Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Godfather @ 12-11-2005, 21:10) Ale musicie wszyscy przyznać że ta sytuacja zbliżyła nas do siebie, nas czyli userów Gothic Up którzy się opowiedzieli za naszym forum, i którzy (w tym ja) robiliśmy akcje dywersyjne, i które uznaje za udane, i mam nadzieje ze to była nasza nie ostatnia wspólna partyzantka. Pozdrowienia dla szarych szeregów Gothic Up, zwanych też Mafią G.up.

Z wyrazami szacunku. Godfather
Myślę, że jestemśmy zgraną ekipą i walczymy w słusznej sprawie. naszam mafia RLZ. Poprostu walczymy za idee. G.up przetrwa wszystko z takimi userami jak my
smile.gif
Jeszcze pójdzie nie jedna akcja ;D

Pozdrawiam
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Ludzie, ale Sajgon. Średnio co minutę powstaje tu nowy post
rolleyes.gif
.

Jeśli chodzi o moje zdanie względem połączenia sił to ja jestem na nie. Między innymi z takiego powodu iż każdy musi zapracować na własny sukces. Wy także jeśli chcecie dorównać temu serwisowi. Z mojej strony nie musicie się niczego obawiać. Nienawidzę tępych spamerów i szybciej umrę niż zniżę się do ich poziomu. Ale mogę też was zapewnić że dla zasady moja stopa na waszej stronie nie postanie (nic osobistego).

Nie podoba mi się postawa niektórych userów. Mówię to ponieważ takie zachowanie do niczego nie prowadzi. Taktyka oko za oko powoduję tylko ciągłe zaostrzenie konfliktu. Lepiej zostawić ich samemu sobie. Jest i tak wysyp stron o Gothicu więc oni i tak nam nie zagrażają. Przypominam także że my też mamy problemy ze spamerami więc chodzenie na czyjejś forum spamować w naszym przypadku było by także chamskie

Bez obrazy dla Godfathera i innych. To tylko moja opinia
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Tia.. akcja w Małym Sabotażu przyniesie skutki(Kamienie na Szaniec rulez). MAsz racje godfather ja sie o mało nie poplakalem(serio) jak przeczytalem co clone napisal. F00rom nie upadnie, a userzy zostana i bedzie dobrze.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Macie wszyscy racje! (nie bede sie rozpisywał bo za 5 min. wszystko moze się zmienic). Powinnismy trzymac sie razem, bo to jest Gothic.up.pl i tyle!
Teraz wszystko jest w rekach clona i życze mu powodzenia w poszukiwaniu nowego serwera! Mam nadzieje ze sprawy poukłladaja sie za pare dni.
Pozdrawiam
Sorry za brak Polskich znaków.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Kacperex @ 12-11-2005, 23:14) QUOTE (Godfather @ 12-11-2005, 21:10) Ale musicie wszyscy przyznać że ta sytuacja zbliżyła nas do siebie, nas czyli userów Gothic Up którzy się opowiedzieli za naszym forum, i którzy (w tym ja) robiliśmy akcje dywersyjne, i które uznaje za udane, i mam nadzieje ze to była nasza nie ostatnia wspólna partyzantka. Pozdrowienia dla szarych szeregów Gothic Up, zwanych też Mafią G.up.

Z wyrazami szacunku. Godfather
Myślę, że jestemśmy zgraną ekipą i walczymy w słusznej sprawie. naszam mafia RLZ. Poprostu walczymy za idee. G.up przetrwa wszystko z takimi userami jak my
smile.gif
Jeszcze pójdzie nie jedna akcja ;D

