Ulubione I Najmniej Lubiane Miasto W Gothicu 3

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
W tym temacie będziecie pisać jakie miasta lubicie i nie lubicie z Gothica 3. Piszcie Jakie lubicie i nie lubicie miasta w Nordmarze, Varancie i w Myrtanie. :D

W Nordmarze lubię każde miasto ale najbardziej Klan Młota. Można nauczyć się tam wielu rzeczy np: tworzenie broni z czystej magicznej rudy. Jest tam dużo fajnych gości, mogą zawsze pomóc. Wszyscy są tam mili i fajnie chodzi się po ich wiosce. :)
W Nordmarze nie ma miasta którego nie lubie lecz najmniej lubię Klan ognia, nie spodobał mi się jakoś, zrobił na mnie złe wrażenie. Jednak ja lubie wszystkie miasta w Nordmarze a klan ognia lubię najmniej. :angry:

W Varancie najbardziej lubię chyba Bakareshu. Nawet duże miasto, jest tam mnóstwo złota i różnych kosztowności w świątyni. Ludzie może nie są za mili ale zawsze się jacyś znajdą co pomogą. Ja trzymam z Koczownikami ale jeśli chodzi o moje ulubione miasto to właśnie te. :)
W Varancie najmniej lubię Ben Sala. Pełno tam tych ożywieńców, mumi, szkieletów niby nic ale jakoś nie lubię tego miejsca. Wogóle jest tam mało misji i nie ma w tym miasteczku ciekawych rzeczy. :angry:

W Myrtanie najbardziej lubię Reddock. Było to pierwsze miasto Buntowników które poznałem i jako pierwsze najbardziej mi się spodobało. Ludzie są dobrze dobrani i zgodni ze sobą. Mają duży salę podziemną, małą arenę. Można spotkać tam miłych ludzi i zgodnych ze sobą. Lubię jeszcze Geldern, można tam dobrze zarobić, coś okraść w końcu trzymam z Buntownikami. Miasto jest dość duże, dlatego też jest bardzo dużo misji z nim związanych. :)
W Myrtanie najmniej lubię Trelis. Jest to dość małe miasto ale bardzo go nie lubię. Wydawało mi się że były tam głupie misje ale misji było dużo. Po za tym ta świątynia była taka mała, myślałem że będzie tam pełno szkieletów, zombie ale tam było chyba dwóch zombie i skorpion a reszta świątyni była pusta, na końcu tunelu przy ognisku stał jakiś szman Ork. :angry:

To są moje lubiane i nie lubiane miasta a jakie są wasze..........

Pozdrawiam ;)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
W Nordmarze lubię wszystkie klany ale najbardziej Klan Wilka. Mają dobrych myśliwych i silnych wojowników. Podoba mi się tam to że są tam Oswojone Wilki Lodowe. Po za tym można się tam nauczyc wielu rzeczy.


Z osad buntowników najlepsze jest Reddock. Duża fajna jaskinia z tym co nie mają inne obozy-areną.Ludzie tam są fajni i skłonni do pomocy.


Z miast Myrtany najbardziej lubię .......hmm........chyba Faring. Wielka forteca. Według mnie największa i najtrudniejsza do zdobycia. Fajna arena i fajni orkowie. Do tego dobrzi myśliwi.
Najmniej lubię Trelis. Sam nie wiem dlaczego. Może ze względu na ich szefa- Vaka. Może ze względu że nie lubie Thorusa.


W Varancie najlepsze jest Bakaresh. Duże miasto z duża piękną świątynią i z dużą ilością złota i kosztowności. Ludzie może nie są mili ale i tak później ich powybijam bo trzymam z koczownikom.
Najmniej lubię Ben Erai. Mało zadań. Niezbyt ciekawi ludzie. Mało ciekawe questy.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Nordmar:
Lubię: Klan Ognia. Znajduję się tam Lee, i ogólnie jest tam wielu ważnych ludzi, np. Przywódca Nordmaru (nie pamiętam imienia). Są blisko Klasztoru, i mają "władzę".
Nie lubię: ---

Myrtana:
Lubię: Faring. Spoko miasto, dlatego że jest tam Kan - przywódca orków, którego również lubię. Miasto ma swój klimat - od wioski na dole, wielki zamek na górze
Nie lubię: Gotha. Miasto praktycznie "nie istnieje"... Kupa trupów i kości...

Varant:
Lubię: Najbardziej przypadło mi do gustu Mora Sul. Dużo questów i ciekawych misji.
Nie lubię: Ben Sala. Również dużo trupów i mało misji ;) Jeszcze pod koniec gry pouciekali z miasta... żałosne. ;)

POZDRO
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Zrobie ten opis tak jak =Blade=

Myrtana:
Podoba mi się vengard, takie królewskie rozbite miasto. Faring znajduje się w pięknym miejscu zwłaszcza gdy wpadniemy na 3 trolle.
Reszta miast jest taka sama i niczym (Dla mnie) się nie wyróżnia.

Varant:
Lubię sobie pochodzić po piasku i powalczyć z Nieumarłymi bądź z Lwami. Mora Sul było chyba najlepiej położonym miastem w całym Varancie.
Braga też fajne miasteczko takie "pospolite"(Diego tam w końcu spotkaliśmy)

Nordmar:
Tam jest trudno, ogry na każdym kroku i czarne gobliny. Wszystkie klany są niezwykłe ale Klan Młota ma ten urok, Klasztor ognia również ma ładne położenie i klimat.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mi najbardziej podobało się w Mora Sul
Wreszcie jakieś większe miasto
w którym znajdują się sami ludzie
orientalna architektura dodaje klimatu
no i centralnie położony pałac Gonzalesa
W Mora Sul można spotkać wielu kupców
i nabyć ciekawe towary
Miasto które tętni życiem i jest położone
w ciekawym miejscu, zarówno ze względów krajobrazowych
(z miasta widać ruiny Świątyni mora sul)
jak i obronnych(całe miasto jest położone na wzniesieniu)
Moim zdaniem większość miast w G3
jest za mała, powinny być obszerniejsze
 

BraveHeart

Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
166
Ja lubie Vengard, Farning i Silden. Vengard za to ?e jest tam du?o orków do zabicia a ja kocham wybija? orków. Farning poprostu ma to co? :rolleyes: a Silden to taka "wioska" w której chcia?bym si? wychowa? :lol:

A jedynym miastem którego nie lubie jest Ben Sala. Jak dla mnie za du?o tam zombi któych nie lubie


Wszystkie pozosta?e s? "neutralne".
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Myrtana
Miasto jakie lubię najbardziej to Faring. Bardzo interesujące miasto gdzie widać przemianę klimatu z małej wioski prze miasto górne do Zamku gdzie rezyduje przywódca orkowych armii.
Nie podoba mi się Gotha. Nieprzyjemnie, nudno, nic ciekawego. Masa niepotrzebnych badziewi oraz wszystko zarośnięte pajęczynami.
Nordmar
Lubię każdy Klan. W każdym panuje niepowtarzalny klimat, i w każdym mieszkańcy nastawieni są do nas raczej przyjaźnie.
Nie lubię klasztoru. Jest mały, nie ma tam w sumie nic ciekawego poza biblioteką i sanktuarium. Choć te dwie placówki też nie należą do zbyt rozbudowanych.
Varant
Najbardziej lubię Isthar. Wspaniałe wnętrze miasta i ogólny wygląd wszystkich budynków, oraz ich rozplanowanie. Podoba mi się w tym mieście pałac Zubena. Wspaniale wykonany.
Na pustyni nie ma miasta które w jakiś sposób by mi się nie podobały.
 

dziegiel

Member
Dołączył
20.5.2007
Posty
57
Nordmar: to podobają mi sie wszystkie klany:D:D
walczą dzielnie z orkami:D:D mozna sie wiele w nich nauczyc no i spotkac Lee:D:D


Varant: hmm??? najlepsza jest braga, bo jest pierwszym miastem na naszej drodze i spotkac mozna tu Diega:D:D


Myrtana: Reddock bez wahania:D Tu uczymy sie "pierwszych" umiejętnosci:D:D:D poznajemy ludzi i wogole zaczynamy sie tu wciagac w klimat gry:D:D
najgorsze miasto to geldern:(:( orkowie wszystkimi pomiataja:x;x:x;x a szczegolnie wkurza mnie ten kolo co koło swiatyni stoi:x:x:x jakby sam nie mogl sobie czegos zrobic:x:x;x
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Nordmar:
Wszystkie klany, a do gustu nie przypadł mi Klasztor i Klan ognia.
Myrtana:
Tutaj dużo miast, ze względu na krajobraz i różne takie duperele, o których nie warto mówić. Podsumowując najładniejsze miasta są w Myrtanie ;)
Varant:
Mora Sul i braga, ładne miasta, ładna architektura itp. Jak w tym się nie zakochać, piękne miejsca w Gothicu3 nie ma ładniejszych, no i w Mora Sul jest jeszcze niezła arena.
Co do nie lubianych to nie ma ów miast w moim zakresie ;D
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
NORDMAR -

ulubione : Klan Młota
nielubiane : Klan Ognia

MYRTANA -
ulubione : Cape Dun
nielubiane : Silden

VARANT -
ulubion : Bakaresh
nielubiane : Ben Sala
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Ja najbardziej lubie Ishtar-Wielkie, zamkowe miasto na zlotej pustyni :) . Mozna zobaczyc tam Zubena itd.
Niestety, potrzebuje duzej reputacji u assasynów. Polecam zwiedzanie jego tuneli-peln skarbów!(moze nie tyle co w Geldern, ale tez sporo).
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Nordmar :

Najbardziej lubię tam Klan Młota. Jest największy, a poza tym ma taki swój klimat fajny.

Nie lubię natomiast Klasztoru. Dlaczego ? Niby super klasztor, gdzie sam Innos zszedł na ziemię, a tak na prawdę jest to mała, zapluta namiastka klasztoru. Klasztor w Gothic'u 2... Ooo... To był klasztor, niesamowity. Jeszcze ten klimat. Głównie przez Klasztor w Gothic'u 2 Mag to moja ulubiona gildia.

Myrtana:

Najmilej wspominanym przeze mnie miastem Myrtany jest Faring. Pięknie położone, potężne zamczysko leżące na wielkiej półce, z dwoma wejściami do Nordmaru i przyjemnym "przedmieściu" :) .

Z kolei najbardziej znielubiane przeze mnie miasto w Myrtanie to Montera i Silden. Oba miasta mi jakoś nie przypadły do gustu, w Silden jest nudno i tak... Nijako. Z kolei Montera też jest dosyć mało ciekawa, chociaż jednak trochę bardziej od Silden.

Varant :

Najlepsze : Bakaresh. Fajniutkie miasto, wielkie budowle, przyjemne misje itd. chociaż nie czujesz się tam "jak w domu" ;).
Na drugim miejscu Mora Sul i jej ruiny. Czujesz się tam domowo, dużo misji itd. No i do tego Ishtar - za piękną muzykę i fajny klimat :).

Najgorsze : Ben Sala i Ben Erai. Ben Sala, ponieważ jest tam mało ciekawie i robisz w sumie tylko za slaughtera (zapierniczyć zombie). Z kolei na drugim miejscu Ben Erai, z racji na jego nudność. Po prostu taka zapyziała wiocha, gdzie nic ciekawego ni mo :D

Ogólnie to super-duper Gothic 3 jest grą fajną, ale totalnie "bez duszy". Niestety, bo można by z niego zrobić świetną grę, na poziomie Gothic'a 2 albo i nawet 1, ale trzeba by zmienić fabułę ponaprawiać błędy itd. Myślę, że gdyby pierniczone JoSmróód nie najeżdżali tak na Piranhę, to może Gothic 3 wyszedł by teraz, ale byłby grą dobrą.


Pozdrawiam (ze smutkiem, myśląc o takim zakończeniu tak świetnej serii )
 

Rune

New Member
Dołączył
30.11.2006
Posty
8
Moim zdaniem najleprze miasto w Nordmarze to Klan młota. Podoba mi się bo można sie nauczyć kowalstwa. :D
Najgorsze to ..... chyba nie ma najgorszego :lol:

W Varrancie to Ishtar :lol: można sie nauczyc morderstwa. Najgorsze to Mora sul :angry: nie nawidze światyn.

A w Myrtanie wszystkie sa dobre :p
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Ja najbardziej lubię Mora Sul, ponieważ jest duże i panuje bardzo przyjemny pustynny klimat. Jest dużo fajnych questów, no i oczywiście extra arena, na której walczy Angar (Ale on jest słaby).

Bardzo też mi się spodobało Faring, ze względu na wielkośc i najbardziej prestiżową arenę w Myrtanie, na której można zdobyc tytuł mistrza mistrzów. Lubię je też dlatego, że wielką frajdę sprawiło mi podbicie go.

Do gustu przypadł mi też Vengard. Musiałby byc super, gdyby nie był totalną ruiną, opanowaną przez orków. Ale częśc ludzka tego miasta też jest wporzo.
 

