Ulubione I Najmniej Lubiane Miasto W Gothicu 3

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
W Myrtanie:najbardziej lubie Faring poniewaz jest duzym i fajnym miastem, jest tam siedziba Kana wodza orkow i nawet fajne qesty. A najbardziej nie lubie Montery bo kijowe zadania tam sa i oglonie tak jakos glupio.

W Nordmarze: najlepszym miejscem jest Klan Mlota bo mozna tam sie wiele nauczyc z kowalstwa, urzekl mnie tam quest z zdobywaniem wielkiego pieca

W Varancie najlepszym miastem jest Ishtar poniewaz mozna tam sie nauczyc walki dwoma mieczmi duzo qustow. A najbardziej nudne miasto ktorego nie lubie to Lago mala wioska ogolnie lipa.
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Myrtana:
ulubione: Faring, bo jest tam siedziba Kana, wejście do Nordmaru i ogólnie fajne, duże miasto
nielubiane: Silden, nie wiem czemu tak jakoś nie przypadło mi do gustu

Nordmar:
ulubione: klan młota ze względu na piec
nielubiane: -brak-
;)
Varant:
ulubione: Mora sul, duże, piękne miasto
nielubiane: -brak-
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Myrtana:

Ulubione to Cape Dun- świeny klimat, bardzo podobny do wcześniejszch Gothicków i ciekawa lokacja, zadania zróżnicowane itd. Ardea też trzyma poziom, szkoda, że tylko trzeba było ją odbic i kilka zadanek.
Najmniej lubian? Hm... nie wiem, chyba Montera. Choc ładnie położona, quesyty też fajne itp., ale... jakoś nie przypadła mi do gustu.

Nordmar:
Moim ulubionym miastem jest... chyba Klan Ognia. Ciekawe miejsce...
Moich oczekiwań nie spełnił Klasztor Innosa... choc te podziemia ciekawe, ale cała reszta słabo wypadła na tle Klasztoru w GII NK.

Varant:
Zdecydowanie Braga (może jeszcze Lago było fajne). Pierwsze zetknięcie z pustynią, miła muzyka na powitanie, ładnie zrobiona, kilka zróżnicowanych, ciekawych misji, nie za duża, czuc klimat miasta Asasynów. Ogólnie rzecz biorąc spodobało mi się to miejsce.
Najmniej lubiane? Raczej Ben Sala, ponieważ głównie było tam nastawienie na walkę, choc i takie rozwiązanie mi się podobało. Ale jednak właśnie Ben Sala wypada najsłabiej, bo nie było w GIII miasta, które by mnie odpychało. Wszyskie były w porządku ;).


Pozdrawiam.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Myrtana:
Faring to moje ulubione miasto w tej krainie. Są tam ciekawe misje, można się przyłączyć do myśliwych, wejście do krainy lodu, siedziba wodza orków, a potem zdobywanie miasta jest fajne. No i m.in. jak chodzę po tym mieście to się nie gubię :p Zawsze jak chodzę po Monterze lub Vengardzie to się gubię, a tu nie...

Nordmar:
----- nie mam ulubionego miejsca (tej krainy nie lubię w ogóle)

Varant:
Braga i Ishtar to są najlepsze zbiorowiska Asasynów na pustyni. Braga jak wiadomo pierwsze miasto napotkane na pustyni, pierwsze spotkanie z ludem Beliara i zupełnie nowymi misjami i klimatem (chyba że ktoś dodarł na pustynię przez morze). A Ishtar z tego względu, że można się tam wyuczyć walki dwoma ostrzami i ma tam swoją siedzibę Zuben.
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Nardmar:
ogólnie wszystkie kalny przypadły mi do gustu
Myrtana:
Cape Dun wkońcu pierwsze wyzwolenie miasta od orków i smoki pod nim
Varant:
Braga pierwsze tam miastoi jest Diego :p

