Przyszłość Strony!

Status
Zamknięty.

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Kurwa!Moge dostac warna za te slowko ale i tak z niego nie zrezygnuje!Nie bedzie G4CE plulo nam w twarz!Forum i stronka musza byc!Ja bym pomogl ale stalki nie mam i nie moge pomoc!CZemu nie zlikwiduja stronki morrowind.g4ce! Tam od 1.06.2005r jest reklama ze wracaja niedlugo!ladne mi niedlugo! 5 Miesięcy! Niech ich usuna, nie nas!ta strona zyje!Te forum zyje!A ten kto zabija jest morderca!
Ludzie!Pomozcie clonowi w prowadzeniu stronki! Ja bym pomogl ale nie mam stalki.ale zawsze moge podrzucic jakis artykul, recke, plik czy cos.
Clone! Nie rezygnuj! Przekonaj adminow!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Koniec?
Powiem tak: kurwa.
Siedze na tym for00m tyle czasu, zżyłem się z nim, zżyłem się z ludźmi. Upadek gothic.up [bo tak jest pamiętany przez najlepszych userów] oznacza upadek więcej niż for00m. Nie może być to koniec. Mam nadzieję, że skończy się na przeniesieniu. Nawet nie chodzi o stronkę. Ważne by istniało for00m. Bo to jest już istna kultura. W sumie nie ma co tu mówić. Wszyscy wiedzą co czuję.

Gothi Out [i mam nadzieje, że nie na zawsze]
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
A jednak
sad.gif
. Sprawdziła się jedna z najgorszych wersji wydarzeń
dry.gif
. Wygląda na to że G4ce od początku nie miał zamiaru rezygnować ze swoich planów (zdrajcy)
dry.gif
mad.gif
. Jeśli myślą że będę korzystał z tego ich serwisu to się grubo mylą.
Ale cóż, nie jedna ryba w morzu a raczej w sieci. Server się znajdzie (myśl optymistyczna). Jeśli po tym tygodniu strona zniknie, to będę jej szukał na adresach które podałeś. Albo po prostu przez wyszukiwarkę.

Nie ma potrzeby lamentować. Nie mówię żegnam. Zamiast tego mówię do zobaczenia
smile.gif
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Mam nadzieję, że serwer się znajdzie
sad.gif
. Szkoda byłoby tak fajnego forum, jak gothic.up, a ta "stronka" Necrosa to raczej nie grzeszy popularnością ani treścią (liczba komentarzy...). Jako, że niedawno dołączyłem do grupy forumowiczów, może nie będę tak bardzo za nim tęsknił, ale na pewno bardzo żałował jego straty, mam tylko nadzieję, że przeniesienia na inny serwer.

P.S. Zgłaszam się do pomocy (jesliby była potrzebna), znam się trochę na html, moge pisać newsy itp. Z czasem nie byłoby problemu, mam go trochę
biggrin.gif
.

Pozdro.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie wszystko stracone!! Clone musi znaleśc odpowiedni serwer i się przeniesiemy. Została powołana do życia redakcja, która niedługo zacznie prace! Strona nabierze rozmachu i G4Ce jeszcze nie raz zatęskni za Nami.

Nie poddawac się.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Clone mam nadziej żę linki które podałeś będą aktulane jeśli z tym sie wszystko skończy. Myśle Clone że dobrze zrobiłeś.... masz dużą oferte pomocy. Nie poddawaj się. Mam nadziej że tylko na moment powiemy sobie wszyscy do zobaczenia i poźniej znowu sie spotkam na innym serwerze... wierze w to
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ciesze sie że prace nad uratowaniem servisu zostały rozpoczęte. Mam nadzieje że jakoś to będzie i że jeszcze nie raz przeżyjemy razem wiele dobrego i złego. Jeszcze raz oferuje swoją pomoc, jeśli będzie potrzebna, bo G.UP ma tylu wspaniałych ludzi w swoim składzie i taką przyszlość żę poprostu musi istnieć...
 
Dołączył
12.11.2005
Posty
2
To ja Celder. Przepraszam za krótkie posty.
Clone_xx czy mógłbyś wysłać mi ponownie tamtą wiadomość???
Z góry dzieki Celder........ Znaczy Xardas....
Miejmy nadzieje że server się znajdzie!!!
Clone_xx liczymy na ciebie!!!
wink.gif

Mam pytanie, czy wraz z forum zostanie usunięta ta stronka i chat????
Z góry dzięki za odpowiedz!!
 

