[serial] Lost: Zagubieni

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Dawno się nieprodukowałem na g.up a tym bardziej nie zakładałem topica :p
Wiec postanowiłem się zreflektować ;] Do rzeczy... czy ktoś z was ogląda Zagubionych ?? Co sądzicie o filmie ?? Czy jest to kolejny niewypał , czy świetny film, tak dobry, że nie możecie przegapić żadnego odcinka ??

Ja sądze że ten film ma klimat, tak że trudno przewidzieć, co się w nim stanie. Tajemnicza, bardzo dobrze opowieddziana historia. Jak myślicie, co będzie się działo w następnych odcinkach ?? Może już ktoś oglądał Lost na AXN i wie ??
Jestem bardzo ciekawy jakie będą wasze opinie.

Pozdrawiam

<span style='color:gold'>Dobra Rodacy, kto się miał wypowiedzieć myśle, że to zrobił. Zamykam :]</span>
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Bardzo dobry serial, już od pierwszego odcinka mi się podoba, klimat bardzo dobry i ciągłe tajemnice, nawet nie wiadomo co się może wydarzyć. Historia przedstawiona bardzo dobrze przedstawiona. Ostatnie dwa odcinki przegapiłem grając w CoD’a ;] więc nie wiem co się wydarzyło. Uważam iż ten serial naprawdę robi dużą furorę w Polsce i nie tylko, każdemu chyba podoba się takie klimat i wiele tajemnic.

Pozdro.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Jak oglądałem pierwszy odcinek to nie bardzo mnie zaciekawiło. Pomyślałem, że to kolejny nudny serial. Niedawno z nudów włączyłem i akurat leciało, obejrzałem i nawet fajny ten serial. Napewno będe go oglądać. Te tajemnicze zdarzenia. Fajnie pokazują różnie rzeczy np. to z odcinka w czwartek co ten łysy związał gościa i mu czymś łeb posmarował. Podobało mi sie jak pokazali to co mu sie zdawało. Spoko serialek.
smile.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
QUOTE świetny film, tak dobry, że nie możecie przegapić żadnego odcinka

Dokładnie ^^ Film, a raczej serialowy przebój telewizyjny, miodzio. Trudna do przewidzenia akcja, ciekawe postacie i pomysł. Irytuje mnie jedynie to, że ten dziadek wszystkim miesza, bawi się psychiką każdej osoby, którą pozna na wyspie. Poza tym wszystkie osoby, bohaterowie tego serialu, mają trochę chorą (nie normalną) przeszłość i to ich w pewnym sensie łączy. Dla mnie bomba! :]
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Nawet niezły serial. Początkowo traktowałem go z dystansem, potem sie do niego coraz bardziej przekonywałem. Najdziwniejsze jest w nim to, że jak go nie ogladam, to sobie myślę "eee tam, średni to serial, dam se z nim spokój", a w czwartek, jak tylko go zapowiadają, to od razu mi wraca nań ochota
smile.gif
Lubie takie seriale, bo przezentują naturalną reakcję na nienaturalne zjawiska. Oczywiście, wolę odeń X-Files, ale to seriale troche innego rodzaju
smile.gif
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
smile.gif
Nom serial jest extra warty polecenia właśnie takie seriale lubie oglądać dla tych co nie wiedzą gdzie go można oglądać to powiem że leci na "AXN"oprucz
Lost(zagubieni)leci też 7Samurajs(warty polecenia)Więc polecam oglądać
"Lost" oraz 7Samurajs!
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Zagubieni są super. nie ominęłem ani jednego odcinka i bardz mnie ciekawią dalsze losy bohaterów. Jest tylko jeden wielki minus - są 24 oscinki
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
. Jest to najbardziej za************y serial jaki oglądałem i nie mogę się doczekać odcinków 15 i 16. pozdro
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Serial jest zarabisty poprostu git!!!.Z kumplami z budy mamy taki mini fan klub LOST:D.Apropos myslicie że na tej wyspie jest jakieś ufo???.Pisze tak ponieważ sugeruje sie tym komiksem który w ostatnim odcinku ogladał Walter(ten mały murzyn)-były tam rysunki laboratoriów i niedzwiedzie polarne:DTen serial jest git i mam nadzieje że bedzie u nas te 120 odcinków czy więcej
tongue.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Jak dla mnie bomba, dawno nie ogladałem niczego tak dobrego w naszej polskiej telewizji oczywiście jeżeli chodzi o seriale)....Zagubeni naprawde trzymają w napięciu...ciekawa fabuła i ciągłe emocje toarzyszące oglądaniu tego serialu naprawde daja jak najbardziej pozytywne wrażenia...Oby więcej takich hitów w naszej sztampowej telewizji..
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
"Zagubieni" to kawał dobrej roboty. TVP zrobiło dobry ruch emitując ten serial. Wydaje mi sie, że miał on być konkurencją dla POLSATowskiego hitu "Gotowe na wszystko" (także niezła produkcja). Telewizja Polska wygrała batalię: "LOST" zbiera 5 mln widownię. Zasłużenie.

Pomysł "Zagubionych" wydaje się znany: bezludna wyspa, a na niej ludzie starający się z niej wydostac. Co więc jest takiego genialnego w tym serialu? Klimat, aura tajemniczości, wartka akcja, czy nieprzewidywalność zdarzeń. To wszystko sprawia, że "LOST" chce sie oglądać w nieskoczoność.

Niepodwarzalnym atutem serialu sa napewno retrospekcje. W każdym odcinku oglądamy kim była, co robiła dana postać przed katastrofą. Dowiadujemy się także jak trafiła na wsypę. Czasem te powroty do przeszłości pozwalają Nam patrzeć na jakąś osobe z cąłkiem innej perspektywy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś o postaciach to zapraszam TUTAJ.

P.S. Jak zobaczyłem Clair wychodzącą z krzaków to do teraz czekam na kolejny odcinek "LOST: Zagubieni".
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Pewnie że oglądam. Fajny film. Ale bez przesady, nie jestem do tego stopnia nim zachwycony żeby z niecierpliwością czekać na CD. Chodź pomysł na film jak i wykonanie są świetne. Aktorzy moim zdaniem również dobrze dobrani. Akcja - nigdy nie wiadomo co sie stanie. Ogólnie polecam tym, co go jeszcze nei widzieli ;]
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Hmm... widze że opinia o filmie w większosci jest bardzo pozytywna...
Wiec teraz może porozmawiamy o wątku... oto moje pytania:
- Czemu porwali dziecko Clair ??
- Kim tak naprawde są "inni"??
- co robią tam niedzwiedzie ??
- Czarna skała, co to jest ??


Narazie tyle mam nadzieje że każdy powie tu swoje przypuszczenia i może o coś się zapyta
wink.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Kilka "prawdopodobnych" informacji o Lost:
- (chyba) jest 5 części
- (chyba) Sun (Koreańczyk) gada po angielsku
- (chyba) w 2 części znajdą bunkry, kompy i grupę ludzi
- (chyba) Eltham (ten debil co porwał grubą, nie wiem jak on ma na imię) był zwiadowcą tych ludzi

Tych informacji dowiedziałem się od "Gerlata kiedyś roniego 913". Pozdro

Acha kto jest waszą ulubioną postacią, bo jak dla mnie to Said
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Sorry że piszę dwa posty pod rząd, ale mam dla was szereg nowych informacji:
http://lost.oriontokra.nazwa.pl/ (chyba wystarczy? :) )
Dowiecie się że grubas jest milionerem i właścicielem firmy od wyrobu pudełek, w której pracował Luck. Tylko nie czytajcie Sezonu 2 i odcinków 23, 24 sezonu 1 bo baaaaaaardzo dużo stracicie, aha i przeczytajcie biografię aktorów. Wiecie że ten mały murzyn (Walter) ma (naprawdę) około 14 lat, a w filmie 9 (ale jaja se zrobili, co nie?). Mam nadzieję że udzieliłem cennych informacji, pozdro i sorry za krótjkiego posta
biggrin.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif

Lordzie Sado, za ten czyn masz u mnie respekt +100
tongue.gif

To co tam przeczytałem jest super ale nic nie wiadomo o tych "innych" :/
I tak wielkie dzięki za to co tu podałeś... Part 2 będzie jednak troche gorsza (moim zdaniem). A tak przy okazji, moim ulubionym bohaterem jest John Locke
smile.gif

Hmm... jedno mnie dziwi... dlaczego "inni" nie zrobili obławy by zdobyć Clair ??:/
Pozdrawiam
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Cahir ja wiem jedno o "Innych" oni nie pozostawiają śladów stóp, więc może sam Ethan nie porwał Claire i Charli'ego. Może "Inni" mu pomogli. Podobnie do poprzednika moim ulubioną postacią też jest John Locke.
QUOTE - Czemu porwali dziecko Clair ??
Pamiętasz jak jasnowidz mówił Claire, że ma niezwykłe dziecko?

