Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE (Kacperex @ 13-11-2005, 20:12) Co do ataków to był tylko jeden i był to rodzaj manifestu o czym wspomniał Bobek.

Ale czemu tam manifestowaliście? Przeciez ludzie z g4ce sami się do niego zgłosili, a bądźmy szczerzy, nikt by nie przepóścił takiej okazji. To zachowanie przypominało Mi jakiś gnojków z podwórka "lud uważa się są oni lepsi od nas, już my im pokarzemy" i zamiast udowodnić to w sposób jaki dana dyscyplina wymaga to agresywnie. Poza tym czemu na WoGu, a nie np. na maile do ludzi z g4ce?

QUOTE no ja powiem tylko jedo slowo : KURWA!...
Mogłes sobie to darowac, odrazu widac, że przeklnąłeś na popis, sorry, ale tutaj na nikim to wrażenia nie robi.

EDIT do postu poniżej: A co Ja mówiłem o twojej całej wypowiedzi?
blink.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
a czy nie ma tu wolnosci slowa dot. tego tematu ? - czy Wy nie spamujecie cytujac siebie na wzajem i zasmiecac temat zamiast pisac na temat propozycji i wsparcia clone'owi?
huh.gif
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE Ale czemu tam manifestowaliście? Przeciez ludzie z g4ce sami się do niego zgłosili, a bądźmy szczerzy, nikt by nie przepóścił takiej okazji. To zachowanie przypominało Mi jakiś gnojków z podwórka "lud uważa się są oni lepsi od nas, już my im pokarzemy" i zamiast udowodnić to w sposób jaki dana dyscyplina wymaga to agresywnie. Poza tym czemu na WoGu, a nie np. na maile do ludzi z g4ce?

Chciałbym zaapelować o ogólny spokój, bo najpierw lamentowaliście potem się odgrażaliście innemu serwisowi a teraz pomału zaczynacie skakać sobie do gardeł.
dry.gif

Nie poparłem tego ataku ale także nie potępiam jego twórców. Tak to już jest że jeżeli kogoś spotka jakaś krzywda to próbuje on znaleźć zadość uczynienie, nie ważne jakie ono miało by być. Człowiek słabą istotą jest. Więc niektóre błędy należy mu wybaczać. Więc jeszcze raz proszę, jeżeli nawet zauważycie tutaj cokolwiek co was drażni, zaciśnijcie zęby i udajcie że niczego nie widzicie. Tak będzie najlepiej dla nas wszystkich.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Ale czemu tam manifestowaliście? Przeciez ludzie z g4ce sami się do niego zgłosili, a bądźmy szczerzy, nikt by nie przepóścił takiej okazji. To zachowanie przypominało Mi jakiś gnojków z podwórka "lud uważa się są oni lepsi od nas, już my im pokarzemy" i zamiast udowodnić to w sposób jaki dana dyscyplina wymaga to agresywnie. Poza tym czemu na WoGu, a nie np. na maile do ludzi z g4ce?

Był to impuls i brak pozytywnych rozwiązań. No i teraz, już nic im nie zrobimy. To nie ich wina. Oczywiście pokarzemy swoją wyższość tworząć nowy serwis na nowym serwrze tak, że G4CE i całej jego administracji oczy zbieleją.


QUOTE a czy nie ma tu wolnosci slowa dot. tego tematu ? - czy Wy nie spamujecie cytujac siebie na wzajem i zasmiecac temat zamiast pisac na temat propozycji i wsparcia clone'owi?

Clone ma wsparcie, i juz mu pomagamy
smile.gif



QUOTE Mogłes sobie to darowac, odrazu widac, że przeklnąłeś na popis, sorry, ale tutaj na nikim to wrażenia nie robi.

Każdy ma prawo do wyrazenia swoich uczuć a jak to zrobi to tylko jego sprawa. Tak, więc nie winie go za to słowo. A po za tym z wyniku na zaistniałą sytuację, też się wkurzyłem i nie dziwie mu się tego słowa.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja też coś tu napiszę. To, że zaistaniała taka sytuacja nie upoważnia was do łamania regulaminu, bulzgania i jakiś gówniarskich nalotów. Wiele userów dobrych userów zawiodło mnie. Ja tylko się przypatrywałem co się tu dzieje i czekałem, ale postanowiłem skomentować. Czy g.up ma teraz uchodzić za gówniarzy, którzy spamują na innych forach, bo uważają, że ich jest najlepsze? Jak ktoś z innych for to czyta to na to wygląda...