Pozdrawiam
Taa:p może CLone albo ktos by zrobił kronike Gothic.Up z wydarzeniami i tam było by:
Nalot na World of Gothic
biggrin.gif
.
A znacie przysłowie "sytuacja zbliza ludzi"??
Najlepszy tego przykłądem jest pewien koleś(nie wiem czy chciałby abym pisał kto to:p) nie przepada za Kacperexem a jakoś podczas nalotu współpracowali... Heh ten nalot można było porównać do WP Dwie wierzxe.,... była tam taka akcja co kacperex powiedział napisałem 2 posty a ja odpowiediałem a ja 6... Myśle że jesteśmy zgrną paczką! mamy różne upodobania ale jak prztjdzie co do czego to potrafimy walczyć o swoje! i Mam nadzieje ze clone zgodzi się (o ile ejscze posta nie napisał czy się zgodziŁ
biggrin.gif
bo czytał ten temat) na ten inny sponsoring i już niedługo będziemy na stałyms serwie!
Podzrawiam Jodełko
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Strona, która nas zastąpi to poprostu brak słów. I nie chodzi o szate czy nawet treści działów itd. Ale mnie zraża już na wstępie napis:
QUOTE Witam wszystkich na NAJLEPSZYM portalu o grach z serii Gothic,
Admini, którzy tak piszą o stronie to poprostu poracha. Zrozumiałbym GS gdyby tak napisał i chyba każdy sie zgodzi, że mogli by tak napisać. Ale ja w żuciu tak nie pisałem o swojej stronie i nawet nie zamierzałem. To chore kiedy sie tak wywyższa ktoś. Co do fuzji mówimy stanowczo nie albo pozostajemy tak albo wogóle.
Nie wiem kto tobie necros powiedział, że oficjalnie ja zrezygnowałem ale to poprostu kit i tyle. Nigdy nie rezygnowałem. Xoen twierdzi, że nie dostał odemnie żądnej wiadomości a ja mu pisałem, że decyzje o rezygnacji podam w niedziele wieczorem jeśli takową bym podjął. Ale to szczegół.

A co do nalotów to apeluje do wszystkich plz nie zniżąjmy sie do tego poziomu jakim przedstawiają się admini WoG. Po co nam później nie przyjemności z tego powodu. A tak naprawde to zrobicie mi nieprzyjemności z tego powodu
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Wyrazam swoje poparcie dla słów clona. I będę z G.UP wszędzie, gdzie się przemieści. Godfather miał rację, zbliżyło to nas jakoś do siebie ^^ a we mnie wzbudziło jakieś pozytywne reakcje. No i rzeczywiście akcja spamowania trochę prymitywna
smile.gif


No cóż, to obserwuję i czekam.
Pozdrawiam.
 
Dołączył
7.11.2005
Posty
39
Jestem na tym forum od niedawna... i powiem tyle nie widziałem jeszcze piękniejszej strony o gothicu...
biggrin.gif
i nie wiem czy to coś da ale ja na twoim miejscy nie rezygnowałbym z tego...
smile.gif
smile.gif
smile.gif
pozdro..
wink.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Przyznam że przez te ostatnie kilka dni żyje tym co tu sie dzieje. Odchodze na chwilke od kompa, ale zaraz wracam bo nie moge wytrzymać i sprawdzam co nowego w tej sprawie. To piękne, że forum wzbudza we mnie takie uczucia i zachowanie. Co do admina WoG... gdyby naprawde nie chciał nam tego robić to by poprostu tego nie robił... Mówie tu o przejęciu naszego miejsca na g4ce. Przecierz jeśli naprawde widzi że ta stronka jest o niebo lepsza, to mogł poprostu odmówić. I jeszcze bezczelnie robi reklame swojego forum...
dry.gif


Edit:
QUOTE (Kacperex)Oki Clone nikt nie zrobi, żadnych nalotów
biggrin.gif


LOL Kacperex... Teraz juz nie robi
laugh.gif
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Budda rzekł na koniec: "Nic w życiu nie trwa wiecznie, wszystko kres swój ma". Dotyczy to także Clona, stworzył tą strone, forum, bo chciał do czegoś dojść teraz to widzimy. Stworzył największą i najlepszą strone o Gothicu w Polsce. To i tak jest wielkie wyrożnienie! Chociaz ostatnio nie bywalem na tym forum duzo czasu, a prawie wogule, to i tak uważam, ze stronka powinna dalej szeżyc swoje wplywy w swiecie Gothica. Życze Clone'owi jak najlepiej bo własnie dzieki tej stronie i forum przeszedlem gothica, a bez forum raczej bym nie przeszedl. Clone zrobi co uwaza za sluszne a my nie powinnismy go przekonywac do naszych pogladow czy przekonan bo to tylko pogarsza sprawe jaką ma do podjęcia Clone. Jeszcze raz gratuluje i życze Ci powodzenia, Clone....
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No i mówiłem, ze wszystko się dobrzez akończy
smile.gif
Dzięki Clonowi i ReVeNowi i jego kumplowi.

