[serial] Lost: Zagubieni

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
QUOTE w następnych odcinkach Jack i John będe wstukiwać jakiś dziwny kod... czy aby to nie on jest odpowiedzialny za to, że nie można uciec z tej wyspy ??

Ten kod będą wpisywać do komputerów, bo jak nie będą wpisywać, co ileś tam minut, to komp zrobi duże buuum. Jak mają uciec z wyspy, jak żadne statki tam nie pływają (później się dowiemy o jednym, ale on tam wcześniej przypłynął.


QUOTE A może to wyspa w trójkącie Bermudzkim

Oni blisko USA raczej nie są.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
QUOTE A może to wyspa w trójkącie Bermudzkim

Nie, też tak myślałem, ale to nie możliwe. Newt jaśli byłaby ona tam to już ktoś by po nich przypłynął, według mnie tej wyspy nie, ale jest (wiem że nie skapujecie, ale ja też nie kapuje
dry.gif
). Przecież tereny na którym jest TB są znane, i ktoś by po nich odrazu przypłynął.



QUOTE jak żadne statki tam nie pływają (później się dowiemy o jednym, ale on tam wcześniej przypłynął

Jak się nie myle chodzi ci o statek z ostatniego (24) odcinka sezonu 1, który zacznie nawalać w ich tratwe, tak? W każdym razie dowiemy się wkrótce. (no może dalej niż wkrótce ;d)

Pozdro i Wesołych Świąt
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
QUOTE QUOTE A może to wyspa w trójkącie Bermudzkim



Nie, też tak myślałem, ale to nie możliwe. Newt jaśli byłaby ona tam to już ktoś by po nich przypłynął, według mnie tej wyspy nie, ale jest (wiem że nie skapujecie, ale ja też nie kapuje ). Przecież tereny na którym jest TB są znane, i ktoś by po nich odrazu przypłynął.

Mogą się znajdować w czymś podobnym do Trójkąta Bermudzkiego. Pamiętacie Zaginiony Świat (taki serial kiedyś leciał na TVP1)? Tam znajdowali się na płaskowyżu i też wszystko było dziwne. Później w następnych częściach Zaginionego Świata dowiedzieliśmy się, że oni ciągle rozwalają się tym (no czymś się rozwalają, chyba nie samolotem, nie pamiętam).
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Wow... wczoraj nareszcie były nastepne odcinki Lost
tongue.gif
Troche rzeczy sie wyjasniło co nie ? Te liczby to najdziwniejsza w tej chwili rzecz... może jednak przez Hurleya ten samolot spadł na wyspe ?? AAA... druga sprawa: dlaczego ten "chłopaczek" spalil ten "statek"... wydaje mi się, że to co powiedział Lockowi jest kłamstwem... co wy wogóle o tym myślicie ??

Pozdrawiam
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Sorki że pisze 2 posty pod rząd ale znalazłem coś bardzo ciekawego.

Niespodzianka - dobra zepsuje tą niespodzianke... jest to gra Lost
tongue.gif
Można sprawdzić czy umie się myśleć
tongue.gif
Jestem ciekawy ile osób ją przejdzie (o ile wiem jeszcze nikt jej nie przeszedł
blink.gif
, bo chociaż link znajdował się na maxiorze to wszyscy pisali że nie dadzą rady). Spróbujcie może uda wam się
tongue.gif
Ja nie wiem jak zniszczyc ten wlaz :/

Pozdrawiam
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Chyba nikt nie wie jak zniszczyć właz
sad.gif
Nawet fajna gierka, ale mam nadzieję, że ktoś zrobi grę LOST z prawdziwego zdarzenia, czyli nie mini gierkę. Jakąś przygodówkę, bo jaką inną. Pewnie dużo ludzi, by w nią zagrało. Fabuła byłaby naprawdę dobra. Ale na razie to są tylko marzenia, a szkoda.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Ja oglądam. Według mnie to jeden z najciekawszych seriali jakie mi było zobaczyć. Ciągłe napięcie i myśl co będzie dalej. Jak się oglądnie te dwa odcinki w czwartek to chciało by się dalej ogladac. Wedlug mnie serial jest rewelacyjny. Czekam na wasze opinie.
 

ahwe

New Member
Dołączył
24.10.2006
Posty
1
Pierwsza trzyma w napięciu i wogole jest the best. Druga początek słaby, ostatnie odcinki znóww fajnie. A trzeciae seria jest wyrąbista musze czekać 3 miesciące do następnych odcinków..:?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Najgorsze jest to że film kończy się zawsze wtedy kiedy nie powinien :) I potem czekać trzeba cały tydzień, ale TVP wie co robi i w ten sposób załatwia sobie oglądalność.
Serial super, inny niż wszystkie i trzyma przy telewizorze. Chyba najlepszy jaki kiedykolwiek powstał.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Tak, bez wątpienia Lost to serial wielki, ale mam wrażenie że z sezonu na sezon jest coraz .... słabszy ? Pamiętam, jak oglądałem pierwszy sezon w TVP, ciągle chciałem więcej i po głowie ciaglę krążyło mi co będzie dalej. Druga seria zaczęła się świetnie, później było raz lepiej, raz gorzej, ale trzymało poziom. Trzecia seria, moim zdaniem, jest dobra, ale już nie trzyma w ten sam sposób przy telewizorze(czy tez monitorze), nie budzi tak wielkich emocji. Mimo wszystko sądzę że to nadal świetny serial, ale do pierwszej serii raczej nie ma co porównywać (w sumie nie widziałem żadnego serialu który byłby lepszy niż pierwsza seria Lost)

PS

QUOTE
TVP wie co robi i w ten sposób załatwia sobie oglądalność.


Nie byłbym tego taki pewny :p TVP spóźniła się z emisją drugiego sezonu Zagubionych o jakieś pół roku. Jeszcze zanim w TVP1 zaczęła się emisja drugiego sezonu odcinki z polskim lektorem można było bez problemu znaleźć w internecie (taka prawda, że większość fanów serialu nie ogląda go w telewizji polskiej tylko ściąga z neta) albo obejrzeć na AXN. Oglądalność była by dużo wyższa, gdyby po pierwszej serii leciała od razu druga, a nie jakiś nudny syf. A tak większość ludzi zdążyła już Losta obejrzeć :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
heheh ja nie ogladam lostow na tvp tylko sam sobie sciagam odcinki... jednak narazie jest przerwa bodajze do lutego... ujme to tak... lost w 1 sezonie byl super... w 2 lepszy... a w 3 niesamowity odcinki ogladam z zapartym tchem serial po prostu najer i nie do pobicia... chociaz slyszalem wiele rzeczy na temat jego podobno godziwego konkurenta pod nazwa PRISON BREAK :) nie ogladalem ale moze kiedys...

LOST oceniam 10/10 :) krotko mowiac SUPER :D
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Ja w TVp obejrzalem pierwszy odcinek LOST po czym stwierdzilem ze to lipa :D I pewnego dnia bedac z wizyta u kumpla, przegladajac mu plytki natrafilem na LOSTów. I jakos wyszlo ze pozyczylem to od niego, bodajze 4 pierwsze odcinki i natychmiast sie z tym serialem przeprosilem. I pozniej juz regularnie, ogladalismy mniej wiecej w tym samym czasie i podniecalismy sie kazdym odcinkiem :D Pierwszy i drugi sezon dla mnie osobiscie najlepszy, trzeci juz nie tak fajny, ale mam nadzieje ze sie to zmieni.
Doc a jesli juz mowa o Prison Break :p Mysle, ze przy PB Losty odpadaja :D Rewelecyjny serial po prostu, niesamowicie wyraziste postacie i wiezienny klimat :) To mi odpowiada :) Losty sa swietne, ale w porownaniu z Prison Break wypadaja zdecydowanie slabiej przynajmniej wg mnie :D

Pozdro
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Od chwili gdy pokazał się pirat w monitorze, wiem, że oglądać już nie będę. Drugi sezon zaczynał się stopniowo robić bezsensowny i oczywistym stało się, że nic z tego nie będzie, bo scenarzyści mają pomysły na pytania, ale nie mają na odpowiedzi. Trzeci sezon od początku był kiepski, i tylko momentami okazywał się ciekawy, jak np. z rozpierdalaczem serca Sawyer'a, ale inne motywy, jak choćby wspomniany przeze mnie pirat, nie wpływają na ten serial dobrze. I co tam jeszcze... J.J. Abrams pracował przy "Star Trek'u" i tam zdecydowanie lepiej mi wyszło moim zdaniem... Losty to neverending story kolejne będzie... i odpowiedzi bym się nie spodziewał mądrych.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Lostów oczywiśce oglądam, bo to jeden z pierwszych seriali, które posiadają fabułę, która naprawdę przyciąga do telewizora, w przeciwieństwie do wytworów Klanopodobnych (Rysio rulez :D ). Pierwszej serii widziałem tylko końcówkę, za to 2 widziałem w całości i zawsze wk...urzam się, jak odcinek kończy się w najciekawszym momencie (a sezon w jeszcze ciekawszym :p ). Jednak jak już Gothi wspomniał scenarzystom brakuje pomysłów na rozwiązanie niektórych wątków. Ale mimo to serial przykuwa do telewizora i trzyma w napięciu ( na tyle na ile to możliwe przy takim przeplataniu wątków).

PS. QUOTE
Nie byłbym tego taki pewny tongue.gif TVP spóźniła się z emisją drugiego sezonu Zagubionych o jakieś pół roku.

TVP negocjowało wykupienie 2 sezonu jeszcze wiosną, tak aby umieścić Lostów jeszcze w wiosennej ramówce, ale nie udało im się to i puścili 2 sezon dopiero teraz. Ale moim zdaniem to nawet chyba lepiej, bo wtedy przerwa przed puszczeniem 3 sezonu jeszcze by się przedłużyła
 

kray17

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
6
ja tam lostów oglądam tylko w TVP, bo jakbym miała ściągać to ojciec by mnie zabił za zawalenie mu emula ;P a poza tym takie czekanie na następny odcinek jest wciągające, obgadywanie na przerwach z kolegami i kolerzankami "ostatniego" odcinku w TV jest przyjemniejszym sposobem spędzania czasu niż gadanie o sprawach szkolnych ;) tylko... czemu nie ma codziennie po dwa odcinki, tylko co czwartek ;(

Post to nie kolorowanka ;] - szczur
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jest wielu wielbicieli na w Polsce i na całym świecie Zagubionych. Niektórzy zachwycaja się tym serialem (Tak jak ja). Inni mówią, że to kaszana.
Czy wam podoba się ten serial? Dla mnie bardzo. Ta tajemnica. Wyjaśnia się jedna, w jej miejsce wskakują kolejne. To potrafi trzymać w napięciu.
Jak myślicie, kiedy TYP wyemituje 4 serie? Znowu we wrzesniy?
Nagranych jest dopiero 8 odcinków 4 seri a jak wiadomo straj scenarzystów krzyżuje plany. Z tego co wiem to 5 i 6 sezon mają mieć po 16 odinków. 4 nie pamiętam. Na 6 sezonie będzie koniec. Więc jeszcze kilka lat Lost'ów przed nami
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Lost, tak jak Skazany na śmierć. Może i wciągał ale po pewnym czasie wszystko przechodzi. Znudził mi się tak jak PB i nawet nie wiem w jakich godzinach był emitowany.
Może i ciekawe są te tajemnice, ale żeby się w tym połapać to trzeba oglądać od początku.( Ja pb zacząłem oglądać od 8 odcinka i już połapałem o co chodzi, a tutaj jak nie dawno włączyłem to ani be ani me).

Mówiąc krótko: Przejadło się ;]
 

ILEK

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
2
Ja bardzo lubie film lost!!!!!!
ale ostatnio coś on nie leci w telewizji?? :unsure:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Twój problem polega na tym że jesteś słabo zorientowany. Teraz skończył się 3 sezon i trzeba czekac na 4. Ale szybko to on nie będzie- Strajk scenarzystów a mają nagrane dopiero 8 odcinków 4 sezonu
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Do tej pory cierpliwie czekałem na kolejne sezony lostów w TVP, ale kiedy pojawi się cały 4ty sezon to chyba nie wytrzymam :) Na początku trzeciej serii serial mnie mocno znudził, ale końcówka była naprawdę świetna, więc znów powróciłem do nałogowego oglądania. Ale mam nadzieję, że w ostatnich dwóch sezonach (bo słyszałem gdzieś, że mają zakończyć na 5ciu) zaczną na dobre rozwikływać zagadki wyspy, bo irytujące jest to, że obejrzeliśmy już 3 sezony i tak za bardzo nie wiadomo, ocb...
 
Do góry Bottom