Ulubione Miejsce W Którym Spędzacie Czas

Tomas

New Member
Dołączył
25.4.2009
Posty
10
Ja wolę za to siedzieć w jaskini Gilberta podziwiając z góry kotlinę Cavalorna i Stary Obóz.
Na drugim miejscu będzie raczej Nowy Obóz, a dokładniej ognisko przy którym stoi Gorn ;)
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Ja żłopie ryżówkę z Mordragiem w knajpie w NO
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja lubiłem SO ,NO oraz droge między obozami szczególnie chate Cavalorna. Na początku godziny siedziałem w SO raz wyszedłem (gdy juz wiedziałem jak sie używa broni ;o) i odrazu na orki myślałem ,że będe wymiatać z zardzewiałym mieczem xD Miasto orków też posiada fajny klimat ;p
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Tereny w okolicy Nowego Obozu, las między Starym, a Nowym Obozem, droga do obozu sekty, no i ładne są tereny orków :D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Moje ulubione miejsce to taki obóz na wzgórzu pomiedzy chatą Cavalorna a chatą Aidana
 

theqatrick

New Member
Dołączył
24.12.2010
Posty
28
Hm... Dawno nie grałem w gothica ale w G1 najbardziej lubiłem przebywac chyba w lasach,jest tam fajny klimacik i ogółem są fajne.A z obozów to chyba najlepszy był nowy.
I można upolować zwierzynę :) Las jest magiczny a muzyka podkręca klimat.
 

Qarter

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
25
Ja najbardziej lubiłem takie tajemnicze miejsca, jak: Kanion Trolli, podziemia z tym szkieletem magiem pod Wieżą Mgieł, wieża Xardasa.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja najczęściej odpoczywam w Starym Obozie ponieważ tam można poczuć się bardzo bezpiecznie.

Drugim moim miejsem do odpoczywania jest Sekta ponieważ tam można się zrelaksować podczas palenia ziela.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja lubiłem bardzo chodzić i zwiedzać lasy niedaleko starego obozu a po udanych polowaniach zawsze wracałem sobie do mojej chatki w starym obozie i lubiłem sobie tam trochę posiedzieć. Po drodze się trochę pohandlowało itd i potem znowu na następne polowanko . Fajnie jest też polować na orków : D
 

milioner

New Member
Dołączył
30.11.2010
Posty
144
Ja mam trzy takie miejsca a mianowicie:
-Nowy Obóz ponieważ są w nim spoko ludzie i można z nimi pogadać i nikt nie każe ci co masz robic

-Kanion Troli ponieważ nikt ci tam nie będzie przeszkadzał.

-Klasztor ponieważ tam też jest cicho (oczywiście kiedy pozbędziemy się zębaczy).
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Cóżby tu napisać tak szczerze to uwielbiam cała kolonie gdyż jak to okresliliscie jest naprawde strasznie klimatyczna. Jeśli chodzi o w miare bezpieczne miejsce to lubie obóz sekty: zioło pod ręką, nietrudno o spanie a wyjdziesz krok na bagna to już cię coś musi z nienacka dziabnąć.Fajnie jest tez w obozie bandytów (chyba jedynym w G1), który możemy rozwalić i całkiem przyjemnie miejsce :cool:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Moim ulubionym miejscem jest Obóz Sekty. Spokój, klimat oraz bezpieczeństwo za pomocą patrolujących strażników świątynnych. Również, późny szacunek gdy uzyskamy odpowiednią "rangę" w obozie. Jednak ... znalazłem takie miejsce w kolonii, a mianowicie jaskinia za wodospadem, Miłe i spokojne miejsce oraz można się z nim ukryć przed czyhającymi potworami. Bawiąc się w skryptach można tam urządzić sobie dobre mieszkanie. Lecz byłbym głupi gdybym nie wspomniał o ruinach klasztoru druidów. Ciekawe oraz klimatyczne miejsce. Mimo, że ruiny można tam znaleźć kilak ciekawych rzeczy oraz miejsc.
 

avearivald

Member
Dołączył
12.6.2010
Posty
108
Chata Cavalorna! Najfajniejsze miejsce chociaż zwierzyny wkoło niewiele. Jak grałem pierwszy raz w Gothica to był to niejako ostatni "posterunek" Starego Obozu :) (osobiście bardzo lubiłem Cavalorna ;p)
 

Widzi Wszystko

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
19
Pytanie"Ulubione Miejsce W Którym Spędzacie Czas" to nietypowe pytanie, ponieważ niemożna ciągle spędzać czas w jednym miejscu. Tu trzeba wykonywać wątek główny, a nowe miejsca szybko fascynują nadają nową atmosferę. A siedzenie w jednym miejscu po jakimś czasie nudzi.

Moje ulubione miejsca to:
-w SO teren przed główną bramą, chata Diego, siedziba Gomeza,
-w OB chodzenie wieczorem przy świecących lampionach i podkład dźwiękowy obrazujący bagna daje frajde, plac świątynny tuż przed przywołaniem Śniącego
-w NO najbardziej w IV,V rozdziale gdy wszystko się dzieje Lee przy tamie, Gorn z Cordem na posterunku, w siedzibie magów wody gdy latasz w szacie wody i "udajesz wielkiego maga"
- Stary klasztor, który przemierzasz z Gornem
- Forteca ta w której z Lesterem szukałeś kamienia ogniszkującego
- Kanion troli
- Wieża Xardasa nocom dodaje uroku - więc jak jej szukać to TYLKO NOCĄ
- przed obozem orków i góra nad obozem orków

Jak coś mi się przypomni to dopiszę
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
Zawsze lubiłem siedzieć z kopaczami, którzy są obok starego obozu. Można sobie posiedzieć wieczorem przy ognisku, zaś za dnia - przy rzece. Po prostu lubię z nimi spędzać wolny czas w grze. Jest tam cisza i spokój.

Drugie miejsce to las. Można tam polować, szczególnie wieczorem. Dzicza ma w sobie to coś.
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Zdecydowanie Obóz Sekty, bagna niedaleko tego obozu oraz cały nowy obóz. Fajnie jest patrzeć na strażników świątynnych czy też nowicjuszy, dajnie chodzi się po po wszystkich poziomach zabudowań w sekcie. Bagna mają swój klimat, dużo węży, niebezpieczeństwo i takie wrażenie jakby jakiś potwór miał zaraz wyłonić się z bagna. Chatka też się znajdzie. Ogólnie tamte tereny są dla mnie bardzo fajne, sentymentalne. W nowym obozie czułem się swobodnie, bezpiecznie i ogólnie było fajnie. Najemnicy, szkodnicy i krety- fajna społeczność i tyle.
 

Kerht

New Member
Dołączył
20.8.2011
Posty
20
W grze jest kilka ciekawych miejsc należą do nich:
-karczma w nowym obozie
-wieża Xardasa
-miasto orków
-zewnętrzny pierścień w starym obozie
-plac wymian
-las w którym można polować
-kopalnia starego obozu

To tylko główne miejsca które podobają mi się w grze.
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Hmm, ja zawsze lubiłem przebywać w starym obozie. Najlepiej przy ognisku z cieniami i kopaczami. Lubiłem też Starą kopalnię i karczmę w nowym obozie.
 
Do góry Bottom