QUOTE - Kim tak naprawde są "inni"??
Ciekawe czy wogóle tego się dowiemy
wink.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
ekchem, proponuję pierwsze zadać sobie pytanie "CZYM JEST TA WYSPA?". Dziwi mnie że nie pytacie się o "to coś". Ta wyspa jest dziwna, jakiś potwór, spełniają się marzenia bohaterów: gitara Charliego, Jack znalazł ojca, Sawyer pewnie znajdzie i zabije Sawyera ;d. Jak się nie mylę to Sun znajdzie diament (chyba), bo tego pragnęła. Według mnie "Inni" są "właścicielami" tej wyspy, słyszeliście ich głosy: (nie pamiętam dokładnie, ale jestem pewien że mówili coś o przyjściu, a dalej nie słyszałem) przyjdź tu. Więdz pierwsze myślmy czym jest wyspa (no jest wyspą, ale jakąś niezwykłą, więc określenie "wyspa" do niej nie pasuje) czym jest to coś, kim jest Ethan, czym jest czarna skała, itp, aż dopiero kim są "inni", więc taką kolejnośc proponuję

Pozdro, Wesołych Świąt. Wreszcie jakiś fajny temat
dry.gif
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Najpierw to trzeba pomyśleć, czy tak naprawdę ta wyspa wogóle jest wyspą. Czytałęm wiele teorii na temat co to za wyspa jedna mnie zaintrygowała. Ktoś napisała, że ten samolot wpadł do wody i ludzie utrzymują się na kłodach. I to przez ich zmęczenie wydaje im się, że są na wyspie. Jeszcze jedna najczęstsza to, że naukowcy robią doświadczenie, by stworzyć nową rasę. Co do niedźwiedzia polarnego to pamiętacie jak Walt wspominał, że gadał o jaskółce i ona nagle do niego przyleciałą 9no nie do niego, bo szyba była). A na wyspie to oglądał komiks i widział niedźwiedzia polarnego, a później spotkał się z nim naprawdę. I wszyscy na wyspie są powiązani ze sobą (no nie wszyscy, ale pewnie niedługo będą), np. Jack z Sawyerem przez ojca Jacka, Hurley z Lockiem przez firmę Hurleya.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
QUOTE Najpierw to trzeba pomyśleć, czy tak naprawdę ta wyspa wogóle jest wyspą. Czytałęm wiele teorii na temat co to za wyspa jedna mnie zaintrygowała. Ktoś napisała, że ten samolot wpadł do wody i ludzie utrzymują się na kłodach. I to przez ich zmęczenie wydaje im się, że są na wyspie. Jeszcze jedna najczęstsza to, że naukowcy robią doświadczenie, by stworzyć nową rasę. Co do niedźwiedzia polarnego to pamiętacie jak Walt wspominał, że gadał o jaskółce i ona nagle do niego przyleciałą 9no nie do niego, bo szyba była). A na wyspie to oglądał komiks i widział niedźwiedzia polarnego, a później spotkał się z nim naprawdę. I wszyscy na wyspie są powiązani ze sobą (no nie wszyscy, ale pewnie niedługo będą), np. Jack z Sawyerem przez ojca Jacka, Hurley z Lockiem przez firmę Hurleya.


Nom ciekawe, choć wątpie w to aby ta wyspa nie była wyspą. Ten chłopak (Walter) jest dziwny, może on też jest "inny" w ostatnim opisanym odcinku epizodu 2 pisze że ojciec Waltera zaczyna gadać z kimś przez komputer i okazuje się że gada ze swoim synem
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka 'Lost", to mnie bardziej wciąga niż Gothic i czekam na te odciki bardziej niż na G3, może założymy stronkę i forum o "Lost"
tongue.gif
tongue.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
cool.gif
. Wesołych Swiąt
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
QUOTE Nom ciekawe, choć wątpie w to aby ta wyspa nie była wyspą. Ten chłopak (Walter) jest dziwny, może on też jest "inny" w ostatnim opisanym odcinku epizodu 2 pisze że ojciec Waltera zaczyna gadać z kimś przez komputer i okazuje się że gada ze swoim synem . Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka 'Lost", to mnie bardziej wciąga niż Gothic i czekam na te odciki bardziej niż na G3, może założymy stronkę i forum o "Lost" . Wesołych Swiąt



Nie widze żadnych przeszkód... jeśli będzie dostateczna liczba osób, mogę założyć takową strone
wink.gif
forum na phpbb i będzie git
wink.gif
Co do wyspy... w następnych odcinkach Jack i John będe wstukiwać jakiś dziwny kod... czy aby to nie on jest odpowiedzialny za to, że nie można uciec z tej wyspy ?? A może to wyspa w trójkącie Bermudzkim
blink.gif
?? Jest wiele teori...
 
Do góry Bottom