O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
czyli to tylko u mnie? to dobrze... myślałam już że znów coś się sypie na gupie
btw, nie wiedziałam że toshiba to ruskie...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Auto naprawione, wczoraj podczas wracania z dosyc dalekiej wyprawy zniszczyły mi się światła. Nie wiem co to, bo kurde wszystkie bezpieczniki są ok, żarówki tak samo, kable też, coś głebiej w instalacji chyba poszło xDD , dzisiaj o mały fuks nie minąłem się z sukami :D , daje radę maluszek ogólnie :D


No Abi administratorze ogarnij to forum :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o to ty masz farta :D. naprawisz światła i jak nowy ;)
 
 
No Abi administratorze ogarnij to forum  :D
masz na myśli problemy techniczne? tego się nie da naprawić, haha
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie da się, nawet "dawpi" nie wie jak :D to nie dziwota że kac nie wie a ja tym bardziej :D
 
a jeżeli ty wiesz jak, proszę bardzo, wyślij info do kaca, będzie ci dozgonnie wdzieczny :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nawet nie wiem co się spierdoliło, więc nie pomogę :trollface:
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
No dobra, skoro Dawpi tego nie ogarnął to zostało tylko spróbować przekonwertować to forum, może je uratujecie jakoś :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to gadaj z kacem o tym nie ze mną :p,
może za jakiś czas znajdzie sie rozwiązanie problemu, tak wsio działa normalnie poza PW, dostępem do profili i niektórych info na gup. ja tam warny i userów ogarniam w acp, lista on line mi nie potrzebna ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Siemanko. Z moim Maluszkiem lipa. Postanowiliśmy go dzisiaj z kolegą odkurzyć dokładnie i umyć, bo od latania po polach stał się jeżdżącą doniczką. Więc ściągam dywaniki, wykładzinę... Jak zobaczyłem podwozie, a raczej to co z niego zostało to się za głowę złapałem :( . Chyba dam zarobić jakiemuś spawaczowi, bo po polnych drogach w takim stanie jeździł nie będzie. Poza tym to światła dalej nie działają, ale naprawiłem podświetlenie prędkościomierza, wskaźnika paliwa itp (wypaliły się taki mini lampki, wystarczyło wymienić).
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oj szkoda że takie biedak z niego, mam nadzieję że naprawcie go aby brykał po drogach, ew zostaje coś innego nabyć... romuś głowa do góry, coś wymyślisz :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak w Wojnach Na Złomowisku. Coś się wymyśli! Jeszcze będziesz mieć kabrioleta.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
So you wanna be a player? But ya wheels aint fly. You gotta hit us up to get a pimped out ride. You gotta pimp my ride damn right you got to pimp my ride!! 
pimp.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wojny na złomowisku... fajny "serial" :), romek szukaj tam inspiracji :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehehe ja? ależ czemu :lol:, nie oglądasz? mnie się podobało jak dwie drużyny rywalizują... największy ubaw miałam jak im coś po drodze zdechło ;)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Chodzi o to, że serial to mogą być jacyś Złotopolscy albo Stawka większa niż cyce, a nie wojny na złomowisku :D 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
oj tam, dla mnie to serial, a w ogóle to dałam go w cudzysłowie :p
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Dzisiejsza matura z matematyki to kpina ;d
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a nie wiem, nie widziałam... ja zdawałam w 98' matmę nie było lekko ale zdałam :D
 
Do góry Bottom