Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Filmiku nie widziałem z powodu wyeliminowania go z YouTube. Ale jeśli chodzi o samą piosenkę to bez oporu twierdzę, iż jest świetna. Od długiego czasu słuchałem tylko metalu, rocka. Ta piosenka będzia dla mnie małą odmianą na jakiś czas.

A teraz coś co zabrało mnie spowrotem do lat przedwiecznych. Panie, panowie i krewetki. Oto...
Bee Gees - Stayin' Alive
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Eee, nie podoba mi sie... jakies takie starodawne. Podobnie jest z teledyskiem :p:p

Mój typ to:
Savage Garden - Truly madly deeple

Piosenka swietna... Co do teledysku mnie sie nie podoba ten co podalam (chyba oryginalny to jest).. Wole taka skladanke z filmu (jak on gra w kosza, cos mu sie stalo, ona sie nim opiekuje itd. Bo wg mnie ten nieoryginalny bardziej oddaje slowa piosenki :p )

EDIT: Blade miales ocenic podana przeze mnie piosenke i teledysk...
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Bardzo ciekawy temat...
Jesli juz jestesmy w klimatach milosno-relfeksyjnych to polecam ta piosenke:

http://starymarzyciel.wrzuta.pl/audio/7TNP...moje_wedrowanie

nie jest to mo?e o mi?osci, ale o równie wazniej wartosci. Zobaczcie sami jakiej.
Pozdro

EDIT:
CYTAT
The Chemical Brothers- Galvanize w swoim czasie popularny kawa?ek w penych kr?gach, no i do?c trudno pod to jaki? podk??d nam wymy?li?. Do?? specyficzny kawa?ek

KLASYKA - kawalek kozaczy.

CYTAT
To teraz macie co? ode mnie, gatunek, ka?dy chyba wie ;]
Disturbed - Land Of Confusion

spoko kawalek :)

PS: Abradab/K44 rlz

Abradab - rapowe ziarno
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Oba utworki są lajtowe i przyjemne do posłuchania ;)

Ja częstuje was klasyką :]
Too Much Haven
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Dobre, zresztą jak każda piosenka tego pana. No i co mam jeszcze napisać? Serj Tankian ma kark na ryju. (w pozytywnym znaczeniu)

Oto piosenka, którą niedawno słyszałem w pewnym odcinku serialu ''Supernatural'' (patrz. moja sygna)

Bad Company - Bad Company
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Takie jakieś dziwne, nie podoba mi się aż tak, ale i nie uznaję tego za nudny kawałek. Może po entym przesłuchaniu by mi siadło ;]

Massive Attack - Teardrop
ech, stare ale nadal mi sie podoba. Oryginalny klip mi się nie podoba, więc znalazłam amv pod KH. Uwielbiam tą spokojną muzykę i usypiający wokal, idealne do nauki, przynajmniej dla mnie.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Jeśli ktoś jest po (tak jak ja) lub przed obejrzeniem filmu "Katyń" A. Wajdy to polecam przesłuchać:
"Ostatni list"

Piękna piosenka...

A co do utworu zaproponowanego przez Sever, to po przesłuchaniu go nie miałem uczucia, że straciłem tyle cennego czasu na naukę ;). Może by mi bardziej przypadł do gustu, gdybym interesował się "tymi" (bliżej nieokreślonymi :p) klimatami. Ale ogólnie jest w porządku. Kwestia gustu.


Pozdrawiam.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ładny tekst, melodia, ale jakieś takie nie dla mnie.
Dam teraz piosenkę której teledysk dał mi kiedys sporo do myślenia, a i sama piosena bardzo mi sie spodobała.

Lodger - I love Death

Mam nadzieje że sie wam spodoba i zaiteresujecie sie twórczością tej ciekawej grupy.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
God zapodał bardzo fajną piosenkę. Z bardzo ciekawym teledyskiem. Sama piosenka przyjemna dal ucha. Nawet taka żywa troszeczkę jest.
Ja zapodam coś z klasyków :
Motorhead - Killed By Death
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Motorhead, ulubiony zespół mojego kumpla i to właśnie dzięki niemu poznałem ten zespół. Kawałek jest mi znany i podoba mi się.

Pantera - Floods, kawałek który mnie urzekł. Przede wszystkim wspaniała solówka, mniej więcej w połowie utworu, genialne outro. Dam kilka linków.

1. - Do pobrania.
2. - Koncertówka.
3. - Outro
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Jak zazwyczaj z Dadim nie mamy spójnych muzycznych gustów to teraz muszę przyznać, że to outro
jest wyjebiaszcze...wgniata w fotel..naprawdę mocen

ja proponuje wam klasyk gatunku Apocalyptica - Fade to black
Hipnotyzujący kawałek
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
Apocalyptica bardzo podoba mi się ten zespół zwłaszcza w coverach Metalliki.

Ja dam coś z nowszych piosenek Ironów
 
Do góry Bottom