QUOTE a czy nie ma tu wolnosci slowa dot. tego tematu ?
Uważaj, bo możesz się zdziwić, co jak co, ale na forum zawsze można zagwiazdkować.


QUOTE Bosh... :/ Manifest czy nie manifest, jeb*e mnie to. Poprostu niszczycie imie G.up. Oto chodzi. Niech to będzie ostatni raz, bo nie ucierpią na tym tylko userzy tamtego forum.
Popieram i wpełni zgadzam się ze Świrusem.

Brak mi słów wobec tego co się tu dzieje...

A wracając do zmiany serwera to szkoda, że tak się stało, ale trzeba być dobrej myśli. Ktoś tam pisał, że dla niego forum to całe życie, czy jakoś tak... naprawdę współczuję.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE (Kacperex @ 14-11-2005, 08:37) Był to impuls i brak pozytywnych rozwiązań.
Ale nie zapominaj-i nie tylko ty, jesteście modami, a w tej robocie nie powinno sie dawac ponosic emocjom, taka Moja uwaga na przyszłość.

QUOTE
Każdy ma prawo do wyrazenia swoich uczuć a jak to zrobi to tylko jego sprawa. Tak, więc nie winie go za to słowo. A po za tym z wyniku na zaistniałą sytuację, też się wkurzyłem i nie dziwie mu się tego słowa.
Tak więc tylko Ja tą bluzge odebrałem jako popis, a nie wyrażanie uczuć.

QUOTE Popieram i wpełni zgadzam się ze Świrusem.
Cieszę się, ze ktoś nie zapomniał napisac Mojego nicka z dużej litery
tongue.gif
a tamten cytat akurat był dziełem ozi'ego.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
zamiast klucic sie miedzy soba pomyslcie nad realna i stala pomoca dla serwisu
tongue.gif
- jezeli o ftpy to naprawde za nieduze pieniadze mozna miec przyzwoity serwer
smile.gif
a jezeli interesuje kogos 4 free to juz trza troszke przebierac ;]
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (ketrish @ 14-11-2005, 17:21) zamiast klucic sie miedzy soba pomyslcie nad realna i stala pomoca dla serwisu
tongue.gif
- jezeli o ftpy to naprawde za nieduze pieniadze mozna miec przyzwoity serwer
smile.gif
a jezeli interesuje kogos 4 free to juz trza troszke przebierac ;]
Jakbyś poczytał wcześniejsze posty to wiedziałbyś, że serwer właściwie jest już znaleziony i pozostają tak zwane formalności (Kacperex nie raz już pisał, że cLoNe wszystko kontroluje). Nie martwcie się, G UP napewno przetrwa i przyciągnie jeszcze wielu dobrych userów.

Pozdrawiam
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
tak ale mozesz mi powiedziec czy Ci kolesie od g4ce dali wyrazny powod - chyba raczej nie tak samo na innych :| - tak zawsze jest na dramowych :|
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
hmmm
unsure.gif
znam wiele stronek o tematyce Gothic,ale ta z jakiegoś nie wiadomego mi powodu najbardziej mnie wciągneła ... hm może dlatego że łatwo zapamiętałem jej adres
biggrin.gif
strona raczej (według mnie) nie rożni sie niczym od innych, te same działy(w większości) ale według mnie ma w sobie "coś" co ciągnie ludzi do odwiedzania jej i "nabijania" postów na forum
wink.gif
tak czy siak jestem za tym aby stronka dalej istniała

EDIT
P.S. Zapomniałem dodać że lubie to forum,głownym powodem jest to że już miałem z hmhmhm 3-5 banów i chyba z 15 ostrzeżeń a jak widzicie po jakimś czasie znów moge postować
ohmy.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
hehe - msaz racje a ta strona ma takie cos co wciaga tak samo jak seria gothic
biggrin.gif

btw.
na gram pl niedlugo bedzie dostepne za 99 zl zlota edycja gothica ( 30 zl wP )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom