Partia Polityczna, Którą Popierasz

Jakie ugrupowanie popierasz?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Trzeba trochę poszukać by dotrzeć do prawdy :) . Polecam blog JKM (www.korwin-mikke.blog.onet.pl) tam jest wszystko napisane, ale nie zaszkodzi wkleić też stosownej notki tu (by leniwi też skorzystali :p).


CYTAT("JKM")
Tym razem to, że zamiast mnie na antenie TOK FM pojawił sie WCzc.Roman Giertych, to nie żadna machinacja tej radiostacji, ani czyjakolwiek złośliwość - lecz Pani z KW LPR, gdy zadzwoniłem wczoraj wieczorem, by potwierdzić dzisiejszy występ w TOK FM, przez pomyłkę potwierdziła, myśląc, że chodzi o inny występ. Ma, biedaczka, tych terminów na głowie kupę... Nic się takiego nie stało - o tej porze dnia nie wypadłbym zapewne lepiej od p.Giertycha - tyle, że znów spałem o trzy godziny mniej, i niepotrzebnie rozpaczliwie przebijałem się przez poranne korki (przepraszam tych kierowców, którym bezczelnie wepchałem się przed nosy).

Teraz o wczorajszym incydencie, o którym mi doniesiono - w programie p.Jana Pospieszalskiego. P.Manueli Gretkowskiej z Partii Ekshibicjonistek chodziło na pewno o to, że we Wrześni moje przemówienia przerywał - a właściwie: zagadywał jednym potokiem słów - jakiś patafian z LiD-u. W pewnym momencie zaczął wrzeszczeć, że chcę wyrzucić ze szkół niepełnosprawne dzieci. Odparłem na to, że to bzdura - nie chcę tylko, by pod przymusem "integrowano" dzieci tych rodziców, którzy sobie tego nie życzą. Zacząłem nawet (zamiast powiedzieć poPiSowo: "Spieprzaj patafianie!") wyjaśniać: dlaczego. Na co podleciała jakaś narwana Partyjna Kobieta i zaczęła mnie ciągnąc do stoiska Partii Ekshibicjonistek żądając, bym podszedł do ich namiotu i powiedział to w oczy jej córce, siedzącej na wózku inwalidzkim. Poszedłem. Powiedziałem. Była to miła panienka, bardzo inteligentna na oko - gdy jednak zadałem jej pytanie, czy chodzi na WF (odparła twierdząco) i zacząłem pytać, jak może np. grać w piłkę ze zdrowymi dziećmi, matka zaczęła wrzeszczeć, że nie pozwala mi zarażać jej dziecka faszystowskimi ideami i mam sobie iść precz. Mała była najwyraźniej rozczarowana, bo chciała podyskutować - ale, cóż: decyzja matki jest dla nas, konserwatystów, obowiązująca.

I tyle incydentu. Potem, na debacie przy pełnym audytorium, gdy ten facet znów zaczął coś takiego wrzeszczeć, oświadczyłem, delikatnie, że jest on faszystą chcącym rządzić cudzymi dziećmi; gdy nie przestawał ogłosiłem, że jest nie tylko faszysta, ale do tego idiotą - co, ku memu radosnemu zdziwieniu, spotkało się z burzą oklasków audytorium.

Idiotom nie wolno ustępować, bo nam na głowy wlezą.

A merytorycznie: nie pozwalamy grać na boisku lub tłuc się na ringu chłopcom z dziewczętami - i słusznie, bo przewaga fizyczna jest za duża. Otóż różnica między zdrową dziewczyną, a inwalidką na wózku, jest znacznie większa...


Ale to i tak problem sztucznie stworzony przez socjalizm...
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
CYTAT
Dodatkowo za UPRem świadczy to, że gloszą to samo od tych bagatela 20 lat, większość z was nie ma nawet tyle lat nie mówiąc o stałości poglądów. I nie rozumiem co dokładnie nie pasuje Ci w programie UPR, mógłbyś wyjaśnić?


Czyżby stałość poglądów i brak chęci do zmian? Konserwatyzm nie jest ideologią dla mnie, dlatego jestem przeciwny UPR. Ten typ prawicy mi nie odpowiada, więc analogicznie nie popieram tego ugrupowania.
Program zakłada prywatyzację, co mi się podoba, i stworzenie armii zawodowej, co może się okazać pożyteczne, nie tylko dla aspektu militarnego Polski.
Nie podoba mi sie zaostrzenie prawa karnego, ja postuluje osobiście liberalizm w życiu społecznym.
Partia przeciwko uniom - nie dla mnie.
Radykalne obiżenie podatków też jest dla mnie złym pomysłem.

Wiele rzeczy w programie UPR mi się nie podoba, jednak jestem całkowicie za polityką gospodarczą tej partii. Pasuje mi ona w zupełności, jednak kilka zagadnień socjalnych budzi moje wątpliwości.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
CYTAT
Trzeba trochę poszukać by dotrzeć do prawdy smile.gif . Polecam blog JKM (www.korwin-mikke.blog.onet.pl) tam jest wszystko napisane, ale nie zaszkodzi wkleić też stosownej notki tu (by leniwi też skorzystali tongue.gif).


Hahahahha...serialnie czemu mnie to nie zdziwiło
no bo gdzie miałbyś znaleźć dowody na obronę swojego guru jeśli nie na jego blogu xD
Serialnie a jak myślisz co byś zrobił jeśli naraził byś się przez głupią gadane na stratę głosów wyborcy.
Tłumaczyłbyś się i próbował tak odkręcić sprawę, żeby przerzucić winę na kogoś innego.
Jeśli blog JKM jest dla ciebie tak bardzo obiektywny to przykra sprawa bo sytuacje trzeba oceniać z rożnych źródeł
a JKM w swoim bolgu odkręca sprawę bo sam się za przeproszeniem "wje**** w gów***" przez swoją głupotę.
(Nowoczesne poglądy bueheheh)
Dobrze, że podał sprawę do sądu :) on rozstrzygnie kto tu miał rację..ludzie i tak mu tego nie zapomną
Taki jest twój lider......naprawdę muszę ci pogratulować, że partią, która według ciebie naprawi Polskę, współrządzi ktoś taki :)
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT(yeed @ 10-10-2007, 20:46) [snapback]155329[/snapback]
Serialnie a jak myślisz co byś zrobił jeśli naraził byś się przez głupią gadane na stratę głosów wyborcy.
Tłumaczyłbyś się i próbował tak odkręcić sprawę, żeby przerzucić winę na kogoś innego.

On już to pisał ~circa półtora roku temu w Angorze, bo to czytałem.
Ja uważam to za smutne ale prawdziwe - wolę przebywać z ludźmi normalnymi, też w szkole.
Jeżeli jednak uważasz to za złe, to podaj, dlaczego jesteś za przymusową integracją? Jakie są plusy zmuszania kogoś na siłę do uczenia się z osobami niepełnosprawnymi czy upośledzonymi? Jeśli komuś to odpowiada to czemu nie, ale na siłę?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Heh serialnie xD....nie chodzi o to co powiedział z pól roku temu.
No cóż wykorzystał swoją wcześniejszą wypowiedz do zasłonięcia się przed
konsekwencjami tego co powiedział NAPRAWDĘ na wiecu we wrześni.
Możliwe, że chciał nawiązać do tego co mówił ale nawiązał tak nieporadnie,
że ludzie poczuli się obrażeni.
Wcale mnie nie zdziwiło, że winę zwala na partyjnych przeciwników w końcu
na kogo można zwalić jak nie na przeciwników a nóż coś im spadnie poparcia..
chociaż w moim mniemaniu tak naprawdę "partyjni" byli zwykłymi ludźmi.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Yeed przykro mi z twojego ograniczenia, które niestety się udziela wielu ludziom. Czy on tam w jakikolwiek sposób próbował obrazić dzieci niepełnosprawne lub ich rodziców? NIE! On jest po prostu za wolnością dlatego pisze:

CYTAT
W pewnym momencie zaczął wrzeszczeć, że chcę wyrzucić ze szkół niepełnosprawne dzieci. Odparłem na to, że to bzdura - nie chcę tylko, by pod przymusem "integrowano" dzieci tych rodziców, którzy sobie tego nie życzą.


To chyba wyjaśnia wszystko, on jest za wolnością dla wszystkich, jeśli rodzic nie chce by jego dziecko chodziło do szkoły z osobami niepełnosprawnymi to powinien mieć do tego prawo!


Rozumiem twoje podejście, w końcu to on sam pisze na tym swoim blogu, więc czemu nie miałby podać swojej nieprawdziwej wersji? Tylko doświadczenie mnie uczy, że to co on tam pisze to przeważnie prawda (popatrz chociażby na sprawę z TVP ostatnio, a media mówiły coś zupełnie innego).

CYTAT
chociaż w moim mniemaniu tak naprawdę "partyjni" byli zwykłymi ludźmi.


Chcesz powiedzieć, że ktoś z LiDu nie był tak naprawdę z niego?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
hehehehe i widzisz nasza dyskusja nie ma najmniejszego sensu ty bronisz swego ja swego :)
Nie zmienię zadania o tym człowieku a zarazem partii w której jest a ty nigdy nie przyjmiesz moich argumentów
możemy tak bez końca dlatego to mój ostatni post w tym temacie....jeśli uznasz to za objaw tchórzostwa
ok niech tak będzie czuj się zwycięzcą konfrontacji (O ile uważasz, że w ogóle takowa w ogóle była)
btw dzięki za próbę uświadomienia ale chyba jestem niereformowalny :)
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Nie powiedziałbym, że dyskusja nie ma sensu, ale na pewno zgodzę się, że jesteś niereformowalny, kiedy jest wyraźnie napisane, że nie chodzi o żadną dyskryminację tylko o wolność wyboru, ale przecież można czytać Biblię i widzieć w niej poradnik do kamasutry...
Przyjmę wszystkie argumenty, byleby były logiczne i sensowne! Ciekawe czy ktoś tu będzie pisał skoro yeed zrezygnował ^^.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
lol ja tu caly czas piszę -,-

co do tych niepełnosprawnych to się zgodzę, bowiem to lepiej dla nich, a nie dla tych którzy są w pełni zdrowi. Brak dyskryminacji, podziału na lepszego bo zdrowego itp. może się przysłużyć takim dzieciom, tak samo drugiej stronie, choć nie wiem w jakim stopniu 0_o Mi by tam nie przeszkadzało gdybym musiał się uczyć z niepełnosprawnym, ale na pewno dla takiego człowieka byłoby krępujące i niezręczne uczenie się z ludźmi innego pokroju.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ale to właśnie chodzi o zrobienie sprawy z niczego, on po prostu chciał powiedzieć, że jest za wyborem! Mi np. też się wydaje, że ktoś na wózku by się świetnie nie czuł na wfie w normalnej klasie, ale wolna ręka, jeśli on chce być w kalsie takiej to ok, teraz tylko reszta musi chcieć i będzie świetnie, ale po co kogoś zmuszać?
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
CYTAT
co do tych niepełnosprawnych to się zgodzę, bowiem to lepiej dla nich, a nie dla tych którzy są w pełni zdrowi. Brak dyskryminacji, podziału na lepszego bo zdrowego itp. może się przysłużyć takim dzieciom, tak samo drugiej stronie, choć nie wiem w jakim stopniu 0_o


Pozwolicie że sobie popiszę nie na temat :p. Otóż mi przysłużyło by się to o tyle, że niejako przyzwyczaiłbym się do towarzystwa takich osób. Bo jak ktoś nigdy nie ma kontaktu z niepełnosprawnymi to kiedyś może powstać niezręczna sytuacja. Myślę, że obydwu stronom taka integracja jest potrzebna, choć ludzie w pełni zdrowi czasem nie zdają sobie z tego sprawy.

CYTAT
To chyba wyjaśnia wszystko, on jest za wolnością dla wszystkich, jeśli rodzic nie chce by jego dziecko chodziło do szkoły z osobami niepełnosprawnymi to powinien mieć do tego prawo!


Nie jestem w stanie zrozumieć rodziców którzy nie chcą, aby ich dzieci chodziły do szkoły z niepełnosprawnymi. Chyba sami wymagają jakiegoś leczenia -_-. Ale, jak piszesz, to ich wola.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(halek @ 11-10-2007, 20:46) [snapback]155417[/snapback]
Pozwolicie że sobie popiszę nie na temat :p. Otóż mi przysłużyło by się to o tyle, że niejako przyzwyczaiłbym się do towarzystwa takich osób. Bo jak ktoś nigdy nie ma kontaktu z niepełnosprawnymi to kiedyś może powstać niezręczna sytuacja. Myślę, że obydwu stronom taka integracja jest potrzebna, choć ludzie w pełni zdrowi czasem nie zdają sobie z tego sprawy.

Twoja sprawa, jeśli chcesz to nie widzę problemu :p .
CYTAT(halek @ 11-10-2007, 20:46) [snapback]155417[/snapback]
Nie jestem w stanie zrozumieć rodziców którzy nie chcą, aby ich dzieci chodziły do szkoły z niepełnosprawnymi. Chyba sami wymagają jakiegoś leczenia -_-. Ale, jak piszesz, to ich wola.


Ja jestem w stanie ich zrozumieć i oczywiście nie uważam, że ci rodzice potrzebują jakiegoś leczenia. Powinni mieć prawo do wyboru szkoły jaka im pasuje tak jak mogą wybrać odpowiedni napój w sklepie.

CYTAT(www.korwin-mikke.blog.onet.pl)
A ja otrzymuję kolejne telefony od rodziców i nauczycieli ze szkół „integracyjnych”, gratulujące mi odwagi i życzące powodzenia. Fakty, jakie podają, są szokujące – napiszę o tym po wyborach. Oczywiście łamiąc Ustawę o Oświacie oraz Konstytucję ;)


To kawałek notki z blogu JKM, jak widać ludzie, którzy najlepiej wiedzą o czym mówił mają zupełnie inne zdanie niż media, "patafian" z LiDu etc. Zainteresowanych tym (i innymi)tematem oczywiście zapraszam na jego blog :p .
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
dlatego to mój ostatni post w tym temacie


CYTAT
Ciekawe czy ktoś tu będzie pisał skoro yeed zrezygnował ^^.


Już nie chciałem przeszkadzac, ale teraz coś napiszę :p.


CYTAT
A czemu mamy wprowadzać jakieś ograniczenia dla imigrantów? Jeśli pracują lepiej niż Polacy to trudno albo Polak będzie się bardziej starał albo nie znajdzie roboty.


Polacy powinni też się wziąźc do roboty, ale...
Dlaczego jestem przeciw imigrantom (j/w, czyli w nadmiernych ilościach, niekontrolowanym napływie itd.)
- XI/XII 2005 Paryż: demolowane sklepy, płonące samochody, dewastowane miasto. Zamieszki wywołane przez obcokrajowców (tych ciemniejszych gwoli ścisłości...);
- mieszanka kultur i religii: w szkołach, szpitalach, różnych instytucjac na zachodzie ze ścian zdejmowane są krzyże, zakaz robienia szopek na Boże Narodzenie, dokarmiania bezdomnych zupą z wieprzowiną (nie jestem Makłowiczem, więc przepisu Wam nie podam, lecz z tego co wiem jest to tradycyjna francuska zupa [mówie tu o Francji], bo może to obrażac uczucia religijne Żydów i muzłumanów itd., takie przypadki mogę mnożyc, a w następnych dniach pewnie poczytam nowe;
- a nawet jeśli tolerujemy taki stan rzeczy to i tak możemy wyleciec w powietrze razem z całym peronem metra...;
- ludzie z różnych kręgów kulturowych nie stworzą zjednoczonego, silnego społeczeństwa- inna mentalnośc, postrzeganie świata, sposób życia;
- jeśli tak się będzie działo to jedna z kultur zostanie wyparta przez inną. Zaniknie.

Słowo "kultura" ma w tym co napisałem bardzo wiele znaczeń. Warto więc się chwilę zastanowic, bo to dośc szeroko pojęte słowo.

CYTAT
Polacy pracujący w W.Brytanii i Irlandii też jakoś nie przynoszą im strat, więc w czym problem?


Nie wyglądasz na takiego, co nie interesuje się życiem politycznym, więc przyglądaj się bardziej tym informacjom dotyczących Polaków (i nie tylko) na wyspach, a na pewno zobaczysz kilka niepokojacych...

CYTAT
Zresztą imigranci to nic złego, zauważmy że ci "źli obcy" tak naprawdę stanowią (tak mniej więcej )97% USA, a im się tak źle chyba nie powodzi.


Tam wcale nie jest tak pięknie jak sie wydaję. Gdzieś, kiedyś, jakoś przeczytałem o tym, że na początku (?) lat 60 ok. 85% Amerykanów było szczęśliwych że tam mieszkają (czy coś takiego). Na początku 200x już tylko trochę powyżej 50%...
Z resztą... porównanie narodu Polskiego, który trwa od ponad 1000 lat, do narodu imigrantów jest złe- Amerykanie musieli sie organizowac, bo by nie przetrwali długo. Polacy czegoś takiego nie potrzebowali i nie potrzebują.

Dobra, nie mam już czasu na pisanie. Ewentualne poprawki naniosę później :p.


Pozdrawiam.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT
Dlaczego jestem przeciw imigrantom (j/w, czyli w nadmiernych ilościach, niekontrolowanym napływie itd.)
- XI/XII 2005 Paryż: demolowane sklepy, płonące samochody, dewastowane miasto. Zamieszki wywołane przez obcokrajowców (tych ciemniejszych gwoli ścisłości...);
- mieszanka kultur i religii: w szkołach, szpitalach, różnych instytucjac na zachodzie ze ścian zdejmowane są krzyże, zakaz robienia szopek na Boże Narodzenie, dokarmiania bezdomnych zupą z wieprzowiną (nie jestem Makłowiczem, więc przepisu Wam nie podam, lecz z tego co wiem jest to tradycyjna francuska zupa [mówie tu o Francji], bo może to obrażac uczucia religijne Żydów i muzłumanów itd., takie przypadki mogę mnożyc, a w następnych dniach pewnie poczytam nowe;
- a nawet jeśli tolerujemy taki stan rzeczy to i tak możemy wyleciec w powietrze razem z całym peronem metra...;
- ludzie z różnych kręgów kulturowych nie stworzą zjednoczonego, silnego społeczeństwa- inna mentalnośc, postrzeganie świata, sposób życia;
- jeśli tak się będzie działo to jedna z kultur zostanie wyparta przez inną. Zaniknie.

Słowo "kultura" ma w tym co napisałem bardzo wiele znaczeń. Warto więc się chwilę zastanowic, bo to dośc szeroko pojęte słowo

Na ile to wynik eurosocjalizmu, a na ile imigrantów?
Dla przypomnienia - jakie państwo składa się z 96% imigrantów?
Ile procent Izraelczyków jest imigrantami?
I czy to są słabe państwa?
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
Dlaczego jestem przeciw imigrantom (j/w, czyli w nadmiernych ilościach, niekontrolowanym napływie itd.)
- XI/XII 2005 Paryż: demolowane sklepy, płonące samochody, dewastowane miasto. Zamieszki wywołane przez obcokrajowców (tych ciemniejszych gwoli ścisłości...);

To nie jest wina wszystkich imigrantów, ale tylko tych, którzy przyjeżdżają do Francji by korzystać z zasiłków i innych pomocy socjalnych nie przyjmując przy okazji zasad, tradycji i ogólnie kultury francuskiej, w skrócie mówiąc, darmozjady, które próbują przeforsować swoje zasady, a że Francja to słabe państwo to widać co tam się dzieje.
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
- mieszanka kultur i religii: w szkołach, szpitalach, różnych instytucjac na zachodzie ze ścian zdejmowane są krzyże, zakaz robienia szopek na Boże Narodzenie, dokarmiania bezdomnych zupą z wieprzowiną (nie jestem Makłowiczem, więc przepisu Wam nie podam, lecz z tego co wiem jest to tradycyjna francuska zupa [mówie tu o Francji], bo może to obrażac uczucia religijne Żydów i muzłumanów itd., takie przypadki mogę mnożyc, a w następnych dniach pewnie poczytam nowe;

Co ja mogę tu powiedzieć, Socjalizm i polityczna poprawność :) . For example: Jakby były prywatne szkoły to nie byłoby takiego problemu, bo każdy by chodził do takiej jaka by mu odpowiadała.
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
- a nawet jeśli tolerujemy taki stan rzeczy to i tak możemy wyleciec w powietrze razem z całym peronem metra...;

Nie wiem jaki to ma związek z imigrantami pracującymi w Polsce.
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
- ludzie z różnych kręgów kulturowych nie stworzą zjednoczonego, silnego społeczeństwa- inna mentalnośc, postrzeganie świata, sposób życia;

Tak jak pisałem wcześniej, nie można pozwalać na to by przyjeżdżali do nas np. jacyś muzułmanie i próbowali wszczepić swoje zasady nam, w domu sobie mogąa robić co chcą, ale nikt nie może mówić, że nasza kultura nie jest chrześcijańska itd.
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
- jeśli tak się będzie działo to jedna z kultur zostanie wyparta przez inną. Zaniknie.