QUOTE A co do nalotów to apeluje do wszystkich plz nie zniżąjmy sie do tego poziomu jakim przedstawiają się admini WoG. Po co nam później nie przyjemności z tego powodu. A tak naprawde to zrobicie mi nieprzyjemności z tego powodu
Pozdrawiam cLoNe_xx

Oki Clone nikt nie zrobi, żadnych nalotów
biggrin.gif



Dokładnie Szczurek teraz, juz nikt nie zrobi
biggrin.gif
 

Mace Windu

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
36
A więc tak... Nie jestem na tym forum zbyt długo i nie przywiązałem się do niego tak bardzo jak Wy, stali bywalcy GUP. Może nie znam się na sytuacji, ale zauważyłem, że tu jest taka mała wojna (a bynajmniej była) między Thorem i Rezem a Wami. Oczywiście uważam że ten serwis był bardzo dobry, ładny, macie piękne forum i wiernych userów. Możecie coś zrobić, jeśli tylko się zawieźmiecie to będzie GUP ciągle... Może nie rejestrowałem na bieżąco wydażen ale powiem tyle - nie jestem może wierny GUP, ale weźmiejcie się i załatwcie tą sprawę... Tyle...

PS: Jakbym coś palnął, to mi wytknijcie, bo nie rejestrowałem wydażeń na bieżąco...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ee zrobiliscie cos bezemnie ?
tongue.gif

LoL no skoro cLoNe sobie nie rzyczy to nie będziemy...heh takie pytanie bo nie śledziłem tego tematu uważnei, pod jakima dresem jest ta stronka, ktorej admin zachwala ja jako najlepszą..plz podacjei mi...G Up będzie wieczne i nic tego zmienić nie moze...nawet Nekromata Qba ^^ <lol> <joke>
 
Dołączył
12.11.2005
Posty
2
Powiem wam jedno!!! Clone jest najlepszy i nigdy nie opusci strony przez adminów z g4ce!!! Brawa dla clone!!!! A mam pytanko jak tam poszukiwania servera??
Mam nadzieje że dobrze!!! clone wszyscy userzy na ciebie liczą!!! Wieżymy że się uda!!!!!!!!!!!!
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif









Uszanowanko Xardas
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE Powiem wam jedno!!! Clone jest najlepszy i nigdy nie opusci strony przez adminów z g4ce!!!

Kurcze...ten to orędzie zapodał.


QUOTE Witam wszystkich na NAJLEPSZYM portalu o grach z serii Gothic,

Taa...pewnie za niedługo zrobią z tego oficjalną strone gry.

A przy okazji...Strasynie denerwuje mnie nazwa "World of Gothic". Z tego co wiem taki serwis juz istnieje...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Ee zrobiliscie cos bezemnie ?

Trochę no nie Bobek
biggrin.gif



QUOTE pytanko jak tam poszukiwania servera??

Nie przejmujcie się serwer, już jest.


QUOTE Szukaj nas po 7 dniach pod adresami:
www.gothic.up.pl and www.gothic.org.pl

Tak, więc czekajcie.


QUOTE pod jakima dresem jest ta stronka, ktorej admin zachwala ja jako najlepszą..plz podacjei mi.

www.gothic.xgamer.d8b.pl/ Prosze o to adres tego Cudownego serwisu
tongue.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Kacperex @ 13-11-2005, 01:51) www.gothic.xgamer.d8b.pl/ Prosze o to adres tego Cudownego serwisu
tongue.gif

blink.gif
blink.gif
blink.gif
LooooL to za przeproszeniem gówno zajmie miejsce naszego G Up na g4ce...Kacperex czy tobie się przypadkiem adres nie pomylił....LoL przecież już lepsza była pierwsza strona adre, która (bez urazy andre) nie zachwycała...LoL nie no teraz wymiekam, ja myślałem ze jakoś to wyglada, a takei stronki tos ię na Lycosie robi...nie moge ^^
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Napisałem posta tutaj jednego, ale teraz pisze drugiego. Ostatni post napisałem dzień wcześniej i było tylko pięć stron a wróciłem i jest prawie dziesięć. Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale taka dyskusja to dopiero ożywia serwer. Niech panowie z g4ce tutaj wpadną i zobaczą jak to forum żyje i jak ludzie oddanie tutaj piszą. Widzę też, że ominęła mnie akcja z mafią, bo Clone prosiłby tego nie robić. I nie zdążyłem się zgłosić.
biggrin.gif
Najbardziej cieszy mnie to, że znaleźliśmy nowy serwer i to daje szanse, że strona nadal będzie żyła.

Niektórzy jak widzę wyrazili swoje zdanie o Necrosie jako może całkiem normalnym gościu. Powiem jedno. Dupa a nie normalny gość. Tutaj pisze piękne słówka. Może i tak. Jednak posiadam własne forum o Gothicu i jest to fora.pl. Wiem, że to badziew i sam się przekonałem. Mało tam piszą, ale po prostu jest. Ale do sprawy. Zamieszczam mały link na moje forum do pewnego tematu gdzie wypowiedział się Necros ten sam, bo ta sama strona była reklamowana.

Oto link: http://www.forumogothicu.fora.pl/viewtopic.php?t=218

Hehe na samej górze post Necrosa. Poczytajcie sobie, jaki on jest niby normalny. GROZI MI I MOIM USSEROM a w dodatku grozi shakowaniem. Czy to jest spoko typ. WĄTPIE.

Nie polecam połączenia się z nim. I od kiedy to się komuś grozi by mu usserów zabrać. Poczytajcie odpowiedzi. Może nie, którzy nic takiego nie mówią, ale nawet moi usserzy nie chcą na jego forum iść. Nawet sami tam zaspamowali. Czego nie pochwalam ale władzy nad nimi nie mam.

Jasno wynika, że najwyraźniej Necros podąża do władzy nad stronami o Gothicu.

Mam nadzieje, że nowy serwer pomoże nam stworzyć stronę, która powali wszystkie inne. A nasi stali usserzy i wszyscy, których znam z czata nadal będą razem z GOTHICUP.

Mam też wrażenie, że zarejestrowałem się tam by zobaczyć to forum a następnego dnia mojego konta nie było. Może się mylę. To jedno nie jestem pewien.

Hmm. To tyle. Nic, co napisałem nie miało kogoś oczerniać. Przytoczyłem parę faktów. Gratuluje nowego serwera i mam nadzieje, że spotkamy się ponownie i pozostaje tylko czekać.

Trochę napisałem.
biggrin.gif
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Ja nie wiem w czym wszyscy widza problem.

Dlaczego każdy nie zajmie sie swoją stronką i forum a nie obrzuca przeciwnika a raczej rywala, że jest taki, siaki czy owaki.... Na tym nikt nie zyska.

Fakt - gothic.up toprawdopodobnie najlepsza srtonka o gothicu, ale kto mówi, że taka nie może pozostac i rozwijac się na nowym sererze?

Niektórzy userzy tego forum strasznie chamsko sie zachowują na forum Necrosa.... A to swiadczy o kulturze osób przebywających na tym forum - a raczej o jej braku. Tego chcecie?? Żeby postrzegano userów gothic.up w taki sposób??? Nie sądze... Zastanówcie się z 10 razy zanim znowu któs zepsuje tą opinie o gothic.up, na która tak ciężko wszyscy zapewnoe pracowali i pracują....
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Po pierwsze G UP pojawi się już niedługo na nowym serwerze.
Po drugie my (jeśli można tak powiedzieć) obrzucamy "przeciwnika", bo z dnia na dzień dowiedzieliśmy się, że nasza strona i forum przestają być sponsorowane i może zniknie i to nas strzasnie zdenerwowało, a dodatkowo zaraz przyszedł tu jaki dwunasto letni chłopaczek, który chce żebyśmy zapisywali się na nowe gothic.g4ce.pl na którym jest tylko 250 userów.
Po trzecie to co widziałem na forum podane przez Dark Shadows już mnie dobiło. Ten koleś straszy jakieś mniejsze, zamknięte w swoim krgu i rozwijające się fora żeby dołączyli do niego, bo im shakuje forum. To jest dla mnie śmieszne, bo oni nie mają tam olbrzymiej ilości userów, a rozwijają się, rozmawiają razem, może i przyjaźnią i nie widzę żadnego powodu by to psuć.



Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom