Ulubione Miejsce W Którym Spędzacie Czas

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
bagna obok obozu bractwa =)
taki miły ślepy zaułek, inny światek, do którego jedyna droga lądowa prowadzi przez mych łysych ziomkuf ;p
poranne zbieranie ziela + południowa modlitwa & trening + nocny taniec z wężami błotnymi = happy times
a i house się tam znajdzie
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Najbardziej lubię spędzać czas w SO, wtedy czuję, że gram w Gothic'a, czuję ten świetny klimat.
No i bardzo lubię w lesie siedzieć, szczególnie jak jest ciemno jak uj. Wtedy czuję, jakbym tam była i odczuwam strach, że mi zaraz coś zza drzewa wyskoczy. Zawsze będąc w lesie, przechylam się przed monitorem tak jak moja postać, np. jak chcę za jakiś róg spojrzeć... Takie przyzwyczajenie, jak się wkręcę w świat Gothic'a ;)) Wszystkie miejsca w Gothic'u, które w pełnie oddają jego klimat są moimi ulubionymi, tak nawiasem mówiąc.

Z Panem Bogiem!
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Stary obóz - Ci wszyscy kopacze, cienie, strażnicy, niepowtarzalna muzyka, atmosfera... chyba najbardziej klimatyczne miejsce w całym Gothicu.
Okolice starego obozu - także bardzo przyjemne tereny. A to las, a to rzeczka...
Poza tym tak jak napisał Nau - bagna przy obozie bractwa. Kolejne bardzo klimatyczne miejsce.

Ogólnie to cała kolonia jest miejscem, w którym lubię przebywać, ale te wymienione powyżej najlepiej mi się kojarzą.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Podobnie jak Arven, dla mnie też cała GD jest jednym wspaniałym miejscem gdzie lubię spędzić czas.
Stary Obóz wychodzi jednak wśród wszystkich lokacji na prowadzenie - cienie, kopacze... no git majonez. Widać było że miejsce żyje, choć można było to jeszcze rozwinąć ( co pewnie teraz robią modyfikacje, ale niestety w żadną jeszcze nie grałem ).
Inne miejsca to na pewno wodospad, a dokładniej taka mała górka, na którą można było spaść koło wodospadu ( zeskakuje się na nią z miejsca gdzie się idzie do Grobowców Orków ). No i oczywiście wrak statku.
To są takie specyficzne miejsca, gdzie lubię spędzać czas.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Zdecydowanie lubiłem przebywać w Starym Obozie. Gdy zaczynała się noc, siedziałem sobie przy ognisku wraz z innymi Cieniami, popijając piwo. Przebywałem również w pobliżu chaty Cawalorna. Obozowałem z nim, i chodziłem na polowania.
W obozie sekty, kochałem chodzić po wyższych poziomach, a szczególnie patrzeć na trening Strażników Świątynnych pod okiem dzielnego Cor Angara.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Najbardziej lubię przesiadywać w Starym Obozie - czuć tu ten klimat i na pewno spore znaczenie ma to, że jest to pierwsze miejsce, w którym przebywamy dłuższą chwilę.
Oprócz tego bardzo lubię spędzać czas w lesie obok SO - kolejne klimatyczne miejsce. Tam czuję się, jakbym był w grze :D.

Ave
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Chyba będzie to u mnie obóz bractwa. Ta mistyczna atmosfera. Wszędzie palą ziele. Bawią się w nauczanie religijne na każdym kroku. Do tego panuje tam porządna hierarchia. Chyba jednak wolę obóz na bagnie niż inne jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu w grze ;] O i jeszcze ludzie mili, nooo prawie wszyscy ;p
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Obóz Najemników wymiatał. Superowo zrobiony nieźle tam było ale temat przesadzony z tym spędzaniem czasu.:)
 

Darknex

Debile
Dołączył
3.7.2009
Posty
16
Moim ulubionym miejscem była jaskinia niedaleko Nowego Obozu, obok rzeki. Na początku gry można tam spotkać kretoszczury i krwiopijce. Po walkach z Orkami wracałem tam i rozkładałem ich broń, futra upolowanych zwierząt, kły itd. Pod koniec gry miałem tam naprawdę przyjemną bazę wypadową. Zdarzało mi się także wypoczywać w górskim obozie bandytów(po uprzednim wypędzeniu z niego właścicieli).. Droga do niego.. Hmmm.. Bardzo dawno grałem w G1, ale pamiętam, że można tam się dostać idąc w stronę Starego Obozu z punktu wymiany(pierwszego miejsca, w które trafiamy), a po spotkaniu z myśliwymi iść w prawo wzdłuż podnóża góry..

P.S. Witam wszystkich, jako że jest to mój pierwszy post od BARDZO dawna, a jakiś 400 w ogóle. Sporo się pozmieniało i mam nadzieję, że na forum jest jeszcze lepiej, niż kiedyś.
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Wieża mgieł ^^. Jest to miejsce owiane tajemnicą, i znajdujemy tam dwie części chromanimu. Choć po wybiciu wszystkich przeciwników nie ma tam zbytnio co robić, to lubię pod koniec gry jeszcze raz przejść się po jej zacisznych kątach.

Drugim najodpowiedniejszym miejscem do zaprezentowania w tym temacie są ruiny fortecy (do której Lester chcę zdobyć papiery). Owe ruiny mają potencjał i powinny mieć większy udział w fabule.
 

Kamillosan

New Member
Dołączył
21.7.2009
Posty
2
Ja mam kilka miejsc

1.Kanion Troli,obóz bandytów,stary i nowy obóz.
2.Obóz bractwa Bo mają fajne lampy ale nie lubie śniącego.
3.Płaski teren przed wolną kopalnią nawalam tam śniącego.
4.Tereny orków i ich cmentarz.
5.świątynia śniącego bo wiem że blisko do końca.

Jak będę miał mroczne tajemnice to 6.tam gdzie są paladyni.
 

Sluger

Member
Dołączył
17.11.2008
Posty
144
Ja najczęściej "odpoczywam" w takiej jaskini zębaczy, na prawo od drogi do Kanionu Trolli (który też jest niczego sobie ;))
 

Plazer

Member
Dołączył
31.7.2009
Posty
55
Najczęściej siedzę w Starym Obozie, jakoś zazwyczaj zawsze blisko, dużo rzeczy tam załatwie (handel, itd). Miły obóz, gdyby nie Wrzód i Gomez ;] .

Później, to chyba będzie Nowy Obóz, przyciągają mnie tam czary magów Wody, i fajne questy poboczne (chata Krzykacza).
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Moim ulubionym miejscem jest kopalnia SO jest tam fajny klimat i fajne Questy i postacie. Lubie też SO dużo fajnych Questów postaci... aha no i wrzód.
 

MrBezio123

New Member
Dołączył
13.8.2009
Posty
11
jaskinia na terytorium orków wchodzisz po lewej są drzwi a w środku miło samotnie zamykam drzwi kod na siedzenie i......siedze.
 

XxbitxX

Member
Dołączył
20.8.2009
Posty
34
ja sobie chodze wszedzie ale najlepsze miejsce to chyba kopalnia SO ide do królowej pełzaczy i se tam siedze ciemnośćććććććć xD
 

skinex

New Member
Dołączył
10.8.2009
Posty
12
Moje ulubione miejsce to NO fajny klimat,dużo qeustów itp.
 

onibaksu

New Member
Dołączył
22.8.2009
Posty
14
Wieża Xardasa i jej okolice. Czuć woń tajemnicy, te pentagramy, pochodnie i demon na dole oraz sama komnata nekromanty wypełniona księgami - coś niezwykłego :) IMO klimat tu powala. Podobnie jak "obozowisko" magów wody, świetnie zaprojektowane.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ulubionym miejscem spędzania czasu w pierwszej części serii Gothic jest Stara kopalnia w czasie je istnienia. Szkoda, że nie można było w bardziej zaawansowany sposób zwiedzać nowych korytarzy i poziomów. Też zapamiętałem częste wędrówki do wieży mgieł.
 
Do góry Bottom