Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ufff aż mi ciśnienie podsko0czyło jak słuchałem kawałka ojczulka
zaleciało mi SOADEM xD..ale jakoś tak nie podpasiło

na uspokojenie macie to Frank Sinatra - Come fly with me
Klasyczny kawałek..piękny..Sinatra miał niesamowity głos
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
CYTAT
Ufff aż mi ciśnienie podsko0czyło jak słuchałem kawałka ojczulka
zaleciało mi SOADEM xD..ale jakoś tak nie podpasiło
Może mi się wydaje, ale to chyba śpiewał jeden z wokalistów SOAD ^_^
Nie zdawało ci sie, te piosenke śpiewał główny wokalista Systemu, Serj Tankian - God

Yeed, Sinatra to jest to jak chodzisz na kurs tańca. Nie ma lepszej muzyki niż klasyka, a kto nie zna Sinatry. Nic tylko śmigac po parkiecie.

The Chemical Brothers- Galvanize w swoim czasie popularny kawałek w penych kręgach, no i dośc trudno pod to jakiś podkłąd nam wymyślić. Dość specyficzny kawałek
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Dawno, dawno temu, jeszcze przed eonami była to moja ulubiona piosenka. Niestety, albo i dobrze, że tak się stało. Ale Chemical'si nadal mają dobre rytmy, nie zaprzeczę. :p

Apocalyptica - I'm not Jesus No i co tu dużo gadać. Brak mi słów. :)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
@ Dark Shadows - nie jest złe, ale słuchać bym dłużej tego nie mógł. Zamulające ;p

@ Halek - są lepsze kawałki Buckethead. Obczaj "Big Sur Moon". W wersji z albumu "Colma" na youtubie ciężko znaleźć dobrą wersję.

@ Nauczyciel - Najgorszy popis wokalny Coreya i jedna ze słabszych piosenek Apocalyptici. Smutne.

a mój typ:

http://pl.youtube.com/watch?v=BZSKvSz1roQ

Serj Tankian - Empty Walls
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Drugi kawałek który miałem zamiar dać po Unthinking Majority, ale mnie uprzerdziłeś, po tych dwóch singlach moge powiedzieć że płyta zapowiada się pięknie.

Sarah Brightman- The War is Over

Jeden z piękniejszych głosów jakie miałem przyjemność usłyszeć, i tu podziękowania dla pewnej kobiety za to że dała mi te możliwość.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
No trzeba przyznać, że kobieta ma głos dobry. Choć mnie on do końca nie podszedł. Ogółem piosenka jest dobra.
A ja zapodam teraz coś z klimatów takich. Zapewne wielu zrazi się wokalem, no cóż jest on specyficzny i ciężko do niego przywyknąć. Ale jest to jeden z moich ulubionych zespołów.
King Diamond - Sleepless Nights (Reissue)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Chop Suey! - pierwsza piosenka, w której się zakochałem =] Piękna, piękna, piękna!

mój typ: http://pl.youtube.com/watch?v=EXC1tnyCVKw
Slipknot - Vermillion
Wspaniała muzyka, bardzo dobry wokal Coreya, kapitalny tekst i genialny widełklip. Mniam.

@Cuddy: świetny? po prostu dobry. A w porównaniu do innych kawałków Coreya, średni.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
I znowu musze to powiedziec: :p Nie podoba mi sie... Powody znajdziecie w innych moimch postach w tym temacie :p:p
Teledysk tez wg mnie nijaki :p

A oto moj typ:

2Pac fea.t Elton John - Ghetto Gospel

Piosenka cudna, nagrana po smierci 2Paca na jego czesc... Poprostu piekna piosenka :) :(
Teledysk tez dobry, pasuje do slow...
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Queen - Another One Bites The Dust

Piosenka oparta na świetnym bassowym riffie.
Ta piosenka jest JEDYNĄ w historii muzyki, która dotarła na szczyty list przebojów popu, rocka i soulu jednocześnie. Stało się to w USA, gdyż wszyscy sądzili z początku, że Queen jest grupą soulową.

Co do 2Paca i Eltona Johna to wyszło całkiem fajnie. Troche byłem tym zaskoczony, gdyż jednak wolę twórczość tego drugiego pana.
 
E

eMzi

Guest
Kawałek Ghetto Gospel został nagrany przed śmiercią Paca. Został po prostu zremixowany przez Eminema na potrzeby składanki Loyal to the Game. A refren wykonywany przez Eltona Johna jest wzięty z jego innej piosenki (tytułu nie pamiętam). Oryginał Ghetto Gospel bodajże z Akonem był nagrany. To tak gwoli ścisłości dodałem ;)
Żeby offa nie było:
Crooked I - New Westcoast Anthem
Street single of Westcoast's most anticipated album.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
5/10. Najpierw dobry, później nudnawy track.

A oto piosenka jednego z nielicznych czarnych rapperów, których muzyki słucham. Lord give me a sign, DMX'a. Nie mylić z BMX'em :p Nie byłbym sobą gdybym nie wysłał was na YouTube: Hello, I am a Link, click me, please.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Stairway to Heaven - Chyba jeden z najbardziej klasycznych klasyków :p Kto nigdy nie słyszał tej piosenki niech się lepiej nie przyznaje, bo to wstyd i hańba niebywała :p Cudeńko...

A ja zaproponuję coś nowego, czyli nową piosenkę Tori Amos, którą ostatnio usłyszałem na liście trójki i od tamtej pory nie mogę jej wyrzucić z głowy :p

Tori Amos - Bouncing Off Clouds
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Poza wokalem, który mi się wybitnie nie podobał to wszystko w tej piosence było fajne.
Ja zapodam po raz drugi coś z klimatów progresywu ;]
Porcupine Tree
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Progresy rzadko bywają niefajne. Tak więc jest fajnie. I widełoklip też niczego sobie. Ale z drugiej strony trochę brak oryginalności. Ostatnio takich zespołów przybywa w zastraszającym tempie i nie było to nic co by zaskoczyło.
Nie mniej spoko.

Stone Sour - Inhale
http://pl.youtube.com/watch?v=u8DfvmCbD8U
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Szczerze mówi?c to nie gustuje w tego typu piosenkach ale ta naprawd? mi si? podoba?a i ?atwo wpad?a w ucho ;))

Chaka Demus & The Pliers - Murder She Wrote


Teledysk mo?e beznadziejny jak i sami wykonawcy ale dobrze mi si? kojarzy ta piosenka. Na 18tce kumpla ca?a sala si? bawi?a przy tej nucie ^^
 
Do góry Bottom