[serial] Lost: Zagubieni

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
mam nadzieję, że w ostatnich dwóch sezonach (bo słyszałem gdzieś, że mają zakończyć na 5ciu) zaczną na dobre rozwikływać zagadki wyspy


A ja gdzięś czytałem że będzie 6 sezonów.
4- 24 odcinki
5 i 6- po 16
Tyle że przez ten strajk może się zmienić
 

Patrykus

Member
Dołączył
8.12.2007
Posty
54
Zagubieni. Co sądzicie o tym serialu? Podobał się wam? Czy nie? Czy według was powinna być część 4?

Jak dla mnie powinna. Ostatni odcinek III skończył się bardzo tajemniczo i nie wszystko zostało wyjaśnione. Na przykład:
-Czarny dym,
-Wizje ludzi,
-I o co chodziło z Dżejkobem? Kim on jest?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Zdawało mi się że już się tu wypowiadałem.. Ale nie! :D
Cóż. Uważam że pierwsza część, gdy ich samolot się rozbił była najlepsza. To podniecające myślenie co to za potwór. Tak, ta część była jeszcze fajna. Druga była jeszcze w miarę. Wciąż czekałem w napięciu co się stanie. Jednak trzecia... Fatalna. Zostali złapani i później akcja toczy się już w całkiem nowych miejscach (?), Uważam że kolejna część mogła by być ale ja już tego oglądać nie będe...
Ocena:

Lost: 8/10
Lost 2: 6/10
Lost 3: 3/10

Pozdrawiam
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
A są gdzieś na necie te odcinki 8 sezonu co już nagrali?? Napisy pewnie jakieś sie "zrobi" ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Według mnie dobry serial oglądałem III zezony i czekam na IV . Uważam ten serial za jeden z lepszych jak ktoś nie oglądał to polecam. Oglądałem lost ale Prision Break też jest dobry i oglądam na bierząco.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jestem świeżo po obejrzeniu V sezonu. Serial wymiata. Co prawda nie czuje już tych emocji co przy pierwszym sezonie, ale mimo to po chwilowym załamaniu mej opinii o lostach koło III - IV sezonu, V dał mi nowego kopa. Wszystko powali zaczęło układać się w całość. I choć wciąż jest tyle niewiadomych (ciągle dochodzą nowe), to przynajmniej te które mnie wczesniej dereowowały zostały już wyjaśnione.
O ja biedny i nieszczęśliwy. Muszę czekać do stycznia na emisję w Polsce lub do amerykańskiej, która nie wiem kiedy będzie miała miejsce. Tak czy siak, losty tez powoli dobiegają końca bo VI sezon będzie ostatnim. Prison się skończył, losty tez niebawem. Czy doczekamy się jeszcze kiedykolwiek serialu na podobnym poziomie?
 
Do góry Bottom