Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Wielu userów wkurza po prostu to, że strona jak i forum zostało nie docenione. Jesteśmy po GS najwiekszym serwisem o grze Gothic, a jakiś lol z góry chce z Nas zrezygnować. On naprawdę wierzy w to, że jakiś niszowy serwis przebije dzieło cLone i po częsci Nasze.

Wiecie co wydaje mi się, że cały ten nowy gothic.g4ce sam zejdzie na dno. Widzieliście to forum? Mają tam modów i supermodów. Lol. Szkoda, ze Zenon ma nas gdzieś...
 

Necros1

New Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
3
ZANIM COŚ NAPISZECIE PROSZĘ O PRZECZYTANIE CAŁOŚCI:

Witam, chciałbym przeprosić wszystkich za to całe zamieszanie. Na wstępie chciałbym się przedstawić: jestem Necros admin stronki, która zajmie miejsce tego G.UP. (Dostaliśmy możliwość od Xeona zastąpienia was (G UP) to on uważał, że nic nie robicie i trzeba to zmienić na inny serwis, który ma ambicje [Każdy kto dostałby taką propozycje bez zastanowienia by się zgodził!]) Ten skurwysyn – przepraszam że się tak wyrażę Nekromanta Qba, zepsuł nam całe plany. Podszywając się pode mnie pisał tutaj rzeczy, które uraziły was. (Sam bym na waszym miejscu tak zrobił) Nie wiem co miał namyśli pisząc takie brednie, ale podejrzewam, że to jeden z userów waszego forum, który zasmucony wieścią o upadku G.UP, podburzał tłum, choć do końca nie jestem tego sam pewien.. Ubolewam z waszego powodu, wiem, że jest wam smutno z tego powodu, ale ja Necros obiecuję i dołożę wszelkich starań by nasza ekipa zrobiła stronke, która pobije na łeb na szyje inne. Spróbuję połączyć forum wasze z naszym, aby każdemu zostały napisane posty, lecz nic nie obiecuję. Jednocześnie przykro mi z popełnionego przez niektórych z waszych userów akcentu, mam tu na myśli m.in. groźby do mnie na gg o schaczenie nowego forum, stronki ; ataki spamerskie na moje forum, wypowiedzi na tym forum, w tym temacie o atakach itd... Jeszcze raz z całego serca przepraszam za całe zajście i zapraszam na nowy portal i forum o grze gothic, oraz jeszcze raz informuję, że nasza ekipa dołoży wszelkich starań by umilić wam czas, zbudować starą atmosferę z domieszką naszej.

Z POWAŻANIEM ADMIN NECROS...
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Bobek dobrze mówi, ludzie są wpienieni (w tym ja), i dają upust swojej złości, a innej możliwości niż najeżdżanie na nowe (jakże denne) foro i stronę jest jedynym na to sposobem i uważam że to wszystko jest uzasadnione, bo oddawanie naszego miejsca na serwerze jakimś n00bom to po prostu szczyt hamstwa, a jak każdy wie hamstwo hamstwem zwalczać należy.

Z wyrazami szacunku. Godfather

Edit: pisałem w tym samym momencie co Necros, ale swojego zdania i tak nie zmienię, to hamstwo żeby nam miejsce na serwie zabierać po tylu latach współpracy, i to jakże owocnej.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Eee...sory za ataki i inne nieprzyjemności, ale wątpie by ktokolwiek chciał połączenia jakiegoś innego forum z Naszym. Mam lepszy pomysł: może by tak zastąpić tamte wasze forum innym, ciekawszym, czyli NASZYM.

A ten cały Nekronata Qba...to sie nie myliłem. Gówniarz i tyle.
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Bobek to całkiem niezły pomysł, żeby zostawic ich strone a wtącic nasze forum. Tylko czy oni sie zgodza?? Bo cos mie sie wydaje, że raczej nie. No może z tym Necrosem cos da sie zalatwic bo wyglada na spoko goscia. Najwazniejsze zeby to for00m przetrwało.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Tak zgadzam się całkowicie z Bobkiem, powinniśmy połączyć nasze foro z ich stronką wtedy było by najlepiej, każdy miałby to co chciał, tylko tak jak mówi Lord Bethrezen, nie wiadomo czy oni się zgodzą chociaż cała nadzieja tkwi w Necrosie.
A jezeli tan pomysł by nie wypalił to czemu nikt nie mógłby zastąpić clone'a jako admina, przecież to da się zrobić a kandydatów nie brakuje...
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
No nie wiem Cichy zaminic clona na kogos innego?? W dupie!! Juz lepiej stronke przeniesc niz z clona rezygnowac. A jak przyjdzie jakis n00b?? I zacznie cwaniakowac ze on jest wszeczpotezny itd. i ci za jedno zle slowo bana da?? Eeeee
jak mowilem juz lepiej strone przeniesc niz rezygnowac z clona.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Połączyć stronę z tym forum, to jakby postawić wille z basen pośrodku pola buraczanego, już wolę żeby strona została przeniesiona na inny serwer niż żeby zaczął żądzić moim być albo nie być jakiś Necros czy inny Qba.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Przenosimy się na nowy serwer i zostaje stara ekipa
smile.gif

Ja się z nikim nie łącze i wara od moich postów.
A co do ataków to myśle, ze pierwsze i nie ostatnie
biggrin.gif


Necros, życze Ci powodzenia ale fuzje wybij sobie z głowy bo nasze forum ma zostać na miejscu! Wy możecie ewentualnie podłaczy się do nas
smile.gif
a strona niech zostanie wasza.
 

Necros1

New Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
3
Witam, Godfather, wszystko zaczęło się tak, że wasz serwis stanął w miejscu potem xoen zdecydował, że spróbuje zastąpić ten serwis innym ponieważ clone się obijał co sam przyznał na gg i zrezygnował oficjalnie... W tym czasie zdecydowaliśmy podjąć się wyzwaniu, jakim jest zastąpienie G.UP równie godnym serwisem, który jest w trakcie remontu i w krótce będzie gotowy. Niestety, ubolewam, że nie możemy pójść wam na rękę i przejąć tej stronki, forum (To jest wymóg Xeona), chociaż jak już mówiłem forum spróbujemy połączyć. Nie jesteśmy n00bami, posiadamy wieloletnie doświadczenia, a razem tworzymy zgrany Team, + jeszcze z wami to będzie dopiero moc, wyobraźcie sobie. Zapraszam na nowy serwis o grach gothic wszystkich userów tego G.UP, jeśliby to forum przepadło. Odbudujemy waszą potęgę, a z naszą mocą, nie pozwolimy by znów doszło do takiego zdarzenia jakie ma teraz miejsce
wink.gif
...

POZDRAWIAM I ZACHĘCAM, NECROS
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Ale Kacperex powiedz gdzie przenosicie to f00rom. Daj adres o ile juz cos skombinowaliscie. A jak jeszcze nie to powiedz czy potem powiadomisz userów??
Mam taką nadzieje
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Blah ... czy wy pomyśleliście o cloNie_xx ? Z jakiej to racji miałby oddawac swój dorobek i stracony czas konkurencji ? Dlaczego ma zrezygnowac ? Skontakowałem się już z pewnymi osobami i napisałem konkretne propozycje. Zainteresowani i dopuszczeni będą się mogli z nimi zapoznac.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Necros ja nic do ciebie nie mam, ale coś mi sie widzi że megalomania się w tobie odzywa, i że chcesz za dużo, nasze forum składa się z naszych ludzi, i naszych postów, my je tworzymy, i nikt nieznajomy nam tym żądzić nie będzie, a ja cię nie znam, i raczej nie zyczę sobie poznawać. Mafia Gothic. Up przetrwa to i będzie się jej powodziło na innym niekoniecznie gorszym serwie, więc żegnamy pana, żadnych fuzji, połączeń, czy innych machlojek przypominających mi nasz sejm polski tu nie będzie.

Z wyrazami szacunku. Godfather. A Mafia G.Up i tak wygra, bo nam zależy na ludziach nie na miejscu w google czy innych wyszukiwarkach.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Lord_Bethrezen @ 12-11-2005, 20:38) Ale Kacperex powiedz gdzie przenosicie to f00rom. Daj adres o ile juz cos skombinowaliscie. A jak jeszcze nie to powiedz czy potem powiadomisz userów??
Mam taką nadzieje
Clone będzie załatwiał serwer! Wszystkei dane bedzie miał na kompie z tego co wiem! Tak więc wyniesiemy się stąd chyba na nowy inny sewrer. Pod starymi adresami. www.gothic.up.pl i tym drugim.
Powołani zostali redzi i bedziemy robic działy i newsy itd. Ale to nie na tym serwerze już. Tak więc trzeba czekac za Clonem.
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
QUOTE Blah ... czy wy pomyśleliście o cloNie_xx ? Z jakiej to racji miałby oddawac swój dorobek i stracony czas konkurencji ? Dlaczego ma zrezygnowac ? Skontakowałem się już z pewnymi osobami i napisałem konkretne propozycje. Zainteresowani i dopuszczeni będą się mogli z nimi zapoznac.

JAk masz kogos na mysli to powiedz konkretnie o kogo ci chodzi. Ja sobie bez clona i innych moderatorów nie wyobrazam tego f00rom.

PS. Racja godfather oni chca za duzo i nie dostana nic. Amen
 

Necros1

New Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
3
Jeszcze, raz witam i powtarzam:

To nie nasza wina, że szanowany tu Clone_XX sam zrezygnował.


QUOTE Przenosimy się na nowy serwer i zostaje stara ekipa smile.gif
Ja się z nikim nie łącze i wara od moich postów.
A co do ataków to myśle, ze pierwsze i nie ostatnie biggrin.gif

Necros, życze Ci powodzenia ale fuzje wybij sobie z głowy bo nasze forum ma zostać na miejscu! Wy możecie ewentualnie podłaczy się do nas smile.gif a strona niech zostanie wasza


Życzę powodzenia wam, na nowym serwerze, mysle, żę zostaniemy kolegami
wink.gif


A co do tego no comment, niewiem dlaczego dalej chcesz nas atakować, my tu w niczym niezawiniliśmy! Co do fuzjii, to wy zdecydujecie co chcecie, od nas będzie zależało tylko wykonanie, więc liczy się każda wypowiedź.

POZDRO, NECROS
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Wydaje mi się, ze przez połącznie forum mogłoby utracić dawny klimat. G.up ma swoich fanów i chyba tracic ich nie chce. Tak wiec do zobaczenia na nowym serwerku;].
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Zastanawiam się czy to wszystko się przeniesie na ten inny serwer.
Gildie, posty itd.
Bo jak wszystko będzie od pocztku robione to mamy rewolucję
tongue.gif

Ale jak clone rzeczywiście ma te dane to nasza magia nie zaniknie.
A co do tej fuzji to ja też jestem na nie. Nic do Ciebie nie mam Neros, ale wyobraź sobie, że większość tych foroomowiczów przyzwyczaiła się do tego jak tu jest.
Zmiany robią źle, ot tyle
smile.gif

Do zobaczenia na innym serwku!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (RaVeN @ 12-11-2005, 20:40) Blah ... czy wy pomyśleliście o cloNie_xx ? Z jakiej to racji miałby oddawac swój dorobek i stracony czas konkurencji ? Dlaczego ma zrezygnowac ? Skontakowałem się już z pewnymi osobami i napisałem konkretne propozycje. Zainteresowani i dopuszczeni będą się mogli z nimi zapoznac.
ReVeN zapoznałem się z ofertą i wiem, że jest ona korzystna. Teraz trzeba czekac, za Clonem i on musi podjąc decyzje. Oferta jest znakomita. Spadliście nam z nieba.



QUOTE Wydaje mi się, ze przez połącznie forum mogłoby utracić dawny klimat. G.up ma swoich fanów i chyba tracic ich nie chce. Tak wiec do zobaczenia na nowym serwerku;].

Bedzie tylko nasza strona i nasze forum na nowym serwerze i tak bedzie najlepiej!
Zadnych fuzji.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ale musicie wszyscy przyznać że ta sytuacja zbliżyła nas do siebie, nas czyli userów Gothic Up którzy się opowiedzieli za naszym forum, i którzy (w tym ja) robiliśmy akcje dywersyjne, i które uznaje za udane, i mam nadzieje ze to była nasza nie ostatnia wspólna partyzantka. Pozdrowienia dla szarych szeregów Gothic Up, zwanych też Mafią G.up.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom