Partia Polityczna, Którą Popierasz

Jakie ugrupowanie popierasz?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Lord Bezimienny @ 21-10-2007, 22:39) [snapback]156317[/snapback]
Jodełko nie podniecaj się :p . Jeszcze 10 min i zobaczymy, ja nie wierzę w to gówno co mi wysłałeś :p . UPR! UPR! UPR! WOLNOŚĆ! WŁASNOŚĆ! SPRAWIEDLIWOŚĆ!


Najważniejsze, że PiS nie wygrałi wPiSdu z rządu mogli by zrobić :)
Za pare latek damy czadu i kaczyński też adios ;)

CYTAT
Bo Kacpi to Anarchista xD


A powiedz, że nie mam racji?

Ja tam wierze w Prisona :)
 
E

eMzi

Guest
Bye bye PiS :*
PO 44,2% + PSL 7,9% i mamy rząd na 4 lata... w końcu
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
KU**A podali, że LPR na serio się nie dostał 0.o . No zajebać się można! Dorze, że to nie są pewne wyniki tylko "sondażowe" ale jeśli takie są sondaże to nie wiem :( . Gratuluje wam, tym którzy byli za PO, mam nadzieję, że wystarczy wam satysfakcja z wygranej i będzie wam wystarczała przez następne lata gdy Polska będzie traciła suwerenność i upadać. Dziękuję i Dobranoc, żal mi nas :( .


P.S. Może mnie kiedyś jeszcze zobaczycie na czele jakiegoś powstania czy coś ;) .
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
zawiedziony.
Wkurwiony.
I chuj bombki strzelił ;/
PSL znowu w rządzie.... LiD.... yebać to.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
PiS Ma 31%, więc będą problemy z prezydentem. Ale mamy rząd PO-PLS! A mówiłem ci LB :p. Nie załamujcie się, mówiłem wam że UPR nie nadąża za tempem kampanii i wydawania kasy. Żeby wygrało UPR musiało by wydać w cholerę kasy...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
LB obiecałem że przeproszę za UPR jednak tego nie zrobię z wiadomych powodów
wszyscy znamy wyniki...
Jest tak jak przewidywałem PSL I PO założą koalicję jestem przekonany lub będą pracowały w porozumieniu

CYTAT
KU**A podali, że LPR na serio się nie dostał 0.o . No zajebać się można! Dorze, że to nie są pewne wyniki tylko "sondażowe" ale jeśli takie są sondaże to nie wiem sad.gif . Gratuluje wam, tym którzy byli za PO, mam nadzieję, że wystarczy wam satysfakcja z wygranej i będzie wam wystarczała przez następne lata gdy Polska będzie traciła suwerenność i upadać. Dziękuję i Dobranoc, żal mi nas sad.gif

Czego byś nie powiedział przyjdzie nam to ocenić po latach ich władzy..
gratuluje wytrwałości przy swoim ale widocznie nie przyszedł jeszcze czas na twoją myśl polityczną(taką jaką prezentuje UPR)

CYTAT
A powiedz, że nie mam racji?

Ja tam wierze w Prisona smile.gif


Kacpi na prezydenta :) heh Prison jesteś i tyle :)



Ciesze się, że mój głos nie poszedł na marne i są szanse na zmianę w polskiej polityce
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Teraz zobaczymy, kto miał rację. Zobaczymy jaką zszyją koalicję, zobaczymy, jak bedą rządzili

Ale ofc. Prezydent bedzie blokowal prace sejmu. i nawet jak beda SENSOWNIE pracowac, to ludzie nie będą widzieć efektów.

Ostatni rok ich rzadow moze jakos to bedzie...bo prezydent bedzie (mam nadzieje) inny.

obaczym.

na razie Donald gada w TV pustosłowie i bezsensowne bzdury ;) ale zobaczymy.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
hah mają taka większość z PSL-em, że mogą nawet zmiany w konstytucji zrobić ;]
Więc możliwe, że ukrócą el presidente odpowiednią nowelizacją Konstytucji
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom