The Bstu Powracają!

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Widać progres od kawałków z poprzedniej płyty/ OBy tak dalej.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Na początku trochę nieswojo się słuchało, po odsłuchaniu całości stwierdzam, że kawałek całkiem pozytywnie wypadł.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Utwór jest świetny :D.
Naprawdę mi się podoba. Jest o wiele lepszy wokal i zgranie. Gitarka też elegancko, ale ta chyba trzymała poziom już wcześniej. Jest progres :).

Ave
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Dobra dobra, lepiej powiedz co na prawdę lezy ci na sercu po wysłuchaniu tego singla. W końcu to posienka o tobie :)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Dobra dobra, lepiej powiedz co na prawdę lezy ci na sercu po wysłuchaniu tego singla. W końcu to posienka o tobie :)

Też sobie tak pomyślałem: El robi dobrą minę do złej gry heh
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Echh. Czy teraz nie-hejtowanie stało się dziwne? Piosenka serio mi się podoba. Zresztą - gdziekolwiek mnie obraża? Nawet nie pada mój nick :p. Motyw kaczki/gęsi od początku był z pompą, dla żartu. Gdyby mi się nie podobał, nie wrzucałbym zdjęcia z nim na portal społecznościowy. Piosenka mniej o mnie, bardziej o kaczce, ja to taki dodatek : D.

EDIT: I jeszcze... nie mam w zwyczaju "robić dobrej miny do złej gry". Jak coś mi się podoba, mówię to. Tak było w przypadku poprzedniej piosence o mnie - tamta mi się nie podobała, obrażała mnie, więc to powiedziałem wprost, czyż nie? Ta jest z dystansem i nie mam nic przeciwko :). Ale jeśli nadal mi nie wierzycie... szczerze, to Wasz problem ; ).
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
No i się tłumaczysz... ale nic to ^^

Piosenka jak piosenka- tekst jest niezły, teledysk też. Dobrze ze sobą współgra. Jedynie wokal mógłby być lepszy. W sumie nie jest źle, ale jak czytam te zachwyty tu lub na sb, to się zastanawiam wtf?

A zresztą, co ja tam wiem..., czas umierać ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ta 'piosenka' zabawna (zarówno treść jak i 'teledysk') i całkiem miła dla ucha jak na te lekkie 'fałoszwanie' ale chyba też o to chodzi ;), ogólnie jeden z najlepszych utworów więc czemu sie dziwicie że ele sie podoba, nie jest obrażająca,

dobrze że te lenie dalej coś tworzą
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Klip La onda i tak jak dla mnie jest number adin
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jedynie wokal mógłby być lepszy. W sumie nie jest źle, ale jak czytam te zachwyty tu lub na sb, to się zastanawiam wtf?
Przydałby się sprzęt za 40 tysięcy, wtedy był zajeisty wokal.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Przydałby się sprzęt za 40 tysięcy, wtedy był zajeisty wokal.

to nawet nie było śmieszne, bo co ma jedno do drugiego. mówimy o wokalu, nie o jakości dźwięku... so Romek, postaraj się bardziej.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wokal zaskakująco dobry w porównaniu z niektórymi już wydanymi. Uśmiałem się niesamowicie. Inteligentny i zabawny tekst fajny podkład i tematyka. Jeden z bardziej udanych kawałków bstu :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Utwór dobry, jak to BSTU, jednak jak dla mnie można znaleźć lepsze w dorobku grupy. W każdym razie jest dobrze, bo nie jest źle.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Taki marazm panuje ostatnio, to może zapodam newsa.

Jak donosi Damian Kryszałowicz, prace nad nowym krążkiem idą powoli, cytuję "Jest ch*jowo ale stabilnie". Wiem już natomiast, że BSTU zamierza stworzyć podwójny album koncepcyjny o tytule "Coś Więcej Niż Forum"! Szczegóły są tajne, jednak Damian zdradził, iż nowy album będzie opowiadał o historii Gothic Up.

Czego dokładnie możemy się spodziewać, tego nie wiadomo. Trzeba tylko czekać na kolejne single i końcowe wydanie albumu :).

Pozdrawiam.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
tumblr_lxj60wJ5hf1qe8okd_large.gif
:trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jakim tam napięciu... czyżby to opierało się na materiałach wyszperanych z kosza?
już wiemy czemu Doble B stali się kiblonurami i grzebali w naszych śmieciach :trollface:
 
Do góry Bottom