Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Najbardziej irytuje mnie to, że ten cały Zenon czy Xenon nie widzi lub nie wie o tym, że g.up to drugie pod względem wielkości forum o tematyce Gothic!

A ten cały Nekromanta Qba podchodzi mi na jakiegoś gówniarza. Świadczą o tym język jakim sie wypowiada i nick. Cóż...jeżeli jakiś lolek ma przejąć nasz kąt to niech mu dają. Dziecko sie pobawi. W niedługim czasie pewnie nazwicie serwis "Domowe przedszkole".

Apel do userów:
Nie dajcie szans na rozwinięcie sie nowgo g.g4ce. Róbcie wszystko co najgorsze aby ich wytepić. Spamujcie, besztajcie, plujcie.

edit: sory za bład z tym g.up. Emocje...
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Hmm... Gothi chyba nie masz mnie na myśli mówiąć : "spamerzy zrobili se tu małą imprezkę"
tongue.gif
mnie tylko bardzo obchodzi los foroom i tak zostanie. Odpowiadając na pytanie Cahira to clon napisał już wcześniej że prawdopodobnie przeniesiemy się na domenę .org i będzie git. Co do nowego serwisu g4ce to podobnie jak wy nie wróżę mu świetlanej przyszłości (nawet się pokłuciłem o to z 3 bitem- czytaj jednego z ludków przyszłego forum na czacie). Proponuje zrobic za to jakąś akcję propagandową dzięki której nowi userzy dołączaliby do nas anie do g4ca. Można by coś wymyślić
tongue.gif
tongue.gif


EDIT
Znowu mnie ktoś wyprzedził(godfather, bobek, i michalinek)
EDIT 2
Sebek jestem tego samego zdana co ty o Rezie
smile.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Uuaa cholibka cienko...No coz miejmy nadzieje, że będzie nowys erwer i jakoś damy rade...szkoda, naprawde szkoda bo przyzwyczaiłem sie juz do członu g4ce, ale adres nie ma znaczenia, ważne zeby forum i strona przetrwała tylko to się liczy..Fajnie że chesz to utrzymać cLoNe..szacun

P.S Rez weź przestą pierdzielić, nie podoba ci się to spadaj na to swoje "coś" nikt Cię tu nie trzyma, wiec po co tu jeszcze jesteś skoro to twoje "coś" jest tkaie super...a teraz tak poza tematem, to kiedyś miałem cię za fajnego usera..jednak zmieniłeś się i to bynajmniej nie na lepsze...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bobek nie zapominaj, że jesteś Modem
biggrin.gif
Ale co mi tam z checią Ci pomogę "tworzyć" nowy serwis g4ce
biggrin.gif
.

QUOTE Najbardziej irytuje mnie to, że ten cały Zenon czy Xenon nie widzi lub nie wie o tym, że g.up to drugie pod względem wielkości forum o tematyce Gothic!


Bo Xoen się chyba naćpał albo nie wiem co
tongue.gif
Normalny człowiek tak nie robi ale widać, że on nie jest normalny. Nie znam Go ale już jest u mnie przegrany.

Kto normalny by takie coś robił?


QUOTE A ten cały Nekromanta Qba podchodzi mi na jakiegoś gówniarza. Świadczą o tym język jakim sie wypowiada i nick. Cóż...jeżeli jakiś lolek ma przejąć nasz kąt to niech mu dają. Dziecko sie pobawi. W niedługim czasie pewnie nazwicie serwis "Domowe przedszkole".

Jemu bym dał kolorowe kredki jeszcze i byłby RLZ ;D Teraz to będzie Admin powaznego serwisu
biggrin.gif
Hah ale weź nick zmień
tongue.gif




QUOTE Apel do userów:
Nie dajcie szans na rozwinięcie sie nowgo g.up. Róbcie wszystko co najgorsze aby ich wytepić. Spamujcie, besztajcie, plujcie.

I like it. I brać z Nas przykład
biggrin.gif
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE mnie tylko bardzo obchodzi los foroom i tak zostanie

A tych co mają po kilkanaście postów lub mniej co obchodzi?


QUOTE Nie dajcie szans na rozwinięcie sie nowgo g.up.

G.Up jest jeden. g.g4ce może byś kolejny...

I po patrzcie na to tak: Nigdzie większych awarii niż na g4ce chyba nie będzie... Taka kropelka optymizmu.

Gothi Out
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Nigdy nie lubiłem nikogo besztać, spamować, czy pluć, ale moge tyle powiedzieć: pieprzyć regulaminy, zrobimy tej nowej stronie takie piekło że szybko się zastanowią czy nie popełnili błędu przekreślając nas. Popieram was w całej rozciągłości, a co do Reza i jego zachowani mogę powiedzieć tyle ze jeśli mu się nie podoba to droga wolna niech tu nam forum nie zaśmieca swoimi bzdetami.

Z wyrazami szacunku dla forum i wiernych userów. Godfather
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Z jednej strony się z wami zgodzę, trzeba im zrobić anty reklame i wrzucić na serwis tylu spamerów żeby sami zrezygnowali, ale z drugiej strony zastanawiam się czy to napewno jest na nasyzm poziomie. Może to ich zniechęci do czegoś, ale prawdopodobnie nabijemy im tylko troche postów, a oni się i tak nie przejmą. Myślę, że trzeba wybrać jakąś grupe dowodzącą buntem (może zespół moderatorski) i oni będą kierować naszymi działaniami (jeśli jakiekolwiek podejmiemy). Możemy też stworzyć duża grupę i urządzać demokratyczne głosowania. Czekam aż ktoś mający władzę (czyt. maderatozy i admini) się wypowiedzą, bo jeśli cLoNe powie żeby olać tą sprawe, bo oni nie są tego warci to spełnie jego prośbę.


Pozdrawiam
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
dla informacji :

pisząc :

QUOTE "Karykatura serwisu" miałem na myśli moj obecny serwis a nie wasz :] niektórzy chyba mnie źle zrozumieli
wink.gif


zrobicie jak uważacie :] fakt
smile.gif
ta strona to potęga, ale niemiał kto się nią zajmować
wink.gif
wiem że jest tu wielu userów aktywnych i piszących nie tylko dla gothica ;] u mnie jest podobnie, aczkolwiek jak narazie na mniejszą skalę... liczyłem na współpracę z userami, ale chyba inaczej to wszystko będzie
sad.gif
bo nie widzę z waszej strony żadnych chęci
wink.gif

tych moich skromnych 250 userów to efekt zbierania ludzi z calej polski znajacych sie na grze i kochajacych ja... wiem ze i na tym forum znajdzie sie wielu takich, liczylem ze sie dogadamy... ale chyba niechcecie...

no cóż
smile.gif
mam nadzieje ze to sie zmieni
smile.gif
chodz wiadomo
smile.gif
kazdy ma swoje zdanie i swoj wybór
smile.gif
dostałem propozycję od xoena prowadzenia gothic.g4ce.pl wiec sie zgodzilem (kto by sie niezgodzil !!) nigdy sie nikomu nienarzucalem, ale jestem zadowolony ze spotkal mnie taki zaszczyt...
wink.gif


pozdrawiam
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
No to rzeczywiście na pięknym poziomie będzie strona prowadzona przez ciebie, to tak jakby zaproponowano mnie prowadzenie obrad sejmu, bo powiedzmy szczerze ani ja się na sejmie nie znam ani ty na prowadzeniu porządnego serwisu.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
to że wygląda jak wygląda obecnie nie znaczy że będzie tak wyglądał zawsze :]
chyba to naturalne
wink.gif
domena bedzie, lay juz jest, zostalo tylko podokanczac dzialy ;]
Jak widzisz rozwijamy sie w miare swoich mozliwosci... ktore gdyby bylo wiecej aktywnych userów napewno by wzrosły...
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
LOL! Jakiś smarkacz przejmie nasz kat w Necie! Po wyrażaniu sie i wstawianie co zdanie emotek widze, że poziom inteligencji tego kolesia to nie wiecej niż 13 lat. No ludu! Jak tak można.

Koleś myslał, ze mu pomorzemy. Jakby Ci auto ukradli to pomogłbyś im wyjąć radio? Weź sie strać, nie bede pomagał jakiemuś gówniarzowi, który myśli, że stworzy najwiekszy sajt o gothicu w polsce.

Przez Ciebie łamię regulamin. Spadaj.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Nekromanta Qba @ 12-11-2005, 18:22) to że wygląda jak wygląda obecnie nie znaczy że będzie tak wyglądał zawsze :]
chyba to naturalne
wink.gif
domena bedzie, lay juz jest, zostalo tylko podokanczac dzialy ;]
Jak widzisz rozwijamy sie w miare swoich mozliwosci... ktore gdyby bylo wiecej aktywnych userów napewno by wzrosły...
Trzeba było zostac tam gdzie było Ci dobrze!!
Wy sie rozwijacie?? hah wasz serwis a wszczególności strona główna jest żałosna!

Domena będze wow, lay jest wow. Ale i tak zawsze będziesz cieniem tego forum i jego istnienia!

Ja nie widze waszego rozwijania się.

Aha a Jay_kay czy jakoś tak, już się zarejestrował na nowej odsłonie g4ce
biggrin.gif
Hah śmieszny jest.

Aha i masz nielegalna wersje IPb myślę, że IPS się tym zajmie
biggrin.gif
Tak
biggrin.gif
:D

I wiesz co? Kto się zarejestruje na twoim gównie??
Powiem Ci tyle zrezygnuj póki możesz i zrezygnuj bo my Cię bedziemy niszczyć psychicznie i emocjonalnie.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Jednym słowem Mafia prawdziwego forum Gothic Up cię dopadnie dziecko, i nie uratuję cię ten durny serwer który ma nas w głębokim poważaniu. A na twojej stronie, obiecuje ci to, bedzie panował taki chaos że sam tego nie ogarniesz, i nikt nic nie będzie musiał robić, to głupota admina go zniszczy.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ku uciesze nekromanty Qua może by zrobić jakąś niespodziankę mu??? mam kumpli chętnych do sprawienia nespodzianki, ktoś powie że eni mam zasad:p wręcz przeciwnie mam je
tongue.gif
i bzrmią oko za oko , ząb za ząbjuż jeden kumpel się sam zgłosił i pyta kiedy zacząć.... tak więc to był zły wybr!! apeluje , niech każdy im pokaże że nei warto ejst szkodzić Gup'owi!!!
Pozdrawiam Jodełko




EDIT::!!
Do WoG wycofajcie się z tej decyzji bo pożałujecie@!!!
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Panowie, musze wam powiedzieć że niestety jedno z mioch zdań w tamtym poscie (mój pogląd) się zmienił
tongue.gif
Myśle, że w miare swoich skromnych możliwości pomoge bobkowi, kacperexowi i całej reszcie (bo zaloże się że taka menda uliczna jak np. Shoox takiej imprezy nieprzepuści
tongue.gif
) Zrobimy z nowego gothic g.4ce wrak.
"Nie będzie gówniarz pluł nam w twarz, nie damy zniszczyć forum..." Taka przyśpiewka na zachęte :)

Ps: Godfather, napisałeś mie w czolówce fajnych ludzi
tongue.gif
Niestety może się okazać że kiedyś dostane bana (ma się to 75% :/) Wiec nie rozumiem o co Ci chodziło
tongue.gif


Pozdro Cahir

Edit: Ooo...widze że obniżono mi stopień ostrzeżenia...dzieks Kacperex
smile.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE Nie dajcie szans na rozwinięcie sie nowgo g.g4ce. Róbcie wszystko co najgorsze aby ich wytepić. Spamujcie, besztajcie, plujcie.

Hmm.. czy warto znizac sie do poziomu Qby? Mysle ze raczej nie. Wszystko da sie zalatawic w inny sposob? Jesli tak wam zalezy na rozwaleniu nowego gothic.g4ce.pl to starajcie sie zrobic to w sposob dyskretny (wlam itp...) a nie robic z siebie bande idiotow, debili, spamerow. Baa.. sam przyznam, ze lubie takie "imprezy" ale mysle ze lepiej sie powstrzymac i zrobic to w inny sposob.

Ps: Jak mozecie kogos oceniac jako dziecko. Zapewne nie widzielscie Qby na oczy, nie znacie go i juz dziecko. To jak sie zachowuje nie swiadczy o tym ze jest dzieckiem. Obrazacie dzieci! Czy to, ze jak ktos ma 12/13 jest debilem albo kims na miary Qby bo ja w to wątpie. Nie okreslajcie wieku ludzi po nicku oraz charakteze.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ooo widze że w planach jest nie zła impreza...noo to ja tez się na to psize najlepiej poźno w nocy gdy nie ma moderatorów ani adminów na forum
biggrin.gif
Heh tez za tym przepadam, wieć jeśli by się coś działo cynk na gg (napewno ktoś ma a jak nie to w profilu jest) i robimy impreze
biggrin.gif

Wiecie co moim zdaniem byłem mądrzejsy majac 13 lat
laugh.gif


P.S Mafia G Up - hmm brzmi nieźle i pewnie nieźle będzie wyglądać...
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Mozna by wysylac prywatne wiadomosci do nowych useruw i przekonywac ich zeby sie nie udzielali na forum albo poprostu ich zwyzywac od najgorszych zeby mysleli ze sa tam same buce i gbury
laugh.gif
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Wiecie co mnie rozwaliło na tej "czadowej stronce"???
QUOTE Witam wszystkich na NAJLEPSZYM portalu o grach z serii Gothic, znajdziecie tu mnóstwo ciekawostek, informacji, tricków, artykułów i newsów na temat wszystkich części tej wspaniałej gry, zapraszam do zarejestrowania się na forum i bycia na nim aktywnym, jak i do częstego odwiedzania naszej stronki
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Tekst roku.

Nie popieram takiego zachowania...ale mówi się trudno. Jeśli to nowe forum będzie takie "słabe" to padnie samo, bez Waszej pomocy. Nie wyobrażam sobie, że to coś zastąpi GUP. Nigdy tak się nie stanie.

Życze powodzenia mafii.
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Drodzy użytkownicy Gothic Up, twerdzicie, że Qba jest gówniarzem, a wnioskujecie to po jego nicku oraz treści jego postów, sami natomiast twierdzicie, że jesteście od niego lepsi. Jednak spróbujcie to udowodnić, bowiem póki co pokazujecie coś zupełnie przeciwnego, gdyż jak ludzie będą patrzeć na osoby, które chcą zniszczyć wspólną pracę wielu ludzi tylko dlatego, że chcą oni skorzystać z bardzo korzystnej dla nich oferty? Czy bedziecie uważani za dojrzałych, dorosłych i inteligentnych, czy też za gówniarzy nie dojrzałych emocjonalnie i psychicznie? Zacznijcie myśleć realistycznie i uwierzcie, że strata g4ce nie jest jednoznaczna z końcem Gothic Up. Przecież jesli nawet Clona nie ma już czasu na dalsze prowadzenie strony i forum to z pewnością przekaże ich dane innej/innym osobą, aby dalej mogło istnieć jego "dziecko". Wystarczy, iż przeżucicie dane na inny serwer i będziecie dzialać dalej. Tak więc zastanówcie się co robicie i zamiast tracić czas na próby zniszczenia World of Gothic próbujcie zrobić jak najwiecej, aby zdołać ocalić Gothic Up!!

Pozdrawiam
Rahim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom