Pojedyncze Utwory Godne Polecenia

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
samochód mówisz.....heh musiałbyś obejrzeć cały film.. bo tak za dużo do opowiadania
na youtyube można zobaczyć cały jest podzielony w kawałkach :)
ogólnie chodzi oto, że bandyci uciekali przez slumsy bo zablokowano drogę a ta była jedyną ucieczki
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Yeed - ten kawałek Drowning Pool ja chciałem dać.... :p Ale w takim wypadku tam coś innego, też dobre.

Vader - This is the war

Z tego co tu daliście najbardziej podoba mi się Mad World i Boomtrack. A z Huntera polecam posłuchać $$$$$$$$... Nie słyszałem wersji angielskiej, ale polska jest ok.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Przykro mi, ale muszę stwierdzić, że to brzdękanie Vader'a mizerne jest. Tiiaa :rolleyes: To wolny kontynent, a może za mało wiem :p

Przywitajcie się do E Nomine - Padre Nuestro , to jest brzdękanie, które można słuchać w dzień, w nocy, w smutku, w radości.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Szczerze mówiąc piosenka Nauczyciela śrenio mi się podoba :p

Mój typ:
a veces

Najlepsza piosenka jak się jest zdenerwowanym

"Czasami... mam ochotę pierdolnąć dzwiami"

Edit: eMzi, właśnie dla mnie w tej piosence co dałeś najbardziej podoba się motyw jak Vienio spiewa :p
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Niestety, ten rodzaj muzyki do mnie nie trafia. Każdy ma swój gust i tyle. Może gdybym przez cały dzień jej słuchała to wpadłaby mi w ucho. btw teledysk fajny

Darkseed - Downwards
nie zwracac uwagi na filmik, muzyka ważniejsza. Your road leads downwards into sinful life ... i tyle ;]
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Darkseed - Downwardas - jakieś takie dziwne, generalnie klimat mi nie podchodzi i wokal naprawdę słaby (i wcale nie czepiam się że tam growlu nie ma, po prostu głos pana wokalisty jest mierny). Podobnie gitara rytmiczna miękkim distortion leci, bo nie nazwałbym tego mocnym przesterem ;P (no i słabo ją słychać ;P) Taki se, średni ;P. Zasadniczo po wstępie spodziewałem się czegoś innego...

A ja, skoro wyprzedzili mnie moi poprzednicy z vikińskimi kawałkami, pojadę polszczyzną, a dokładnie to:

Behemoth - Nephilim Rising
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
...eee...Behemoth odpada, Behemoth mi się podoba kiedy tylko Nergal nie śpiewa, mją fajne gitary i perkusję ale growl nieeeee.

to ja dam coś lżejszego TSA - 51
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
eee?... Nieciekawe, nudne, ... polskie. To był Death metal? :huh: :p

No to teraz, prosto z tartaru czy piwnicy wujka Macajstracha... Lordi - Blood Red Sandman
Jestem fanem tych pop-rockowych przychlastów. Ich bin böse, so böse :p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
achh pidżamka.... lubię pidżamkę. .. a ten kawałek jest fajny ;] pamiętam go jeszcze z koncertu ^^ to był coś.

A teraz zapodam coś z świata progresywnego rocka

Riverside - Reality Dream 2
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Ehh... Master of Puppets... jedna z moich najulubieńszych piosenek Mettalicy i nie tylko. Majstersztyk.

A ja polecę wam klip ManOwaR'a, mianowicie Return of The Warlord

Może nei najlepszy ich utwór, ale i tak go bardzo lubię :>

Pozdrawiam
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Manowar... słyszałem tylko kilka kawałków tego zespołu. Jeśli chodzi o ten kawałek to jest niezły, ale tylko niezły jak dla mnie. Można przesłuchać parę razy i odłożyć, także bez rewelacji.

Ja polecam dzisiaj utwór Marilyn Mansona „Lamb of God”. W zasadzie dzisiaj pierwszy raz go usłyszałem i tak łazi za mną cały dzień. Polecam.
http://pl.youtube.com/watch?v=l2mkawqIYTM

PS Zapewne zamieścił bym tutaj wiele innych kawałków MM, ale w większości mi się przejadły.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Manson jest zajebiaszczy... Mogę go słuchać na okrągło :p oglądać zresztą też, bo z reguły ma świetne teledyski.

Ja proponuję piosenkę Red Hotów, która chodzi za mną od pół roku i wcale nie ma zamiaru mi się znudzić :D Chodzi oczywiście o Can't Stop. Polecam też obejrzeć cały teledysk, bo ma świetny, pokręcony klimat :D

Red Hot Chili Peppers - Can't Stop
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Red Hoci rządzą, kiedyś słuchałem nałogowo ( już nie :p ), ale Can't stop akurat nie lubie.

Akurat - Do prostego człowieka
Cóż piosenki tej słucham nałogowo. Polecił mi kolega za co serdecznie mu dziękuję :). Tekst przede wszystkim powala.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Musze przyznać że świetne, chyba wróce do słuchania takiej bardziej hardcorowej muzyki. Bardzo mi sie muzyka podoba, teledysk zresztą też świetny, głos wokalisty niezły.

Klasyki nie wstawie bo nie chce by ktoś zjechal moje świętości. Wiec może to:

System Of A Down - Aerials - mój ukochany utwór tego zespołu.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
W pierwszej kolejności sobie ocenie piosenkę Godfathera, cóż mogę powiedzieć, SoaD rox i to chyba każdy wie ;) Bardzo lubię ten zespól mimo iż przepadam za innym stylem muzyki. Ale jeśli chodzi o SoaD to polecam chyba każdy ich utwór.


Ja pewnie jako jeden z nielicznych preferuje muzykę Drum and Base, nie zbyt popularny rodzaj muzyki, ale ciekawy.
Tytułów godnych polecenia dla tego rodzaju muzyki są setki, jak nie tysiące, ale postaram sie wybrać te bardziej ciekawsze. Kto wie... może ktoś sie zainteresuje tym typem muzyki.

To stary utwór, ale jest dość fajny (szczególnie teledysk :> ).
Pendulum - Slam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
http://video.google.pl/videoplay?docid=290...h&plindex=5
a tu coś na sentymentalno :) Nirvanka...smells like teen spirit...w wykonaniu Leszka Możdżera...klimatyczne

RHCP WIELKIE TAK....oj na nich to się wychowałem..Otherside i Californiacation...taaak :)
Dudiego kawałek wielkie NIE ;] po prostu nie lubić takiej muzy xD
Akurat...jakoś średnio mi podchodził..miałem swego czasu ale nie słuchałem zbytnio
Kawałek ojczulka wymiatający znam i lubię :) Sugar..Chop Suey..Toxicity i kilka innych też wymiatają
Dragomira tez niezły znam to..często w filmach wykorzystywany..w smakoszu chyba był :)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Aerials... świetna piosenka, a ten dizeciak na teledysku wymiata :) Soad'a acząłem słuchać dawno temu, mają fajne teksty, i muzykę, generalnie - polecam.

Co do Akurat, to tekst bardzo ciekawy ;]

Pendulum mi nie pasuje, po prostu nie lubie takiego basu.

A wam dam sztandarowy utwór AC/DC mianowicie Highway to Hell

AC/DC nie słucham, ale ta jedna posenka mi się podoba :>

Co do pianika yeeda, to jest takie trochę... inne. wole oryginał :)
 
Do góry Bottom