Nie mam najmniej lubianego miasta wszystkie są ładnie zrobione ;)
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Myrtana:
Tu mam dwa typy: Cape Dun, za swój fajny klimat i dobre zadania i Faring, za ciekawe położenie i równie ciekawe questy w tym mieście. Niezbyt podoba mi się Silden, chociaż polowania z myśliwymi rządzą : P
Nordmar:
Tutaj wszystkie klany łącznie z klasztorem, trzymają poziom. Klimat jest ciekawy, nie jest już tak cukierkowo jak w Myrtanie.
Varant:
Na pustyni też jest całkiem przyjemnie. Braga i Lago są świetne, Ishtar również mi się podoba. Nie podoba mi się Ben Sala, ze względu na ciągłą siekankę z ożywieńcami.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Mogę sie wypowiedzic na temat Myrtany poniewasz w Varancie nie byłem a w Nordmarze widziałem tylko Klasztor.Więc tak Farning jest fajnie zrobionym miastem. Takie historyczne najpierw mało wioska potem przed zamcze a na końnu zamek no i na wzgórzu ciężkie do zdobycia ale fajnie się zdobywało i jest Kan przywódca wszystkich orków w Myrtanie.Nie podoba mi się Trelis takie jakieś małe.A i klasztor też jest fajny tylko mógłby byc większy i więcej magów.
 

detoks

Member
Dołączył
24.1.2008
Posty
69
U mnie przedstawia się to tak:

Myrtana-Najbardziej z miast w Myrtanie podobają mi się Montera i (nie będe oryginalny) Faring. W Monterze jest taki specyficzny klimat inny niż w innych miastach.Zadania są również dosyć ciekawe(np. z przyprowadzeniem niewolników do Soboty albowywabienie strażników obozu do buntowników).Faring jest fajne z tego względu, że ma wspaniałe położenie,przypomina prawdziwą średniowieczną twierdzę. :lol: No i nie można zapomnieć, że urzęduje tam dowódca orkowych wojsk Kan oraz to że Faring(moim zdaniem) ma najlepszą arenę w Myrtanie (oczywiście tą w zamku, nie w wiosce :lol: ).
W zielonej krainie nie podoba mi sie Geldern. Jakoś w tym mieście nie ma klimatu a łażenie po kopalniach po minerały nie przypadło mi do gustu :) .chociaż w okolicach tego miasta można natrafić na bestie, na których wojownicy mogą sobie poćwiczyć (mam na myśli czarne trolle,smoczka w ruinach i cieniostwory).

Nordmar-W Nordmarze najbardziej spodobało mi się w klanie Wilka.Każdy Klan jak wiemy jest inny,ale Wilka jest bardzo specyficzny. W tym miejscu przebywał Xardas i w zamian za rudę podarował wiosce golemy.Podoba mi się to miejsce,ponieważ myśliwi z tego klanu wiele wędrująpo krainie i to głównie dzięki nim dowiadujemy się gdzie przebywa Nekromanta.Są tam oswojone wilki i taka swojska atmosfera ogólnie :p Nie przepadam za Nordmarem,ale nie ma w nim miejsca które by mnie odpychało. No może troszkę klasztor magów ognia ale nie zapominajmy że jest wojna i nie ma tam za wielu magów a jego wielkość można tłumaczyć tym,że położenie nie było zbyt sprzyjające do budowy.

Varant-Na pustyni oczarowało mnie Ishtar,stolica Asasynów i siedziba ich przywódcy Zubena.To miasto jest całkiem inne od pozostałych w Varancie.Wyróżnia się przede wszystkim architekturą(jakby "piętrowa" budowa miasta),położeniem(trudno dostępne,ponieważ znajduje sie na skraju pustyni) oraz pałacem głównego sługi Beliara.Można tam znaleźć mistrzów dwóch ostrzy i nauczycieli "morderstwa".Questy również są ciekawe i śmiem powiedzieć,że wyróżniają się od innychquestów miast Varantu.Fajny jest również Bakaresh a to ze względu na świątynie Beliara i bliskie położenie w pobliżu morza.Na pustyni nie podoba mi się Ben Erai,a to ze względu na "nijakość" tego miejsca".Poza kopalniami nie ma tam nic co by przykuło moją uwagę.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Dla mnie najgorszym miastem jest Geldern bo żeby mieć dobrą reputacje trzeba się nachodzić. A najfajniejszym miastem według mnie jest Montera
 

Lord Falwick

New Member
Dołączył
23.1.2008
Posty
4
Najlepsze miasto to według mnie Faring bo można podziwiać wspaniałe krajobrazy i mają fajny zamek. A najgorsze miasto to Mora Sul nie podoba mi się ono i te ruiny no aleto moje zdanie.
 

kwifer1

New Member
Dołączył
25.2.2008
Posty
17
W nordmarze moim ulubionym klanem jest klan Wilka, ponieważ podoba mi się klimat panujący w tym klanie między innymi to że chodzą tam lodowe golemy jako strażnicy i te oswojone wilki lodowe.

W myrtanie najbardziej podoba mi się Gotha. To opuszczone i opanowane przez zombie miasto wspaniale się prezentuje.

W varancie najbardziej podoba mi się Mora Sul, ponieważ jest tam wielka arena, mnóstwo kupców i wspaniałe widoki.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jeśli chodzi o Nordmar to tam zdecydowanie najbardziej lubię klan młota. Dlaczego? Są tam najlepsi kowale z całego świata no i dobrzy wojownicy. O ile się nie mylę to jest też tam kilku dobrych myśliwych. Nie spodobał mi się klasztor.. Mało ludzi, a zresztą nigdy nie lubiłem magów ognia..

W Myrthanie jest już trochę inaczej. Jest dużo miast z których ja wybrałem Faring. Nawet nie wiem dlaczego. Jest duże, no i z można łatwo dostać się do nordmaru. Poza tym dużo ciekawawych misji. Nie lubię za to Cape Dun. Małe ale orkowie w tym mieście mnie denerwują..

Varrant.. Bez wątpienia Mora Sul. To największe miasto. Wiele kupców i świetnych wojowników. No i jeszcze ta arena.. Pięknie wygląda ten pałac Gonzalesa w 'centrum'.. Nie spodobało mi się Ben Sala. Ciągle atakowane przez zombiaki itp.
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Nordmar.... Właściwie to ja całego Nordmaru nie lubię, ale jeśli miałbym wybierać to moim ulubionym ( miastem, obozem ) byłby klan młota. Z tego, co pamiętam to tu była ta misja uwolnienia kopalni z tym wielkim piecem. Bardzo podobała mi się ta misja. A jak większość poprzedników nie lubię klasztoru. Jakiś mały ten klasztor i w ogóle nie przypomina tamtego z G2. Aż dziw, że w takik miejscu ( po części ) przebywa INNOS.

Myrtana.... Najbardziej podoba mi się.... Vengard.... dlaczego ? Bo to jest właściwie jedyne miejsce w którym jeszcze ''widać'' wojnę. Te zgliszcza świadczą o kilku wielkich bitwach, które się tam rozegrały. A popatrzcie na miasta, w których panują orkowie. Co wam tam świadczy o tym, że tam władali ludzie ?? Moim zdaniem prawie nic. Ale do rzeczy nie lubię MONTERY, niby takie wielkie fajne miasto, gdzie podczas rewolucji jest baardzo dużo zabawy, ale nie podoba mi się pod tym względem, że trzeba tam strasznie dużo misji wypełnić, by dostać się do dowódcy.

Varrant.... ja w przeciwieństwie do Anioła Stróża lubię Ben Salę właśnie dlatego, że ciągle ją zombie atakują i trzeba im pomóc ( obrońcom rzecz jasna :p ) . Nie lubię Bakareshu. Co ta za miasto ? Połowa tej "metropolii" to świątynia Beliara. Nie podobają mi się takie miasta, a poza tym co to za ochrona miasta jak tuż obok siedzą sobie koczownicy ? <_<
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Dobra, to w Nordmarze lubie wszystkie miasta, nie mam zastrzeżeń.Można się wiele nauczyć i poexpić :D

Na Varancie najbardziej lubię Mora Sul, ładna świątynia, wypas arena, sporo przyjemnego ludu i kupców, Cor Angar, i niezła nagroda po walkach na arenie.Niby pełno ciemnych typów, asasyni, koczownicy, Zuben :lol: ale w sumie najprzyjemniejsza część kraju ;)

A Myrtana... cóż... nie lubię za bardzo myrtany bo nie lubie lasów i takich wyboistych terenów, ale Faring da się lubić, bo jest tam Kan z tego co pamiętam.Nic mnie tam więcej nie zachwyciło.
 

.:Peter:.

New Member
Dołączył
20.3.2008
Posty
11
Ja nienawidze miast buntownikow oprucz memory :angry:

Lubie miasto Mora Sul Ischar Klan Wilka Memora i Geldern :p
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
W Nordmarze najbardziej lubię klan młota ponieważ jest tam fajna kopalnia do odbicia i można się wiele nauczyć o kowalstwie. Najmniej lubię tam Klan Wilka ponieważ prawie nic tam nie ma i ciężko do niego dotrzeć.
W Myrtanie najbardziej lubię Geldern ponieważ są tam szamani orków oraz wiele misji do wykonania. Nie lubię tam Vengardu z powodu problemów z przemieszczaniem się na początku gry ( jest tam pełno orków).
W Varancie najbardziej lubię Mora Sul z powodu wielu zadań oraz całokształtu budowy miasta a najbardziej nie lubię Lago. Jest to opuszczona wiocha, którą podbijam w pół minuty, aby potem przez dziesięć minut wykonywać zadania :angry:
 

COR_ANGAR

New Member
Dołączył
28.3.2008
Posty
3
MYRTANA.
Najlepsze miasto to MONTERA.
A dla mnie gorsze to TRELIS.

NORDMAR.
Najlepszy klan to MŁOTA ponieważ mieszkają tam zabojcy orków.
A gorszy to hmmm nie ma takiego.

VERANT.
Najlepsze miasto to MORA SUL ponieważ jest dużę, fajny klimat, a także można walczyć na arenie z wieloma przeciwnikami.
A te gorsze to BEN ERAI.

POZDRAWIAM FANÓW GOTHICA.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
moje ulubione miasta to Trelis, Bakaresh i Klasztor Ognia
jest tam fajnie a ludzie sa mili

nienawidze Montery, Ben Sala i Klanu Wilka
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Zdecydowanie Mora Sul - bije na głowę wszystkie miasta Myrthany, a Nordmaru - nawet razem wzięte :p

Niezła lokalizacja (wzgórze, niedaleko morza), ciekawa architektura (jak w całym Varancie, ale tu jest jeszcze gmach Gomeza), obrzydliwie bogaci ludzie no i, a chyba przede wszystkim - najważniejsza arena na kontynencie! Zawsze lubiłem też Cor Angara (teraz już bez "Cor"), który na niej walczy.
Pomijam już fakt mnogości questów (no i jeden z najlepszych w grze - zabicie Magów Wody).
 

ukisek

New Member
Dołączył
14.6.2008
Posty
2
ja tam lubie stolice szkoda ze jest zamknieta zza bariera jest to durze miasto ale oblegane przez orki (hyba??) jest ladne i dobrze ufortifikowane jak na stolice obleganom(jestem tu nowy wiec nie wiem co pisac bo gram dopiero w g3 od 3 tygodni)a tak wogule to nie ma ulubionego miasta mi se podobaja wszystkie

LOL... To jest jedno zdanie... Użył byś chociaż jednego przecinka... A i błędów nie mało! Za nast. taki post będzie warn, bo to zwykłe lenistwo jest...
 
Do góry Bottom