O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Z kolei zdobywanie wykształcenia powyżej średniego też mija się z celem, o ile twoja wymarzona praca nie wymaga papierka, że umiesz to wszystko. :D 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Studia to jedynie jakieś konkretnie techniczna robota czy medycyna. Reszta to strata czasu na coś, co może już teraz zdobyć największy pacan a i tak mu się to nie przyda;] 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
bo ze studiami to jest tak, wybierać to w czym naprawdę się chce pracować a nie kończyć je tylko dla mgr przed nazwiskiem ;)
no chyba że chce się w zwykłych zawodach fiz pracować z mgr, no to można studiować :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja czasami myślę, że studiuję dla beki.
Wykształcenie informatyczne mam.
Wykształcenie geodezyjne mam.
Teraz gdy te 2 rzeczy są już prawie "ginącymi" zawodami to się wziąłem za studia (na których de facto bywam, 1 góra 2 dni tygodniowo na kilka godzin), na wybranym kierunku (zbiegiem okoliczności takim samym jak name ;o) i się nudzę.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jak dla beki.... heh no można i tak, albo jako hobby traktować jeżeli się nie chce potem w tym pracować, albo jeżeli nie ma się po tym szans na pracę.
nie wiem czy chciałabym studiować dla beki, tzn podyplomówkę chętnie bo tam luzy były, zero egzamów, jedynie praca dyplomowa na koniec i w moim przypadku grupowa ^^, ale żeby się stresować egzaminami, sesjami a potem z tego 'nie korzystać', o nie to nie dla mnie :D
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jaki znowu stres? Przychodzisz, zdajesz, wychodzisz, wolne.
 
heh no można i tak, albo jako hobby traktować jeżeli się nie chce potem w tym pracować, albo jeżeli nie ma się po tym szans na pracę.
No właśnie sęk w tym, że myślę, że dla beki, ponieważ i tak tam nic nie robię ;/, a i tak mam już 3 zeszyty A4 zapełnione notatkami.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Jaki znowu stres? Przychodzisz, zdajesz, wychodzisz, wolne.
 
heh u mnie byli tacy wykładowcy co oblewali minimum 70% studentów mimo że wszyscy mieliśmy to samo, podobno znani byli z tego że podrzucali prace i to co złapali i te co spadły na biurko miały odpowiednią ocenę a te co spadły na ziemię oblane. wielu takich dekli mieliśmy więc było się czym stresować :D. oczywiście często mieliśmy gotowce itd więc było łatwiej ale jak trafiło się na debila co właśnie miał swoje sposoby oceniania to zaliczenie było loterią...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Też mam gościa, który rzuca wszystko do góry i te na biurku 3, na krześle 5, na ziemi 2, a na ręce 4. Ale jest zawsze beka.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jasne, że bez sensu studiować byle co. Obecnie liczą się tylko kierunki technicznie. Ale nawet jak nie ma się pomysłu na siebie to dobrze jest mieć maturę, bo zawsze otwiera to nowe możliwości. Teraz to nawet do takiej policji chyba nie przyjmują bez matury (a jeśli przyjmują to na najniższe szczeble). Z wojskiem podobnie - bez matury można zostać tylko szeregowym. Tak więc uważam, że warto się wysilić nawet dla samego świtstka. Jak widać nie wiadomo, kiedy może się przydać. A trudno go zdobyć nie jest.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Cedric napisał:
A cóż takiego wykonujesz romualdzie ? :D
http://wycinanka.net/ Tu pracuję, wykonujemy wycinanki, głównie do scrapbookingu. Ja obsługuję maszzyny głównie (praca przy komputerze) , ale kiedyś chciałbym swoje projekty wycinanek tworzyć :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no no romek ty się za porządną robotę wziąłeś, bardzo dobrze :)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
A nie to co abi, która siedzi na dupsku cały dzień przeglądając gupa   :trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehehe no co ty mi powiesz? ja tam obracam swoimi oszczędnościami i se dorabiam 2-4 razy w miesiącu a po co więcej się przemęczać :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
2-4 razy potańczysz i to co wyciągniesz zostanie ci na cały miesiąc? :trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jeżeli obsługę szkolenia nazywasz tańczeniem, to oki :p, tak skromnie styka na miesiąc, plus to co mam gwaranntowane i to co sobie w domku dorobię odkładam bo w końcu trza zbierać na 'emeryturę' bo na zus i ofe nie ma co liczyć :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Kupiłem Malucha za 100zł jakieś dwa tygodnie temu tak w ogóle :D , teraz stoi u kolegi w garażu i go trochę tuningujemy, bez przesady, to nie bedzie wiejski tuning :D , chcę wymienić jeszcze tłumik, trochę go wyciszyć, bo jest głośny no i to wszystko z technicznych spraw. Z wizualnych będzie cały czarny matowy, z tyłu przyciemniane szyby, białe wloty powietrza. Jak tylko będzie na wykończeniu albo gotowy to się Wam pochwalę :D .
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
koniecznie, koniecznie :D
a prawko już masz czy dopiero zamierzasz robić?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
images
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Jakby ktoś chciał pyknąć w LOLa to zapraszam, nick Avalhen.
 
Do góry Bottom