe ostrze było spoko
 

kacus90

New Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
2
ja to wole uriziel i srednia zbroje straznika bez lukow i kusz... fajnie tak wyglada ta zbroja jest najleprza a miecz ma ciekawy wyglad
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ulubiona zbroja i fajnie sie prezentujaca to Zbroja Cienia. Do tego jakis fajny dlugi jednoreczny miecz moze byc
Miecz Strachu!! I jakis fajny Łuk i mozemy isc na polowanie:D
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Miecz - Uriziel
Pancerz - Zbroja magiczna
Zarąbiste to jest. Trudno ocenić bo ja zazwyczaj stwierdzam fakt, że silna broń jednoręczna jest lepsza nawet od sporo mocniejszej dwuręcznej (stąd nie lubię toporów), a łuk jest lepszy od kuszy. Zbroja magiczna jest miodzik, chociaż o pierwsze miejsce wykłóca się jeszcze Zbroja z pancerzy pełzaczy - dłuuugo w niej chodziłem.
 

Ayra

New Member
Dołączył
2.7.2008
Posty
2
Ja tam lubię taki zestawik :

Ciężka zbroja najemnika + długi łuk + łamacz kości

Naprawdę super się wtedy wygląda. Tak normalnie to chodzę tak : (nie przeszłam jeszcze świątyni Śniącego, nie mogę połapać się w tych pułapkach i przełącznikach >>)

Ciężka zbroja najemnika + Chrzęst (ze zbrojowni Gomeza :p) + ciężka kusza
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
Nie mam ulubionych broń.
Ale tak to Ognisty Miecz z Gothica 3, Pancerze Buntowników i Pancerz Palladyna oczywiście z Gothica 3.

Temat dotyczy G1 kolego. Pisz we właścicwych działach. NS
 

bonzeQ

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
2
Hmmm... ja tam nie przywiązuje wagi do wyglądu tylko do skutecznosci ;) Ale podobają mi sie zestawienia:

- Pancerz straży królewskiej (niestety jest tylko na kodzie) i reka straznika
- [pancerz taki sam jak wyżej], Gniew Innosa i ewentualnie kusza wojenna
- lekki strój szkodnika, łuk, miecz Blizny
- zbroja najemnika + jakiś wielki topór (torlofa, gorna lub lee)
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Mi od pierwszego zagrania spodobaly sie zbroje najemnikow bo wygladaja na solidne, z mieczy to zawsze wybieram dwureczne i waham sie miedzy Gniew Inosa i Krwawe Ostrze ale dopuki mam jeden z nich to zawsze jest na plecach a z broni dystansowych to kusza wojenna bo moim zdaniem kusze sa lepsze od lukow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom