O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Papier jest niezły. Jak zrobisz kupę to będzie w opakowaniu.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
abisynka napisał:
kostek nie udawaj że nie wiesz gdzie to jest, przecież ty rzekomo tworzysz niezłe mapy :p
 
 
no teraz mają wejść okularki z mini kompem i podłączeniem do neta, prace nad tym trwają od jakiegoś czasu 
Abi, google glass :D
Szkoda mi tylko tego, że ta pseudo rozszerzona rzeczywistość i tak nie będzie dostępna,  bo już chcą  zabronić je nosić do kin, na spotkania firmowe, prowadzić w nich samochód itp :p
Do tego kijowe UI i design samych okularów :D
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
na pewno coś wyprze i to w najbliższym czasie, maks góra za rok - dwa :D
 
 Zważywszy na to, że teraz wszystko podporządkowane jest pod fb uważam, że jednak potrwa to trochę dłużej.
 
- telefony z internetem projektowane tak, aby jak najlepiej przeglądało się na nich internet, fb itp.
- radio, telewizja, produkty, filmy, zespoły, ludzie showbiznesu, korporacje i wiele innych mają konta/strony na fb, użytkownicy są na bieżąco informowani o poczynaniach swoich ulubieńców, a także są zalewani reklamami
- funkcje portalu społecznościowego - zdjęcia, znajomi, posty itp.
- gry, aplikacje
- darmowy komunikator, możliwość kreowania grup w konkretnych celach
- informacje o eventach
 
Można by wymieniać jeszcze dalej. Ogrom bazy danych i zakresu możliwości jest naprawdę imponujący, dlatego wątpię, żeby ktoś w ciągu dwóch lat był w stanie wyprzeć fb, lub chociaż mu dorównać. Do tego jest to coś bardzo wygodnego zarówno dla szarego użytkownika, wspomnianych wyżej artystów/osób publicznych/korporacji itp, no i oczywiście samego Zuckerberga trzepiącego niewiarygodną kasę.
 
Niestety, fb to nie tylko plusy, ma swoje ciemne strony. Trzeba umieć z niego korzystać.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no arvi niestety :)
 
 
a cedu na razie to takie, ale wiesz, zawsze znajdzie sie ktoś kto to 'przerobi' tak aby nie rzucało się w oczy i nie będzie problemu z noszeniem w zabronione miejsca ;)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Jak jeszcze bardziej to zmniejszysz albo przerobisz wygląd na normalne okulary ( i żeby to działało) to powinni dać ci nobla :D
google-glass.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ja nie, ale na pewno znajdzie sie ktoś taki :D, ced wszystko z postępem będzie szło :D
zatuszuję się niby w zwykłych okularach i masz, a na pewno w przyciemnianych nikt się nie kapnie ;)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ciekawe tylko, jak taki bajer wpłynie na liczbę wypadków na świecie - korzystanie z takiego ustrojstwa podczas jazdy samochodem czy przechodząc przez jezdnię. Wiadomo, że w większości krajów pewnie będzie zakazane używanie takich okularków podczas jazdy, ale prawo to jedno, a praktyka to drugie. Wystarczy spojrzeć jak w naszym kraju wygląda sprawa z rozmawianiem przez telefon za kółkiem :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
dokładnie, samo chodzenie po ulicy będzie już wyczynem, ale może to ustrojstwo będzie 'widziało' auta i ew inne przeszkody ;),
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Nameless napisał:
Ile Ci zajęło ogarnięcie audibooka przypomnij mi? ..... A jeszcze nie jest gotowy! Zapomniałem :trollface:
No tak. Przecież brak audiobooka zamroził jakiekolwiek inne działania na forum i w obozach. Że też o tym nie pomyślałam. Ajajaj.
A pomysłodawca audiobooka to tak się rwał do pracy, że aż trzeszczało. Normalnie powstrzymać go nie było można.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
 A pomysłodawca audiobooka to tak się rwał do pracy, że aż trzeszczało. Normalnie powstrzymać go nie było można.
Musieliśmy go trzymać w kilka osób by coś nie robił!
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Audiobook to tylko dowód na to że się wyżej dupy nie podskoczy. Skoro to nie wypaliło pomimo OGROMU chętnych, to dlaczego co innego ma działać? Także przykro mi, ale ajajajajaj, nie napinaj się bo Ci coś pęknie :trollface: :D
 
Pomijając, że to odpowiedź na zarzut z naszym lenistwem :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ano z wielkim trudem, trza było jeszcze tłuc go kijem z gwoździami po łbie :lol:
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
E, tucząca się. Kiedy będą wyniki tych zadań, na które "czekaliśmy"?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jak zigi ruszy swój knurowaty odbyt? :D
 
btw baaalu prześcignęłam cię :lol:
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
btw baaalu prześcignęłam cię :lol:
Żeby jeszcze było się czym chwalić, a to same bezwartościowe posty :p
 
Już wiemy, kto jest największym spamerem :trollface:
 
Do góry Bottom