I tak pewnie się stanie we Francji (muzułmanie niedługo będą stanowić ponad 50%)

CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
Nie wyglądasz na takiego, co nie interesuje się życiem politycznym, więc przyglądaj się bardziej tym informacjom dotyczących Polaków (i nie tylko) na wyspach, a na pewno zobaczysz kilka niepokojacych...


Z tego co pamiętam to mówiliśmy o korzyściach państwa z zatrudniania imigrantów, a nie o sytuacji tych drugich, ale skoro już o tym wspomniałeś to żyje im się dużo lepiej niż u nas i jest to zasługa dużo bardziej liberalnej gospodarki i wolnorynkowego podejścia państwa (chociażby wspomniana ostatnio przez Wojciecha Popielę skład na ZUS, w Anglii wynosi 2,2 funta, a u nas po kilkaset złotych dla ludzi, którzy zarabiają naprawdę niewiele).
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
Tam wcale nie jest tak pięknie jak sie wydaję. Gdzieś, kiedyś, jakoś przeczytałem o tym, że na początku (?) lat 60 ok. 85% Amerykanów było szczęśliwych że tam mieszkają (czy coś takiego). Na początku 200x już tylko trochę powyżej 50%...

U nas sondaże mówią, że około 75% Polaków jest szczęśliwych, więc luz :p . Oczywiście, że kiedyś tam było lepiej, ale wytłumaczenie jest proste, szerzący się socjalizm doszedł i tam wyniszczając co się da :) .
CYTAT(RobsonAjax @ 12-10-2007, 18:48) [snapback]155456[/snapback]
Z resztą... porównanie narodu Polskiego, który trwa od ponad 1000 lat, do narodu imigrantów jest złe- Amerykanie musieli sie organizowac, bo by nie przetrwali długo. Polacy czegoś takiego nie potrzebowali i nie potrzebują.


To był przykład by pokazać, że imigranci wcale nie są tacy źli :p , a poza tym jesli USA robi coś dobrze to czy ich państwo ma 2000, 1000, 200 czy 20 lat nie wiem czemu nie mielibyśmy z tego skorzystać.


CYTAT(Armalite! @ 12-10-2007, 20:48) [snapback]155476[/snapback]
Na ile to wynik eurosocjalizmu, a na ile imigrantów?

Eurosocjalizm czy socjalizm, wiadomo, że to przez szerzącą się biurokrację, polityczną poprawność i zatracenie wartości :) .
CYTAT(Armalite! @ 12-10-2007, 20:48) [snapback]155476[/snapback]
Dla przypomnienia - jakie państwo składa się z 96% imigrantów?
Ile procent Izraelczyków jest imigrantami?
I czy to są słabe państwa?


Izrael to nie najlepszy przykład, zresztą nie lubię gadać o Żydach, bo często słyszę, że jestem antysemitą (pewnie dlatego, że nie rozumiem czemu są traktowani na specjalnych prawach). Ale oczywisty jest wniosek, że imigranci to wcale nie jest tragedia dla państwa.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
CYTAT
Na ile to wynik eurosocjalizmu, a na ile imigrantów?


Hmmm... nie to, że coś mi nie pasuje, ale już chyba 4 raz mówię, czy raczej proszę, aby czytać moje poprzednie posty, bo wiele z tych tematów, które poruszacie, ja już swoje zdanie na ich temat napisałem. Wiem, że od X. ubiegłego roku trochę się ich nazbierało (może ponad 150?), ale nie chcę się powtarzać... Słowem wstępu.

Oczywiście, że ktoś to musiał tym imigrantom pozwolić przyjeżdżać. Byli to biali socjaliści, liberałowie iip. i to oni są wg. mnie większym zagrożeniem i wrogiem niż wszyscy imigranci razem wzięci...

CYTAT
Dla przypomnienia - jakie państwo składa się z 96% imigrantów?


Zapewne chodzi o Junajted Stejts of Amerikę?

CYTAT
Ile procent Izraelczyków jest imigrantami?


W 2001 było ich w Ameryce koło 6,155,000. Za: American Jewish Year Book 2002 (NY: American Jewish Committee, 2002).

CYTAT
I czy to są słabe państwa?


Państwo mające jedną z największych, najlepiej wyszkolonych armii na świecie, jest jednym z większych centrów światowego finansu, mając najbardziej rozbudowany arsenał atomowy nie może byc słabe... Pozornie.

Coś ode mnie na temat Żydów amerykańskich:

CYTAT
"Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie.

Są oni wampirami - a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy.

Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!"
Benjamin Franklin 1706-1790


CYTAT
To nie jest wina wszystkich imigrantów, ale tylko tych, którzy przyjeżdżają do Francji by korzystać z zasiłków i innych pomocy socjalnych nie przyjmując przy okazji zasad, tradycji i ogólnie kultury francuskiej, w skrócie mówiąc, darmozjady, które próbują przeforsować swoje zasady, a że Francja to słabe państwo to widać co tam się dzieje.


Zgodzę się, ale ilu jest tych darmozjadów?

CYTAT
Co ja mogę tu powiedzieć, Socjalizm i polityczna poprawność


Tu się też zgadzamy.

CYTAT
Nie wiem jaki to ma związek z imigrantami pracującymi w Polsce.


Jeśli za dużo będzie się pozwalac obcokrajowcom to sobie postwarzają różne ruchy, organizacje, partie polityczne itd. A jeśli będą niezadowoleni z jakiegoś x powodu dotyczącego ich, to będą na tyle silni, aby zorganizowac jakiś malutki zamach...

CYTAT
Tak jak pisałem wcześniej, nie można pozwalać na to by przyjeżdżali do nas np. jacyś muzułmanie i próbowali wszczepić swoje zasady nam


I o to mi zasadniczo chodzi... Ale i tak jestem r a s i s t ą! :p (taka mała aluzja, do tych, co nie znając tematu próbują mi coś wmawiac... [nie chodzi tu tyko o forum])

CYTAT
Z tego co pamiętam to mówiliśmy o korzyściach państwa z zatrudniania imigrantów


Mi bardziej chodziło o to jak są traktowani (a nie najlepiej: różna mentalnośc, sposoby życia, kultura, religia itd.). Choc bliżej nam do Anglików, niż człowiekowi z Afryki (i znów ten kolor skóry :p!)

"Izrael to nie najlepszy przykład, zresztą nie lubię gadać o Żydach, bo często słyszę, że jestem antysemitą (pewnie dlatego, że nie rozumiem czemu są traktowani na specjalnych prawach). Ale oczywisty jest wniosek, że imigranci to wcale nie jest tragedia dla państwa."

Cytat człowieka, zniszczonego psychiczne przez Żydów :p.
Imigranci (zwracam uwagę na nieokreślenie tego słowa!) to nie tragedia dla państwa. Co najwyżej zagrożenie. Niekontrolowana liczba i napływ niewykształconych obcokrajowców, nie respektujących zasad tradycji, kultury, religii, języka itd. to jest tragedia.
Mam nadzieję, że teraz się rozumiemy ;).


Pozdrawiam.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
CYTAT
Oczywiście, że ktoś to musiał tym imigrantom pozwolić przyjeżdżać. Byli to biali socjaliści, liberałowie iip. i to oni są wg. mnie większym zagrożeniem i wrogiem niż wszyscy imigranci razem wzięci...

Czyli twierdzisz, że to że w USA tworzyli(mogli tworzyć!) Einstein, Tesla, Edison i całe mnóstwo innych, to źle czy dobrze?

CYTAT
W 2001 było ich w Ameryce koło 6,155,000. Za: American Jewish Year Book 2002 (NY: American Jewish Committee, 2002).

Rozumiesz różnice pomiędzy Izraelczyk, Izraelita, Żyd, żyd?
Ile procent mieszkańców Izraela jest do powiedzmy 3 pokolenie imigrantami z innych krajów?
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
CYTAT(RobsonAjax @ 17-10-2007, 16:02) [snapback]155861[/snapback]
Oczywiście, że ktoś to musiał tym imigrantom pozwolić przyjeżdżać. Byli to biali socjaliści, liberałowie iip. i to oni są wg. mnie większym zagrożeniem i wrogiem niż wszyscy imigranci razem wzięci...

Ale liberałowie społeczni.
CYTAT(RobsonAjax @ 17-10-2007, 16:02) [snapback]155861[/snapback]
W 2001 było ich w Ameryce koło 6,155,000. Za: American Jewish Year Book 2002 (NY: American Jewish Committee, 2002).
Państwo mające jedną z największych, najlepiej wyszkolonych armii na świecie, jest jednym z większych centrów światowego finansu, mając najbardziej rozbudowany arsenał atomowy nie może byc słabe... Pozornie.

USA słabnie z powodu politycznej poprawności i władzy półgłówków na inteligentnymi ludźmi, w skrócie d***kracja. A to, że Żydzi mają władzę w tym kraju to nie nowość.
CYTAT(RobsonAjax @ 17-10-2007, 16:02) [snapback]155861[/snapback]
Zgodzę się, ale ilu jest tych darmozjadów?

Tych imigrantów jest za dużo, można powiedzieć że ich liczba jest wprost proporcjonalna do wysokości zasiłków i zapomóg dla nich :) .
CYTAT(RobsonAjax @ 17-10-2007, 16:02) [snapback]155861[/snapback]
Jeśli za dużo będzie się pozwalac obcokrajowcom to sobie postwarzają różne ruchy, organizacje, partie polityczne itd. A jeśli będą niezadowoleni z jakiegoś x powodu dotyczącego ich, to będą na tyle silni, aby zorganizowac jakiś malutki zamach...

Co im dadzą ruchy, organizacje, partie polityczne jeśli będzie rządził wolny rynek i wygra tylko najlepszy, jeśli oni będą najlepsi to znaczy, ż będą przynosić korzyści naszemu państwu, a wtedy nie są źli :p .
CYTAT(RobsonAjax @ 17-10-2007, 16:02) [snapback]155861[/snapback]
"Izrael to nie najlepszy przykład, zresztą nie lubię gadać o Żydach, bo często słyszę, że jestem antysemitą (pewnie dlatego, że nie rozumiem czemu są traktowani na specjalnych prawach). Ale oczywisty jest wniosek, że imigranci to wcale nie jest tragedia dla państwa."

Cytat człowieka, zniszczonego psychiczne przez Żydów :p.

Że niby ja ma psychikę zniszczoną przez Żydów? Ja mam czasami wrażenie, że jestem ostatnim obrońcą Czarnogrodu, ale skoro myślisz że Jasnogród mnie zniszczył to ok :p . Nie lubię gadać o Żydach, bo większość ludzi nie jest do tego gotowa i najzwyklej nie rozumie tego co mówię.
CYTAT(RobsonAjax @ 17-10-2007, 16:02) [snapback]155861[/snapback]
Imigranci (zwracam uwagę na nieokreślenie tego słowa!) to nie tragedia dla państwa. Co najwyżej zagrożenie. Niekontrolowana liczba i napływ niewykształconych obcokrajowców, nie respektujących zasad tradycji, kultury, religii, języka itd. to jest tragedia.

I znowu wracamy do socjalizmu, nie będzie napływu niewykształconych obcokrajowców, nie respektujących zasad, tradycji, kultury, religii, języka itd. jeśli będzie wolny rynek, bez zasiłków, po prostu czysta, szczera, uczciwa i ciężka praca :) .
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja gdybym mógł zagłosował bym na PO. Jestem ich zwolennikiem, maja ciekawy program, jedno tylko mnie do nich zraża. "cud gospodarczy" to naprawdę tani chwyt reklamowy (będzie lepiej ale bez przesady), zresztą taki sam jak 2 lata temu "3 miliony mieszkań", Platforma nauczona przegraną w wyborach 2005 próbuje zdobyć większe poparcie.

PiS - to zal, więc lepie przemilczmy to.

UPR ma ciekawy program, niektóre ich plany mi się bardzo podobają, ale nie mam do nich zaufania, a po tamtej wypowiedzi pana Korwina-Mikke to już są straceni dla mnie. Może to i wytłumaczył, ale sposób tamtej wypowiedzi mnie oburzył!

CYTAT
PiS ma doskonalą politykę zagraniczną
To mnie rozbawiło, A fotyga ma być tego przykładem? Czy też ogłaszanie zwycięstwa, po skapitulowaniu?
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
CYTAT
maja ciekawy program

A możesz go w skrócie przedstawić? Chciałem sie z nim zapoznać ,ale wertowanie 95 stron w pdf pie*dolenia o dupie maryni to nie dla mnie...
CYTAT
a po tamtej wypowiedzi pana Korwina-Mikke to już są straceni dla mnie. Może to i wytłumaczył, ale sposób tamtej wypowiedzi mnie oburzył!

The power of media. Z tego co wiem to nawet tego wystąpienia nigdzie nie pokazali(chyba nawet nie nagrano), więc gogo opinia Dzienników i innych mediów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom