The Bstu Powracają!

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dzisiaj dotarła do mnie niebywała wiadomość od DJ Rucky'ego, wokalisty The BSTU, który powiadomił mnie że właśnie pracuje nad debiutanckim albumem swojego zespołu.
- Na razie mam w głowie parę pomysłów ale nie wiem tak do końca do dokładnie znajdzie się na płycie. Pracę zaczęły się wczoraj, na razie jestem sam bo DJ Kojack jest bardzo zajęty. Na razie pracujemy nad pierwszą piosenką. Pewne jest natomiast to, że teksty będą dotyczyły wszystkiego co ma choć odrobinę wspólnego z portalem Gothic Up - rzekł wokalista.

Wypada jedynie czekać na ukazanie się płyty. Gdy jednak zapytałem o w miarę dokładny termin ukazania się krążka, DJ Rucky odparł:
- Nie wiadomo, to zależy od wielu czynników. Równie dobrze płyta może się ukazać za dwa tygodnie, a równie dobrze za miesiąc. Zobaczymy.

The BSTU to zespół, który jak na razie zasłynął tylko z jednego singla - Człowiek Pajonk (Lux Cytryna Theme). Jednak ta jedyna piosenka wystarczyła by zdobyć szczyty list przebojów na całym świecie jak i miliony fanów.

Pozostaje czekać.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Boom, nie wiem czym cię nafaszerowali w tym Toruniu. Ale pozytywne efekty to ma. Czekamy na promo-bit
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Ów singiel przebił me serce niczym amor i od tamtej chwili czekałem na nowe informacje na temat BSTU :D
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Nie no, singiel bajerancki, wcześniej jakoś nie miałem okazji wysłuchać tego dzieła. Dziwny tekst, choć muzyka fajna, niezłe pozdrowienia :) Weź ze sobą Lux Cytrynę...
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
tekst jest pełen przesłania dla tych którzy są w temacie :)
a wiadomość o powrocie BSTU jak najbardziej wspaniała, nie mogę się doczekać kolejnych dzieł



btw Boom miałeś sprawdzić czy jest u ciebie cytryna w mieście!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Taaak...w końcu...już wkurza mnie wkurzony jeed na głównej stronie ^^
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
UWAGA UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Dziś po północy w radiu BoBoSSJ będzie miała miejsce premiera nowej piosenki BSTU "Wyjdź i pokaż się" która zapowie nadchodzący album "Witamy na Gothic UP". Teledysk do piosenki powinien się ukazac za kilka dni. Jeśli ktoś ominie premierę, piosenka ukaże się znów na antenie, jutro o godzinie 15:00.

Zespół The BSTU pragnie również wyjaśnic kilka spraw odnośnie wydania płyty. Otóż, w celu wywołania większego zainteresowanie swą twórczością na dłuższą metę, zespół zdecydował, iż zamiast wydac na raz całą płytę, wyda każdą piosenkę pojedynczo w postaci singla i teledysku. Co do terminów ukazania się nowych nagrań, zespół będzie informował wszystkich na bieżąco.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Obejrzałem i przesłuchałem... teraz potrzebuję trochę czasu by dojść do siebie, pomocy psychiatry i bardzo, bardzo dużo psychotropów. Idę się urżnąć a potem powiesić. Świetna robota... :D
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Zemrzyj :p
Dobry bit, kolejna kasowa produkcja studia BSTU.
Tekst pierwszorzędny, sama prawda. Oczywiście in plus.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
brakuje piersolnięcia jak ktoś gdzieś zauważył. Śmieszne, tylko śmieszne a szkoda. Można było coś więcej pomyśleć. Co nie zmienia faktu, że i tak podziwiam za chęci, bo sam oczywiście nie nagrałbym takiego kawalka
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
gdybym nie był nigdy wcześniej na gupie i najpierw obejrzałbym ten filmik, byłbym pewien jednego - nigdy nie wejde na tą stronę... . Pozdro
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Bo jesteś zbyt normalny. Wszelkie poje... chętnie wpadną po obejrzeniu tego filmiku :)
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
właśnie że nie... tylko to jakoś we mnie nie przemawia - a raczej przemawia - (coś w stylu "zabij się")... szacunek za wysiłek włożony w produkcję tego klipu, lecz...

zabija on we mnie instynkt samozachowawczy... Pozdro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
On w ogóle wszystko zabija...niszczy psychę.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nie wiem tego dokładnie ale taki pewnie jest ukryty motyw Damiana - wzrost liczby samobójstw.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI

Ujawniono okładkę najnowszego albumu!
nagup.png
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ven okładka b.fajna, ciekawie wykonana. najlepszy ten facet w majtasach z bronią :)

boomciu czekamy na single
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ło kurfa, V, żeś przeszedł samego siebie ;p To mi się bardzo podoba

Okładka płyty!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Nadal nie rozumiem na chooj jestem na tej okładce....a po drugie...nie rozumiem na choojj czcionka z GTA SAN ANDREAS
i po trzecie, nie jestem współtwórca BSTU i nie zgadzałem się na użyczanie wizerunku. FCK
 
Do góry Bottom