Ulubiona Kraina

Jaka jest Twoja ulubina kraina?


  • Total voters
    0

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Najbardziej podobało mi się Khorinis, ponieważ było tam ładnie, mogliśmy podziwiać piękną faunęi florę. Mogliśmy spotkać także wiele różnych zwierząt. Nie brakuje też tajemniczych jaskiń. Obozów brutalnych bandytów, czy dziwnych prastarych budowli. Khorinis trzęsie ;)
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Mi do gustu zdecydowanie najbardziej przypadła Górnicza Dolina z Gothic 1. Lubie ją za ten nie powtarzalny klimat, można było się tam poczuć jak by naprawde się tam żyło...
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
Górnicza dolina CZ 1
uważam że jest to najlepsza kraina ponieważ są to początki gothica jest lepszy od tej z 2 ponieważ nie jest taki spustoszały ma więcej kolorów i jest ładniejszy.
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
Zagłosowałem na Jarkendar...bo to malownicza kraina która zrobiła na mnie ogromne wrażenie...aczkolwiek gdybym można było oddać 2 głosy to z pewnością moim drugim wyborem byłaby Górnicza Dolina z 1 części gry ;)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Oczywiście GD z 1. Gdy w dwójce zobaczyłem co się stało z GD to byłem przestraszony. Drzewa bez liści, wszędzie orkowie, zrujnowany zamek. A w G1 to była piękna kraina, lasy, jaskinie i 3 obozy. Oczywiście w jedynce też był klimat bariery. Pięknie im wyszła bariera, te pioruny. Ach... i jakie wspąmnienia :p
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Mi najbardziej do gustu przypadły tereny na wyspie Khorinis.
Same miasto jest małe, ale fauna i flora lasów, farm i innych lokacji jest super :)
Grafika jest nieco poprawiona od pierwszej części, przez co wygląd przedmiotów, drzew itd. jest o niebo lepszy.
Górnicza Dolina w drugiej części gry się bardzo zmieniła - na gorsze <_<
W jedynce zaś było wg. mnie bardzo ponuro i nudnawo w niektórych miejscach.
I liczy się wielkość obszaru :p
A po Jarkendarze nigdy nie mogłem się swobodnie poruszać :huh:
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Mi się najbardziej podobały Tereny wokół Khorinis. Tak jak założyciel tematu, muszę pochwalić florę, bo fauna raczej taka sama jak w G1. Tereny mi się podobały za to, że zawsze mogłem tam znaleźć coś nowego. Dużo jaskiń, tajemnic, strachu i podziwiania przyrody. Ogólnie uważam G2 za najbardziej udaną grę z serii, jednak Górnicza Dolina nie bardzo mi się podobała (nie mój klimat :))

Jarkendar też za bardzo mi do gustu nie przypadł. W sumie pojawiły się zwierzątka (lub jedno) z G1, ale mówiłem że Górniczej Doliny nigdy nie lubiłem. Wrażenia nieco podobne jak z terenów Khorinic (bagna -> lasy północne; plaża -> miasto Khorinis), jednak brakuje tego pociągu z zielonej krainy rolniczej położonej na cudnej wysepce w Myrtanie...

Nie zamieściłeś w ankiecie niczego z G3, ale powiem, że tam również najbardziej mi się zielone tereny Myrtany podobały, chociaż były strasznie monotonne w porównaniu z G2. Nordmar to już w ogóle niechęć we mnie budzi, a na Varrancie... Jak na pustyni, ciągle to samo, jedynie miasta coś zmieniają (no i moim zdaniem pięknie zbudowane miasto Ishtar).
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
No u mnie będzie to jarkendar. Zdecydowanie najprzyjemniejsza lokacja w całej serii. Panuje tam świetny klimat, budowany przez ,zdecydowanie, genialną muzykę. Do tego sama kraina ma wiele ładnych i nastrojowych miejsc jak plaża czy kanion.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Mi najbardziej podoba się GD z G2, ponieważ można przypomnieć sobie swoje stare lokacje, powalczyć ze smokami, ma
ciekawy klimat... wszędzie orkowie lub inne bestie, przez co można sobie wyobrazić co tam się działo. Ciężko się poruszać w tym terenie... ale co to ma do rzeczy skoro chodzi o wygląd i klimat lokacji. Pięknie zrobiona jest jaskinia lodowego smoka. Dlatego właśnie zagłosowałem na GD z G2.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jarkendar nowe potwory,plaża, Piraci,te budowle ludu który czcił Adanosa ,podobało mi się tam i kolorowo i ładnie oraz szeroko rozbudowany klimat pustynia bagno lasy fajnie .Ciekawa kraina i fajne zadania.
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
Bardzo podoba mi się Khorinis i tereny wokół niego (ładna fauna i flora) oraz Górnicza Dolina z G1, natomiast Górnicza Dolina z G2 zupełnie nie przypadła mi do gustu, nie ma klimatu z G1. Uważam, że jest zepsuta, brzydka i monotonna, nie ma tego czegoś co jest w G1.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Tak jak w większości wybieram Jarkendar. Trzeba przyznać że to kraina bardzo niebezpieczna w której trzeba bardzo uważać gdyż w każdej chwili z za krzaków może wyskoczyć jakiś potwór. Bardzo ciekawe lokacje i mało ludzi (nie licząc piratów i bandytów). Albo kanion i te piękne widoczki. Jest to moja ulubiona kraina.
Nie można jednak pogardzić terenami wokół Khorinis. Dużo niebezpieczeństw bandytów itp.
Gdyby jeszcze do wyboru były lokacje z trójki to wybrałbym Varant. Ciekawa kraina w której czuć ten klimat..

Pozdrawiam.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Dla mnie najpiękniejszą kraina zawsze będzie GD z G1.Bo to właśnie od niej zaczęła sie moja przygoda z Gothicem.Może robie się sentymentalny,ale to były piękne czasy i szkoda że już nie wrócą.Ale z pozostałych części(G2 i NK) najbardziej podoba mi się Jarkendar.Bardzo malowniczy,różnorodny,kupa nowych znajomych,tyle rzeczy do odkrycia,po prostu bajka......
 

Elrath

Member
Dołączył
31.8.2007
Posty
38
Zawsze i wszędzie dolina Jarkendar. Wspaniałe miejsce, pełne malowniczych krajobrazów, tajemnic i ruin budowniczych. Pełen ukrytych skarbów, jest tam nawet plaża piratów, które jest moim zdaniem najlepszym miejscem w całej grze. Zdecydowanie warto zajrzeć do doliny, krętej pełnej jaskiń, potworów i skarbów. A obóz bandytów i kopalnia złota? Mówi samo za siebie.
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Mi najbardziej do gustu przypadła dolina jarkendar, ponieważ ma taki tajemniczy krajobraz i wygląd, oraz jest ciekawą krainą, ponieważ ma w sobie wiele tajemnic i jest wiele ruin do zbadania.
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Moja ulubiona kraina to Górnicza Dolina z G2. Byłem bardzo ciekawy jak wygląda po ataku smoków i nie zdziwiłem się,
wszystko takie rozwalone......spalone, wszędzie jest niebezpiecznie, dużo można zwiedzić......
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
1. Najlepsza Kraina to Górnicza Dolina z Gothic 1 ( Zróżnicowane Obozy w których każdy Ludź ma Swój Dom )
2. Potem najfajniej jest w Górniczej Dolinie z Gothic 2 ( Stare tereny które powoli chylą sie ku upadkowi )
3. Kolejna Kraina to Jarkendar ( jakoś taki fajny zróżnicowany klimat )
4. Następnie jest Khorinis ( fajne tereny ale jakoś takie sobie :p )
5. Ostatnie miejsce to Dwór Irdorath ( Nudna szara lokacja )
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
ja wybrałem Khorinis
to pierwsze miejsce. które spotykamy w G2 i jest naprawde fajne
sporo ciekawych ludzi, wprowadzenie do gry
no i jakoś tak je polubiłem
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Zdecydowanie kolonia górnicza z gothic1. Najbardziej mi sie podoba. Ciekawe lokacje no i tajemnicze. Od obozów, po wieże Xardasa i miasto orków.
 

Mertol

New Member
Dołączył
25.9.2008
Posty
5
Zdecydowanie górnicza dolina z g1. Gothic I ma w sobie to coś czego nie ma g2, a w ogóle g3. g1 jest dla mnie najlepszy
 
Do góry Bottom