KirK

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
4
W Nordmarze lubie każdą lokacje, ale najbardziej Klasztor - ma taki swój klimat ;) . Klan Młota też całkiem okazały. Ogólnie Nordmar jest ciekawy, godny zwiedzenia ;)
Myrtana - ogólny wygląd krainy taki normalny - bliski temu co mamy za oknami - drzewa, krzewy, rośliny - podobają mi się, aczkolwiek trawa mogłaby być dłuższa - przecież akcja gry nie dzieje się w XXI wieku by ktoś kosił trawę, i wszędzie była idealnie równa... To chyba jedyny minus ;) . Ulubione miasta? Faring - kolosalna twierdza, ogromne wrażenie jak dla mnie ;) . Jestem także pod wrażeniem Trelis - podoba mi się to - mała (w porównaniu z innymi) twierdza o dużym znaczeniu strategicznym, architektura odpowiednia, "+" dla tego miasta ;) . Silden również mi podchodzi patrząc z perspektywy lokacji - widac jeszcze zalany zamek,a raczej jego ruiny, obok niego ta mieścina :p . Z buntowniczych obozów, to Okara zdecydowanie najciekawsza według mnie. No i Gotha - ciekawa forteca, w opłakanym stanie ale to nadaje temu miejscu pewien klimat ;)
Najgorsze miasta to Ardea i Cape Dun - takie jakieś dziwne, nic sie tam nie dzieje :p
Varant ? Tu niestety mi się nie podoba ze względu na moją kartę graficzną - poza miastami ciągle mam takie migające białe smugi, trudno mi się więc porusza, lecz w miastach całość jest ok. Najciekawsze miasto Mora Sul - ciekawe questy, miasto wizualnie tez niezłe ;)
Ben Sala to wg mnie najgorsza z miejscowości Varantu - trupy i trupy... nic innego ;)
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Najbardziej podobały mi sie w myrtanie silden i faring ponieważ silden ma taki klimat wioski myśliwych. A faring bo: -ma ciekawą pozycje strategicznom -piękne widoki z twierdzy -fajną miasteczko. W nordmarze klan wilka bo lubie byc myśliwym i byc wśród myśliwych. Na varancie ben sali ma taki klimacik wioski oblężonej z której nie ma ucieczki. Najbardziej nie nie podobały mi sie gotha miasto umrzyków pełne pajęczyn, mora sul ze względu na budynki (a ludzie z myrtany mówili że miasta asasynów to potęga a to kupa gruzu z rozwalonym murem bez bramy to już gotha jest lepsza).A nordmarze reszte miast traktuje neutralnie.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
W Myrtanie najbardziej podobało mi się w Silden ( miasto z kopalniami, dobrze pamietam nazwe ?? ). Tam gdzie spotykamy Laresa. Piękne tereny dookoła, fajnie wyglądające miasto.

W Varancie podobało mi się w Ishtar. Takie prawdziwe miasto ludzi pustyni. Wszystko tak jak sobie wyobrażałem w miejscu zamieszkania assasynow.

W Nordmarze nawet nie bylem bo dysk mi padł i save straciłem...
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
W Nordmarze najbardziej lubie Klan Młota oczywiście dlaczego ?, ponieważ maja dobrych kowali w tym wytapiacza rudy i piec na rude i ogólnie są spoko
W Nordmarze nie lubie Klanu Ognia, nie przypadli mi do gustu i tak dla mnie to tylko dodatek do klasztoru wszyscy w Innosa wierzą i takie tam

W Myrtanie Faring i Silden. Faring dlatego że jest bazą orków, piękne położenie rzecz która mnie uwiodła, dobrzy myśliwi i oczywiście to miasto graniczące z Nordmarem. Silden tu nie wiem ładna wioska większość to ludzie w takiej chciał bym mieszkać aa i mają dobrych myśliwych

W Myrtanie nie lubię Gohty pajęczyny wszędzie wogóle szkielety i zombie

W Varancie lubie Bakaresh fajna arena i świątynia Beliara i kilku fajnych magów
Nie lubię Ben Sali szkielety i wogóle nie dla mnie xD
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
W Nordmarze Klan Ognia i Klan Wilka. Mają to coś, te niedostępność. W Klanie Młota już tak się nie czułem.

W Myrtanie Montera i Gotha. Gotha, bo jest w ciekawym miejscu. Taka niezdobyta (prawie :D) twierdza paladynów. Montera dlatego, że to było pierwsze większe miasto jakie widziałem, jest dość duże, ładnie rozmieszczone i wszędzie jest blisko. :)

W Varancie: Mora Sul. To jest dopiero miasto. Kwintesencja tego terenu. ;)

Pozdro.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
W Nordmarze... Nigdy nie lubiłem tam chodzić, za dużo zwierząt jak dla mnie... Ale jak już coś to chyba Klan Ognia. Zawsze jakoś atmosfera tam była najfajniejsza.

W Myrtanie: Geldern. Tam zawsze jakoś najwygodniej mi się questy robiło i ogólnie tereny klawe wokół.

W Varancie: Ishtar. Głównie za architekturę. Podoba mi się zwiedzanie tego miasta, te podziemne chaty i pałac Zubena...
 
Do góry Bottom