Nekromanta Qba

New Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
16
wasze forum nie zostanie usuniete :] clon dostanie czas na zgranie sobie plików i bazy n a dysk
wink.gif
przykro mi z waszego powodu, ale olewaliscie sprawe i to totalnie ;] lay jest juz zakupiony, tresc merytoryczna poprawiona :] zostalo pouzupelniac braki w dzialach, forum sprawne, od poniedzialku najprawdopodbniej juz g.up tutaj nie ujrzycie
wink.gif
domenka globalna zasponsorowana (.pl ewentualnie .org lub .net) jeszcze mam do obgadania ze sponsorem...

pozdrawiam ;] i zapraszam na nowego gothic.g4ce.pl
wink.gif
sami sie przekonacie ze nie bedzie to karykatura seriwsu jak jest obecnie ;]

ps. wy tutaj chyba tylko besztać się umiecie :] no ale nie będe odpisywal na te komentarze...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Nekromanta Qba @ 12-11-2005, 16:23) wasze forum nie zostanie usuniete :] clon dostanie czas na zgranie sobie plików i bazy n a dysk
wink.gif
przykro mi z waszego powodu, ale olewaliscie sprawe i to totalnie ;] lay jest juz zakupiony, tresc merytoryczna poprawiona :] zostalo pouzupelniac braki w dzialach, forum sprawne, od poniedzialku najprawdopodbniej juz g.up tutaj nie ujrzycie
wink.gif
domenka globalna zasponsorowana (.pl ewentualnie .org lub .net) jeszcze mam do obgadania ze sponsorem...

pozdrawiam ;] i zapraszam na nowego gothic.g4ce.pl
wink.gif
sami sie przekonacie ze nie bedzie to karykatura seriwsu jak jest obecnie ;]

ps. wy tutaj chyba tylko besztać się umiecie :] no ale nie będe odpisywal na te komentarze...
Powiem, że twój serwis a przyszły Gothic g4ce to istny Shit. Lay kipsi ale jak clone powiedział laya wam zrobią. Co dalej idzie Forum macie 26 haha nie różnicie się od For.pl
biggrin.gif
No i lay na głównej jest okropny tak samo jak jakość działów na stronie.
Powiem Ci tak zobaczysz nową odsłone g.up
biggrin.gif
I jeszcze nie raz G4Ce będzie płakał za nami. A twojemu serwisowi życzę szybkiego upaku, gdyż jesteś zbyt pewny siebie a to Cię zgubi.

Pozdrawiam
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ludzie czemu wy się smucicie?? Przecież Clonexx napisał że najprawdopodobniej przeniesiemy się na domenę .org czyli jest git. Żadne g4ce nie będzie już nami pomiatać więc należy świętować!!! Szczerze wierzę że gup przeniesiony bedzie na wspomniną przeze mnie domenę i będzie wtedy w pełni nie zależny!!! I tak powinno być!! Ta informacja szczerze mnie uradowała i jestem pełen dobrej myśli. Clonexx jak coś potrzeba to pisz- z chęcią pomogę
biggrin.gif
biggrin.gif
A co do qby piszesz że nasz gup jest karykaturą forum. Szczerze wątpie że uda się wam zgromadzić taką rzeszę userów co jest obecnie na gupie i to wasze foro będzie karykarutą!!!
Pozdrawiam wszystkich wiernych "gu-powców". Mam nadzieję że pomysł ze zmianą serwera wypali i gup będzie istniał jeszcze prężniej oswobodzony spod władzy g4ce!!!!

EDIT
Lordzie i tak należy myśleć
biggrin.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
QUOTE (Nekromanta Qba @ 12-11-2005, 17:23) wasze forum nie zostanie usuniete :] clon dostanie czas na zgranie sobie plików i bazy n a dysk
wink.gif
przykro mi z waszego powodu, ale olewaliscie sprawe i to totalnie ;] lay jest juz zakupiony, tresc merytoryczna poprawiona :] zostalo pouzupelniac braki w dzialach, forum sprawne, od poniedzialku najprawdopodbniej juz g.up tutaj nie ujrzycie
wink.gif
domenka globalna zasponsorowana (.pl ewentualnie .org lub .net) jeszcze mam do obgadania ze sponsorem...

pozdrawiam ;] i zapraszam na nowego gothic.g4ce.pl
wink.gif
sami sie przekonacie ze nie bedzie to karykatura seriwsu jak jest obecnie ;]

ps. wy tutaj chyba tylko besztać się umiecie :] no ale nie będe odpisywal na te komentarze...
Miałem nic nie pisać, ale nie wytrzymałem. Jeśli naprawdę uważacie, że to coś co powstanie zamiast G UP to się grubo mylicie. Prawdopodobnie będziecie mili mało userów i conajmniej połowa, która będzie spamować na lewo i prawo, ale na początku będziecie się cieszyć, bo przynajmniej w liczniku postów wam troche podrośnie. Wkurza mnie, że G UP będzie miało tyle problemów, ale z drugiej strony się ciesze, bo tyle osób się tutaj zobowiązało do pomocy, że wierze w to, że się nam uda. Podusmowując, życzę wam powodzenia, ale myśle, że jeszcze długo nie będziecie mogli (jeśli w ogule) dogonić (nie mówiąc nic o prześcignięciu) Gothic UP . To tyle, Cya.
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
QUOTE pozdrawiam ;] i zapraszam na nowego gothic.g4ce.pl wink.gif sami sie przekonacie ze nie bedzie to karykatura seriwsu jak jest obecnie ;]

Taa...strona mnie gówno obchodzi. Najważniejsze jest forum. Daje uciać sobie członka, że nowa odsłona gothic.g4ce nie zdąbedzie tylu userów ile zdobyło forum cLoNe.


QUOTE ps. wy tutaj chyba tylko besztać się umiecie :] no ale nie będe odpisywal na te komentarze...

Besztać to ja będe twoje forum. Userzy na nim będą pewnie tak dziecinni, że gadać tylko o gothicu bedziecie. Tutaj dyskusje były wszelakie. Od politylki po muzyke, gry, sprawy spoleczne.

Na koniec powiem:
Postaram się z całych sił robić anty reklame nowemu sajtowi pod domena g4ce.pl. Sam zaś bede wspierał g.up.
Loyal for G.up.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ach... Musze się zgodzić z Bobkiem w stu procentach.

Te for00m było wyjątkowe nie ze względu na Gothica, a ze względu na to, że można było pogadać tu o wszystkim [choć jakto zawsze w życiu bywa, nie zawsze powinno się o wszystkim mówić]. Gothic nas tu zebrał, ale to nie on zjednoczył.

"Karykatura serwisu" powiadasz śmieszny człeku o dużych aspiracjach, krótkim wzroku? Cóż... Serwis jak serwis, jak dla mnie nie był najlepszy, ale nie był i zły. Jeśli ktoś nie mógł tam czegoś znaleźć zawsze mógł liczyć na pomoc na for00m. I to for00m zawsze go uzupełniało. Jeśli będziesz zawzięty na sam serwis... cóż... Zresztą niczego dobrego nie życzę nowemu serwisowi.

"Besztać"? Jakie te słowo same w sobie idiotyczne... Nienawidze go. Nic nie mówi konkretnego. Ale popatrz na to tak: tu jest przynajmniej kto besztać i stoją ludzie murem za G.Upem [choć spamerzy też sobie tu urządzili balangę] a za przyszłym serwisem? Nigdy nie dorówna G.Upowemu for00m.

Niech G.Up będzie z nami
smile.gif


Gothi Out
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE Te for00m było wyjątkowe nie ze względu na Gothica, a ze względu na to, że można było pogadać tu o wszystkim [choć jakto zawsze w życiu bywa, nie zawsze powinno się o wszystkim mówić]. Gothic nas tu zebrał, ale to nie on zjednoczył.

Pewnie, każdy z Nas spotykał się na tym forum jak na dworze z qumplami. Każdy mógł pogadać na każdy temat i zawsze ktoś mu pomógł nie tylko z Gothiciem. Ja już od dawna nie traktuje tego forum jak forum gothicowego. To forum ma coś w sobie. A forum tego całego czarodziejka ma 26 userów i kolorowe kredki w głowe i like it
wink.gif



QUOTE "Besztać"? Jakie te słowo same w sobie idiotyczne... Nienawidze go. Nic nie mówi konkretnego. Ale popatrz na to tak: tu jest przynajmniej kto besztać i stoją ludzie murem za G.Upem [choć spamerzy też sobie tu urządzili balangę] a za przyszłym serwisem? Nigdy nie dorówna G.Upowemu for00m.

Ja tylko nie wiem czy ten cały Xeon nie jest ślepy
biggrin.gif
Jak on może wybrać ten shit od naszego upka
smile.gif
Przeciez to jest śmieszne. Życze mu tylko szybkiego upadku.

Chłopaki nie przejmujmy się. Nasze g.up wstanie jak fenix z popiołu i na pewno przeżyje.


Do zobaczenia na nowym serwisie
biggrin.gif


A przyszłe Gothic.G4Ce trzeba jakos zniszczyć
cool.gif
( czyt. zniechęcić userów)
Nie ma to jak antyreklama
biggrin.gif
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
Apeluje do wszystkich wiernych userów forum zeby sie przenosili na nowy adres i tam pomagali w odbudowie dawnej potegi a g4ce sral pies !!!!mnie gówno obchodzi co z ta strona zrobia byle foro przetrwalo bo tylko ono sie liczy.


Nowa odslona g4ce i nowe forum to bedzie shit jakich malo bo nigdzie nie znajda takich oddanych ludzi jacy pracowali nad tym serwisem przez tyle lat i robia blad ze likwiduja g Up a zreszta co tu gadac i tak nigdy nie dorówna g Up
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Heh...mnie jeszcze jedno dziwi... g4ce ma 1700 userów a g.up ma prawie 5000
tongue.gif
Wiec czemu rezygnuje z lepiej prosperującego serwisu ?? Chyba z zazdrości
biggrin.gif

Poza tym Kacperex wspomniał, że będzie nowy serwis. Czy chodzi o to że będzie nowy lay na stronke g.up ??Aaa... i jeszcze jedno...

QUOTE A przyszłe Gothic.G4Ce trzeba jakos zniszczyć  ( czyt. zniechęcić userów)
Nie ma to jak antyreklama 

No comment
tongue.gif
Chyba komuś się bedzie naprawde nudzilo żeby się na tym zarejestrować. Ja nawet nie spojrze na "zastępujący g.up bardzo dobry serwis"

Pozdro
Cahir

Edit: Przepraszam, g.up ma dokładnie 4420 userów
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Chciałem jeszcze dodać że to nie ilość informacji, czy profesjonalność tekstów składa się na wielkość Gothic Up, to ludzi którzy się tu znajduję o jego wielkości przesądzają, i uważam że jeśli strona z forum by znikła to byłoby to największą krzywdą dla nich (w tym i dla mnie). Gothic Up może i nie jest najlepszym serwisem gier z serii Gothic, ale na pewno jego forum zbiera śmietankę najlepszych userów z danych for o tej tematyce, bo gdzie znajdzei się drugiego Glifiona, Kacperexa (pomijając jego avki), Dadexa i wielu innych którzy to foro tworzyli, a są tu też nowi userzy którzy jeszcze nie zrobili dużo dla forum ale swoją obecnością je uświetniają dajmy tu przykłady takich jak: Sever_Sharivar, Shoox,Adonix, Kan, Nadja, Nekro Boom, Cahir i są to nie tylko nowi userzy ale starzy którzy dalej lubią tu zaglądać, i nie mieli w planach rzostawania się z nami. Więc powtarzam jeszcze raz: to ludzie przebywający tu stworzyli to foro i uczynili je wielkim. Powiem jeszcze tylko jedno (to co powiedziałem wcześniej leśniom) że jeśli coś się stanie i już się z wami nie spotkam na foro tym czy innym to jestem dumny z tego że was poznałem że mnie zaakceptowaliście i że pomogliście mi polubić siebie, co udało mi się dopiero teraz.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

michalinek15

New Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
3
Zgadzam się z resztą użytkowników. Strona jest bardzo fajna a przede wszystkim można znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące pytania( jeśli chodzi o Gothica
biggrin.gif
oczywiście). Mam nadzieję że to sie tak nie skończy. Pazdrowienia
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom