Ulubione Miejsce W Którym Spędzacie Czas

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
chciałbym się od was dowiedzieć jakie miejsce najbardziej lubicie w G1 ja najbardziej tam gdzie jest lasek pląza i zwierzyna na upolowanie czyli moja droga do kopalni starego obozu fajne miejsce ;)
 

aztek

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
28
Nietypowy temat xP

Hmm.... jak grałem za pierwszym razem w ciągle siedziałem w starym obozie, bo było tam dosyć bezpiecznie i przytulnie. A to wszytko dlatego że po prostu bałem się z niego wyjść :D

Potem gdy grałem drugi raz, to już nie było to samo. Dostałem odwagi jak po wódce 0,7 więc wychodziłem kiedy miałem ochotę :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Moim ulubionym miejscem jest, tak pod koniec gry(przed leżem śniącego) tron Gomeza. Beziu pięknie w nim wygląda.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Hm... Dawno nie grałem w gothica ale w G1 najbardziej lubiłem przebywac chyba w lasach,jest tam fajny klimacik i ogółem są fajne.A z obozów to chyba najlepszy był nowy.
 

maciekdb1994

New Member
Dołączył
11.10.2008
Posty
29
W SO jest taka przytulna chatka. Jest kominek, skrzynka, porządny stół, cała chata jest pięknie oświetlona. Aby ją zdobyć trzeba zlikwidować siwego cienia oraz jego qmpla - kopacza. Aby dojść do chatki należy, po wejściu północną bramą, skręcić w lewo i podążać cały czas górnym poziomem. Gdy miniemy pierwszą chatę z dwojgiem drzwi, obracamy się o 90 stopni w lewo i widzimy wejście do chatki. Jeśli doszedłeś do areny to znaczy, że przegapiłeś.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Nie mam takiego ulubionego miejsca w gothic bo każde miejsce lubię na swój sposób jednak najlepsze miejsca to lasy a w nich dużo zwierzyny. Nowy i stary obóz to nic specjalnego się nic nie dzieję.
 

Balimer

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
10
Moim ulubionym miejscem jest stary klasztor mnichów, tam gdzie z Gornem szukasz kamienia ogniskujacego
 

Sarevok1120

Member
Dołączył
24.10.2008
Posty
30
tam gdzie na ławce w gothic 2 siedzi diego (za granicą ludzi i orków gdzie strażnik chce od ciebie kase bo rzekomo nie wrócisz w lewo)
jest łużko punkt obserwacyjny jak wyżej wejdzesz ławka skrzynia i ukryte w lisciach wejscie czego jeszcze chciec
 

herard

New Member
Dołączył
18.10.2008
Posty
8
Ja uwielbiałem spędzać czas w Nowym Obozie. Bo się tam można było wygłupiać, a nie jak w Starym że uderzysz kopacza i się na ciebie strażnik rzuci. Po za tym lubiłem tam zgrywać ważniaka np. stałem powiedzmy obok Lee i mówiłem sobie że jestem jego zastępcą. I w SO biegał za mną jakiś Wrzód i mnie wkurzał.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Oczywiście Stary Obóz - tam czuję się bezpieczny, fajny klimat, ogólnie fajnie się tam siedzi. Terenów pozaobozowych się "boję" :p Po prostu nie lubię być poza obozem.
 

Malaczek

Member
Dołączył
9.11.2008
Posty
32
W zamku w starym obozie jest nawet fajne.
Ale też fajnie jest w innych miejscach, ale najlepiej jest chyba w zamku w starym obozie.
 

Vakirsh

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
11
Obóz Bractwa, gdyż mają tam zielsko ( nie ma to jak średniowieczna marihuana :lol: ) i klimat zapierający dech w piersiach. Religia nie gra znaczenia. Co jeszcze do życia potrzeba?
 

miecz34

New Member
Dołączył
12.11.2008
Posty
14
Mojim ulubionym miejscem gdzie można spędzić miejsce
w gotiku 2 noc kruka obok jeziorka ta gdzie zaczynamy gre w gotiku 2 noc kruka
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Moje ulubione, kochane miejsce to bezwątpienia stary obóz. Mam tam zagwarantowany spokój, bezpieczeństwo, ciepły posiłek i dach nad głową. Jednym słowem raj na ziemi :)




POZDRAWIAM
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Ja tam zawsze siedzialem w chtce takiej rozwalonej niedaleko kamienia do ktorego szlo sie z gornem( nie pamietam jak to sie nazywalo)i se tam urzadazalem wszystko i byl lajt.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Moje ulubione miejsce to Stary Obóz a dokładnie Zamek. Jestem strażnikiem.Siedzę sobie w Zamku i popijam piwko ;) Nic innego nie robię tylko pije piwo :D A jak sie skończy to biegam od handlarza do handlarza ;)
 

misiek10

New Member
Dołączył
21.8.2008
Posty
21
CYTAT(maciekdb1994 @ 18-10-2008, 00:00) index.php?act=findpost&pid=199320
Aby dojść do chatki należy, po wejściu północną bramą, skręcić w lewo i podążać cały czas górnym poziomem. Gdy miniemy pierwszą chatę z dwojgiem drzwi, obracamy się o 90 stopni w lewo i widzimy wejście do chatki. Jeśli doszedłeś do areny to znaczy, że przegapiłeś.


Znalazłem tą chatkę. Rzeczywiście jest przytulna. :D
 

0menxd1

New Member
Dołączył
15.5.2009
Posty
2
Oczywiście jaskinia w nowym obozie + wejście do kopalni starego obozu
 
Do góry Bottom