O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nightwish u mnie stale na playliście dominuje. Chociaż ostatnio Within Temptation dominuje.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ale Nightwish jako całość twórczości czy tylko część z Tarją/Anette? :p
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ja jednak zdecydowanie wolę Nightwish z Tarją. Anette mi nie podchodzi. Ale to pewnie dlatego, że Tarja jest moją ukochaną kobietą zaraz po mojej żonie i córce. =D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
:)

W sumie nawet nie wiem czy mam ich wszystkie płyty, kij.
- Angels fall first
- Century child
- Nemo
- Oceanborn
- Once
- Over the hills and far away
- Wishmaster

nie wiem czy mają więcej

Te co mam w zupełności mi wystarczają. Kurcze, muszę sobie router załatwić do pokoju, grzech tak na konsoli samemu pocinać.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Heh... Nie mogłem się powstrzymać. Oglądam (znowu) Fullmetal Alchemist: Brotherhood. :D
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Heh... Nie mogłem się powstrzymać. Oglądam (znowu) Fullmetal Alchemist: Brotherhood. :D

Nie podoba mi się jakbym nie oglądał. Dziecinne i infantylne...
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
FA:B dziecinne i infantylne? Biaf... to jedno z lepszych anime jakie oglądałem, aż dziw że ci się nie spodobało, bo to kawał dobrej animacji.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
animacja animaciją - a fabuła fabułą- naciągana według mnie (a poza tym z definicji nie lubię tego co chwali Crisis) - przeważnie się nie mylę, ale często mam rację- w jego wypadku robię to z definicji. :)
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
przeważnie się nie mylę, ale często mam rację
... Możesz lubić co chcesz, bo szczerze mówiąc, mam to gdzieś co Ty sądzisz. ^^ Jednak to, co wyżej zacytowałem jest po prostu tak IDIOTYCZNE, że tylko można powiedzieć: Co z tobą facet jest? Nawet jeśli mówi się to w formie żartu, to taki tekst nie powinien mieć miejsca. Powiedz tak komuś w oczy, ktoś Cię zignoruje, ktoś zaśmieje się w twarz z czyjejś głupoty, a inni Cię po prostu walną w łeb.

Zastanów się czasem co piszesz.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Stary, twoje słowa są dla mnie jak brzęczenie much... Ile byś się nie mądrował ja słyszę jedno: brzęczenie. Wiesz co się robi z brzęczącymi? Ubija się je, na pewno się z nimi nie dyskutuje.

Twoje mądrości nie mają przełożenia w rzeczywistości więc płyń gościu. Nikt mi nie dał w twarz, nie wypomniał mi głupoty (prócz ciebie ćwioku) itp... bujaj się więc ze swoimi lewackimi i drętwymi (co najczęściej idzie w parze) tekstami...
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Stary, twoje słowa są dla mnie jak brzęczenie much... Ile byś się nie mądrował ja słyszę jedno: brzęczenie. Wiesz co się robi z brzęczącymi? Ubija się je, na pewno się z nimi nie dyskutuje.
No patrz, cud. Robak potrafi pisać na klawiaturze.

Twoje mądrości nie mają przełożenia w rzeczywistości więc płyń gościu.
I kto to mówi? Ty? Wybacz, ale według mnie (i nie tylko mnie) twoja postawa i twoje wypowiedzi są oderwane od tego świata, nie moje. To Ty żyjesz w swoim własnym świecie.

Nikt mi nie dał w twarz, nie wypomniał mi głupoty (prócz ciebie ćwioku) itp... bujaj się więc ze swoimi lewackimi i drętwymi (co najczęściej idzie w parze) tekstami...
No to jestem pełen podziwu. Bo albo trzymasz się w otoczeniu tobie podobnych, bądź jesteś taki odważny tylko w internecie. Ja z takimi chojrakami już miałem do czynienia.
Natomiast jeśli jesteś zdania, że ja jestem lewakiem, to tylko mogę się śmiać z tego, bo już widzę, że nic nie wyciągnąłeś z moich wcześniejszych wypowiedzi.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czy ja nawet muszę zbanować was z forum poza sb? Znajdzcie sobie placyk do układania własnych babek, ale gdzie indziej. Jak tak dalej będziecie się obdarowywać wyrzucam.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Dam wam PBFownię, i tak na razie nic z nią nie robię, nawet nie wiem czy nie porzucić projektu :D
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nie, brak czasu żeby w pełni wszystko samemu dokończyć. (Co i tak jednak = brak zainteresowania, bo strona niedokończona :D)
Pracuję tam tylko ja i Romek, a on też nieczęsto może, więc zostawiam sobie tylko serwer, żebym miał w razie poczeby
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
czemu nie zrobisz rekrutacji?
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
1. Nie ma ludzi, którzy by chcieli coś zrobić, a nie tylko pierdzieć w stołek. Rekrutacje były robione wielokrotnie, ludzie się rejestrowali, ale jedyne co robili, to siedzieli w offtopicu zamiast brać udział w sesji
2. Rezygnacja także z powodu zbyt dużej konkurencji
To tak jak ja chciałbym założyć portal społecznościowy, który chciałby konkurować z FB. No way to win.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Heh przykre ale tak właśnie wyląda obecnie bytnośc wielu osób w necie :)

Na gotowe ok ale samemu coś zadziałać to bieda.
 
Do góry Bottom